Komente
shkodra 23
shkodra 23 27 minuta më parë
po pse thon ne google qe faraoni ramses ii ka vdek nga artriti ( semundje e kockave ) dhe shkruhet se vdekja e ti ne detin e kuq eshte mashtrim
Dorjana Veizaj
Dorjana Veizaj Orë më parë
🙏🤲🤲😭😭😭
Kymete Halimi
Kymete Halimi Orë më parë
☝🏼☝🏼☝🏼🕋🕋🕋🤲🤲🤲
Rezi Malaj
Rezi Malaj Orë më parë
Me te miret..
Donald Rexha
Donald Rexha Orë më parë
Zoti u a shperbleft me mirësi Se askush nuk a din hallin ktyre te varferve Zote ndimoji me sa me te mirat e botes
Maliq Veseli
Maliq Veseli 2 orë më parë
Ska pas islam ne at kohe dhe Musa nuk ishte mudliman po ortotoks izraelit jud.
andrin bala
andrin bala 5 orë më parë
Allahu na rujt 🤲🏼🤲🏼
Dorina Doka
Dorina Doka 6 orë më parë
🖕
Sevdail Bajra
Sevdail Bajra 8 orë më parë
ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT
Albanian Bass
Albanian Bass 8 orë më parë
Po i Nderuar Besimtaret nuke bejn Keqe po qka ti bejm ktyre qe po bejn Keqe,shume po mundohemi ti Ndalim po po me dhembe Zemra qe spo mundemi ti Ndalim ne berjen e se Keqes. Nga e keqja po largohemi po ajo po na ndjeke gjdo dite mrapa une per veti nuke po mundem te e evitoje te Keqen sepse e kame te ndaluare si Besimtar te i bej Keqe atyre Jobesimtarve. Teper e Rend eshte kjo Situat mese Neve Njerezve shume pake Dashni e ma shume Urrejtje dhe Zili. Me ju then te Verteten Une Personalisht kisha hikure ne kete Moment nga kjo Bote se na kaploje e Keqja te kisha mundesi i kisha hype Anijes Kozmike e isha Larguare shume Large nga kjo e Keqja njerezore besoni po me vjene Turpe qe jame Njeri me mire te kisha qene Kafshe.Amin.
1.618
1.618 8 orë më parë
Paqe me ty, mos u mërzit shumë
Νικολετα Νικ
Νικολετα Νικ 8 orë më parë
Bravo Ervis zoti te rujte 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Luftari Uçk
Luftari Uçk 8 orë më parë
ALLAHU AKBAR
Besmir Koçia
Besmir Koçia 8 orë më parë
All-llahu i merr shpirtërat në momentin e vdekjes së tyre si edhe ne momentin që nuk kanë vdekur por jane në gjumë, dhe ia pengon shpirtin te kthehet atij që i ka caktuar të vdes, dhe dërgon të tjerë deri në afat të caktuar. Këto janë, me të vërtetë, argumente për ata që mendojnë. (39:42)
Dafina Malaj
Dafina Malaj 8 orë më parë
Elvis Naci u ruajt i madhi zot shembull i mire per te gjithe 🌟🌟🙏🌏💯💯
KUKSIANI YT
KUKSIANI YT 9 orë më parë
ELHAMDULILAH
Musa Veliqi
Musa Veliqi 10 orë më parë
ELHAMDULILAH ELHAMDULILAH ELHAMDULILAH prej ALLAHUT si ka pas sherim Vajza ALLAHU jav te gjitha te mirat te gjith ata qen kan kontribue per kete vajz AMINNNNN
Besmir Koçia
Besmir Koçia 10 orë më parë
Edhe ata që thonë: "O Zoti ynë, na dhuro gëzim në gratë dhe fëmijët tanë, dhe na bën neve shembull për të devotshmit. (25:74)
Besmir Koçia
Besmir Koçia 10 orë më parë
Është e sigurtë se njerëzit më lakmues për të jetuar, ti ke për të gjetur ata (hebrenjte), bile edhe më lakmues se paganet. Ndonjëri prej tyre dëshiron të jetojë deri në njëmijë vjet, por edhe sikur të jetojë, ajo (jeta e gjatë) nuk do ta shpëtoj atë prej dënimit. All llahu sheh çka veprojnë ata. (2:96)
xheev Haxha
xheev Haxha 10 orë më parë
Valla qito raste kogja zemeren e fort duhet me pas mi kqyr un spo muj mi kqyr😌😌
xheev Haxha
xheev Haxha 10 orë më parë
Allahu na rujt 🤲🤲🤲
Egli Caushaj
Egli Caushaj 10 orë më parë
Zoti ju bekofte🙏🙏🙏
batuhan kaplan
batuhan kaplan 10 orë më parë
Laelvis abi ağladım la gece gece
KPOP KOREAN
KPOP KOREAN 10 orë më parë
😍😍😍😍
Aisheh Ismailaj
Aisheh Ismailaj 11 orë më parë
🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Denisa 1992
Denisa 1992 11 orë më parë
O shyqyr o zot bekime pa fund kush kontriboji shyqyr 😢😢😢🙈❤zot u sherofshin gjithe te semuret☝
Rrahman Gashi
Rrahman Gashi 11 orë më parë
Paq lumturin e krejt botes jam shum e gezuar qe ti tash je sheruar dhe je mir 🤲🤲🤲🤲🙏
Avni Januzi
Avni Januzi 11 orë më parë
❤️❤️❤️✨✨✨
Tahir Lashi
Tahir Lashi 11 orë më parë
Elhamdulilah . Sa mir ndjehem kur degjon fjale per Allahun E madherushem !!!
Feriz Feriz
Feriz Feriz 11 orë më parë
ALLAHU EKBER 👆
Avni Januzi
Avni Januzi 11 orë më parë
❤️🇽🇰❤️🇦🇱❤️✨
Rajana Omer Shabani
Rajana Omer Shabani 11 orë më parë
alnets.info/work/Zadyfs2zk2Fn3aA/video.html
Denisa 1992
Denisa 1992 11 orë më parë
Elhamdulilah❤☝
Islam-Peace
Islam-Peace 11 orë më parë
Si hapen dyert e mëdha Një mbret vendosi për shkak të një pozite me rëndësi në pallat t’i testojë oborrtarët. E rrethuan njerëz të fuqishëm dhe të urtë dhe mbreti u tha: - Kam një dyshim dhe më intereson cili prej jush do të më ndihmojë që ta zgjidh. Pastaj i solli para dyerve tejet të mëdha dhe u tha: - Këto janë dyert më të mëdha dhe më të rënda në mbretërinë time. A mundet dikush nga ju t’i hap? Shumica prej atyre që ishin prezent filluan të lëvizin kokën me mosbesim. Disa tjerë filluan të shikojnë dyert nga afër duke i prekur, por në fund të gjithë pranuan se nuk mund të hapen. Mirëpo, papritmas nga turma doli një oborrtar, u afrua te dyert, i shikoi, i preki dhe i shtyri. Menjëherë i shtyri me lëvizje të fortë dhe dyert u hapën. Dyert në fakt ishin që nga fillimi pakëz të hapura, por jo të mbyllura. Për hapjen e derës e cila ishte pakëz e hapur ishte i nevojshëm vetëbesimi që kjo të bëhej në prezencën e vetë mbretit. Mbreti shpalli: - Ti do ta fitosh këtë pozitë në pallat. Nuk u bazove në atë që ke parë. Pate kurajo për të provuar atë që në fillim dukej e pamundur. Kështu është edhe në jetët tona. Shumë dyer tanimë janë pak të hapura, por ne frikësohemi që t’i hapim deri në fund. Një autor ka thënë: - Të provosh është çmimi i përparimit.
Sevdail Bajra
Sevdail Bajra 11 orë më parë
ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT
Një Copëz Jetë
Një Copëz Jetë 11 orë më parë
Mirmbrema te gjitheve 🙏zoti ju bekofte♥️
Everything's about Cars
Everything's about Cars 11 orë më parë
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Everything's about Cars
Everything's about Cars 11 orë më parë
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Edona Gashi
Edona Gashi 11 orë më parë
Sa mire po jeni bashké me tu ty ju dua shume juve💋💋💋💋💋😍😘
Everything's about Cars
Everything's about Cars 11 orë më parë
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Shpetim Nushi
Shpetim Nushi 11 orë më parë
🙏🏻
Sinani Durim
Sinani Durim 11 orë më parë
Shum mire Video me kuptime La il lahe il Allah muhammeden abduhu ue resuluhu por kujdes me logon qe nis videon se nuk eshte duhur
Mia Fey
Mia Fey 12 orë më parë
Allahu ju shperblefte
Nexhibe Baci
Nexhibe Baci 12 orë më parë
Allhu eshte nje e ska tjeter ishalla me meshiren e Allahut jena ne Xhenetin Firdeus Allahu mos ne sprovofte me gjana te renda
Genti Moza
Genti Moza 12 orë më parë
Allahu Ekber Allahut i qofshim fal 🤲🤲🤲
nizeqet sadiki
nizeqet sadiki 12 orë më parë
zoti madh 🙏el ham dulila 🌺 🌺
Niko Dodaj
Niko Dodaj 13 orë më parë
shikoje edi rama ku ka pèrfundu populli dhe kèrkonè mandatin e tretè more ku ka ma keqè
hevzi rustemi
hevzi rustemi 13 orë më parë
ALLAHU EKBER 🕋🕋
Eri Korda
Eri Korda 13 orë më parë
Kam parë në ëndërr sikur i dashuri erdhi nga jashtë shtetit me nipin e tij në krahë por në të vërtetë nipi tij është me flokë gështenjë kurse në ëndërr më doli biond .. dhe kur erdhi i dashuri u vërsulën disa qen , por nuk e kafshuan ai u shtri dhe më pas e përqafoja duke qarë dhe më pas u ngrit nga krevati dhe filloj gatuante . Ju lutem a ma shpjegon dot dikush Allahu ua shpërbleftë
gjoni nikollaj
gjoni nikollaj 13 orë më parë
Clidhje ka, kto gjera diheshin è thuheshin me qindra vjet para islamit
gjoni nikollaj
gjoni nikollaj 11 orë më parë
@ceti _99 Po dihej mor zotni , nuk Eshte dicka qe u zbulua nga islami po' them
ceti _99
ceti _99 12 orë më parë
Sic e the dhe vet, ishin para islamit. Kurse pas islamit rezultoi qe ishte shum e demshme
duraje maps tv
duraje maps tv 13 orë më parë
ALLAHU🥰☝️🤲🕋🕌Te shperbleft me xhenrtin firdeus o xhaxhi elvis
duraje maps tv
duraje maps tv 13 orë më parë
ALLAHU ☝️🤲🥰Ekber💕 Muhamed resul ALLAH🥰☝️🕋
duraje maps tv
duraje maps tv 13 orë më parë
ALLAHU☝️🤲🥰 Ekber
Bleart Bexheti
Bleart Bexheti 13 orë më parë
Shyqyr zotit qe asht sheru vajza zoti nje ben mrekullira o zot shtova pasurin atyre qe kontribojn edhe ature qe i udheheqin keto pun zoti ju shprbleft
Ani Krasniqi
Ani Krasniqi 14 orë më parë
Selam aljkum
Ismail Mustafa
Ismail Mustafa 14 orë më parë
Si mund të mbrojmë vetin kur në vitin 2021 kudo që shkojme cfarë do kanali në tv na tregojne skena që shkakton të gjithë këto qe thatë , ne rinia jemi ne sprovë të madhe
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd 14 orë më parë
Jetè tè lumtur🙏🌟👏👍
Mäjør Sândõr
Mäjør Sândõr 14 orë më parë
I see this in religion lesson and this film make my cry
Rudi Rudi
Rudi Rudi 14 orë më parë
Grun per vete e ke o Hoxhe Apo per tna bo neps ne Te tjerve?? 😅😅
F K
F K 14 orë më parë
Grune ku ta ngoje e ngoje Dreqin kurre bre
AlbozZ S
AlbozZ S 14 orë më parë
Allahu na ruajt nga kjo sprov!
Selhane Terzia
Selhane Terzia 14 orë më parë
Mashalla zoti ju rujte juve qofshi XHITHMONE te lumture shembulli shume I mire 🤲🤲🤲☝️🤲🤲
david
david 15 orë më parë
O mik nuk ka lidhje zekati por mohimi i zotit qe tha qe zoti nuk ja merrte dot . Kur i madhi zot vendos te bej diçka e ben ne çast dhe ska kush ta ndaloj ate nga kriesat perveç mësires se zotit te gjithsisë
Vjollca Berisha
Vjollca Berisha 15 orë më parë
Allahu rrugen e jetes ta ndriqoft ty moj goce , si dhe shqiptaret per shqiptaret 🙌🥂
Dhurata Rinxhi
Dhurata Rinxhi 15 orë më parë
Zoti beri mrekulli per kte vajz te mrekullushme zoti te bekofte gjith jeten
Islam-Peace
Islam-Peace 15 orë më parë
Allahu ju ruajt e ju Shperblefte gjithve amin
Mereme Terziu
Mereme Terziu 15 orë më parë
AMIN O ALLAH ÇDO GJË ËSHT NË DORËN TËNDE NE NUK KEMI ASGJË PA URDHËRIN TËND ELHAMNËRLA O ZOTI MADH
Beineni Harun
Beineni Harun 15 orë më parë
Um bëri me qajt kjo histori😢😢 kafshên skisha mujt me mbyt e lere më fëmin tmerr
100% Glamour
100% Glamour 15 orë më parë
Urime dhe ty zemër. Paç lumturi në jetë dhe mos humb besimin në Allah
Xhenete B
Xhenete B 15 orë më parë
E besoj kte gje .zekati i perket te varferve.si tek historia e pronareve te kopshtit qe jau mori Allahu frutat e mbjella
Zonja Mretnesh
Zonja Mretnesh 15 orë më parë
Oalla me bej te behem.banore e gjenetit
Gani Gashi
Gani Gashi 15 orë më parë
Esselamu Alejkum rahmetullahu ve berekatuhu Paqja dhe mëshira e All-llahut qoftë mbi ju dhe familjen tuaj Amin!
duraje maps tv
duraje maps tv 15 orë më parë
ALLAHU ☝️🥰Ekber O ALLAHU ☝️🥰Im Falenderimi i takojn vetem ty
Anselmo Henri
Anselmo Henri 15 orë më parë
❤🤲🏼🤲🏼🤲🏼🌹🌹💥🧿☝️☝️🕋
GG๛ĞØKÛ๛
GG๛ĞØKÛ๛ 15 orë më parë
Ska sikur shqiptaret❤️🇦🇱
Almi Almi
Almi Almi 15 orë më parë
SUBHANALLAH ESTAGFURILLAH ISTIGFAR ELHAMDULILAH LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ALLAH PER TY SHUM SHYQYR SA LALLAHU ALEHJLI SELAM ALLAHUME SALLI ALA MUHAMMEDIN SUBHANALLAH VA BIHAMDI SUBHANALLAH EL-ADHIM☝️🕋📿🕌🤲
Jack Montana
Jack Montana 15 orë më parë
TASH QA DUHET ME BESU,FEJEN APO SHKENCEN? SE SPO I JAP DUM😅
Shefqet Voca
Shefqet Voca 15 orë më parë
Krejt Njerzimi po e din,se po bahet rrokada në shkallt e SOJIT,kush po jet bujk dhe kush gomar,herën e fundit ka ndodhur pak para kohës së Faraonit,të lumt ata që punojn për me rrit SOJIN dhe jetojn me HALLALL,kjo ndodh shum rrallëherë, nuk asht von të VEHDISOHEMI për të ardhmen tonë