Irkenc hyka - Më Fal
2:37
2 muaj më parë
Komente
Don tom
Don tom 3 orë më parë
Hapsirat e gjelbertaa..prishja e kopeshtit botanik alnets.info/work/orilh7yzqWl82Io/video.html
Elena Ruda
Elena Ruda 5 orë më parë
🥰🥰
Elis Elis
Elis Elis 5 orë më parë
😊🙁
Lina Gashi
Lina Gashi 6 orë më parë
suksese💜
Selvi Tiran
Selvi Tiran 7 orë më parë
Hit krejt kenget i ke!👌👌👏👏 Irkenc Hyka 🔥❤🔥❤🔥
DJ EMPIRE
DJ EMPIRE 7 orë më parë
Somebody can translate this song tekst for me?
Albana bono
Albana bono 7 orë më parë
Shume bukur teksti shume prekes dhe cdokush ka nje copez ne kete kenge jeta eshte e padrejte 😪😪😪💔💔💔🍷🍷🍷
Albana bono
Albana bono 8 orë më parë
😪😪😪🍷🍷❤❤❤
arian syla
arian syla 8 orë më parë
Ec Fushkruja. Bravo Irkenc 👏
L T
L T 8 orë më parë
😍😍😍👑si gjithmom super kenenget e ti❤
Kreku Kreku
Kreku Kreku 8 orë më parë
💖💖💖♥️♥️❤️❤️💋😍😘😘
Egra Shahini
Egra Shahini 9 orë më parë
🥺🥺😍😍🥀
A D
A D 9 orë më parë
Bravo! Na kenaqe!
Faruk Ymeri Official
Faruk Ymeri Official 9 orë më parë
Shume pefekt asht Irkenc Hyka, te knoft zemra
Landa Cingari
Landa Cingari 9 orë më parë
Super si gjithmon 🌟👏👏
Lala D Lu
Lala D Lu 10 orë më parë
🖤...
{*Its sabrina*}
{*Its sabrina*} 10 orë më parë
Me mjafton vec 1 cigare Edhe 1 kitar e te humbem neper vargje vec per syt e saj tlutem jepma 1 cigare mbushma dhe 1 got ajo nk esht me sot Me mjafton vec 1 cigare dhe 1 kitar e te humbem neper vargje vec per syt e saj. Tlutem jepma nje cigare mbushma e 1 got te dehem un ne lot Endem rrugve si i marr Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un se paskam dit sa shum ty te kam dasht Ditet shkojn e vijn akoma shpirti qan te shkr un per ty sa dhimbjet me kan dal ta shuaj kete mall Me mjafton vec 1 cigare edhe 1 kitar e te humbem neper vargje vec per syt e saj tlutem jepma 1 cigare mbushma e 1 got ajo nk esht me sot Me mjafton vec 1 cigare edhe 1 kitar e te humbem neper vargje vec per syt e saj tlutem jeoma 1 cigare mbushma e 1 got te dehem un ne lot Me mjafton vec 1 cigare edhe 1 kitare e te humbem neper vargje vec per syt e saj tlutem jepma nje cigare mbushma e nje got ajo nk esht me sot... aaaaaaa Flm edhe bemeni ndonje like ose follow ne instagram (_.sabrina.blog)
Jonida Pllaha
Jonida Pllaha 10 orë më parë
Ti thua ME MJAFTON VEC NJE CIGARE EDHE NJE KITAR ndersa mua me mjafton nje telefon, internet pa limit dhe nje pale kufje qe ti ve ne vesh dhe te degjoj pafund kenget e tua.je talent i vertet BRAVO #Irkenc Hyka
Florian Tata
Florian Tata 10 orë më parë
Super kenge 😊Bravo👏👏👏👏👏👏👏
Rose's and Violets
Rose's and Violets 11 orë më parë
Love it
A Erzen
A Erzen 11 orë më parë
Je i madh!
ER. ER.
ER. ER. 11 orë më parë
Kenga i kendohet "Cigares" apo "Asaj" 😊😆
Filloni Një Koleksion
Filloni Një Koleksion 11 orë më parë
alnets.info/work/hJmLmNXb3Xx_p6A/video.html😍🤩🙏
Anila Alaj
Anila Alaj 11 orë më parë
Just amazing 👏😍
Admir Demiri
Admir Demiri 12 orë më parë
Spr
xhoana hoxha
xhoana hoxha 12 orë më parë
😓Të lutem ma jep një cigare 😫
Desara Paja
Desara Paja 13 orë më parë
Nje artist i mrekullueshem dhe sigurisht nje kenge e mrekullueshme dhe shume e bukur bravo artist 👏👏👏👏👏👏👏🤗
miri Shkodra
miri Shkodra 13 orë më parë
Wow suksese te metejshme
Mika Ola
Mika Ola 13 orë më parë
Te lumte Irkenc nuk na le ne asnje moment pa kenget e tua te mrekullueshme ,si disa qe bejne kenge nje here ne vit Je nje artist i mrekullueshem
Ramadan elisa Berisha
Ramadan elisa Berisha 13 orë më parë
Shum bukur bravo
Ermira Bejko
Ermira Bejko 13 orë më parë
irkenc kenget e tua jan preferenca ime bravo suksese lumturi
vissel
vissel 16 orë më parë
👌👌🔥🔥🔥
MrGhostmafia
MrGhostmafia 16 orë më parë
Bravo irkenc goja mjalt tqet
Eli Shkira
Eli Shkira 16 orë më parë
Fantastike...sa kenge e bukur! Ma dergoni pak tekstin! Vere si kenge ne insta
Sara Sadiku
Sara Sadiku 17 orë më parë
Nuk ndaloj dot se e degjuari. Muzike e bukur, keng me kuptim. Thjesht fantastike . Flm Irkenc qe na dhuron muzike te mire🥰
Altin Kurti
Altin Kurti 17 orë më parë
Suksese te metejshme Super kenge e ze.
sidou Ahmed
sidou Ahmed 18 orë më parë
We dont smok elhamdoulilah
Blue Vevo
Blue Vevo 18 orë më parë
Je me plote kuptimin e fjales ARTIST! Shume kenge e bukur❤️
Mikimiki Bajrami
Mikimiki Bajrami 18 orë më parë
Shum bukur 💔💔😥
Aulona Haxhiu
Aulona Haxhiu 18 orë më parë
😇💔
M G
M G 18 orë më parë
Texti = mrekulli Muzika = fantastike Zeri = Perle 🎼🎼🎼🎼🎼✔
Ειρήνη μπεγκα eirini bega
Ειρήνη μπεγκα eirini bega 19 orë më parë
👏👏👏👏
ana Hoxha
ana Hoxha 19 orë më parë
Sa bukur 🤗
Erisa Hajrulla
Erisa Hajrulla 19 orë më parë
Na kishte munguar zeri yt zemer 😍😍😍😘😘
Eleni Rabushja Shkoza
Eleni Rabushja Shkoza 20 orë më parë
👏👏👏
G&M GROUP
G&M GROUP 21 orë më parë
Na mbyte me kto hite 😞🔥🔥🔥🔥🔥
Indrit Salliu
Indrit Salliu 22 orë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻
Carine Douchain
Carine Douchain 22 orë më parë
Magnifique 😔💞💞💞
Black Panther
Black Panther Ditë më parë
Dhe si per inat sot po bie Shi sot ne qytetin tim .
_rm_19_ _rm_19_
_rm_19_ _rm_19_ Ditë më parë
Zoti trujt vetem suksese ne jete lorenc hasrama
Family Is Love
Family Is Love Ditë më parë
Wow perfect 🥰
Ara Kurti
Ara Kurti Ditë më parë
Te gjitha kenget i ka te bukura kengetar shume i mire 👌
Stela Nabaj
Stela Nabaj Ditë më parë
Super si gjithmon 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Samantha Ahmeti
Samantha Ahmeti Ditë më parë
No words needed 🥴😍🔥
Marko G
Marko G Ditë më parë
Like nese e degjove te pakten dy here rresht.
AM13 AM13
AM13 AM13 Ditë më parë
5, 6 ,7 ,10 rrjesht e kom ngu👍
Zani Kejdi
Zani Kejdi Ditë më parë
👏👏👏
Engi Jani
Engi Jani Ditë më parë
❤️
Besa Besa
Besa Besa Ditë më parë
Ky kengetar nuk ben te vdes kurre... eshte unik , zoti ja ka dhene kete talent dhe neve fatin qe te kemi veshet ti degjojme kenget e tij. Bravo, suksese!
Alba Xheka
Alba Xheka Ditë më parë
Super si gjithmon ❤️🤍
natalina uci
natalina uci Ditë më parë
Bravo❤️
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani Ditë më parë
🚭🔞
Kasandra Pako
Kasandra Pako Ditë më parë
100% keng e perkryer ❣️A ka te lenduar ketej ???😞
Marsida marsi
Marsida marsi Ditë më parë
Cfar Artisti shm te thjeshta vidoklipet dhe kenget shm te ndjera dhe shuum sukses me ket thjeshtesin tende irkenc hyka 🥰❤
Same Like Me
Same Like Me Ditë më parë
Tiii je perla e muzikes shqiptare
ꪖꪶꫀ᥊ꪖ ꨄ
ꪖꪶꫀ᥊ꪖ ꨄ Ditë më parë
Dua ty te te harroj 😥 zemra jo nuk me degjon 💔
Ersila Alla
Ersila Alla Ditë më parë
o zot😔e di qe ai sme ka harruar ende por tashme shume vone😭💔
Teresa Dobos
Teresa Dobos Ditë më parë
🖤🖤🖤
Elmire Berisha
Elmire Berisha Ditë më parë
🥰🥰🥰
eglantina hasa
eglantina hasa Ditë më parë
Super keng, super kengetar! uroj ta ruash gjithmon ket thjeshtesi
kj dj
kj dj Ditë më parë
Heartbreaking 💔💔💔
Kristina F
Kristina F Ditë më parë
Artist, jo llafe! ❤️
Eldaa Tota
Eldaa Tota Ditë më parë
❤️
ENDRITI
ENDRITI Ditë më parë
Sa super Irkenci s Suksese gjigand
SALIASI LOLA
SALIASI LOLA Ditë më parë
Ah sa e bukur keng qe del nga shpirti 💋❤
Adriana Gjokaza
Adriana Gjokaza Ditë më parë
Tlutem jepma nje cigare mbushma dhe nje got ajo nuk esht me sot 👌
gerti gjoni
gerti gjoni Ditë më parë
Shum e bkr👏👏💥
Brikena Koni
Brikena Koni Ditë më parë
E dehur me kenget e tua 🙈
Mirela Frroku
Mirela Frroku Ditë më parë
Super keng bravo🌟🌟
123 Abc
123 Abc Ditë më parë
Super tekst 👌
Juljan Margjoni
Juljan Margjoni Ditë më parë
👏👏👏