Gjeto Luca - Hite ne vite
46:54
21 ditë më parë
Komente
doni ponari
doni ponari 13 orë më parë
1qqq
Tonin Qarkai
Tonin Qarkai 14 orë më parë
Zemra ju kendofte gjith jeten
Mario Bushgjokaj
Mario Bushgjokaj 16 orë më parë
Na kenaqe me kenge te bukura
Dode V
Dode V Ditë më parë
🌺🌹🇺🇸🌺🇺🇸👍👍🌹👍🌹👍God bless you got bless you can’t push
Hsbsb Hsbsb
Hsbsb Hsbsb Ditë më parë
Zoti te rujt zemra je ma e mira kengtare bravo nish je ta ka val zoti te gjitha te mirat💗💗💗💗💗💗katrina
Hsbsb Hsbsb
Hsbsb Hsbsb Ditë më parë
Ti je ma e mira k jo asht muzik me te knaq 💗💗kakrina
Kumanova 92
Kumanova 92 Ditë më parë
Krejt mir por nja gabim e keni sepse nuk Ka Kosovar por vetem Shqiptar 🚬
Hamit Kastrati
Hamit Kastrati Ditë më parë
Flm shume prej jush adhurues te folklorit kjo eshte jeta e jone vujtje e lot pa u ba kurr rahat veq luts zotin kudo qe jeni ju mergimtar Te kombit tim Anembane Globit zoti ju rujte se kurr nuk ju dalim borgjit sepse sakrfikuat e juaja per ne dhe per kete komb te shume vuatur jane te pa imagjinushme
Gjon Lazri
Gjon Lazri Ditë më parë
Io
Gjon Lazri
Gjon Lazri Ditë më parë
Hhiijjhjuh . Nolli
Gjon Lazri
Gjon Lazri Ditë më parë
Hhhpjp
Hsbsb Hsbsb
Hsbsb Hsbsb Ditë më parë
Bravo elizabeta ma e mira je te ka fal zoti tana te mirat je mis💗💗💗💗💗💗katrina
Artan Bardholi
Artan Bardholi Ditë më parë
S
Alba Hoxha
Alba Hoxha 2 ditë më parë
Q
Alba Hoxha
Alba Hoxha 2 ditë më parë
GSWJFAJMNSNBZVXENCWJHWMNCMXNB
Lu Gor
Lu Gor 2 ditë më parë
Best ! Usa
Morena 5
Morena 5 2 ditë më parë
shum bukur dasma, nje kritik kam per grat qe ne dasma veshin fustane te bardha: NUK DUHET se e bardha i takon NUSES DHE VETEM ASAJ. AJO DIT ESHT E ASAJ DHE JO E JUJA
Hsbsb Hsbsb
Hsbsb Hsbsb 2 ditë më parë
Kendosh gjith mon more zemer se ma mir se ti as kush nuk kendon bravo more ylllll💗💗💗💗katrina
Bukurie Ceka
Bukurie Ceka 2 ditë më parë
Zemra te kendoft gnithmon
Ilmije Berisha
Ilmije Berisha 2 ditë më parë
ahahahahhhaha
ALBANIA albania
ALBANIA albania 2 ditë më parë
LIKE NESE DEGJOHET ALA ME 04.05.2021🔥
Rejhane Arifi
Rejhane Arifi 2 ditë më parë
Nisa
dili meli
dili meli 2 ditë më parë
suksese
dili meli
dili meli 2 ditë më parë
je e pa konkurrenc shendet e suksese
Tonin Toma
Tonin Toma 2 ditë më parë
Zef kjo kange eshte mbreti i tana kangeve tua.
Ledion Gjergjaj
Ledion Gjergjaj 2 ditë më parë
Op
Hsbsb Hsbsb
Hsbsb Hsbsb 2 ditë më parë
Te lumt ajo goj e amel si mjalta💗💗katrina
Sali Muça
Sali Muça 3 ditë më parë
Jeni te papar ju lumte goja folklor I gjalle
Zoteria Zoteria420
Zoteria Zoteria420 3 ditë më parë
Ndiqeni në Instagram Murat Gjonikuinstagram.com/murat_gjoniku?igshid=h2wxr3lxfkzj
Fejzullahi Nazmi
Fejzullahi Nazmi 3 ditë më parë
Zemra ju kendoft shum Bukur
Faik Boja
Faik Boja 3 ditë më parë
Ju lumte goja dhe ju kendofte zemra gjithmone
Fran Teska
Fran Teska 3 ditë më parë
JU KNOFT ZEMRA!
Hsbsb Hsbsb
Hsbsb Hsbsb 3 ditë më parë
Bravo nish je per kang e mrekullueshme ma e mira kinge je more zemer💗💗katrina
Hsbsb Hsbsb
Hsbsb Hsbsb 4 ditë më parë
Te lumt goja kanga shum e mir more kinge je more zemer shkelqen💗💗😘😘katrina
numer one
numer one 4 ditë më parë
Kenget tua ZEF JANE KENGE QE SHARRONE FAMILJEN E KUSHE FAMILJE NUKE E HARRON EDHE KENGE PER TA KENDONE NNE BANKETETE E PARA JETA JUAJE FILLONE
numer one
numer one 4 ditë më parë
Lumi kushe qe NANE E BABE NUKE I HARRONI EDHE KENGEN PER PRINDRITE E TYRE KENDONE
Chris J. Clark
Chris J. Clark 4 ditë më parë
The only English Speaker in this comment section
EVRYTHING EVRYTHING
EVRYTHING EVRYTHING 4 ditë më parë
😂eh cna mallengjejn kto keng
Albina Gjorgj
Albina Gjorgj 5 ditë më parë
Edhe une Goc Tirone jam, dhe me mungon shume😘
Vali Matmuja
Vali Matmuja 5 ditë më parë
hi
Vali Matmuja
Vali Matmuja 5 ditë më parë
hej
Belul Marashi
Belul Marashi 5 ditë më parë
Xmykykykdkdkdkykyllyskyjdjdkjydkdkykjdjddkkykddkdkkyylylspykyk
Behramaj Ragip
Behramaj Ragip 5 ditë më parë
respekt
Indrit Oruçi
Indrit Oruçi 5 ditë më parë
2021 Maj
Hamit Kastrati
Hamit Kastrati 5 ditë më parë
Flm shume prej te gjithve ja admirues te kanges tone shqipe zoti u bekofte kudo qe jeni
numer one
numer one 5 ditë më parë
Qa po bane mose duroshe ske qa me bo
numer one
numer one 5 ditë më parë
Lulja nuke nuke do sy te thate i done me ngjyra jeshile
Hsbsb Hsbsb
Hsbsb Hsbsb 5 ditë më parë
Bravo te dyve kang shum e bukur💗💗
Mobiles Samsunga10s
Mobiles Samsunga10s 6 ditë më parë
😥😥😥😭😭😭💔
Blerim Palushi
Blerim Palushi 6 ditë më parë
.
Leni Kuqo
Leni Kuqo 6 ditë më parë
Ka
Sejdi Xhafa
Sejdi Xhafa 6 ditë më parë
SHUM DUKUR
Sejdi Xhafa
Sejdi Xhafa 6 ditë më parë
Ana to i Dri DH kukat
Sejdi Xhafa
Sejdi Xhafa 6 ditë më parë
G
Besim Ukaj
Besim Ukaj 6 ditë më parë
Ee Zef beka zemra te kendof 👍👌
EMILTON GAME TV
EMILTON GAME TV 6 ditë më parë
333333
EMILTON GAME TV
EMILTON GAME TV 6 ditë më parë
5
EMILTON GAME TV
EMILTON GAME TV 6 ditë më parë
Skyp
numer one
numer one 6 ditë më parë
Pra te thashe mylle gojen e mose fol me mue
numer one
numer one 6 ditë më parë
Ma mire beni ju vete hyzmete pleqve TU SE PO E MARRE E U RREHI ME NJE DRU
numer one
numer one 6 ditë më parë
Kure se done nanen e vet si ka me te dashte ty ka ike prej naneses vete e rashe po te do ty e pleqnite e tu
Dafina Përkeqi
Dafina Përkeqi 6 ditë më parë
No koment i ke than të gjitha 👏👏👏🙏🙏zemra të këndoftë
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca 6 ditë më parë
ALBANIAN MUZIC TRADITIONAL TIPICA MUZICA ALBANESE
Alban Shahini
Alban Shahini 6 ditë më parë
M
Kwsta Neziri
Kwsta Neziri 6 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😰🤲🤲🤲🤲👊👊🏋️‍♂️🏋️‍♂️👊🏋️‍♂️👊🏋️‍♂️👊🤚👊🏋️‍♂️👊😰😂🧠💘🥰😜🇦🇱😍🧠💘💝👌😝😘🤣😂🐦😭😭😭😭🤚🏋️‍♂️👊👃👃👆🐸😕
Kwsta Neziri
Kwsta Neziri 6 ditë më parë
Vvbs
Renis Cullhaj
Renis Cullhaj 6 ditë më parë
😢😢😢😢ju lumt goja un smundem me e duru dot kte kenge sa her e degjoj 👏👏👏👋👋👋😢
Fiqerete Farruku
Fiqerete Farruku Ditë më parë
Y 0
Renis Cullhaj
Renis Cullhaj 6 ditë më parë
Ju lumt goja na kujtut dasmat se kemi 1 vit nuk po mundim dot bravo çuna 👋👏👏👋👌👌🤝
Renisa Nisa
Renisa Nisa 6 ditë më parë
😀
Nisa Luka
Nisa Luka 7 ditë më parë
Te kendofte zemra o ylli
L B
L B 7 ditë më parë
U knoft zemra
Fatjon 93
Fatjon 93 7 ditë më parë
2021 ktu
Ghff Gggg
Ghff Gggg 7 ditë më parë
Hola elizabita Saludos des de Barcelona .no entiendo lo que cantas pero la música muy guapa la verdad
Pal Biba
Pal Biba 7 ditë më parë
💖🎀🇦🇱Nice💖✝️⭐
Hsbsb Hsbsb
Hsbsb Hsbsb 7 ditë më parë
Bravo nish je per kang elizabeta ma e mira bukuroshe je ti💗💗💗💗💗katrina
Lind Babaliu
Lind Babaliu 7 ditë më parë
Respekte për malsort ton Tropojan nga malsia e tomorrit Skrapar✌️✌️
Miridon drenica
Miridon drenica 8 ditë më parë
555
Dila Tusha
Dila Tusha 8 ditë më parë
❤💋💋💋❤❤❤
Dila Tusha
Dila Tusha 8 ditë më parë
💋💋💋❤❤❤
Dila Tusha
Dila Tusha 8 ditë më parë
Trutzoti