Anton Kadishani - Mashup
2:25
3 muaj më parë
Albatrit Muqiqi - Mashup n'Diez
3:40
DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZ
4:31
EZO - Tkom Dasht
2:23
4 muaj më parë
ILIRIANA - Mashup n'DIEZ
3:05
4 muaj më parë
Ard Gashi ( Mashup n'Diez )
2:22
Joni - PAPA ( prod.by -Bini Diez)
2:46
Komente
Enrik 008
Enrik 008 Minutë më parë
Ku je o enver ti ndalojshe kto llaveshe me bo kong vet me autotune! Rrofte autotune per melisen e per mevlanin!
Alice Nike
Alice Nike 12 minuta më parë
Pse flisni si njerez te depresionuar ; ziliqar ; pranoni te tjeret si jane ; na hapet zorret e barkut , me kto sharje neper rrjete sociale . Beni nje llogari me vete ; ta kishte kenduar kte kenge nje kengetare mirfillte do tju pelqente (edhe meqe na qenka Melisa hajde hedhim balte ) para se te shani te tjeret shikoni me ke q... nena , motra , kusherira etj pastaj shikoni palat e p... te ksaj ( apo ato e bejne fshehtas edhe kjo e nxjerr ne shesh ) ka shume gjera qe mua sme pelqejne por skam asnje te drejte te gjykoj jeten e tjeter kujt . Aq me teper te rrij ne rrjetet sociale duke hedhur vrer ( nese e bej do ishte psikopati ) na flisni sikur jeni ( zonja / zotri / zonjushe - perfeksioni ) ktej beni gjithe te zezat ktej beni gjykatesin moral te te tjereve 🤦‍♀️🤦‍♀️
Emine Leskovica
Emine Leskovica 48 minuta më parë
E mitët riniën
Fatjona Hoxhaj
Fatjona Hoxhaj 57 minuta më parë
Je shum e bukur
Fatjona Hoxhaj
Fatjona Hoxhaj 56 minuta më parë
Dhe kënga është kënduar shumë bukur
ᏒᎥᎶᏋᏒᏕ_ 666
ᏒᎥᎶᏋᏒᏕ_ 666 Orë më parë
Je shumë e frikshme
Agron Kyçyku
Agron Kyçyku Orë më parë
Ik moj kare
huu ini
huu ini Orë më parë
Ahhahaaja u futa vec me pa komentet, lod pzz
Uesli Kolaveri
Uesli Kolaveri Orë më parë
Bravo melisa suksese je shume e mir💋💋💋
xhesi hafesllari
xhesi hafesllari Orë më parë
Po du te mbulosh senin😑
aurora kalaja
aurora kalaja Orë më parë
Mua me pelqen shum kenga e Melises❤❤
Kristina Lleshi
Kristina Lleshi Orë më parë
3 million in a week..? how much did u pay tho?
OFfiCiaL eLMi
OFfiCiaL eLMi 2 orë më parë
0:51 Mé falenderoni mé wonê😁🖐
Fabian Alijaj
Fabian Alijaj 2 orë më parë
Kjo keng ne fillim sme pelqeu por duke e degjuar ne tik tok ne instagram thash pse mos ta degjoj edhe nje here.Se si dihet kurr. Dhe tani esht my favorite song e ngjoj per dit me macokun tim se i pelqen edhe atij😂🤣😂🤣😉😆😗😙😚
Fation Gjergji Dj
Fation Gjergji Dj 2 orë më parë
👏👍👍👍
kida kidaa
kida kidaa 2 orë më parë
Sa shum komente negative o njerez qe beni ngrlet cdo dit duke ja degju kengen o zot 😂 Melisa mos i shiko fare kta ❤ se prap menjen ne ty e kan
Berni Biba
Berni Biba 2 orë më parë
Kacita vogel, me ate byth vogel e te lodhme , do me ba dhe ti kengtaren , po urime moj brek pa lare !
Ina Beluli
Ina Beluli 2 orë më parë
E nxori gjysmen e .... K***a e muti Ore ca lloj njerzish jan kta qe skan nder e turp i mart drreqi😒😒.kush plasi per kte zhaben
Margerita Koleci
Margerita Koleci 2 orë më parë
💜💖💚💛💙❤️💕💗💞💟👭🌷💐💝
Lirim Azemi
Lirim Azemi 2 orë më parë
P Hub left the. Chat
Lirim Azemi
Lirim Azemi 2 orë më parë
Ket kang sun e ngon po veq me kshyr 😂😂
Emi Ago
Emi Ago 2 orë më parë
O zot po vete melisa 10 mije komente plus 3.1 mln shikime per 1 jave as tayna dhe flori nuk kan marr kaq shikime
romela rysta
romela rysta 3 orë më parë
Melisa nuk Shifet me perputhen pa ty Je fantastiche
cristina sova
cristina sova 3 orë më parë
I LOVE YOU MELISA❤😘
najn geg
najn geg 3 orë më parë
jan ca njerez qe i bejne hije tokes kot, por kjo eshte me keq. kjo do behet mjeke u qr, me ran ndore te kesaj
Erges Rama
Erges Rama 3 orë më parë
Ke nxjerr kanarinen per ajrosje. Ty te q*** ndonj gje e egerr,tip mamuthi🦣. Si ai te epoja e akullnavaje
Alma Luzha
Alma Luzha 3 orë më parë
Suksese❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻
cun tirone
cun tirone 4 orë më parë
1 pyetje kam a dole nga perputhen te behesh kengetare
Frau Mahr
Frau Mahr 5 orë më parë
Sigurish se per fatjono osht kjo muzzik
ff t3rr0r
ff t3rr0r 5 orë më parë
Kush tjeter ja pa pillin 😂
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA 6 orë më parë
Senin senin😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣🤢🤢🤢
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA 6 orë më parë
O goca imagjinoni sikur te ishte me perio*** melisa 🤢🤣🤣🤣😂🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂😂😂🤣😂🤣😂
Beni Beni
Beni Beni 6 orë më parë
0 melis Dole nga perputhen per te bere muzike?Hajde hajde Shyqyr qe s re nuse ne duart e Mevlanit I shkaktove konflikt Sindit mes Mevlanit shtriggg😡😡😡 I prishe lidhjen mes tyre
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA 6 orë më parë
Hajt veq komente negative o shqipe se na felliqën vendin tone kto k*****😞😲😳🤢
Altin Kukaj
Altin Kukaj 6 orë më parë
Si te turturosh veshet? Listen to this "song"
Alkida Sela
Alkida Sela 6 orë më parë
Esht kthy ne hit kenga e kesaj... lottt😂😂😂😂
Doktor Adhamudhi
Doktor Adhamudhi 6 orë më parë
Morri Kuq - U kry
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA 6 orë më parë
Aahahahahahahah🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣
Flori Isufi
Flori Isufi 6 orë më parë
Ska ngel baxhell pa po bong qija ropt na kan pushtu televizionet dhe rruget baxhellat
Bardha Bardheti
Bardha Bardheti 6 orë më parë
E Çmendur.
sebastjan ahmetaj
sebastjan ahmetaj 7 orë më parë
Nuk e di dmthn pse e keni kaq inat melisen, kenga eshte shume e mire, e ka pas pasion qe para 7 vitesh, edhe ne e kemi nje pasion. BRAVO MELISA 💙❤️
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA 6 orë më parë
@IDGF mir e ke perzotin 👍
IDGF
IDGF 7 orë më parë
Ik se le nam
kida Butrint
kida Butrint 8 orë më parë
Bravo nelisa
Kimet Veseli
Kimet Veseli 8 orë më parë
9k coments👊
Enxhi Terpo
Enxhi Terpo 8 orë më parë
Po kjo karja nxjerr pidhin ne sy te arianit
Klevis Pali
Klevis Pali 9 orë më parë
Tek perputhen ti ke ardh për mu bo e famshmr
Plaurat Leka Deliu
Plaurat Leka Deliu 9 orë më parë
Super kong super Melissa 💓👌
Inelda Baha
Inelda Baha 9 orë më parë
Edhe unë e di këten këngën 💗💗💗💗💗👍💝🌹💋🌹
Adelina bido
Adelina bido 10 orë më parë
Je yll fare
Orges Vlashi
Orges Vlashi 10 orë më parë
Pse nuk e bere givwein por bere keng atë ditë
Erti Shkoder
Erti Shkoder 11 orë më parë
Zhele
Official Arts
Official Arts 14 orë më parë
Hyre te perpu💋en sa per met njoft njerzit qe te vazhdojsh si artiste
Wøłf 007
Wøłf 007 15 orë më parë
WTF!!! 👎🏿👎🏿👎🏿 😝
Albanian Prince
Albanian Prince 15 orë më parë
2021 could not get any worse !!!
BlazeGaming - PUBGM
BlazeGaming - PUBGM 15 orë më parë
Ndro gentat se te jan qar 😅🥲🤣🤣🤣
Napster
Napster 16 orë më parë
Ndro karin vendin mbaje
Eraldooo Ymey
Eraldooo Ymey 18 orë më parë
Si karin behet report a dicka ne you tube se mbel kjo gjinkalla sa here e hap
Eraldooo Ymey
Eraldooo Ymey 18 orë më parë
Ju qifshin veshet kush e pelqevi
Artemis Marku
Artemis Marku 19 orë më parë
Me kthe shpejt 3:04 minutat qe me vodhe nga jeta ime 🤬
Zeli K
Zeli K 19 orë më parë
Shit
Zeli K
Zeli K 19 orë më parë
Sa e shpifur
Besim Murtezani
Besim Murtezani 19 orë më parë
😂😂😂
Miri Cani
Miri Cani 19 orë më parë
3milion trapa (-1) qe e shohin deri ne fund !!
Senada Kamberi
Senada Kamberi 20 orë më parë
Jetttttt❤❤❤❤❤❤💖
Abla Kryemadhi
Abla Kryemadhi 20 orë më parë
Hahaha me Melisa . Njeren ane te mbuluar ndersa tjetren lere te marr ajer 😂😂😂😂😂😂
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA 6 orë më parë
🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣👍👍
Vita Tare
Vita Tare 20 orë më parë
shum e bukur kenga
Park Thaeyon
Park Thaeyon 20 orë më parë
The tuning effect makes the song better! Amazing.
Ermal Kulla
Ermal Kulla 20 orë më parë
Je shumë e mirë
Eljon Sheshi
Eljon Sheshi 20 orë më parë
Shun bukur
Rrushe Fanaj
Rrushe Fanaj 21 orë më parë
Oooo
Jemi 1
Jemi 1 21 orë më parë
Melisa kujdes t'ka dal çik pilli
alnaz mucize doktor
alnaz mucize doktor 21 orë më parë
Melisa dashnia jone ka perfundu Fationi rrofsh se se dishim 😂😂😂😂
zhani manxhari
zhani manxhari 22 orë më parë
Bravo melisa super keng ke ber
Anxhela Denia
Anxhela Denia 22 orë më parë
Sa e mir je 😘😘😍😘😘😘
game hack
game hack 22 orë më parë
Melisa yes
Anisa Gashi
Anisa Gashi 22 orë më parë
A ki me qit mo kong pse je shum e mir ti pse je largu prej emidjonit qato une nuk e shikoj perputhen tishe kon ti une zhdo her e kisa kqyr te dua melisa😘😜😜
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj 23 orë më parë
🤣🤣🤢🤮
gridi mucollari
gridi mucollari 23 orë më parë
Super pithhhhhhhhhhh oooooo
Tayna My favourite singer
Tayna My favourite singer 23 orë më parë
I kuptoni gje kesaj se une jo njeher Per ke e ka bere kete kenge kjo pela e Fatjonit
Erjon Gashi
Erjon Gashi 23 orë më parë
hit je melisa te lumt
Mevli Official
Mevli Official Ditë më parë
Perputhen Nxjerr Vec Talente
Fera Bajgora
Fera Bajgora Ditë më parë
💖🤗👌👌😲
Sindi Lemezhi
Sindi Lemezhi Ditë më parë
Srz 3 million views🤦‍♀️ku po shkon kjo bote😂
Medjolaシ
Medjolaシ 3 minuta më parë
@FATIME _*_BASHA 😂😂😂po prnd ka marr kaq shum views kjo tu u shtriq si lop hahahahahahhahahahah
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA 10 minuta më parë
@Medjolaシ ahaahahahahah 🤣🤣🤣😂😂😂cunat fiksim 🤣🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣🤢🤢 o zott ku po shkon kjo boteee
Medjolaシ
Medjolaシ 16 minuta më parë
@FATIME _*_BASHA O shpajrt 😘 po po tu pa comm e melises ne cucat(gocat) e cunat tu pa melisen e din ti mo..😂😂😂😂😂bashk degjojm autotunen 😂😂😂😂
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA 27 minuta më parë
@Medjolaシ ajahahahahah ktu ti moj cuc😘😘🤣🤣🤣
Medjolaシ
Medjolaシ 57 minuta më parë
Ahahahahahahah po vjen Kijameti o piplla 😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️