Komente
Ernest Gaming
Ernest Gaming 9 orë më parë
🖕🖕🖕🖕🖕🖕
The World
The World 10 orë më parë
shum vkkkk
antonio shermena
antonio shermena 10 orë më parë
MYTEEE BISHAAA
Matteo Garrone
Matteo Garrone 13 orë më parë
Dude go back to burglaries and stuff! Stop killing the music
Zima Nzr
Zima Nzr 15 orë më parë
AMG THE BEST
A F
A F 15 orë më parë
I like this song and I would never dislike something just because someone asked in contrary I would do the opposite AudiTeam
shqipe Gang
shqipe Gang 17 orë më parë
Po enca cne në video😂
Tit Hoshi
Tit Hoshi 17 orë më parë
Po un që eci me wv ça i bohet apo të blej audi
Eraldo Alushi
Eraldo Alushi 17 orë më parë
zjarrr cunat 😎💰
Alen Meta
Alen Meta 17 orë më parë
Super kong lomooo 😂
Unique Unique
Unique Unique 17 orë më parë
audi audi
Unique Unique
Unique Unique 17 orë më parë
audi
Unique Unique
Unique Unique 17 orë më parë
qi sistemin jo me ne jo me ne
Unique Unique
Unique Unique 17 orë më parë
me i miri
Unique Unique
Unique Unique 17 orë më parë
talent
Unique Unique
Unique Unique 17 orë më parë
super song
Unique Unique
Unique Unique 17 orë më parë
mato 🦈 the best
Unique Unique
Unique Unique 17 orë më parë
mato 🦈
Nemesis
Nemesis 17 orë më parë
1:23 edhe te qeshmen ja paska vjedh noizyt 🤝
Best Of M7
Best Of M7 17 orë më parë
E ka bo me fol me veti 😂
Eliona Eliona B
Eliona Eliona B 18 orë më parë
kruj zerin o mato karri
Eliona Eliona B
Eliona Eliona B 18 orë më parë
kenga me kot e shekuĺlit
Ardit Shkoder
Ardit Shkoder 18 orë më parë
Bravo po gjithsesi lapec tirane je 🖕🏿
Valdete Beluli
Valdete Beluli 18 orë më parë
Papapapapapa
Adi L
Adi L 18 orë më parë
Spr
NukKaQasjeNeRrjet 69
NukKaQasjeNeRrjet 69 18 orë më parë
Llozh
meriton kasami
meriton kasami 18 orë më parë
Valla boll palidhje
Deti Llana
Deti Llana 18 orë më parë
Mato bossi
ff trolex 444
ff trolex 444 18 orë më parë
pa lidhje👎🏻👎🏻👎🏻
Enes Musabelli_Official
Enes Musabelli_Official 18 orë më parë
Ik mso rr
Ina Xheleku
Ina Xheleku 19 orë më parë
@audi_de
shkelzen hoxhaj
shkelzen hoxhaj 19 orë më parë
big mato
Arlind Qarri
Arlind Qarri 19 orë më parë
Kaq e pati ra automati, kushton kilovati.
cllevio serbiano
cllevio serbiano 19 orë më parë
Dy lop te parkume ne bar
Ana Maria
Ana Maria 19 orë më parë
Krejt follow ne insta ktij djali Se Ma shum followers kan disa njerez qe sbejn asgje e Ky ka talent
Ana Maria
Ana Maria 19 orë më parë
Thoni ca te doni Ky bon hite bravo Mato Lale👏👏👏
sam
sam 19 orë më parë
mo super kong ska moo n audi tu ec me audi
Hafez Nuhiu
Hafez Nuhiu 19 orë më parë
Erdha me pa vershimin e deleve 🐑. Turruni me dislike bee bee bee. Se ashtu ju thot Çobani.
Llambri Madhi
Llambri Madhi 19 orë më parë
Like kush priste ma shum nga mato👇
ovllakevllativlla
ovllakevllativlla 20 orë më parë
1 dislike e ke nga un vetem se tka hyp vetmja nqejft , ke fillu me fluturu me pras nbyth po ne ti ulim veshet matobale , hajt suksese ne jete
Bake AL
Bake AL 20 orë më parë
Ngele tu kopju her RAF Camorra here Bonez Mc! 👎👎👎👎
FF DEALKILLERS
FF DEALKILLERS 20 orë më parë
Stresi?????😂😂😂😂🍌🍌🍌
Clay
Clay 20 orë më parë
Respect From Italy 🔝
ITS MARTIN
ITS MARTIN 20 orë më parë
Rispetto per tutti gli albanesi🇦🇱🇮🇹🤝
Safet Mance
Safet Mance 20 orë më parë
O zemra kur te mbarosh klipin mos haro te paguash qeran e makinave
ONLY DADDY
ONLY DADDY 20 orë më parë
U myte tu ble views
Doci Blendi
Doci Blendi 20 orë më parë
Ka talent ska nevoj me ble klikime
Safet Mance
Safet Mance 20 orë më parë
Ti perdore noziy per fam ti je besperem
A M
A M 21 orë më parë
Audi
Keli K.
Keli K. 21 orë më parë
Epic!
RT_MAFIOZI
RT_MAFIOZI 21 orë më parë
Kjo eshte kenga me e bukur e MATOLALE-s . kush është me mua
Pëllumb shkurti
Pëllumb shkurti 21 orë më parë
Audi dhe I ka ven zhurmen e AMG 😂😂
Mani _lyrics
Mani _lyrics 21 orë më parë
Fire🔥
albania albania
albania albania 21 orë më parë
Ti plas dritolat pa fitila diiss solos
Endrit Emini
Endrit Emini 22 orë më parë
Muzik e karit
Flori Flori
Flori Flori 22 orë më parë
Kenga audi Me zerin e AMG’s 🤣
Ajet France
Ajet France 23 orë më parë
Krejt shokt e nojzit i hikin nga grupi se nojzi esht rob qir. Ndersa stres rracpompa esht bashku gjasme me te ja bo shok. Ju qifsha robt e grupin nojzit dhe stresit. Respekte per talentat e ri. Marini don xhon matolale finem solo etjjj....
Mondi Henkoja
Mondi Henkoja 23 orë më parë
👌👌👌👌👌
Alesia
Alesia 23 orë më parë
Shum bukur
Jeff Ward
Jeff Ward 23 orë më parë
Le macchine meritano... Il resto è da vomito
naim
naim Ditë më parë
Fero like Don xhoni - matolale coment
EL CALL OF DUTY
EL CALL OF DUTY Ditë më parë
Matolale , mos u merr me Nojzin se e ke te kot.
Koljoo
Koljoo Ditë më parë
Kopje rap german
hip hop Rap
hip hop Rap Ditë më parë
Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...
hip hop Rap
hip hop Rap Ditë më parë
Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )
FF FENIX
FF FENIX Ditë më parë
🖕🏻🖕🏻🖕🏻👅👅👅
Blue Life
Blue Life Ditë më parë
Ti te ha mun
Spartak Maxhari
Spartak Maxhari Ditë më parë
Jam enea fans i joti♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
BatBoiBoxer 3D
BatBoiBoxer 3D Ditë më parë
k ke kopju a tq kongen
Unknown Block
Unknown Block Ditë më parë
Nuk shkon kush nga fryn era po kur flet me fjal tmdhaja duhen vepra jena lodh me kto qe thojn ne bojm kshu ne ashu tjert kan prova
Flavio Zani
Flavio Zani Ditë më parë
👌
noizy varosi
noizy varosi Ditë më parë
Ato lopat ne krevat ?
Cristiano Ronaldo7
Cristiano Ronaldo7 Ditë më parë
PRONARI AUDIT DUHET T BOJ DHURAT AUDIN E FUNIT SE I KE NGRIT PUNEN :p
Behar Totraku
Behar Totraku Ditë më parë
talent lind nuk behesh dhe ishalla mberrin te kampania e adudis kjo keng fantastike dhe mer shperblim 😊
All ddin M.
All ddin M. Ditë më parë
MATO👊🏻❤️
LEGEND
LEGEND Ditë më parë
Mos bo diss per k.p.t se t qiva ropt
ILMATTIA
ILMATTIA Ditë më parë
10000000/10
LVNDI 05
LVNDI 05 Ditë më parë
Vendos ose je n'audi ose je tu hec
Zhani Sinani
Zhani Sinani Ditë më parë
🔥🔥⚡⚡
Kleid Dajti
Kleid Dajti Ditë më parë
Perl o mato mreza
StrixxGaming
StrixxGaming Ditë më parë
matolale pasko bo diss benzit 😂 AUDI VS BENZ Choose?
Deti Llana
Deti Llana Ditë më parë
Audi ti 🙌🙌