Komente
genci safa
genci safa 14 orë më parë
Kush? Ky?
Klark Rama
Klark Rama 14 orë më parë
Ky arben imami me duket si rrot mbahet si zgjut po nji fije shprehje prej politikani ska
Klark Rama
Klark Rama 14 orë më parë
Edhe ky arben imami hajdut mbahet si burri mir i pat shit do magazina ushtrie kur ka qen minister mbrojtje me salen
Ornela Demo
Ornela Demo 14 orë më parë
Po ca fillon.....lufta e Kullurit vlla 😄
lina nocja
lina nocja 15 orë më parë
Ä
Naim Krasniqi
Naim Krasniqi 15 orë më parë
Bldifeziut qeSpakutbejdetyren dpotoshte giallo lmadhEnver
Łeben Schnełł
Łeben Schnełł 15 orë më parë
E la si te dhjere bravo gazetarit 👏
Bardhok Nika
Bardhok Nika 15 orë më parë
He shqipnin burracak se ni kryetar bashkie ke qen por sali berisha ka hy dyrekt ne parlament qo shqiprin ne evrop more mandat te tret sdo kesh lek me pagu pencionet
Bes Pash
Bes Pash 15 orë më parë
AKOMA meSALEN ky .BARI KEQ DO SHKULUR ME GJITH RRENJE
Gjecollari Klemend
Gjecollari Klemend 15 orë më parë
Ik e blendi mos na caj rakun
Bashkim Karamuca
Bashkim Karamuca 16 orë më parë
Bravo ylli nake shkrir se qeshuri si komedia ete madhit jovan bregut mekete opozit gjith jeten do qeshim
Michalis Natsis
Michalis Natsis 16 orë më parë
hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.
ZEFI Rakaj
ZEFI Rakaj 17 orë më parë
basha eshte turpi i Shqiperise dhe shkaterimi i PD.
Korabi
Korabi 17 orë më parë
Te djathtet ne shqiperi jane 5% PD eshte parti e majte si PS. Populli i saj e din kete . Prandaj mos e thirni PD e djathte.
AL
AL 18 orë më parë
Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ze Ver
Ze Ver 18 orë më parë
Edhe fejvziu u paguan nga RAMA,
Ems G63
Ems G63 18 orë më parë
Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍
Idi Meci
Idi Meci 18 orë më parë
Partia demokratike eshte ajo parti qe beri histori ktheu sistemin nga nje partjak u dha te drejte te krijoheshin shume te tjera krijoi tregun e lire pavarsit se kush e udhehoqi shqiperine e beri nga jugu ne veri me a utostrata ndertoi kisha dhe xhami liberalizimi I vizave hyrja ne NATO rruga e kombit bashkoi dy kombe shtepite shqiptarve ishin pa cati I beri me cati
romi qe
romi qe 19 orë më parë
Tani keta qajne dhe ja heqin fajin vetes per faktin qe keta idiote ishin 100% me lulin. Ju dhe analistet ja bete ps me te lehte fitoren duke u zene dhe duke mos I lene te ftuarit te perfundojne ate qe ata donin te thonin .eshte e veshtire te pranosh kur je komplet gabim .Dhe tank Luli esht fake per ju. Nuk lahet m,,,, me shu,,,,
mal gjer
mal gjer 19 orë më parë
Tani z.Arjan më vjen keq, por - po na del një "karabush"- pa farë! 👎
Betim Ameti
Betim Ameti 20 orë më parë
eshte turp per keta analiste/intelektual qe e lejojne kete maskarallek te ilir metes, askush nuk ja bene me dijese ka luajtur mendsh!
Betim Ameti
Betim Ameti 20 orë më parë
Ilir Meta ka nevoje per ndihme dhe konsulence psikiatrike. Jeton ne boten e cudirave qe e ka krijuar vete dhe vetem ai dhe mona e beson!
Erion Golemi
Erion Golemi 20 orë më parë
Hahaha luljeta
mal gjer
mal gjer 20 orë më parë
Po ju z.Arjan Curri, si gazetarë politikë dhe si qytetarë, ç'farë alternative ofroni për këtë çështje - a'po thjeshtë bëni puetje?
duma kiki222
duma kiki222 20 orë më parë
Edhe pyet? Sepse vrane e vodhen sa askush ne bote. Edin per cfare do e fusesh ? Pse po' te kthen dinjitetin e humbur nga politika famekeqe e Berishes?
mal gjer
mal gjer 20 orë më parë
Z.Arjan Curri! Më pëlqejnë pyetjet e tua, por mos harro se Arben Imami dhe çdo Arben tjetër, nuk mund të flasin aq hapur sepse : -brenda çdo partie - ka rryma të forta jo politike, por deri dhe kriminale. Atëhere, kush u'a garanton jetën atyre dhe ju bashkë që e pyesni - për gjithëshka që mund t'ju ndodhë?
Shpetim Muci
Shpetim Muci 21 orë më parë
O Ylli RAKIPI mos thuaj qe SALI Berisha RREZOJ komunizmin. A kishte sali Berisha forcë që të rrëzonte bustin e diktatorit. Në atë kohë kur Shqipëria ishte komunizem, nuk flisje dot një fjalë të keqe kundër komunizmit sepse të arrestonin të shpini në burgun e spaqit. E si na doli sali Berisha kaq i fuqishëm qe RREZOJ bustin jo jo jo. Ylli RAKIPI. NUK rrezoshe busti aq kollaj sa thua ti. POR sistemin komunist (. ISH SHOKU RAMIS ALIA KRYEMINISTËR.) DH ky njeri e këthevi sistemin e. PKSH. Ky njeri është Lidership. Që dha urdhër sa Liali Berishës. Azem ajdari dhe sindikatat e punëtorëve. Që sistemi i Komunizmit e kethevi në DEMOKRACI. SHQIPËRINË. PA URDHËR IN E KËTIJ kush kishte bythe të rrëzonte komunizmin në atë kohë. Sa te thoshnje një fjalë kundër komunizmit të vinte policia të arrestonte. E një herë (. O YLLI. RAKIPI.) Njerzit në kohën e komunizmit nuk Benje një pordhe dot sepse të vite të arrestonte policia. Dhe na është lider SALI BERISHA NA PASKA MUNDUR KOMUNIZMIN E PPSH. ESHTE PËR TË QESHUR O. YLLI RAKIPI SA HERË E KE THËNË. QE SALI BERISHA ESHTE LIDER QË THYEU KOMUNIZMIN ESHTE PËR TU QESHUR ME KËTO FJALË QË PO THUA 100 HERË ME NJE EMISJON.
Elba Sani
Elba Sani 21 orë më parë
Eshte Turp I madh tediskutosh e Jeep apo se jepdoreheqjen Basha.Po vihet ne diskutim dhe dyshim ,apo,qe e shembem Diktaturen apo e dorezoi Ramiz Alia Pushtetin.Sali Berisha pergjegjes i shkaterrimit te P D se.Shkaterroi realist te djathten.Largoi Butken,Serreqin,Dostin,Solli K.Islamin,P S ja e largoi.
duma kiki222
duma kiki222 21 orë më parë
O zot se u shkriva. Jo Rakipi nuk e bente Sala nje gje te tille. Le nam me servilizmin ndaj komunistit me reaksionar qe ka njohur historia. Basha eshte atje se pronari i PD ( familja pronare ) e do atje. Derisa te kemi kete klase politike nuk do ecim perpara ...
Ylli Maxhari
Ylli Maxhari 21 orë më parë
Ore Zoterinj perdersa Luli komandoet nga pulti i ideatorit mesjetar ecfar presim ne per fitore relikat duen mbyllur ne muze dhe vetem perte shikuar nga vizitoret
Ingrid5 Ingrid
Ingrid5 Ingrid 22 orë më parë
Erion Velia , Tore bytha i Tirones
Burim Hyseni
Burim Hyseni 22 orë më parë
Gazetari me i mire ne trojet Shqiptare. Ylli Rakipi je thjesht me i miri!
Thello Sinovarfi
Thello Sinovarfi 22 orë më parë
KESHTU GJENERAL I SHITUR DHE I BLERE NGA RIVDEKJA..KOT E KE TI DHE AFIJET E KETIJ VENDI..E PROVUAN ATA QE KRIJYAN PARTICKA TOSKA PATOSKA, ZHOZKA, RUDI QE ERDHI NGA AMERIKA PER TE " SHPETUAR " PD -ne ..E GJIRHE HIENAT QE MEZI PRISNIN TE SHQYEN NFONJE COPE
Thello Sinovarfi
Thello Sinovarfi 22 orë më parë
DUHET TE MARRI TANKUN DHE TE VESHI RROBAT E GJENERALIT QE I VESHI NE 97 -TEN DHE, DOLI KUNDER POPULLIT KY DHE U BASHKUA ME KRIMINELET 3 97-ES
M&M H&M
M&M H&M 23 orë më parë
Zoti Imami ne qofte se behet a po nuk behet kryetare parat i ka, jo si ne te shkretet qe ngelem rrugve te botes per cope buke,,,,,
M&M H&M
M&M H&M 23 orë më parë
importanza ne italisht, qe ne shqip do te thote Rendesi i kesaje a po i asaje ceshtje qendje situate ,,,, flisni me shume shqipe
Vilson Kondakciu
Vilson Kondakciu Ditë më parë
Saliu do të flasi në SPAK.mos ki merak o Arben.pa afron fundi i Sali Berishës .
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
P d .p d .p d.p d .o zot mathe na ruaj
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
P d duam .
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
Ik more gazetar me gjithe edin .
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
P d.ne duam .
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
E she nuk Ka pase zgjethje o zot mathe na ruaj na jepe no te drjtat ne si popull .lilirin nga shkurtoj jeten iliri .
Kostas muca
Kostas muca Ditë më parë
Ju do dështoni gjith jetën si njerëz me bindje të kalbura në kokën tuaj dhe kështu do të vazhdoni të ini
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
O demokraci o kurre
Kostas muca
Kostas muca Ditë më parë
Je me të vërtet kalbësir e shoqëris
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
Po pse NUK na pyete ne popullin
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
Asgje nuk Kan bere ata qe fituan ATA .duam femite demokracia edi e Ka mterezi po populli cte bejme ne prinderit .hapeni rruget ju lutemi .
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
Hapni rruget ju lutem
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
Ilir meta nuk Ka vende ketu se na vrau ky njeri
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
Buke e krype te name duam femit demokracia Jane femite
Koplik Shkoder
Koplik Shkoder Ditë më parë
Bravo rrespekte shyqyr qe po tregon nje te vertet por kete e Kan marre vesh te gjith tashi!
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
CA gazetari je ti ashtu kepi te drejte popullit se luftojme per femite tane
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
Te hyje basha president
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
Hapni rruget
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
Duam liri
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
Duam femite tanet se Jane me kurbet .
Mandir Mandi
Mandir Mandi Ditë më parë
O sot o Kurr mir e Ka shoku basha .duam fete tane p d .kjo foton
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu Ditë më parë
BASHA FALIMENTOI ME GAZETARET E TIJ BASHA TE BEJ DORHEQJA
tunxhi
tunxhi Ditë më parë
Ne nje demokraci,betejat politike zhvillohen ne parlament. Nuk ka gjasa per forca politike brenda dhe jashte. Opozita ne parlament tregon forcen e bindjeve
Danny Scordia
Danny Scordia Ditë më parë
Skraparlliu
Liljana Omeri
Liljana Omeri Ditë më parë
Ku i deshi dora i coi o zotri
Kujtim Gashi
Kujtim Gashi Ditë më parë
Arben legeni ku ke tankesin dhe shitjen e armeve dhe bunkeret e enverit i ke shitur mor legen..
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen Ditë më parë
RROFT ENVERI RROFT DIKTATURA
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj Ditë më parë
I keni qiverisur mir Shqiptaret, te d y palet
Gjergj Brunga
Gjergj Brunga Ditë më parë
,,,, OHAHAHAHA , A, DONI MA PER BELULIN ? ...
rexhaj qamil
rexhaj qamil Ditë më parë
Arbeni nuk kadhan ndoj kontibut ne p.d.tash nuk ka ps e ben llapaqeni nje hajdut I ushtris ka qen por kahall se jukan mbarue leket e municjonit qeka shit ne avganistan asht I konsumuar si person
geronimo geronimo
geronimo geronimo Ditë më parë
Qe Saliu e ka privatizu PD e kemi kuptuar po ti ku ishe deri dje o Ylli. Te gjith njelloj jeni edhe ju lajmet sipas interesit te xhepit i krijoni, edhe partite politike PD, PS, LSI. Te gjith nje llum,
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj Ditë më parë
Lufta per te Mar prosituten
Arqile Konda
Arqile Konda Ditë më parë
Topalli tradhetare, Topi tradhetar, ca murriza maliqira dhe ca rudina , qe duhen denuar six u denuan !!!
Misto Tiko
Misto Tiko Ditë më parë
Ore car po thoni strategu te grise bythen
Jeni Prela
Jeni Prela Ditë më parë
Partia Demokratike duhet te kete kryetar Blendi Fevziun per mendimin tim .
Don Fabio
Don Fabio Ditë më parë
Curri Si LeSh Bythe me ato Sy Si Skuth
Pellumb Ismaili
Pellumb Ismaili Ditë më parë
Hajde hale hajde justifikon vrasesin
Foto Andrea
Foto Andrea Ditë më parë
Kaq shume qe flasim per politikenet duhet te flisnin per zatimin e ligjeve per Drejtesin se po te fuksjonote drejtesia nuk do te ishin ketu ku jemi me politikanet e koruptuar dhe ajdutet te urejtje e shumices te njerzve kunder tyre qe tridhjet vite qe kerkojne pushtet prap per te vjedhur dhe te shkaterojne Shqiptaret dhe Shqiperin.
Emiljano Guri
Emiljano Guri Ditë më parë
O Raku kur e ke brenda kush te çokit ne vesh,,
Nebi Deda
Nebi Deda Ditë më parë
O Ylli Rakipi ti je gj'e e gjall
Naim Isufaj
Naim Isufaj Ditë më parë
Pytja eshte pse nuk fitoje Pd jo pse humbi Pd.
Albanian Ger
Albanian Ger Ditë më parë
Ky Muçi eshte gjysmak!
EltonB
EltonB Ditë më parë
E futi Arjan Cani agjentin e grekut Curri ne tv shqiptare. Nga hici! 😀
Pavlina Ziou
Pavlina Ziou Ditë më parë
Klodi flet kot fare