Komente
Aida Kushta
Aida Kushta 8 orë më parë
Juli ti je i per puthen po ti Mevlan ti je i per puthen x5 posht pallatit e kam dhe un
Syrja Mustafa
Syrja Mustafa 12 orë më parë
Po normale do ket gola se e kam lujt skedinen 7+dhe gol-gol 😂😂😂
ALBO KING
ALBO KING 17 orë më parë
nuk te don ledijana
Aurel Preca
Aurel Preca 17 orë më parë
bravo !!!!
Breaking. News
Breaking. News 18 orë më parë
Keni ik per lesh t rakit o vllai
Emine Dakaj
Emine Dakaj 18 orë më parë
Shikone si ben ky arjani si une i fort😂😂😂
Nome vlore
Nome vlore 22 orë më parë
👍🔥👋👋🙌👏👏💗💌💎💕💓
Nome vlore
Nome vlore 22 orë më parë
Super keng bravo mevlan
eni enisa
eni enisa Ditë më parë
Shumë bokur bravo
Eno eno
Eno eno Ditë më parë
Fshije kengen sepse e ke ber deklaraten 🤣🤣🤣
John Alite
John Alite Ditë më parë
💪🇦🇱🦅
Elona Hoxhallari
Elona Hoxhallari Ditë më parë
I asnje
Ektor Mallkazi
Ektor Mallkazi Ditë më parë
Bravo
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Ditë më parë
kçk kap ça te kapesh
Lulzim pepa Pepa
Lulzim pepa Pepa Ditë më parë
👍👍👍👌👌👌👌👌
Albania Game
Albania Game Ditë më parë
Hajde hajde qyqa🤭🤭🤭✌️😅✌️✌️✌️👊👊👊👊👊👊👊👊 bravooooooo juli ka ze me te bukur✌️✌️🖖🖖👊👊👊👊👊
Lefter Shkembi
Lefter Shkembi Ditë më parë
bravo mevli
Omg
Omg Ditë më parë
Dhelpra se kapi dot rrushin dhe tha se ishte i prishur
V.I.P. BAD_BOY
V.I.P. BAD_BOY Ditë më parë
👌👌👌⭐super
TAYNA OFICAL
TAYNA OFICAL Ditë më parë
Bravo👏👏
Edmond Haskasa
Edmond Haskasa 2 ditë më parë
💥💥💥💥
Deti Llana
Deti Llana 2 ditë më parë
Shum bukur çuna 😚😚😚😚
Eli Guri
Eli Guri 2 ditë më parë
MLVEANI
Robert Mulaj
Robert Mulaj 2 ditë më parë
Nuk jeni as kush nuk me pelqeni mu me pelqen melisa fationi murati sindi
Luljeta Tamaj
Luljeta Tamaj 2 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Jovan Qalliaj
Jovan Qalliaj 2 ditë më parë
O julo se shpejti do jesh super i njohur edhe si kengetar.
Ardonis Misimi
Ardonis Misimi 2 ditë më parë
ARDi
Ardonis Misimi
Ardonis Misimi 2 ditë më parë
mav dyhvffuh💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
Valbona Jata Kaboçi
Valbona Jata Kaboçi 2 ditë më parë
Arianit te shkrete i shkoi jeta me duart ne koke prej Mevlanit nuk esht tu arrit me e sistemu 🤣
Markeljan Lalaj
Markeljan Lalaj 2 ditë më parë
edhe ti juli paske ze
Markeljan Lalaj
Markeljan Lalaj 2 ditë më parë
super
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 2 ditë më parë
😎
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 2 ditë më parë
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 2 ditë më parë
🖐
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 2 ditë më parë
😗
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 2 ditë më parë
Bravo
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 2 ditë më parë
🙌🙌
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 2 ditë më parë
Kck
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 2 ditë më parë
Sabiani
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 2 ditë më parë
mevli
Enkeleda Cela
Enkeleda Cela 2 ditë më parë
🥰😚☺😂😀
Tony Negredo
Tony Negredo 2 ditë më parë
U kthyem prap ne tallava ...qr kemi ngel akoma ne vitet 2000
paola kushta
paola kushta 2 ditë më parë
fiks kto te dyja si antonela dhe ledjana
Bujar Zeqiraj
Bujar Zeqiraj 3 ditë më parë
Beni fotoklip
Dejvi Dejvid
Dejvi Dejvid 3 ditë më parë
Jeni me te miret
edinesa morturi
edinesa morturi 3 ditë më parë
😃
Shefiko Shefiko
Shefiko Shefiko 3 ditë më parë
Hapni syt o djem ze nje nga ato do merni thjesht do ti nderoni
Rogers Curri
Rogers Curri 3 ditë më parë
Po kari po
Erinda Daullja
Erinda Daullja 3 ditë më parë
Bravo Juli dhe mevlani
Arlinda Morina
Arlinda Morina 3 ditë më parë
Mevlan bravo shum muka pelqy qete edhe ni kang ok
kujtim M5
kujtim M5 3 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Ibrahim Ibrahim.hoxha
Ibrahim Ibrahim.hoxha 3 ditë më parë
lediana like antonela like😂
Reni dacaj
Reni dacaj 3 ditë më parë
Njish juli🤣🤣
Enkeleda Rricku
Enkeleda Rricku 3 ditë më parë
Jeni super bosa
Elidor Bajrami
Elidor Bajrami 3 ditë më parë
Juli njish je
gang gang
gang gang 3 ditë më parë
Lea
Camelia Petrariu
Camelia Petrariu 4 ditë më parë
Try ft 6 1ap8
Elvira Sula
Elvira Sula 4 ditë më parë
Qigakbflbo
Klevis Mani
Klevis Mani 4 ditë më parë
👌👎👎
Roksana Arapi
Roksana Arapi 4 ditë më parë
Text: Mami jot s'e di qe ti s'je ne shtepi ne oren 12 ti zbret nga ballkoni po ta merte vesh do i binte tensioni se vajza e saj cdo nat bredh me nje flok gjat Babi jot s'e di se ti tani je rritur ato qe bente mami ti ja ke kaluar i ke ikur nga duart prandaj po bredh me mua po ta merje vesh o i zi do me shtypje me taksi [REF. Mevli 2x:] Vajza po do me dale naze jo nuk paske jo mos pyet i babin x5 pasht pallatit [Aventurat E Julit:] Vajza jote zoti vejrr Bredh me mua ne cdo ferr jo mos qaj e mos bej namin se ka ngjar njelloj me mamin Vajza juaj zonja vejrr bredh me mua e ca te tjer e kur s'jam une ne Shqiperi me sa bredh jo nuk e di 1+1=2 ti njihesh ne gjithe Shqiperin nga Vermoshi ne Konispol qe te gjithe te kan ber gol 1+1=2 dhe ti njihesh ne gjithe Shqiperin nga Vermoshi ne Konispol qe te gjithe te kan ber gol (golasooo) [REF. Mevli 2x:] Vajza po do me dale naze jo nuk paske jo mos pyet i babin x5 pasht pallatit
Hyper -i
Hyper -i 4 ditë më parë
I madhe ky mevlani 💪🏽
Suzana Myrtezaj
Suzana Myrtezaj 4 ditë më parë
Ndrushoje kete kenge me brunen u dashurova dhe me bjonden u largova
Ana ana
Ana ana 4 ditë më parë
Super
Sofie Shehi
Sofie Shehi 4 ditë më parë
T'a them un se ku gabove, Antonelen "dashurove" 😌
Kapo
Kapo 4 ditë më parë
Gooooolassssooooooooooooo⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️🥇
Ragip Isaj
Ragip Isaj 4 ditë më parë
Mevlani ❤ Antonela
Donika Tusha
Donika Tusha 4 ditë më parë
ļ
Ersa Collaku
Ersa Collaku 4 ditë më parë
Kjo kenge te kujton veren Peshk Levrek Karkaleca😂😂😂😂😂✌️✌️✌️
Valbona Balla
Valbona Balla 4 ditë më parë
🏰🎪
Albert Mani
Albert Mani 4 ditë më parë
Jvkbv Hbkbbbnkh Gl
Albert Mani
Albert Mani 4 ditë më parë
Ih Ikjv U Nv Jnlonb
Albert Mani
Albert Mani 4 ditë më parë
Jjrihuekdobdnovup
Sokol Bahushi who 3
Sokol Bahushi who 3 5 ditë më parë
2w
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini 5 ditë më parë
Antonela like Ledjana comment😜
ermira llani
ermira llani 5 ditë më parë
😂
erjad Vrellaku
erjad Vrellaku 5 ditë më parë
O MEVLAN A MUJ MET VET NISHKA A JE I KOSOVES A IJE I SHQIPERIS?
worldmusic
worldmusic 3 ditë më parë
Është prej Kavajë
erjad Vrellaku
erjad Vrellaku 5 ditë më parë
Aaa ju qi po shkruni namin jeni tu e bo sban ashtu me folen
erjad Vrellaku
erjad Vrellaku 5 ditë më parë
Shum kang e mir.
Klea Zhelegu
Klea Zhelegu 5 ditë më parë
Dy më të mirët bravo Mevlan Juli👌like kush mendon si unë💎
August XIII
August XIII 5 ditë më parë
Stay tuned on how you can become a homeowner in 2021. Kr
Lira Arkaxhiu
Lira Arkaxhiu 5 ditë më parë
Mevli💪💪💪Julit