PRIVE - Promo - 07.05.2021
0:54
60 sekonda: Bardhi!
1:11
Ditë më parë
PRIVE - Promo - 30.04.2021
1:05
7 ditë më parë
60 sekonda: Art Rushiti
1:23
7 ditë më parë
PRIVE - Promo - 22.04.2021
0:59
14 ditë më parë
60 sekonda: Atdhe Xharavina
1:15
14 ditë më parë
PRIVE - Promo - 16.04.2021
0:53
21 ditë më parë
60 sekonda: Ganja (It's my love)
1:19
PRIVE - Promo - 09.04.2021
1:10
28 ditë më parë
Komente
Shirine Shirine
Shirine Shirine 7 orë më parë
Teuta je shum shum ebukur😙😙😙❤❤❤💖💜💓
bofooit gojo
bofooit gojo 7 orë më parë
Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂
era haj
era haj 7 orë më parë
Edhe kja psa fnu shami 😂😂
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji 9 orë më parë
Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.
M G
M G 16 orë më parë
Big mama je shum e bukur te adhuroj shuuuuuum si pèrson edhe si kèngètare jam nga kosova
M G
M G 16 orë më parë
❤❤❤❤
Besjana Xhelili
Besjana Xhelili 16 orë më parë
Tayna doni 😏
Drilon Kadriu
Drilon Kadriu 17 orë më parë
Awesome
DIELLZA Seferi
DIELLZA Seferi 18 orë më parë
Yes you are so beautiful ❤️❤️😍😍
Luli M.
Luli M. 19 orë më parë
Bijne në dashuri me ty? Prandaj për 3 muaj, ke ndërruar 7
Luli M.
Luli M. 19 orë më parë
Beji diss prindërve që as ata ste kanë dashur, je e dështuar e dashur
bofooit gojo
bofooit gojo 7 orë më parë
ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme
Luli M.
Luli M. 19 orë më parë
Kalamanj hesapi,punë kalamanjsh
Dhurata Nna
Dhurata Nna 19 orë më parë
Cant wait
Moto Albania
Moto Albania 19 orë më parë
tn se kuptova Ana e sara ndajn Atdheun e madherishem 😣🥺? 😂😂
Dina Biona Vlog's
Dina Biona Vlog's 19 orë më parë
❣❣❣🕊
Klevis Buci
Klevis Buci 19 orë më parë
Kur do e nxjerri kengen tlt
Dardane Murati
Dardane Murati 23 orë më parë
Leka iahallah osht me Jet te gjat. Emer ma I bukur nuk ka
ik pada
ik pada Ditë më parë
Ohh I lover her si Pajtesa ❤️❤️❤️
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Ditë më parë
Paske fshit krejt moj Ana , turp te kesh
Olgert Harrunaj
Olgert Harrunaj Ditë më parë
Noizy👑👑👑
Myrt Temaj
Myrt Temaj Ditë më parë
Mat fort
butti fdft
butti fdft Ditë më parë
Te gjith ne perputhen kengetar hahahhaahahahaha
wnnalis cioov
wnnalis cioov Ditë më parë
Si makjelll gjeksoni
Alba A
Alba A Ditë më parë
Fiona veq 1 kritike ...mos adhuroni kafshet por Krijuesin qe krijoi kafshet edhe juve...dhe nje keshille fol sa ma kah Pajtesa dukesh me e embel edhe Rabia si Gresa nuk flet kaq me mendjemadhesi si ti e duke i shtremberu fjalet ...Naseri kryesori edhe flet ma se thjeshti edhe ne intervista shume modest merrni msim nga ai poashtu Dardani shume modest...
Nuriet Isufaj
Nuriet Isufaj Ditë më parë
Vk
Rama Bajram
Rama Bajram Ditë më parë
Sa her te shoh um ndreqet dita
Ibadete Racaj
Ibadete Racaj Ditë më parë
Me qene shumica e femrave si ti do ishte shqipetaria me mire !!!
Abc Abc
Abc Abc Ditë më parë
I qenka mbushur mendja qe meshkujt bien ne dashuri me te. Nuk e kupton e shkreta qe bejne seks me te dhe e flakin si rrecke.
nijuo joing
nijuo joing Ditë më parë
sikur ju. Se kaq nivel keni.
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Ditë më parë
edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave
Doda
Doda Ditë më parë
Po ndaj hyjne aty ,e kan nje qellim...te arrijne ate qe duan
butti fdft
butti fdft Ditë më parë
Cka nuk ndegjon njeriu😂
Myzejen Radoniqi
Myzejen Radoniqi Ditë më parë
😍❤
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi Ditë më parë
Bigi gjith mon te sjellt zoti te mira ne jet sikur ja jep busqeshjen ati femie dhe e ben te lumtur ta coft zoti ni fat ne jet qysh je ti e qysh eke zemren tane 👑🏆⭐️💖🌹👏👏👏👏👏🍀tije Big Mama orgjinale e vertet te teshroj nga zemra shum suksese ne karjeren tane 🍀🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Armanda Velia
Armanda Velia Ditë më parë
Melisa je shum e mire
Arben Kabuci
Arben Kabuci Ditë më parë
Eeeh mojë mbretresha jonë je ti krenare qé je labe dhe ethua plot goja dhe ne jemi krenar ne labët na vlora m👏👏👏👏🥰🥰🥰😍😍😍😘❤❤🌹🌹🌹e ty
Arbër Zeka
Arbër Zeka Ditë më parë
Cili prej VIP've Shqiptar E LEN QELSIN N'KERR ?
Visit Albania
Visit Albania Ditë më parë
👍👍
Visit Albania
Visit Albania 2 ditë më parë
👎👎
Kejsi Xhika
Kejsi Xhika 2 ditë më parë
Doni dhurata 🔥🔥🔥
alida flus
alida flus 2 ditë më parë
Si makjelll gjeksoni
Aqif Kopertoni
Aqif Kopertoni 2 ditë më parë
Bravo Melissa je më e mira
Hamide Govori
Hamide Govori 2 ditë më parë
Shumë e mrekullueshme një Zot i madhëruar të dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
dolimi jotoo
dolimi jotoo 2 ditë më parë
Antonela left the whole world 😂
anesa asani
anesa asani 2 ditë më parë
une e kom ditlindjen ne 26 qershor ditlindjen per nje dit nuk mud ta kishim bashk😘🥰
singer or song
singer or song 2 ditë më parë
Të paret e kane konfirmuar prive I doja shume si çift
Xhuli Mehmeti
Xhuli Mehmeti 2 ditë më parë
Pz jemi ne mè budallenj qe e shohim kte sesa kjo
nijuo joing
nijuo joing Ditë më parë
Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises
Roli Landi
Roli Landi 2 ditë më parë
Zeri juaj esht qetesi e shpirti thjesht mbyll syt dhe shijo Respekte
Tila Daja
Tila Daja 2 ditë më parë
Degjenerim 🤦‍♂️
A
A 2 ditë më parë
4:39 Solo+Finem+Arleni+Selmo= 5 veta😂😂😂 Gjithsesi jeni super✌
Leos Le
Leos Le 2 ditë më parë
Cfar mban kjo tok, dhia zez
dolimi jotoo
dolimi jotoo 2 ditë më parë
Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter
Mirela So
Mirela So 2 ditë më parë
Kam ken vjet e kam pa nga afer ishte thjesht Magjikeeee
seiom jvony
seiom jvony 2 ditë më parë
Na e shpifen kta te perputhen
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 2 ditë më parë
Nora. Istrefi mendon se esht. Holiwodejane. Haaaaa. Duket budalle
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 2 ditë më parë
Bigi. Bre. Smuj te quaj. As Mashkull as femr Qa je. Ti. Kush je ti
vliduu zeeb
vliduu zeeb 3 ditë më parë
ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme
dolimi jotoo
dolimi jotoo 2 ditë më parë
Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Lila Q
Lila Q 3 ditë më parë
HAHAHAHAHA skam pas merdhenie thot... Kaq budallenj ju dukemi ktyre? Come on
Giovanna Joey
Giovanna Joey 3 ditë më parë
Ma mer mendja qe tani akm pa e degju si mund t kendoj 😩🤮😂
annag cocl
annag cocl 2 ditë më parë
goc behu normale
MarioNet Gr
MarioNet Gr 3 ditë më parë
Tja hajsh ato topat si i ka nxjerr
annag cocl
annag cocl 2 ditë më parë
lavire femer
Nico Nico
Nico Nico 3 ditë më parë
Po mvjen keq me ta thon veq Ose ajo ish gruja jote po lypka me fur Ose ti paske bo qka s’bohet Sepse kerkush nuk ti ndal fmit mos mej pa per pa e pas ni arsye te forte! E tash ti e din qka ke bo po shume vone koka per ty veq ishalla don Zoti e bashkohesh me ta sa ma shpejt.
Doni Gashi
Doni Gashi 3 ditë më parë
Kqyrja cicat anes si t dades xhevri zhag per toke😆😆😆
dolimi jotoo
dolimi jotoo 2 ditë më parë
lavire femer
Ibadete zalam
Ibadete zalam 3 ditë më parë
hiq e mir e tutes
Toni Blanco
Toni Blanco 3 ditë më parë
Ee ku arriti bota e , nga te katra anet vetem baxhella shikon, ptuu rrac qire
vliduu zeeb
vliduu zeeb 3 ditë më parë
Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata
Ema b
Ema b 3 ditë më parë
E talentuar..amo jo simpatike ...absolut mendjemadhe edhe jo vetvetja....tu rrit mendja edhe ma shum...
Dita Isufi
Dita Isufi 3 ditë më parë
💙💙💙👍
Denisa Dena
Denisa Dena 3 ditë më parë
Atdheu pa i provuar krejta femnat nuk nalet
annag cocl
annag cocl 3 ditë më parë
Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise
Selina xh
Selina xh 3 ditë më parë
Spo meret vesht kush cka me ken .... 🤣🤣 jan ba pershesh n fillim e kom kqyr perputhen pastaj kuptova qe humba kohen kot dhe nuk e pash me ... lidhjee skaa me perputhen 1 edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave
N. A.
N. A. 3 ditë më parë
Emri yt Fiona, eka edhe mbesa ime, zoti ju bekoft🙏
Ar Mi
Ar Mi 3 ditë më parë
Cka nuk ndegjon njeriu😂
doire aintu
doire aintu 3 ditë më parë
Si makjelll gjeksoni
Arlind
Arlind 3 ditë më parë
Background music at begginig please ??!!
annag cocl
annag cocl 3 ditë më parë
keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni
Alda Meta
Alda Meta 3 ditë më parë
Te jesh e degjeneruar esht ne mode dhe te ben VIP ? Kjo esht gjynaf se kujton se njerzit e urrejn e kan zili pz esht per t ardh keq qe menon kshu se ty s t llogarit njeri vetem ndjell neveri kur t shef ty . Sa keq qe duhet me pershkru nji njeri kshu po jeni degjeneruar komplet per pak vemendje turp !!
olget hajredini
olget hajredini 3 ditë më parë
Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises
yuitr loing
yuitr loing 3 ditë më parë
Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂
Nadire Ruci
Nadire Ruci 3 ditë më parë
Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Gezim Cela
Gezim Cela 3 ditë më parë
o nojzi ma jep nje lev te plejstejshenit tat
Dal fer
Dal fer 3 ditë më parë
Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter
zoran klaric
zoran klaric 3 ditë më parë
kralj nema sta
Anna Anushi
Anna Anushi 3 ditë më parë
Te gjithe bien ne dashuri me ty sepse Ja u jep te gjithve pa ta kerkuar o goc 🤣🤣 dhe kete e ke testuar edhe ne perputhen I more me radhe si infermiere 🤣🤣 ah e shkreta ti 🤮🤮🤮 lavire femer
yuitr loing
yuitr loing 3 ditë më parë
🤦‍♀️E du shum & dashni 🤦‍♀️ u modernizua
Anna Anushi
Anna Anushi 3 ditë më parë
Imagjino cfare videoklipi Po sjell kjo striptizem lakuriqesi degjenerim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ zot i madh kjo as edukat ne te folur edhe asgje aq me teper paraqitje 0 🤮🤮🤮🤮 n’a e ke shpif o goc behu normale
Elaksa Ajdini
Elaksa Ajdini 4 ditë më parë
Elaksa
Zarko Rama
Zarko Rama 4 ditë më parë
Si genjen pa pik turpi