AURELA GACE - ME MBAJ
3:12
Vit më parë
Hajredin Pasha Live - Aurela Gace
10:10
Aurela Gace - Te Dua
3:32
2 vjet më parë
Do Marr Ciften - Aurela Gace
3:41
Cu Mbush Mali - Aurela Gace
3:58
Komente
Frivi Frivi
Frivi Frivi 2 orë më parë
Je perle Aurel
Refe Bani
Refe Bani 4 orë më parë
Nje kenge perle e ķenduar nga dy te mrekullushem
Refe Bani
Refe Bani 4 orë më parë
Je fantastike si kengetare je nene shembullore familjare e persosur🔆🔆🔆🔆🌋🌋❤💙💛💚💜👏👏👏👏👏
Eleni Sejdi
Eleni Sejdi 4 orë më parë
Keng e Pac ter jeten te kendofte zemra o Kanerin e jugut 😍🌾🍀
Eleni Sejdi
Eleni Sejdi 4 orë më parë
Si sot zemer o Aurela nena ime mbush nje vit nga ndarja na jeta e shtrenjta e zemres time ku kisha plot tre vjet qe eren e saj nuk e merja me larg shum larg me qe pjekur vertet zemra kur ika me tha te te percjell nena me eren time dhe bekimin tim rrofshi e mbreterofshi me tha uraten time vetem mos me haro hajde tete shoh dhe njeher mirpo un pas 3 vjeteve u be shum semur me tha hajde se kam mar rugen te iki tete shoh dhe njeher mirpo un as qe harita ta takoja nga ankthi u shtrova ne psiqijatri shpirt te gjitha me ngelen endra dhe mallenjgjime peng e mall ah moj ah mergimtar mall ne zemer te pandar ne per festa e Gezime kur nuk qesh zemra ime buk e krip ne vendin tend atje ku ke folur Nene ju perqafoj jet e shendet paci respekte nga Konektikat thx faleminderit 😴❤
Lida Aliaj
Lida Aliaj 5 orë më parë
Aurela bravo je nje kengtare shume e madhe ❤❤⭐⭐
ajsvwuhabq gwgauquvqva
ajsvwuhabq gwgauquvqva 6 orë më parë
Je e jasht zakonshme bravo👏
Lule Shehaj
Lule Shehaj 6 orë më parë
😍😍 goosebumps
ponia ntontmpibai
ponia ntontmpibai 7 orë më parë
Ισε χαράς στις ζωής aurela gace
Souzana Dervishaj
Souzana Dervishaj 8 orë më parë
Po flake je moj derebardhe. Dhe te vdekurin ngre nga varri.🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Nerxhivane Ferati
Nerxhivane Ferati 8 orë më parë
Ikonë
Lejla Zajmi
Lejla Zajmi 8 orë më parë
Diva muzikes shqiptare ❤️❤️❤️ 💋♥️
Rinora Metaj
Rinora Metaj 9 orë më parë
💋💋💋♥️♥️♥️💖💖💖😘😘😘
Hatice Selimi
Hatice Selimi 11 orë më parë
Ju lumte goja moj zonja 👍pershendetje nga Gostivari🇦🇱
merita topi
merita topi 13 orë më parë
🌹🌹🌹
Bardha Milla
Bardha Milla 13 orë më parë
FANTASTIKE
merita topi
merita topi 13 orë më parë
Po ti je yll! Zoti te bekofte 🙏
viktoriarama
viktoriarama 18 orë më parë
Rrëmuj e gjall. Më kujtoj pjesën kur i binin veglave gorrillat te filmi “Tarzani”
Albana SNALLA
Albana SNALLA 18 orë më parë
Kur u largova nga shqiperia ime më 26/12/1997 kam qënë në të njëjtin avion me Aurela Gaçen. 🇦🇱
Vilma Jata
Vilma Jata 19 orë më parë
Bravo Aurela ti ketu ke qene Ajka e kenges !
SILVER43562
SILVER43562 19 orë më parë
O zot na banen me qa pz 🥲🥲🥲
Roza Roza
Roza Roza 22 orë më parë
Bravooooo ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👋
Roza Roza
Roza Roza 22 orë më parë
27,2,2021,Je e Mbrekullushme ⚘Je Yll⭐ Je Suuuuupeeerrrr 💖💖💖💖👋
Roza Roza
Roza Roza 22 orë më parë
Mund te rish pa bere Komente pere kete Dhesare Shqiptare ⚘Bravoooooooooo⚘Suuuuuperrrr ⚘Perfekte ⚘⚘Beautiful⚘⚘⚘⚘Shume Bukurrrr⚘⚘⚘⚘⚘i jepe jete Kenges Shqiptare⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘👋
Roza Roza
Roza Roza 22 orë më parë
27,2,2021 👋
eri gremi
eri gremi Ditë më parë
Perleee po cben o vajze se sna mban edhd zemera
Amarisa Tako
Amarisa Tako Ditë më parë
Sa keq qe kengetaret e paaritshem marrin kaq pak klikime, sa posht jemi si popull vleresohen me shum ato qe zhvishen sesa nji artist me vlere unike
ALBOS SHQIPETAR
ALBOS SHQIPETAR Ditë më parë
Dy Legenda ✊ 🥰 🇦🇱
Tirona1920
Tirona1920 Ditë më parë
kjo esht diva e muzikes shqiptare pa piken e dyshimit!! nuk lind me e dyt!
Dj Madison
Dj Madison Ditë më parë
Aurela gangster👍🏻🇦🇱
D.H London
D.H London Ditë më parë
❤️❤️ dy mrekulli
Dori Lleshi
Dori Lleshi Ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏🇦🇱
Gezim Veizi
Gezim Veizi Ditë më parë
Jukendof zemra per her birbilat e shqiperis nje kenge shum e bukur me preku pa mas nje respekt shum re mdhe ndaj jush po ju vjen nga CAMERIA
Leonard Gjoshi
Leonard Gjoshi Ditë më parë
O zot te rrenqethet mishi kur kendo ti Super e madhja AUREL
Nevryze Sanaja
Nevryze Sanaja Ditë më parë
O me kenaqet ,zoti ju ruajt kendofshit gjithmone!❤️❤️😇😇⭐️⭐️👑👑
Florika Vrushi
Florika Vrushi Ditë më parë
Bravo diva te muzikes popullore na kenaqet me kete ze brilant
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi Ditë më parë
Super ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🌎🙏🏻👼❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷
Mehrije Daci
Mehrije Daci 2 ditë më parë
Një dhe e pashoqe Aurela! ❤️
vera preka
vera preka 2 ditë më parë
Zemra ju kedoft tan jeten tuj na shtohet jeta kur u degjojm
azis jonuzaj
azis jonuzaj 2 ditë më parë
Respekt per te dyja jeni te mbrekullushme
Armida Islamaj
Armida Islamaj 2 ditë më parë
Të mrekullueshme 💗💗
Majlinda Bebo
Majlinda Bebo 2 ditë më parë
E do vijme se zben ne kufinjte e me parshem te Shqiperise madhe🇦🇱
Hilmije Krasniqi
Hilmije Krasniqi 2 ditë më parë
Kendofshi kudo qe ka shqiptar cep me cep e an per an te botes,ju jeni mrekullija e shqiptaris.
Inna In
Inna In 2 ditë më parë
Në do të prezantosh Shqipërinë,mjafton të thuash:Aurela Gace
Diana Hasani
Diana Hasani 2 ditë më parë
Ju lumt goja je su kenktare te mrekullushme🙏🙏
Elda Agalliu
Elda Agalliu 2 ditë më parë
👍
Amela Rexha
Amela Rexha 2 ditë më parë
Mos vdekshi kurrrr ,ju adhuroj 💥💥
Klajdi Bedini
Klajdi Bedini 2 ditë më parë
Faleminderit qe ekziston Diva e muzikes Shqiptare. Aurela Gaçe je e jashtezakonshme
Afrim Gegaj
Afrim Gegaj 2 ditë më parë
Ju kendoft zemra 🙏
Antonio London
Antonio London 3 ditë më parë
Me e mira
Vangjelica Poci
Vangjelica Poci 3 ditë më parë
Kshu ka nisur historia e lidhjes time me djalin e endrave te mia 🤩🥰🥰🥰😍
Daniela Qevani
Daniela Qevani 3 ditë më parë
Shkelqen si gjithmon ....💫💫💫💫💫💥
Katjusha Garuja
Katjusha Garuja 3 ditë më parë
Te mrekullueshem ,ju degjojme me shume endje !
Fahredin Canhasi
Fahredin Canhasi 3 ditë më parë
TE LUMTE AURELA RESPEKTE GJINIS FEMRORE SHENDETE ARDHMERI SUKSES GJITHMONE PAQE.
eddy edion
eddy edion 3 ditë më parë
je e pa par aurela te kendosh aq mir kanget e veriut nuk asht aq kollaj po ty ta baft zoti hallall ..super kengetare jeni te dyja te pa zevendesueshme respekte per ju⭐⭐🌷🌷🌠🌠
Ema Asllani
Ema Asllani 3 ditë më parë
💯 💯 💯
Merita Okse
Merita Okse 3 ditë më parë
Divaaaa. Respekte te vecanta per nje kengetare. Me e mira nga me tecmirat eshte vetem Aurela. Qofsh e limtur e na kendofsh 100 vjet
Florie Sinani
Florie Sinani 3 ditë më parë
Ju knoft zemra se bukur keni kenduuu ma knaqt shpirtin jeni shumm te mira💎💎
Kadri Krasniqi
Kadri Krasniqi 3 ditë më parë
Super Motra veq Vazhdoni Pershendetje nga Kosova
Florie Sinani
Florie Sinani 3 ditë më parë
Ooooo sa bukur kan kendu juknoft zemra gjithmonë jeni 👑👑
Igli Isufi
Igli Isufi 3 ditë më parë
Artiste gjigante
Esmeralda Molinari
Esmeralda Molinari 3 ditë më parë
E paperseritshme
Sotiri Kiriai
Sotiri Kiriai 3 ditë më parë
Te lumte moje labe e nďerove laberin
Merita Okse
Merita Okse 3 ditë më parë
Vertet eshte labe. Por e nderon gjith shqiperine dhe gjith shqiptaret
Dori Cacurri
Dori Cacurri 3 ditë më parë
Woooooooow !artiste e vertete👍❤❤
Lura Lura
Lura Lura 3 ditë më parë
crème de la cream 🇦🇱🇦🇱
jani84
jani84 3 ditë më parë
Si gjithmone texte te goditura, bravo!
My Piece of Haven
My Piece of Haven 3 ditë më parë
Absolutely love you Aurela❤❤ this is an amazing duet😍😍😍👌👌
florim emini
florim emini 3 ditë më parë
OOOH ma zgjate jeten Yll !
Aurela Gace
Aurela Gace 3 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
Refe Bani
Refe Bani 5 orë më parë
Mos vdeksh kurre moj cupe qe na kenaq qe kendon jo vetem kenget labe por nga te gjitha trojet shume bukur lum Bulja qe te ka bere👍👍💜💜💜💜❤❤❤🎆🎆🎆🎆💖💖💖🎆💖
nake kapllani official channel
nake kapllani official channel 3 ditë më parë
2 yjet e shqipris veri jug love u all
Roza Roza
Roza Roza 3 ditë më parë
Talente qe i Kendon dhe Shpirti 🌹🌹🌹🖐
btpeje
btpeje 3 ditë më parë
Lavdi 🇦🇱
Roza Roza
Roza Roza 3 ditë më parë
Aurela je Jete ⭐je nje yll qe ndricon dhe Henen ⭐Je e Mbrekullushme ⭐⭐⭐🖐
Roza Roza
Roza Roza 3 ditë më parë
Bukure Shume 🌹🌹
Roza Roza
Roza Roza 3 ditë më parë
Te Mbrekullushme 💖Dy yje ⭐⭐🖐
Gjakova 20
Gjakova 20 3 ditë më parë
Shum bukur shum di zoti te jemi bashke si ne kenge 🙏🙏🙏🙏
Eglantina Pazaj
Eglantina Pazaj 3 ditë më parë
Fantastike!
Labëria Jone
Labëria Jone 3 ditë më parë
Ju ftojm te Abonoheni (subscribe) ne kanalin ton te degjoni kenge popullore si dhe kenge Labe.ju falimenderit.
Silva Silva
Silva Silva 3 ditë më parë
Sa shum malli me ka marr ...
Bbhji Jjjjhhh
Bbhji Jjjjhhh 3 ditë më parë
Bravo Aurela te kendoft zemra gjith jeten 💖💖
Bardha Preci
Bardha Preci 3 ditë më parë
Dy divat e muzikes shqiptare ju knoft zemra 😍😍😍