Komente
Kacurri Linza
Kacurri Linza 2 sekonda më parë
VOTA U VODHEN ZGJEDHJET U BLENE.
edua Shqiperin
edua Shqiperin 56 sekonda më parë
Shkoni beni sh,,,
Clirim Bunga
Clirim Bunga 8 minuta më parë
E vertet ka Rreshkit Likja
Idi Haliu
Idi Haliu 8 minuta më parë
U lodhe o lubonja tu mbrojt te pa mbrojtshem ... po si se kuptove more tru thare qe liken ska oqean qe e shpelan nga krimet qe i ka bere kti vendi... po si ste vje zor , me cfar ftyre mbrohet sali kriminelin e like floririn ...lubonja ti je nje kerrm intelektuale ......populli kurre sdo i votoj kto plera .
edua Shqiperin
edua Shqiperin 15 minuta më parë
Pore partia e Sali Milloshevici eshte perkompin kjo tregon nivelin e ulte
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 15 minuta më parë
Damianin e ka zan vella ky
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 16 minuta më parë
Damianin e ka zan vella ky
Shaban Qosja
Shaban Qosja 19 minuta më parë
BASHKIM DHE TI JE I PPSH..HIPOKRIZI NGA JU QE BENI PYETJE TE TILLA..I SHERBEVE PPSH, BESOJ ME VET DIJE TE PLOT...JU TE MEDIAS JENI NE SHERBIM TE POLITIKES...
Aranit Bala
Aranit Bala 24 minuta më parë
Por me LSi. Nejse
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti 58 minuta më parë
Djale flori, ky presidenti. 🤣👍
Alexanter Nasto
Alexanter Nasto 59 minuta më parë
Ai qe foli foli shume keq ti mbaj per vete
File Gjolaj
File Gjolaj Orë më parë
O ty traf konseri se ne sy dukesh se cfar mutit je mjer ne si ju kena
Fatmir Oka
Fatmir Oka Orë më parë
Policet e komunizmit
kristo gjinollari
kristo gjinollari Orë më parë
Oluboja mere meten tete bejroje mbaje ne shpi se ti je si ai ose shko pi na nje kafe ne ai likali ishikut ne shkoder ti je pro Grek pro Serb turp
Shaban Qosja
Shaban Qosja Orë më parë
Ah mor i gjor akoma me keto ide ...Paske qen servil i PPSH SE ME KETE PASJON FLET PER PD..IDET MBI PARTIN.
I F
I F Orë më parë
Fytyr e poshter.legen.
argent Trimi
argent Trimi Orë më parë
´´ TË RUJT ZOTI MENIEN ´´ KY LUBONJA TË ÇA T. .R - në ..... GJITHMONË TË NJËJTAT FJALË ..... I ËSHTË THARË TRURI TË SHKRETIT .....
Nedzat Kazani
Nedzat Kazani 2 orë më parë
Po si u qërove mor Sokol Balla? A duke ia bërë me sy Ramës që je me të.
Nedzat Kazani
Nedzat Kazani 2 orë më parë
Po si u qërove mor Sokol Balla? A duke ia bërë me sy Ramës.
Ilir Uka
Ilir Uka 2 orë më parë
Sa mir qe lexon valteri 😂😂😂😂😂
Bujar Haziri
Bujar Haziri 2 orë më parë
Ahaha murizi je ber si xhakozi nuk the sa endimove edi ramen legen burr smore as nje vot
Feriz feriz
Feriz feriz 2 orë më parë
Bandat ne pushtet
Kristjan Elezi
Kristjan Elezi 2 orë më parë
Tfuuuuuu fukyouuuuuu komunista
lenci bira
lenci bira 2 orë më parë
Bravo Ariani dhe Minxhozi jeni analiste me te mire,bravo
Ludi Hasa
Ludi Hasa 2 orë më parë
Nuk mund Ta ystyfikosh presidentin z lubonja
Kristjan Elezi
Kristjan Elezi 2 orë më parë
Po shum mir ka then se ashtu e duan shqiptart tju presin duart e kokat bravo meta
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras 2 orë më parë
Ore keta figurantet analist kur dote dalin ne pension se na lodhen me gjoja analizar e tyre te lodheshme
Tomor Kanaci
Tomor Kanaci 2 orë më parë
Kibzk
lenci bira
lenci bira 3 orë më parë
Lubonja ti vetem nuk rehabilitohesh me agje, je derras fare
A Maria
A Maria 3 orë më parë
Prehu i qete o njeri madheshtor 😞🙏
Dhimitri Gusho
Dhimitri Gusho 3 orë më parë
Nazarko plehre e sistemit
Nemire Mema
Nemire Mema 3 orë më parë
Te lumte Zoti Lubonja njé nder opinjonistet me te miré. Te ka hije kur flet me urtesi me mençuri dhe maturi!Shqiperia eshte e shqiptareve jo e partis en socialisteve qé te gjithe flasin njelloj si kryetari i tyre.Ilir Meta eshte présidenti igjithe shqiptarevë .Ai tha me pare dua Shqipérine pastaj .vendet tjera.
Viktor Gjermeni
Viktor Gjermeni 3 orë më parë
O sokol ky LUBONJA eshte shume i shpifur per kete EMISION
Nardi Andi
Nardi Andi 3 orë më parë
Po votat ne kuti apo exipoollet o lupooooo
Gentian Dalipi
Gentian Dalipi 4 orë më parë
Emision nga sokol rumpalla
Artur Shehaj
Artur Shehaj 4 orë më parë
O plera si akuzoni popullin qindra mira njerez qe kan shitur a esht e fshet vota ju ku I dini vota esht e fshet kush jua tha juve ee palaconi qe beni komente mbi njerez qe ju mban mbi kok ju palaconi sju pelqen qe populli do te votoj vetem ate qe do te votoj ke lulin monen dulen ke te votoj ,votoj te keqen me te vogel ca ben pd ketu e 30 vjet ee po ju ini palaco ju ini te shitur ca te pd ca te ps ju ini te shitur.
ismet mema
ismet mema 4 orë më parë
O Sokol ma nuk ju vjene keq qe humbisni kohe me Lubonjen , po ai ka mbaruare pune me kete bote
Ermal nushi
Ermal nushi 4 orë më parë
o Sokol ca e mere kete kare ne studio
Spiridon Acioz
Spiridon Acioz 4 orë më parë
Nuk kuptoni se zgjedhjet jane bere mbi presionin e shqiptareve nga policia , kjo ka filluar para 8 muajve ,kur policia, i kerkonte drejtorve te bizneseve privat te gjitha te dhenat per cdo puntor qe kishin ne pune , i kercenonin dhe me gjoba
Arjan Kosturi
Arjan Kosturi 4 orë më parë
Lubonja ka bere Burg.mos ja vini Re
Avni Tocila
Avni Tocila 4 orë më parë
Per mua.
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 4 orë më parë
BRAVO LYBOJA
Ramazan Daja
Ramazan Daja 4 orë më parë
Andate fare nel culo a tutti!ju do merrni me pak se Basha vota.
Moisi Guri
Moisi Guri 5 orë më parë
Burra ka po kush është Aqifi di gjë di ,pesë me hiç që do të thotë pemë pa kokrra për kombin .
Toni Ndreca
Toni Ndreca 5 orë më parë
Lubolja..
Armand Alikaj
Armand Alikaj 6 orë më parë
I rrokanise trutë popullit o Lubonja. Po s'ke faj ti...kur të ftojnë nëpër emisione të dërdëllisësh.
Michael Willard
Michael Willard 6 orë më parë
Fatosssssss fole shqapeeeee step by step 😂
Gjovalin Gjoka
Gjovalin Gjoka 6 orë më parë
O komunista o bythqima ngelet populli me I varfer ne Ballkan. Turp te ju vije mor race e neveritsheme. Qa ka me ju ba Lubonja ju. Ju qe nqa 1941 vetem tu spiunu tu vra njeri tjetrin keni ngel. Pfu fllicsira. Turp race kot.
Massimo Merkoci
Massimo Merkoci 7 orë më parë
Kush e njeh ate ne kavaj o kokrrat e maskarejve
B
B 7 orë më parë
Lubonja!Gjithmonë i qartë dhe në shenjë,kritik i qeverive të majta e të djathta kur e meritojne. I pa shitur ,në kontrast me shumë analistë të tjerë që për hir të qasjeve politiko-financiare kompromentojnë idealet e principet e tyre si intelektualë e qytetarë.
zik zak
zik zak 7 orë më parë
O z.Lubonja ti ke lindur dhe je rritur ne bllok. zotnija jote nuk i kanjohur te zezat Tollona, edhe kur shkojne me bo KAKEN e kishe edhe W C - ne me TV e mos na u shit mend se te njohim mire se kush je ti sot e qysh ke qene shume vite me pare .Mos mbron HAJNAT dhe ato qe po i pijne popullit edhe piken e fundit te gjakut. Se sipas teje ai qe vodhi dhe ka vene pasuri marramense nuk paska faj. Bravo te qofte ashtu vazhdo .
alfr3D
alfr3D 7 orë më parë
der der der na cave bythen o Lubonja, e vodhi se vodhi. te dali Luli te filloje vjedhja nga e para...
zik zak
zik zak 8 orë më parë
O z. Lubonja çdo gje mud te Jeshe dhe pse je ne ate moshe mund te behesh por kurre ti te behesh ANALIST. ti vete nuk duhet te dalesh neper ztudiot e TV-neve
Gon Dibrani
Gon Dibrani 8 orë më parë
Boooo boooo nuk din te lezoj sa lek ke paguar per privimet. Turp kush te ka zgjedhur ty per deputet turp.
Gon Dibrani
Gon Dibrani 8 orë më parë
Po di nuk din te lezojsh o deputet cfar lloj fjalimi fillove dhe ti si te deputetet e vjeter me ofendime po normal me cin te rrish do behesh dhe ti .
Edmond Hilviu
Edmond Hilviu 9 orë më parë
Vjasari Shume i sakte.
lepur li
lepur li 9 orë më parë
My lubnja do ishte mire Te kishte ngele atije ne burge se ske c’è do nje injorante si ju plak matuf dhe keta gazetar qe e therrisni kur ngelet pa para se ka 30 vjete qe ska punu asnje dite vetem ka ngren leket e atij populli nga Saliu
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj 9 orë më parë
Sa Turp KY Shpetimi...Qe edhe vjen nga shtresa dmk e TE presekutuarve ju ben fllad presekutuarve. I vellai dhe ai eshte me PS por nuk eshte Kamikaz si ky...
Eri Vlore
Eri Vlore 9 orë më parë
O lubunji ik o legen o sharlatan
Bujar Nushi
Bujar Nushi 9 orë më parë
Lubonja je i modh fare
Bujar Nushi
Bujar Nushi 9 orë më parë
Minxhozi komunist shkerdhate
Mira Luli
Mira Luli 9 orë më parë
Nazarko eshte nje komunist i pa rivokueshem. Ka lindur dhe do te vdese antar i partise se punes. Mos u lodhni kot, ne çdo analize ai shpaloset totalisht antar i kesaj partie, sot partia sociaiste. Sokol Balla eshte partiak i dukshem. Nuk ja vlen ta shikosh kete program.
Aleks Lesi
Aleks Lesi 9 orë më parë
Bythqi balla
ILIR Ilir
ILIR Ilir 9 orë më parë
Grup whatsapi
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary 9 orë më parë
Origjina e fisit shqiptar Lubonja: Lubonia është emër Sllav i gjinisë femërore dhe Luboń një emër sllav mashkullor. Emri Lubonia është gjetur në toponimet e Evropës Lindore dhe Jugore. Emri Lubonja ka të njëtën origjinë si qyteti Slloven Ljubljana. Emri Luboń është një emër i zakonshëm ndër meshkujt sllavë. Emri Lubonja vjen nga rrënja Proto-Sllave ľubiti me origjinë rrënjën Proto-Indo-Evropiane lewbʰ 'të duash, të dashurosh, të pëlqesh'. Pra Fatos Lubonja nuk eshte shqiptar por me origjine te paster Sllave. Kur ai shan figurat e kombit tone ai e ben vetem qe te mbjelle percarje ne mes shqiptareve.
Tan Pec Dard'IA
Tan Pec Dard'IA 6 orë më parë
Ja ke qRopt
Zapata Zapatino
Zapata Zapatino 9 orë më parë
E meritoi burgun. Nuk te fuste shteti atehere kot ne burge, pa fakte.
Xhevdet Nurja
Xhevdet Nurja 9 orë më parë
Nuk bëhet populli i gjith o lubonja PS ka punuar aq shum që ti nuk shef se je me syze por je i errësuar nga trut ekokes
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj 9 orë më parë
Ka punuar aq shume ne HAJNI bile dhe naten
Muja Xeja
Muja Xeja 10 orë më parë
@Shkoni te bamir topi,jepni nji dore.
Bobby Davis
Bobby Davis 10 orë më parë
Ka rrjedh nga trute duhet djegur brenda ne ate rrangallen qe ja dogjen vjet
Bobby Davis
Bobby Davis 10 orë më parë
Ku eshte nje gomar madje nuk degjohet
Avni Berisha
Avni Berisha 10 orë më parë
O lubonja okra I gjall ti ta ha mutin me ate analizen tende prej idjoti ik mor se na e shpife
Meta Ksa
Meta Ksa 10 orë më parë
Prap ky agenti I rusis lubonje bytha, maskara bur
Paolo pali
Paolo pali 10 orë më parë
Ato qe kan ike dhe ju. Skeni vend ne PD. Shkoni tek Rama.
Paolo pali
Paolo pali 10 orë më parë
Ikni o Derrat e Rames 🤮🤮🤮🚾🚾🚾
good day
good day 11 orë më parë
Asnjehere se kam kuptuar se c'i terheq njerezit pas ketyre pinjolleve! Ky, shkoi ne burg se Diktatori ushqehej me familjet e sherbetoreve te tij, Kaq e thjeshte eshte.
Castriot1
Castriot1 11 orë më parë
Sa Nobel je Z Lubonja.
lepur li
lepur li 9 orë më parë
Edhe my i paguar nga Pd
lepur li
lepur li 9 orë më parë
Nje tjeter kriminel i Saliut
Chico
Chico 11 orë më parë
IKKKK O I POSHTER IKKKK TASH!!! tI TU FOL PER MADURON E VENEZUELEN PA E PAS IDEN SE ÇKA PO NDODH ATJE!!! SHKO BRE HAJN LESHI!!!
Lulja Ime
Lulja Ime 11 orë më parë
Kush ka merak per vitet e lubonjes esht 73 vj ose 75...ok ??? Ktij lubonjes i o fik truni...me 2 fjal...ka pjerdh ose o ftof n'tajare e na shet men me burgun
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary 9 orë më parë
Ai nuk eshte shqiptar mor mik por me origjine sllovene.
Diana Katundi
Diana Katundi 11 orë më parë
Lubonja , te degjoj shpesh ne intervista , si nuk fole njehere mirre per Ramen , ka gabime boll , por ka ndryshuar ç'do qytet ne Shqiperi , ka ndertuar shtepite e termetit , shkolla , stadiume aeroporte etj , ke nje simpati te veçante dhe i mbron me fanatizem Salen dhe Ilirin .E di qe kini qene miq me Ramen , por per interesa individuale jeni prishur , por nuk nxjerr vrrer njeriu ne ç'do emision si puna jote.Mbi te gjitha je intelektual.Te 4 analistet te kundershtonin ju prape me kembenguljen tuaj do dilnit mbrojtes per Ilirin e P.D.ne.🙋‍♀️🇺🇸
Razije Sadiku
Razije Sadiku 4 orë më parë
Sa here ti Lubonja do flasesh kesisoj PD do humbase dhe Rama do fitoje Po fol drejt o burre Nuk e kuptoni qe i beni nder keshtu vetem P S
Pura Vida
Pura Vida 11 orë më parë
sa djale i mire qe qenka ky doctor Tani.
Don Fernando
Don Fernando 11 orë më parë
Lubinja ka horizont amerikan. e veshtire qe shqiptaret ta kuptojne... duhet ta degjoni me shpesh qe ta kuptoni. ne jena msu me pralla te mire artikuluara e nuk arrim te kuptojme inteligjencen shqiptare. Lubonja eshte 100% jo partiak por sulmon ate qe ka fuqine ne dore per ta bere me mire sepse ne konceptin e demokracise permirsimi eshte i perditshem... demokracia nuk mbaron kurre por permirsohet cdo dite
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha 11 orë më parë
Po Ori nebilai ku eshte se harrova.