Greta Koci - Dola n'penxhere
3:01
Greta Koci - Lum kush m'ka
2:44
Greta Koci  - Mos m'thirr
2:54
2 vjet më parë
Eni Koci ft Mc Kresha - Gabimet
3:19
Komente
sander gjonaj
sander gjonaj Orë më parë
👍
Ornest Rrema
Ornest Rrema 19 orë më parë
Shum muszik e bukur
ariana ariana
ariana ariana Ditë më parë
2021
Ajnure Ramadani
Ajnure Ramadani Ditë më parë
Keng renqethese per nenen
Ernesa Shehu
Ernesa Shehu Ditë më parë
Une kam shoqe mot mira😘
Drande Stenaj
Drande Stenaj 2 ditë më parë
me pelqen mua kjo kenge
anxhi rrushi
anxhi rrushi 2 ditë më parë
Kush e degjon akoma ne 2021😍
Flora Gjoka
Flora Gjoka 3 ditë më parë
Te lumt sa her e degjoj kete kenge kenaqem
christian c
christian c 3 ditë më parë
Bravo!
Bro Ski
Bro Ski 3 ditë më parë
❤️
Braniola Shima
Braniola Shima 3 ditë më parë
👏👏👏👏
Rino Givens
Rino Givens 4 ditë më parë
greetings from SERBIA
Moira Ademi
Moira Ademi 4 ditë më parë
Kenge superrrrr....❤❤❤❤❤
christian c
christian c 4 ditë më parë
Super!
Klevisa Kuçaj
Klevisa Kuçaj 4 ditë më parë
Nëna ime ... edhe sot e dëgjoj .. te kam shpirt!
Dritan Zogu
Dritan Zogu 5 ditë më parë
JE GJITHCA QE KOM DASHT♥️ GJITH JETEN TIME ME T'PAS♥️ DHE KUR NDODHEM LARG TEJE♥️ ME MUNGON🥀🥀⛓⛓🌹🌹🌈🌈🔥🔥
Tanjum Dola
Tanjum Dola 5 ditë më parë
Gorgeous!! 🤍🤍
Arled
Arled 5 ditë më parë
lol skip this crap
Kevin Islami
Kevin Islami 5 ditë më parë
Like kush e ngjon me 2021 ket hit
Vasile Miron
Vasile Miron 5 ditë më parë
Marfa
Vasile Miron
Vasile Miron 5 ditë më parë
Buna
shkodran shala
shkodran shala 5 ditë më parë
2021
El Za
El Za 6 ditë më parë
Je fantastike
Erlind Zefi
Erlind Zefi 6 ditë më parë
2021 love this song
mimi sinani
mimi sinani 7 ditë më parë
Ti je trendafil🌹❤
varo Ana
varo Ana 7 ditë më parë
Super melodia. Bravo !
Liliana Diko
Liliana Diko 8 ditë më parë
To ke ntos eme moter ntente
Xhuljanobejko Xhuljanobejko
Xhuljanobejko Xhuljanobejko 8 ditë më parë
Kush e degjon akoma ne 2021
Vlora Labit
Vlora Labit 8 ditë më parë
Edhe pak edhe pak edhe pak, sa tja bej tak brenda ne tafllak. 😉
Alerno
Alerno 8 ditë më parë
Eh me kujton dashurin time te shkuar .
Drande Stenaj
Drande Stenaj 8 ditë më parë
Kengaime e preferuar
OLIGISA HALILI
OLIGISA HALILI 8 ditë më parë
LOVE YOU
OLIGISA HALILI
OLIGISA HALILI 8 ditë më parë
O GRETA SA BUKUR E KHE BO SHUM BUKUR
Aurela Deda
Aurela Deda 8 ditë më parë
Like kush e degjon AKoma❤️😩
Dilara 3157
Dilara 3157 9 ditë më parë
❤❤
Vini Shehu
Vini Shehu 10 ditë më parë
Nje muzik me shum kuptim 2021
Zegjine Satka
Zegjine Satka 10 ditë më parë
Je si shpirt moj Greta 🥰🥰,kënga shumë e bukur ❤️❤️
Encik Taz
Encik Taz 10 ditë më parë
I m from Malaysia this song so great
Erlis Rama
Erlis Rama 10 ditë më parë
Ghutsjueyy3hj
Constantin Amariutei
Constantin Amariutei 10 ditë më parë
Love Albanian music. Greta Koci, respect frome România. 💖💖💖💖💖💖
Ernesa Shehu
Ernesa Shehu 11 ditë më parë
Tedua 😙
Rud Wat
Rud Wat 12 ditë më parë
Cool, greetings from Canada!
Romeo Qerama
Romeo Qerama 12 ditë më parë
Mos u merr me politike mo meru muzike se je number 1 dhe je naturale pa books e silicone Para dhe mbrapa
Ana Krosa
Ana Krosa 12 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤
Ana Krosa
Ana Krosa 12 ditë më parë
Bravo yll fare te gjith kenget e tua me pelqejne shum❤❤❤❤😘😘😍😍
Vildane Red
Vildane Red 12 ditë më parë
Reminds me of my special someone❤😔😍
D V
D V 12 ditë më parë
o yll
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 13 ditë më parë
🤩🤩
Master
Master 13 ditë më parë
Just a two of us, Now lets forget the rest, Just a two of us, Just a two of us. Je gjithçka që kam dashë, Gjithë jetën time me pas, Dhe kur ndodhëm larg teje, Më mungon, ti më mungon. Kur të shoh ty çdo natë, Më bënë të ndjehëm me fat, Prezenca jote rreth meje, Më mjafton, më mjafton. Lexoj letrën që m'ke lënë, Ditën perfect ma bënë, Krejt streset mbi ngarkimet, Të tepërta m'i lehtëson. Unë mendoj nonstop për ty, Ndoshta 24/7, Unë mendoj për ne të dy, Kujtimet na mbajnë t'gjallë. Mezi pres më ardhë në shtëpi, E di që malli shumë t'ka marrë, Mezi pres më t'marrë n'gji, Kam shumë sende për më t'thënë. Me ty koha kalon shpejtë, Nganjehere as vetë s'e shohë, Mëngjesi shpesh na zë tu fol, Për të ardhmën tonë. Ajo m'pyetë se si do jetë, Unë I them sikur në përalla, I Am The King, Dhe ti do jesh borëbardha. Unë do jem aty për ty, Në momentet me t'vështira, Unë do bëjë gjithçka për ty, Ti për mu' je më e mira. Nëse koha ka një prishje, Dhe qielli vrënjtet me re, Jam i pari më i dal para, Se vetëm ty kurrë nuk t'lë. T'japë mbështetje, dashninë, Mbi të gjitha respektin, T'thirri My Wife, Midis krejt Milet-it. Je gjithçka që kam dash, Gjithë jetën time me pas, Dhe kur ndodhëm larg teje, Më mungon, më mungon. Kur të shoh ty çdo natë, Më bënë të ndjehëm me fat, Prezenca jote rreth meje, Më mjafton, më mjafton. Je gjithçka që kam dash, Gjithë jetën time me pas, Dhe kur ndodhëm larg teje, Më mungon. Kur të shoh ty çdo natë, Më bënë të ndjehëm me fat, Prezenca jote rreth meje, Më mjafton. I kujtoj shpesh ditët, Që lamë pas, Sikur t'ishin thjeshtë, Perfect Life. Jam me ty, Të dy, Ndaj dhe koha për ne, Jo s'ndal. Se të kujtoj të mendoj, Zemër më mungon, Të dua pranë, Edhe një sekondë. Ku je tani, A më mendon, Dua të di, Letrën time a po e lexon. Një minutë pa ty, Një minutë pa frymë mbes, T'lutëm mos vono më shumë, Se pa frymë vdes. Kthehu, kthehu, Kam frikë vetminë, Të dua pranë, Shpirti im. Një minutë pa ty, Një minutë pa frymë mbes, Të lutëm mos vono më shumë, Se pa frymë vdes. Kthehu, kthehu, Kam frikë vetminë, Të dua pranë, Shpirti im. Je gjithçka që kam dash, Gjithë jetën time me pas, Dhe kur ndodhëm larg teje, Më mungon, më mungon. Kur të shoh ty çdo natë, Më bënë të ndjehëm me fat, Prezenca jote rreth meje, Më mjafton, më mjafton. Je gjithçka që kam dash, Gjithë jetën time me pas, Dhe kur ndodhëm larg teje, Më mungon. Kur të shoh ty çdo natë, Më bënë të ndjehëm me fat, Prezenca jote rreth meje, Më mjafton. Unë i bëjë krejt femrat tjera, T'ndihën xheloze për ty, I'm Such A Gentleman, Kisha bëhë ç'mos për ne dy. Kishim shku në t'gjitha vëndet, Ku ti ke ëndërru më shku, Jam si plaku I vitit t'ri, I Make Your Dreams Come True, Make A Wish. You make my dream come true, Dhe për këtë jam shumë mirënjohës, So for life I keep it true, Për jetë Just Me And You. Ain't no lie I miss you, too, If ever you should fall, I be there just for you, I love you. Ndjehem mirë kur me ty jam, Pranë vetës ti me mbanë, Dhe pse larg syve je, Afër zemrës të kam. Afër zemrës të kam, Dhe pse larg syve je, Brenda meje të mbajë. You're my everything, You're my, you're my everything, The only thing I dream of, Only you I need. You're my everything, You're my, you're my everything, The only thing I dream of, Only you I need, I need you
Gnoli Gnola
Gnoli Gnola 13 ditë më parë
Me ne fund 1 kenge ne dialekt tone..
Ana Krosa
Ana Krosa 13 ditë më parë
❤❤❤🌺🌺🌺💝💝👄
Ergi Hoxha
Ergi Hoxha 13 ditë më parë
E mire eshte,, me pelqen. 16 vjeçe akoma eshte..
Elona Lleshi
Elona Lleshi 13 ditë më parë
Bravo 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
Fuat Spata
Fuat Spata 13 ditë më parë
उक्म्ह
Fuat Spata
Fuat Spata 13 ditë më parë
म ह्य्ग्ं ।गत
Fuat Spata
Fuat Spata 13 ditë më parë
ह्म गन्न। म
Kadri Avdiu
Kadri Avdiu 14 ditë më parë
Üüüüüüüääĺñvhg Tçg online kaufen bei der
Mikel Mekshi
Mikel Mekshi 14 ditë më parë
Super super super kenge GRETA 🥰🥰
Fitore Dobra
Fitore Dobra 15 ditë më parë
Wunderbar! Grüße von Fifi
Fitore Dobra
Fitore Dobra 15 ditë më parë
Dankeschön!
Fitore Dobra
Fitore Dobra 15 ditë më parë
Ja gerne ! Ich mag auch
sara rossi
sara rossi 15 ditë më parë
❤️👍🇬🇷🇦🇱
Giovanni Aidala
Giovanni Aidala 15 ditë më parë
👏🏻🎶🎶🎶❤❤❤🙏🏻🔥🔥🔥🔥✌🏻
maroje kralj
maroje kralj 15 ditë më parë
Love Albanian music From croatia ♥️
Fatbardha Zharri
Fatbardha Zharri 10 ditë më parë
Cvhvjvgkjufuuifififufufufuufufufufufigihkhkhkkgogogoyoy0yohkh9hohohkhoohogoyohohkhkhohgohoh9hkhohohohohohphohp hphhoohohohlhhh
Aziz Zeneli
Aziz Zeneli 15 ditë më parë
Respekt ju Lumt shum kng me domethanje shum e njerit i ka ndodh kjoja
Tamerlan Gasanov
Tamerlan Gasanov 15 ditë më parë
👍
Ailsa Ni
Ailsa Ni 15 ditë më parë
Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Gleda Masha
Gleda Masha 15 ditë më parë
Greta je yll . Ke qene dhe do mbetesh superstar shqiptar👑🔥❤️🇦🇱
Lirika Sh
Lirika Sh 16 ditë më parë
Fantastike
Ani Anni
Ani Anni 16 ditë më parë
eli fara dyte eshte kjo fiziku gretes nuk do ndryshoj kurre
Flutura Selimi
Flutura Selimi 16 ditë më parë
Tekst super si vete Gerta
Game Online
Game Online 16 ditë më parë
Kush po e degjon tn ti bej like💪❤ 2021!
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt 16 ditë më parë
I love this song Supporting you from Austria 👏
Ailsa Ni
Ailsa Ni 15 ditë më parë
Sa bukur😍❤
Lusha Lusha
Lusha Lusha 16 ditë më parë
superrr
Denis Ziu
Denis Ziu 16 ditë më parë
shummm super keng dhe ne vitin 2021 😚😚😚
Orsida Hoxha
Orsida Hoxha 16 ditë më parë
super e shkelqyer kenge me melodi me kuptim me tera te mirat te kenaqet shpirti kur e degjon
M. B.20
M. B.20 16 ditë më parë
Who feels nostalgic?
Xhuljana xheka
Xhuljana xheka 16 ditë më parë
Super keng ❤❤
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 17 ditë më parë
Sa bukur😍❤
Altin Riza
Altin Riza 17 ditë më parë
Ti per me un per ty te Jam xhan
Altin Riza
Altin Riza 17 ditë më parë
Ti je bota ime
Altin Riza
Altin Riza 17 ditë më parë
Nuk te lei un ty vetem asnje ere
Gabriel Grigoras
Gabriel Grigoras 17 ditë më parë
...