Stresi - Loco (Official Video HD)
2:57
Stresi - Mos U Dorzo (2017)
3:28
Kulayde-Love Diss
2:58
5 vjet më parë
Stresi - Ta Paloj ( 2015 )
2:49
Komente
Viljam Morina
Viljam Morina 4 orë më parë
👍👍👍👍💪💪
bonzzap
bonzzap 4 orë më parë
941 dislike garant qata jan dorzu
Anyway So
Anyway So 5 orë më parë
2021 still here🔥✌️
Agron Ostreni
Agron Ostreni 8 orë më parë
je i madh stres
Klejdidoraku Doraku
Klejdidoraku Doraku 8 orë më parë
Osht famiglia 😍🤪
Alban Mehmeti
Alban Mehmeti 8 orë më parë
2 Milon Tregim i Vertettt💫👑👑💫✌✌Stresi
Ana Besjana
Ana Besjana 11 orë më parë
urhfhehxhe xhbdhduhufudhr IJCHHGXGRHFURUTUJFURYRHRYRYRYDYDYRYYR YNTJTJTJHYUTUBGHFHH JFNFNJTJTJTJTJTJHTHT TMTMTMNTJTJTNTNJTJT9
Albana Dushku
Albana Dushku 14 orë më parë
Sa like behen per dashurine🤗
ceerw buty
ceerw buty 15 orë më parë
Kenga e pare qe po me pelqene nga stresi👏 Sa like shkojne per nenen💘💖🙏
B5k
B5k 16 orë më parë
2021 ktuuuu
COBRA FF
COBRA FF 17 orë më parë
Kush e ngjon ne 2021 👇
Goku Goku
Goku Goku 19 orë më parë
Stresi kur don, ama kur don 👏😊
Xhesjan Dyli
Xhesjan Dyli 19 orë më parë
2021 LoCo 💥😎
Hasan Duraj
Hasan Duraj 19 orë më parë
Big respect Finem
Hasan Duraj
Hasan Duraj 19 orë më parë
Big respect for Finem⚡⚡⚡
Arion Asllanaj
Arion Asllanaj 20 orë më parë
R.I.P KLODIAN RASHA 🙏👑
ff celi
ff celi 20 orë më parë
Stresi❤Kejsi
bella vrapi
bella vrapi 20 orë më parë
sa prekse kjo kenga
valentina kremmydas
valentina kremmydas 22 orë më parë
Thiesht me pelqen se esht reper shqip❤️un bem kohe musuam bashk
lindita bita
lindita bita Ditë më parë
Bravo
Koko loco
Koko loco Ditë më parë
❤❤
Gledisa Qendro
Gledisa Qendro Ditë më parë
campion
Eri Korda
Eri Korda Ditë më parë
Bos 🌷🌷
Aleks Visha
Aleks Visha Ditë më parë
Shum keng me vlera.
ceerw buty
ceerw buty 15 orë më parë
...repeat mode song ...🔥💣🔥
Erald Bali Gjoja guzhinjer
Erald Bali Gjoja guzhinjer Ditë më parë
Futi i video si gjinaf
Leta Shumbuli
Leta Shumbuli Ditë më parë
hajde kush karin je ti hajde o kar mos u mirr se stresin se për dy dit të hoqi qafe o pall kari për dy dit je në varr nga stresi ok o rrop kari mos u hap si kar se për dy dit je i vdekur 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💘💘💘
Humor 24
Humor 24 Ditë më parë
Cllevio serbiano - diss NOIZY ( BASS BOSTED) NE KANALIN TIM HIDHINI NJE SY💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
Humor 24
Humor 24 Ditë më parë
Cllevio serbiano - diss NOIZY ( BASS BOSTED) NE KANALIN TIM HIDHINI NJE SY💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
Baiss
Baiss Ditë më parë
2021
Besir Osmani
Besir Osmani Ditë më parë
Njer nder muzikat mat mira T stressit bravo brud me qesi muzika vazhdo
Logiticbeast
Logiticbeast Ditë më parë
+1 2021 ngohet akoma 😂
Batman
Batman Ditë më parë
Kush po e ngjo n 2021
Hazire Nebija
Hazire Nebija Ditë më parë
Edhe nje keng ju dy finem dhe stresi
Loli Pop
Loli Pop Ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💕💕💕💖💖💕💕💕
Miklovana Sina
Miklovana Sina Ditë më parë
❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
ALESIO ALESIO
ALESIO ALESIO Ditë më parë
Kjo esht keng super e fort por fatkejsisht sound esht e vjedhur nga nje keng indiane dhe kjo gje esht hedhur posht nga HB kjo gje i ul autoritetin shqipeve :D kenga quhet "Tum Hi Ho"
1124 2114
1124 2114 Ditë më parë
Art❤👑
Bledis Delaj
Bledis Delaj Ditë më parë
Bro
Edmir Xhaferaj
Edmir Xhaferaj Ditë më parë
2021 pra
OP B49
OP B49 Ditë më parë
Like per Solon
Alba Xheka
Alba Xheka Ditë më parë
Superrr keng♥️💕
yasio bolo
yasio bolo 2 ditë më parë
Like krejt shqipet qe ndodhen jasht ❤️🇽🇰🇦🇱
Klaivi
Klaivi 2 ditë më parë
2021
Fatos Rizanaj
Fatos Rizanaj 2 ditë më parë
E paskan tym brraqat!
Manuela Gonzalez
Manuela Gonzalez 2 ditë më parë
Kann mir jemand den Text auf deutsch übersetzen??
Sheri Proda
Sheri Proda 2 ditë më parë
Super keng kjo❤❤💪
Orges Pjetri
Orges Pjetri 2 ditë më parë
HELLBANIANZ😈🇦🇱
Dit Dit
Dit Dit 2 ditë më parë
Iiie
Dit Dit
Dit Dit 2 ditë më parë
Krqkfkslelhkeoofw
Dit Dit
Dit Dit 2 ditë më parë
Qtuii0
Sonja Topi
Sonja Topi 2 ditë më parë
I madhe je😈😈🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑
Disart_Kaculi kaculi
Disart_Kaculi kaculi 2 ditë më parë
bravo
Sonjela Grabova
Sonjela Grabova 2 ditë më parë
👏👏👏👏
Hamit Krasniqi
Hamit Krasniqi 2 ditë më parë
Streseeealimitieee
Deda Gjoni
Deda Gjoni 2 ditë më parë
Nuk e di por kur e nigjoj kete Kang me ban te qetsohem kreit .suksese Strei
Erzen Rami
Erzen Rami 2 ditë më parë
Nje super kenge nje kenge e ndjere ne shpiret
yasio bolo
yasio bolo 2 ditë më parë
Respekte vlla
Ajlina Behrami
Ajlina Behrami 2 ditë më parë
Like nese kjo music ju pelqen
Wesli Stergu
Wesli Stergu 2 ditë më parë
O stresi o bosi
ema elena
ema elena 2 ditë më parë
2021?LEGEND BRO 🔥 BG4LIFE 🔥 RRESPEKTE NGA SHKODRA🔥
Mehmet Dajci
Mehmet Dajci 2 ditë më parë
Ja qi ftyren
Mehmet Dajci
Mehmet Dajci 2 ditë më parë
QA KARI
Ff_ Mossi
Ff_ Mossi 2 ditë më parë
Sa like shkoin noizy ft stresi ❤
Klejvi Bixhaj
Klejvi Bixhaj 2 ditë më parë
Beni like kush e pelqen kengen
fatjon ballcaj
fatjon ballcaj 2 ditë më parë
2021 Bar me kile 🦅🇬🇧
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY 2 ditë më parë
Degjenerim per noizin
Ervin Bushati
Ervin Bushati 2 ditë më parë
Shum keng e bukur ju lumte
Xhevi Cupi
Xhevi Cupi 2 ditë më parë
O stres ti je njish po getinjon thuj mamin ma bo hazer e mozzikut
arnold koci
arnold koci 2 ditë më parë
Kan fillu me kenge per femrat nacut se per gangsterra nuk i del me mas disit noizyt
Mikel endri endri
Mikel endri endri 2 ditë më parë
like Kush e degjon akoma dhe ne 2021
Kevi Halili
Kevi Halili 2 ditë më parë
Tqifsha otr o noizy o kok kar muti
Ailsa Ni
Ailsa Ni 2 ditë më parë
Super teks kang legjendare. Ky asht rrepi per krejt ata qe pëlqejn rrepin e vertet🦻👌💪💪💪
DMXxX
DMXxX 2 ditë më parë
...repeat mode song ...🔥💣🔥
Gino Gino
Gino Gino 3 ditë më parë
Me Mir vdes se spiun!!
Mariglen Mihasi
Mariglen Mihasi 3 ditë më parë
Super 👏👏 👍