Capital T x Vig Poppa - BISHA
3:23
Capital T x  DARDAN - Love Love
3:15
Capital T - Demons
2:43
6 muaj më parë
Capital T - S'kthehna
2:46
6 muaj më parë
Capital T x Jay1 - Money
2:19
9 muaj më parë
Capital T - FLEX (Prod by.RZon)
3:04
Capital T - 600PS
2:59
Vit më parë
Capital T - Akull
3:09
Vit më parë
Capital T - SYTE E TU
2:49
Vit më parë
Capital T - 200 Dite X TNT
4:10
Capital T - FILMA (prod.Alitou)
3:10
Capital T · Vlogs 6 - Malmö
4:41
Capital T  · Vlogs 2 - Training
2:54
Komente
Iam Kapo
Iam Kapo 8 orë më parë
VEQ MOS KAJ QELET CLUBI 💯🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Iam Kapo
Iam Kapo 8 orë më parë
KTA DISSLIKET JAN FANSAT E PELES 😂😂😂😫
duxyboxedyou Mula
duxyboxedyou Mula 13 orë më parë
👍👍👍👍
Jbbrbr
Jbbrbr 16 orë më parë
Beat ist awsome
L
L 17 orë më parë
I madh je trimi ❤️❤️🤲🏼🤲🏼🔥🔥
Joanna
Joanna 17 orë më parë
"ti do 100k ne Instagram une 100k i du ncant" This is 🔥🔥 capi!
Herkula KS
Herkula KS 20 orë më parë
bos je nishi
Leti
Leti 21 orë më parë
ich so mercedes s coupe i am gay
Iam Kapo
Iam Kapo 21 orë më parë
😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
SAMi-BD iDea
SAMi-BD iDea 21 orë më parë
🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩👌Super Bro
Stop TheBullshit
Stop TheBullshit 22 orë më parë
For those who dont understand, he's saying Albanian Girls are way better than Brazilians :) Bisous Bisous
Zzxx Xxzz
Zzxx Xxzz 23 orë më parë
😘😘😘😘
everything look
everything look 23 orë më parë
Ever b esht maradona🔥kush mendon like
Lorisa Veselaj
Lorisa Veselaj 23 orë më parë
Super kenge e mir
Lorisa Veselaj
Lorisa Veselaj 23 orë më parë
Je nje super kengetar
Joanna
Joanna 17 orë më parë
Super Hit 🔥❤
shkelqim official
shkelqim official 23 orë më parë
super G
hip hop Rap
hip hop Rap Ditë më parë
Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...
hip hop Rap
hip hop Rap Ditë më parë
Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )
Kastriot Ibraimi
Kastriot Ibraimi Ditë më parë
Edhe un e kom mercedes 600ps i mir osht
Marsela Sulaj
Marsela Sulaj Ditë më parë
Kush e degjon ne 2021???💞
Fatlind Ajeti
Fatlind Ajeti Ditë më parë
hsqyrys
Adi Adrian
Adi Adrian Ditë më parë
2021👋
Brigel Spahiu
Brigel Spahiu Ditë më parë
bella canzone ma! quella voce da indiana/bambina ci sta male ma male
Emine Dernjani
Emine Dernjani Ditë më parë
A ka njerz qe e ndegjeojn ket kang 2021 😂😍😍🔥🔥🔥🔥
teodor Bida
teodor Bida Ditë më parë
My song
Serdi Pengili
Serdi Pengili Ditë më parë
e dum krejt copen e djathit jo feten
Mihael Šprinc
Mihael Šprinc Ditë më parë
100 mercedes 0 girl komon bro
soinhu foitu
soinhu foitu Ditë më parë
ON REPART 24/7 🤩🤩🤩🤩
Aa Fz
Aa Fz Ditë më parë
🇵🇰🇦🇱uff this remix is amazing
PATRON Ę
PATRON Ę Ditë më parë
10.4.2021
Iam Kapo
Iam Kapo Ditë më parë
2021 HERE 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤
Abdulilah Almubarrak
Abdulilah Almubarrak Ditë më parë
مرحبا
Sinan Daka
Sinan Daka Ditë më parë
2021 yoooooo
Erjon Gashi
Erjon Gashi Ditë më parë
hit hit 2021 maimiri je
angryWOOF all game
angryWOOF all game Ditë më parë
1:43 shikone qka ka ne deti
Iam Kapo
Iam Kapo Ditë më parë
ON REPART 24/7💯🔥😍
Anisha Sultana
Anisha Sultana Ditë më parë
🇧🇩🙌🏻🥰
ISA Ade
ISA Ade Ditë më parë
2021 aka ksajde
Bs Hitman
Bs Hitman Ditë më parë
🔪🔪🔪🔪🔪
Bs Hitman
Bs Hitman Ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Albbii 18
Albbii 18 Ditë më parë
Tash m kujtohet e kalumja jem brok 💔💔
Devi Pasho
Devi Pasho 2 ditë më parë
Kush se harron maradonen like
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 2 ditë më parë
B A N G E R respect from 🇮🇹❤️
soinhu foitu
soinhu foitu Ditë më parë
Uff🔥🔥❤
Antonio Hila
Antonio Hila 2 ditë më parë
Prap zona heker, nrrug ton metem E dum krejt copen e djathit jo feten Nuk na del diamanti po letren Per shenjen e Paundit ta marrim ne jeten Prap dalim naten, Yea i vetem Nuk metet, vija shkumsit rreth vetes Pranej dim Hellbeniaz nuk preken Ene pse telashe terheq si magnete Zona Lock Down, Patrull tona cepet ka mundsi tshkrepet Slon amanete na jetojm nferr fuck ana tjeter Nata terr a do ttdal dita neser Pranej rrim me heker, dogzat duken eger Hustle non stop der sa mal bohen leket Der sa mal bohen leket, der sa mal bohen leket
Arben Demiri
Arben Demiri 2 ditë më parë
Like kush po e degjon ne 2021
Bujar Uzunaj
Bujar Uzunaj 2 ditë më parë
na haksh karin sen spasi than
亗ItaChiYT
亗ItaChiYT 2 ditë më parë
RESPECT FROM 🇮🇹
Albanian Beats
Albanian Beats 2 ditë më parë
kliko ketu per instrumentalin e kesaj kenge, Flm per mbeshtetjen. alnets.info/work/fbOsj9CpvI57lKA/video.html
אירנה פויא
אירנה פויא 3 ditë më parë
Cool
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 2 ditë më parë
1:42 🔥🔥🔥
jahid Khan
jahid Khan 3 ditë më parë
Who is here from tiktok
Ali Baba
Ali Baba 3 ditë më parë
👏😎👍
AkK2 team
AkK2 team 3 ditë më parë
Pozdro z polski
mikin lirou
mikin lirou 3 ditë më parë
Super Hit 🔥❤
live life
live life 3 ditë më parë
Per sa koh e jep kredi dhe sa eshte interesi I lart 🤣🤣
Eda Oshafi
Eda Oshafi 3 ditë më parë
Ççër4r1
Putokseris Imeego
Putokseris Imeego 3 ditë më parë
na jetoim nferr fuck ana tjter👿👿👿👿👿
Dihanrajsa Oktama
Dihanrajsa Oktama 3 ditë më parë
B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G -L-o-V-e-S-e-X-----۞------------ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1617856309
minij hooi
minij hooi 3 ditë më parë
ON REPART 24/7 🤩🤩🤩🤩
Alb Alb1
Alb Alb1 3 ditë më parë
E degjoj se me tha jetaim ta ngjoj esht shum e bkr tha shkruj akull dhe po e ngjoj ate e du shum🥺🥺🥺🥺❤❤❤❤💓❤💓❤💓❤💓❤💓❤💓❤💓❤💓💓❤💓❤❤💓❤💓❤💓💓❤💓❤💓❤❤💖❤💖❤💖💖❤💝❤❤💝❤💖💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖💖❤💖❤💖❤💖❤💝❤💝❤💖❤💖💗💖💗💖💗💖💗💖💖💓💖🙊💖🙊💖🙊💖🙊💖🙊💖💓💖💓💖💗💖💖💗💖💗💖💗💖💗💝💗💘💗💝💗💝💝💝❤💘❤💌💌💌💕❤💕❤💕❤💞❤💞💗💖💗💖💗💖❤💖❤💖💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖💖❤💖❤💖❤💖❤💖💖💗💖💗💖💓💖💖💞💖💞💖💞💖💕💖💕💖💕💖💕💖💟💖💟💖💖💞💖💞💖💖💞💖💕💝💕💝💝💕💝💞💝💓💝💝💓💝💗💝💗💝💗💕❤💕❤💕❤💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💋💗💋💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💘❤💘❤💝❤💝💗💝💗💝💗💝💗💝💝💗💝💗💝💗💝💗💗
Regi Haxhija
Regi Haxhija 3 ditë më parë
Super repera te tre ju lumt per talentin qe keni 👑👑👑👑👑👑👑
VINBLUS
VINBLUS 3 ditë më parë
Vinz:Brud to meter edum kejt copen edjathit jo feten .......epaske myt lalo💣👺👺💀💀💀
Arajsa Jashari
Arajsa Jashari 3 ditë më parë
edhe une akoma e degjoj
Sarafin G
Sarafin G 3 ditë më parë
1:43 Wtf Look On Water
Life Quotes
Life Quotes 3 ditë më parë
MINUTA 1.43 SHIKONI DICKA NE UJE.LIKE NESE E PATE
Muharrem Rexhepi
Muharrem Rexhepi 3 ditë më parë
Kjo hit ngolet dhe në 2021
ADNAN KOJI KLIZI PO MAHALI
ADNAN KOJI KLIZI PO MAHALI 3 ditë më parë
CAPITAL T X CAPOTAL BRA-YALLA OR CAPITAL T X JOKER BRA-YALLA
WØLF
WØLF 3 ditë më parë
1:42 ania fundisor
ff. phoenix
ff. phoenix 3 ditë më parë
Shikoni ca ka sekonda 1:42
Wakanda Foreva
Wakanda Foreva 3 ditë më parë
Respect to Albania, from Kamza.
Fatih Dağ
Fatih Dağ 3 ditë më parë
Mercedes sponsor olmuş sanırım :D
Floriana Hoxha
Floriana Hoxha 4 ditë më parë
E kam ndrru dhe numrin e telefonit dhe shoket e mi per ty i kam len anash
GAMES COUNPLAY MAnD8i
GAMES COUNPLAY MAnD8i 4 ditë më parë
1:43 anije e mbytur
Alek
Alek 4 ditë më parë
Mesto AMG, vika I AM GAY
Soccer Clips
Soccer Clips 4 ditë më parë
Respekt from the Same Country 🇽🇰🇦🇱
Qirjako Kondi
Qirjako Kondi 4 ditë më parë
2021💔
BOSS TV TV
BOSS TV TV 4 ditë më parë
1:41🛶
Katunari Katunari
Katunari Katunari 4 ditë më parë
Bravo Agim Ademi
mikin lirou
mikin lirou 3 ditë më parë
1.OOO.OOO MILION WIES REAL BABA 📌😍🤴🙌
ishtiak ahmed
ishtiak ahmed 4 ditë më parë
The Bangladeshi language part♥️
Hetem Osmani
Hetem Osmani 4 ditë më parë
Haha👍👌👉✊✌✋
hen ko
hen ko 4 ditë më parë
From Kurdistan I love you Capital T Të dua shumë Capital T