"Ekopolitikë" - Çfarë më jep PS?
1:17:58
Komente
Irena ajdini
Irena ajdini Minutë më parë
O malloke
Nilda Gjoni
Nilda Gjoni 11 minuta më parë
mandi mbreti mbreti mbreti i muzikes tallava je me i miri
Arben Myrtaj
Arben Myrtaj 44 minuta më parë
Edi Rama nje mbeturine e te kaluares shume shpejt duhet te largohet
suzi koci
suzi koci 49 minuta më parë
aman sa emission te ulet qe beni si emision Cfar lesh vipe eshte kjo silikoni i gjalla Aman o zot nje cop injorante kembe e kokee
Klaudia Bregu
Klaudia Bregu Orë më parë
Koooopjeeeeeeee edhe te qeshurat i ka fallco si ermali, ta shpif, nuk eshte sukses te ngjash me ermalin kur qesh si gomar si ermalo
Fredi I
Fredi I Orë më parë
Tja kisha rras i shpull ketit moderatorit oooo
Flori Tosku
Flori Tosku 16 minuta më parë
Dhe nji un e bojm 2 😂😂
Mylazim Ngoutsai
Mylazim Ngoutsai Orë më parë
Ka lezet se po te rrish te degjosh kenge lale thua me vete shum bukur pershendetje per kete birbile te polifonis labe
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Orë më parë
E forta esht se jan nje komb dhe nuk shkojn me njeritjetrin zokoni shqiptarit sigurisht greket jan shqiptar emri grek esht fallco
L. V
L. V Orë më parë
Kopjon erjon bracen.
Petros Braci
Petros Braci Orë më parë
Paloka si puna jote Rama dhjet cdo mengjes.
DRAGO ILIR
DRAGO ILIR 2 orë më parë
Ti je FANTASTIKE e dashur SONILA ,,PO NE NA INTERESON RRENJA ,SEPSE NGA QE NA KAN SHTYPYR GJITHMON ,E DUM TE DIM ARSYJA ???? PEANAJ NE NA JEP KNAQESI DHE QE TA DUM NJONI TJETRIN ,SEPSE KUR KEMI QEN TE AFT PERBTE HUAJT IMAGJINOJE PER NE MES NESH DUHET RESPEKT DHE ATDHE DASHUR .PO JO UN PO TE GJITH NE DESHIROJM QE TE NIGJOJM ZOTIN SAZAN
Sheme Cela
Sheme Cela 2 orë më parë
GAY
Eni Zeneli
Eni Zeneli 2 orë më parë
Ky eshte ropqir legen
Damani Skills
Damani Skills 2 orë më parë
Wow! you're amazing dear Alexandra Lewsi, We already had great conversation to each other on cambly
A q
A q 3 orë më parë
Me kontrolleret si heci haha tash kerkon viktima NVLOR
Dermani Mir
Dermani Mir 3 orë më parë
Shum kot ropt me trazu njerzt ne mes te punes,krejt kot
E Kam Me Vete
E Kam Me Vete 3 orë më parë
🤣🤣🤣🤣
chelsea14274
chelsea14274 3 orë më parë
Pall K...t
Myzafer Xhepmeta
Myzafer Xhepmeta 3 orë më parë
O tè lumt goja Kastriot 👍🙏🇦🇱 se ne nuk na qeverisin Shqiptar por tradhtar bravo
laura gj.
laura gj. 3 orë më parë
O zot Akoma vazhdojn hapin orarin 😱 e kuptoni qe gjendja eshte skandal dhe jo te gjitha tregohen mbyllni shkollat se jan bere Vater infeksioni, po infektohen dhe femijet ca po beni o zot se kuptoj 😟
David Prenga
David Prenga 3 orë më parë
Ne disa gjera bim dakort nca budalliqe tjera jo
Myzafer Xhepmeta
Myzafer Xhepmeta 3 orë më parë
Bravo Kastriot kta jan si ajo vjersha ku ti kèrkoj rrènjèt e tua parti pra jan bijt e bijat dhe ti duhet qè tè sponsorizohesh nga patriotèt Shqiptar qè ti pèrmbledhèsh tè gjith emisionet e tua nè njè libèr tè vetèm dhe ta shpèrndajsh falas pèrshèndetje 👍🙏🇦🇱
Arber M
Arber M 3 orë më parë
Xhizes... ta cift xhizes nonen nbith
David Prenga
David Prenga 3 orë më parë
Po kari po s beson n zot e thua alien
Jackie Chan
Jackie Chan 3 orë më parë
O Olsi je ma i miri vetem vazhdo kshtu 👍🏻
Floresida Hida
Floresida Hida 4 orë më parë
Super hoxh
edi edi
edi edi 2 orë më parë
Altin kalaja
Rama Ik
Rama Ik 2 orë më parë
Dhe Shalqiri i Bukur duket nga Jasht Po Brenda mund Te jet i kalbet ose i bardh!! Ky Mand Kalaja eshte super dallavere e njof personalisht esht delenxhi nr 1 Kollarexhi Mo 😂😂😂 . Do votoje Hoxha me Kollare do Pushtetin e Shejtanit ! Ky Ka 1 Kopfsh Privat, Shkoll Private, Shoqata ky eshte super dallavere !! MOS me trrego per Mandin dhe Xhematin e rruges Se kavajes!!
Toni Shalari
Toni Shalari 4 orë më parë
Po pse shani mo
Ardit Arditi
Ardit Arditi 4 orë më parë
Kriminele hajdute po vrisni popullin po I merni e piken e fundit qe I ka mbet
Lido Tilo
Lido Tilo 4 orë më parë
Si ka guxim ky njeri qe del e flet akoma ne nje koh qe e din i madh e i vogel se cfar mostre esht
niki name
niki name 4 orë më parë
Oi turqelike mjer toka e Shqipris kush po te shkel po muslimanet nuk po ceki shqiptart por te gjith globi jan mbeturina njerzt ma te flliqur e te prapambetur po vendet katolike e jan civilizuar boten prej produkteve qe lahesh e parfumosesh mjeteve qarkulluse toksore e ajrore dhe me te gjith ne ne vende katolike punojm shko ne turqi e arabi se gjen tranguj senet sa te dush te vdekurit qajn shka ka mbetur tek Shqiptaret.
ioanna122
ioanna122 4 orë më parë
Po cfar thot ky sa e ka rrogen si Prifti dhe Hoxha nuk e kan problem per rrog vet populli i ndihmon ne shum menyra
Vinnie Vinny
Vinnie Vinny 4 orë më parë
Ca mereni me kte njeri qe nuk di me fol shqip ...ku kane ra shqiptaret ne doren e ketyrve idiotve
Castriot1
Castriot1 4 orë më parë
2 gishta Bythe=Roza Lati
Castriot1
Castriot1 4 orë më parë
Roza Lati sa e Shemtuar. Pse nuk i ke ngjare Diva Roza Latit?
Service Tools
Service Tools 5 orë më parë
ke studiuar dhe sheriatin
Rama Ik
Rama Ik Orë më parë
@ioanna122 Nuk Ka pyll Pa Derra 🤨😁😁😉😉. Rama eshte Qafir 24 karatc po dhe Ky mashtrusi I rruges Se kavajes nuk esht Pa faj
ioanna122
ioanna122 Orë më parë
@Rama Ik Me pelqen me shum komenti jot me titull Rama ik edhe fetaret si Rama jan edhe me keq i rjepin njerzit ketu ku jam un gjith pasurin ja jepnin priftit kur vdisnin dm th kishes e kupton vet se do i mbante gjall hahahahaha
Rama Ik
Rama Ik 2 orë më parë
Popull kot mo!! Mashtrues me Kollare Vllai !! 1 ton me lek Ka 10 Fondacione i Ropi Arabet nga Leket 😂😂😂😂
Rama Ik
Rama Ik 5 orë më parë
Ky Kollarexhiu qe hiqet si Hoxhe Ka 1 Ton me Lek! hoxhallaret e tjer ne Shqiperi jetojn me qera e skan asnje perkrahje ndersa ky Mashtruesi Ka 1 Shkoll Private 1 Kopsht Privat e Plus kushedi sa shoqata!! Ky Mand Kalaja eshte Suportuesi kryesor i Sektit Terrorist Vllazeria Muslimane!! Duke dal ne protesta e duke dalur hapur per Grupin Terrorist Egjiptian!! Ne Islam nuk lejohen Votimet, Nuk lejohen Pedera e Lesbike neper Xhamia !! Ky Ahmed(Mandi) eshte I devijuar nga kembet ke koka eshte njeriu me Mashtrues bashk me ate Dallaveraxhiun Elvis Naçi qe i ropi robt na paret!! Turp per Komunitetin Musliman dhe ato pak Burra qe e duan Fen Islame qe nuk regojn per Devijimet e Ktyre Sharlatanet!!
Niko Bardhi
Niko Bardhi 5 orë më parë
O ZOT JEPU MEND SHQIPTAREVE SE NUK PO DIME KU PO SHKOJME
Fatmira Ruka
Fatmira Ruka 5 orë më parë
Po ju, në cilin grup bëni pjesë. Mos vallë jeni në grupin, E VARFËR TË SHQIPTAR VE HAJDUTA JENI TË GJITHË. HIQJA LENS E VËRJA PRENS....MJER SHQIPËRIA SI NUK GJENDEN NJERËZ TË NDERSHËM NË KËTË VEND KAQ TË BUKUR DHE TË BEGATË......
Tristan Gerven
Tristan Gerven 5 orë më parë
Analfabete .. Nuk ngreihet karjera duke ber lloce kavaje Si puna jote Aulona...Gjith thelbi i intervistes dhe ajo qe tha ishte .Un jam inteligjente ..bota eshte injotante ..o zot
Bujar Braka
Bujar Braka 5 orë më parë
Ky flet vetem budalliqe si cka folur gjithmon,pur gjith jeten e tij
Mirian Hajdari
Mirian Hajdari 6 orë më parë
Ajde pall kari
Afrim Cala
Afrim Cala 6 orë më parë
Mjer shqiperia cfare loj dalin ne peralmaent
Alban Alban
Alban Alban 6 orë më parë
Fisin ku ta keni.....
ALESIO ALESIO
ALESIO ALESIO 6 orë më parë
JHAHAJAJAJA .LOT
Sokol Ivanache
Sokol Ivanache 6 orë më parë
Bravo paloka tregoju bythlypirsave se kush punon aty. Tbit e komunistave.. Ju bertisni rrofte drogaxhiu.
XAnni Huta
XAnni Huta 7 orë më parë
Po ti je kopil mor kur fol per orgji dhe ti ty ta ka qi nanen serbi e ke dal ti mor ndyrsir dhe ket e din te gjith qe ta ka qi o kopil serb
Αντρεας Χοτζα
Αντρεας Χοτζα 7 orë më parë
O lulu o legen ik or idjot.pse su'thua qytetarve firmat piramidale 21 janarin gerdecin etjera,ti je kriminel Edi Rama Suksese
xristos kalaitzis
xristos kalaitzis 7 orë më parë
Ate qe nuk thuhet ta marri rama ta mbaj e ta haje se shkaterroj shqiperin e do te sjelli skllave nga bangladeshi se shqiptaret jan dembel nuk punojne thote rama ik
ErikYouTube
ErikYouTube 7 orë më parë
Dhe koment nuk ja vlen t besh per ty si ske turp
Indro Al
Indro Al 7 orë më parë
Ku e bleni mallin ta marr dhe un atje 🤣🤣🤣
Sokol Ivanache
Sokol Ivanache 7 orë më parë
Drogaxhiu nuk shkon në burg për 110miljon të beghetit por spaku fut ne burg 3persona qe sdoan të punojne po sju dhane lekt simas kontrates që kan bere.
Radoina Gjoka
Radoina Gjoka 7 orë më parë
Mandii shum i prekur duket gjynah sa padrejtesi do i ken bere vetem ai e di.po habitem ce ju doli emri dy kengetareve ce i kisha shum qejf turp ce nk e vlersojne kolegun te pakten ti japin ate ce i tako jo me teper.e dim te gjithe shum mire se sa klikimet i kan marre ato dy kenge ce permeni turp silva dafi dhe flori e te gjith ato ce perbuzin per ngjyren e lekures.
E Kam Me Vete
E Kam Me Vete 7 orë më parë
Prandaj nuk gjej burre une?
Maloku PA toke
Maloku PA toke 8 orë më parë
Rrofte sali Berisha poshte kelyshet enver hoxhes rama burg o kurve se shkaterrove shqiperine rama legeni megjit keta kelyshet è enverit ka rrahur e futur burg njeherez fukarenj qe nuk kan patur lek te paguan dritat ju morramanet qe è mbeshtetni ashtu jini mesuar te hani mut se nuk kini rrogoz ne shtepi jini si Afganistan e prap rama legeni cdo dite vrasje korrupsion papunesi rama ik motren è robt komunisteve🇦🇱✌️
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi 8 orë më parë
Tani mjaft Ilir Meta i provove të gjitha postet, dorzo ato që ke grabitur
Enuse Unike
Enuse Unike 8 orë më parë
Po sa kohe ka ajo qe ka grabitur sa vite te lutem me kthe pergjigje nese mundesh?
Rafael Caushi
Rafael Caushi 8 orë më parë
Fred merkuri.ste ri bytha ty pa e nxjer muhabetin te homoseksualèt
Rafael Caushi
Rafael Caushi 8 orë më parë
Renato.mos e nxir muhabetin te LGBDI
Arjan Zere
Arjan Zere 9 orë më parë
O ju qifsha ropt plera
Shpetim Shabani
Shpetim Shabani 9 orë më parë
Përse Habiteni ...
Johnnie Walker
Johnnie Walker 9 orë më parë
Pse jo? Nipi i Spiro Koleka-s asht po aq bllokmen sa i nipi i Hoxhe Enverit. Bahen grupi "Na bashkoi Partija e Punës".
Fatbardha Avdej
Fatbardha Avdej 9 orë më parë
Rama mbuloj tre denime e tij Ne tre shtete te ndryshme te Europes Ai po ben te pamundur te behet Sulltan Sorosi e ndihmon per te qene ne pushtet Erdogani I jep udhezimi si te behet Sulltan
Eros Anthony Agostini Contreras
Eros Anthony Agostini Contreras 9 orë më parë
Shume e sikletshme ky fundi . Ishte poshtersi nga gazetari qe I beri ate pyetje. Çdo gje ka nje kufi. Se njoh kte gocen por mire ja beri ne fund.
Idi Meci
Idi Meci 9 orë më parë
Nuk trajtohen punetoret si skllever nuk kemi sindikata edhe ajroportet e botes bejne greva 24 or she dhe nuk burgoset njeri
Fatbardha Avdej
Fatbardha Avdej 9 orë më parë
Mo eshte fallco fotua se Rama paguan leke per te dale foto me njerez te ngritur ne detyre
Fatbardha Avdej
Fatbardha Avdej 9 orë më parë
Pershendetje Si ka mundesi te zgjidhen deputet anetare te nje grupi kriminel sic doli qe ka lidhje ne Itali
Fatbardha Avdej
Fatbardha Avdej 10 orë më parë
Pershendetje Si ka mundesi qe Edi hoqet si sulltan dhe ketej martohet nga Sorosi Belinden e perdor si fshese Rama me qe e quajtur magjica
Idi Meci
Idi Meci 10 orë më parë
Erdogani ka shtypyr popullin e tije p.o. bene shume vite ne pushtet si putini edhe rama ate enderron e keqe vjen nga diktatura jo nga demokracija
Denis Leca
Denis Leca 10 orë më parë
Hoxhe me kravat !!?
Rama Ik
Rama Ik 5 orë më parë
Krevata eshte Per Pabesimtaret nuk lejohet per Muslimanet...! Po ashtu dhe rrobat e ngushta dhe stili i te qethurit te flokve!! MOS me hapni barkun me Mand Kalan Se e Njof mire!!
giselda plaku
giselda plaku 8 orë më parë
Po cfare ka ktu???
albian albi
albian albi 10 orë më parë
Beqir-linda ish Gruaja e Sokoll Palles.. te dy te krimbur ne lek.. !
Onufri onufri
Onufri onufri 11 orë më parë
Qr o Kaci na dole me I fort se CIA dhe NSA. Ata te dine dhe sa qime bythe ke aq kollaj te marin pune ! E ku ne Ambasade. Nuk e di ku I ke mare keto info dhe po ke fakte bravo nxirri.
Rol And
Rol And 11 orë më parë
Fredi Merkuri shpyrti vogel je neneja e vertet e rrotës 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
H H
H H 11 orë më parë
SHUME PO E DURO KY EMISJON ERJON VELIAJ ? PO NUK MBARON ME KAQ MOR ERJON HAJDUTI , DO TË TE VIJE KOHA, DALE DHE PAK?
H H
H H 12 orë më parë
I KA RENE ERE , SE ÇBEN ÇUDIJA NE VLORE ? PO NDEK RAMEN KEMBA KEMBES , ME GJIKNURA ? DO TE DALE NDONJE TERMET NENE ROGOS, KJO E BEN METEN , QE PO SHKON NË DREJTIMIN. E VLORËS. PER JUGUN E SHQIPËRISË PO BËHET LUFTE ? KËTO ZGJEDHJE, JAN TË SHITURA , ME ÇPO DEGJOJME, PAZARET JANE BERE, PO KUSH DO TA VUAJ , KY POPULL.. NUK KA ÇJU BEN AS AMERIKA NE KETO ZGJEDHJE DO TE SHKOJEN MAJ ME MAJE , DO VRITEN , NEPER QENDRA VOTIMI. GJIKNURI PO BEN HATANE ME BLERJE E VOTES . ZOT NA RUAJ.
BlackMask
BlackMask 12 orë më parë
Po gabel je o vlla , bon muzik ultra gabelski . Qfar qmimi don me marr ti , per qat lloj muzike qe e bon a ?? Le mos ja qi nanen se tpaska shterr kokaina mos fol palidhje
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza 13 orë më parë
Ti je një cop kari edhe pse je intelektual
Visi Visi
Visi Visi 13 orë më parë
Ky tipi e ka te pamundur mos e hapi temen e pederastllukut dhe u merzit kur i tha ajo je gay
Healthy kitchen
Healthy kitchen 13 orë më parë
Mami mami mami po baba a ke ty moj vajze???