Komente
Iiona Iuana
Iiona Iuana 11 minuta më parë
Ku janë ata tekstshkruesit e komentëve??😂
lyrics lyrics
lyrics lyrics 45 minuta më parë
o me rop shpije sa kam qesh me kete klip eshte nje nga videot me te cmendura ne tregun shqiptare i love you ronela eshte nje nivel tjeter
Joanna Caushi
Joanna Caushi 3 orë më parë
Shume flm Ronela e engra nje shapk kokes kur e degjova ket keng . Te shplaft mortja ca degjon m tha mamaja 🤦‍♀️🥴
Kostandina Dodi
Kostandina Dodi 53 minuta më parë
Hahahahaha o cme shkrive😆😆😆
༄𖣘Rovena𖣘༄
༄𖣘Rovena𖣘༄ 3 orë më parë
😂😂🤦🏽‍♀️
Sulollari
Sulollari 4 orë më parë
Kush do na e postoj tekstin 😂😂
Sulollari
Sulollari 32 minuta më parë
Sme intereson
QKSH NEWS
QKSH NEWS 3 orë më parë
alnets.info/work/rbGurrebmHVknKw/video.html
Glory Eagle
Glory Eagle 4 orë më parë
Skenat me puthje ishin me te bukurat
QKSH NEWS
QKSH NEWS 3 orë më parë
alnets.info/work/rbGurrebmHVknKw/video.html
Andi 1
Andi 1 4 orë më parë
Qyqja qyqjaaa ronelaaa 🤒🤒🤒
QKSH NEWS
QKSH NEWS 3 orë më parë
alnets.info/work/rbGurrebmHVknKw/video.html
Gjergji Çakalli
Gjergji Çakalli 5 orë më parë
Wild Cat Love Always
QKSH NEWS
QKSH NEWS 3 orë më parë
alnets.info/work/rbGurrebmHVknKw/video.html
Besi Kolmeksi
Besi Kolmeksi 5 orë më parë
Bisha skenes shqiptare 😍😍😍 cdo kenge qe ben e pamundur mos ta pelqesh
Adelina Bln
Adelina Bln 5 orë më parë
E ke kall 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Adelina Bln
Adelina Bln 2 orë më parë
@QKSH NEWS 😁
QKSH NEWS
QKSH NEWS 3 orë më parë
alnets.info/work/rbGurrebmHVknKw/video.html
fitore zabelaj
fitore zabelaj 6 orë më parë
Po si duroi ky quni
artiola dervishi
artiola dervishi 6 orë më parë
♥️Të adhurojjjjjjjj♥️
Arseld Kelmendi
Arseld Kelmendi 6 orë më parë
🔥🔥
Heart Love
Heart Love 7 orë më parë
Komercialitet 👎
Kristina Markel
Kristina Markel 7 orë më parë
Bombaaa 🇦🇱🧿💋❤️
Jasmina Dyrmishi
Jasmina Dyrmishi 7 orë më parë
Curvy mamacita 😍💗🔥
Rina Rina
Rina Rina 7 orë më parë
Super Ronela sa me shum like ju lutem
Bronilda Preçaj
Bronilda Preçaj 7 orë më parë
Origjinale🥰❤️
Valentina Velaj
Valentina Velaj 8 orë më parë
Shume i mire🔥🔥🤩
Kreshnik Bedinaj
Kreshnik Bedinaj 9 orë më parë
Edheeeee moooooojjj Oooooo oooooo ëëëëëëë
Magi Sulollari
Magi Sulollari 9 orë më parë
uaaa nga dje deri sot e kam degjuar milarda here ,,super keng spo ngopem 😉
Serxho Vlore
Serxho Vlore 11 orë më parë
Si gjithmon 💥je shum e mir ronela bravo kenga shum e bukur
19 98
19 98 12 orë më parë
🔥🔝FLAAAAK RONELAAAAAA🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥 E DI QE JAM SHUM I MIR🤣😎😎👊🏻😎👊🏻
Paul Arciniega
Paul Arciniega 14 orë më parë
I love you Albania ❤️
Matt'o Chaneel
Matt'o Chaneel 15 orë më parë
Ronela hajati po dhe S'Ronela hajati
zoi__h
zoi__h 17 orë më parë
Dashuria imeeeeee ❤️❤️❤️❤️❤️
Irena Stojanova
Irena Stojanova 17 orë më parë
E degjova heren e pare Shum i mire shum i mire Heren e dyte Po me pelqen po me pelqen . Tani edhe pak edhe pak 😂😂😂😂
Marxho B
Marxho B 17 orë më parë
Sexy kenge.... E adhuroj kete vajze love you so much my lova
Giorgio Caci
Giorgio Caci 17 orë më parë
Shum talent po dhe super p...
Kris Hasa
Kris Hasa 17 orë më parë
Super dashnie je
Luis Sulo
Luis Sulo 18 orë më parë
Lum ai qe ka qen te video klipi
Atir Etf
Atir Etf 18 orë më parë
The queen
ADELA Hyseni
ADELA Hyseni 18 orë më parë
Je t'adore ma belle 😘👏
Renaldi Cela
Renaldi Cela 18 orë më parë
Tregohuni t sinqert q jeni fokusu m shum tek t pasmet 😍 e Roneles ❤se tek teksti i kenges 😂 👇
Boco Boci
Boco Boci 18 orë më parë
Fansi nr 1 🙋‍♂️
Roni Lako
Roni Lako 18 orë më parë
Super klip
danoTAROT
danoTAROT 18 orë më parë
Per mua JE thjesht nje mbretereshe !!! Te Dua Ronela ♥️
Why so Happy?
Why so Happy? 19 orë më parë
Love from 🇳🇵
MTV Albania
MTV Albania 19 orë më parë
Po m’pëlqen po m’pëlqen
Entela Shehu
Entela Shehu 20 orë më parë
Kte dialekt i shko dreqit
bler bee
bler bee 20 orë më parë
Albanian bombshell 💣
Mcad19 M
Mcad19 M 20 orë më parë
Ronaela je nje Artiste me plot kuptimin e fjales . Ne tona zhanret je bravo te qoft je artiste me vlera shum te mdhaja po nuk vlersohesh sa duhet per shkak te inatit qe kan me artin dhe muziken qe bon . Po hallall te koft per qdo muzik qe e bon ♥️♥️♥️👏🏽👏🏽👏🏽
Кирил Геров
Кирил Геров 20 orë më parë
Bulgaria
Diamond Media
Diamond Media 21 orë më parë
Привет из России) Песня лучшая)
Jose Alexander Armas Diaz
Jose Alexander Armas Diaz 21 orë më parë
7 432
Vanshika Vanchu
Vanshika Vanchu 21 orë më parë
WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618079486
Eni Sulaj
Eni Sulaj 21 orë më parë
🙈
suada kuqari
suada kuqari 21 orë më parë
Superrr, kjo esht fiksim
Majlinda Nika
Majlinda Nika 21 orë më parë
Bishaaaa 🔥🔥🔥🔥🔥
flori Agolli
flori Agolli 21 orë më parë
Lum ne qe te kemi!! ❤️
Peter Johnssen
Peter Johnssen 21 orë më parë
Ronela , e veçante ne llojin e saj :) <3
AM13 AM13
AM13 AM13 21 orë më parë
We we we bombastikee 😂😂😂😂😂😂😂
Paola Mancellari
Paola Mancellari 21 orë më parë
ca origjinaliteti, lov u
Paola Mancellari
Paola Mancellari 20 orë më parë
@Donna flm per infon, me intereson ronela
Donna
Donna 21 orë më parë
Ciara - Dance like we’re making love.. meqë fole per origjinalitet
Illyrian Empire
Illyrian Empire 22 orë më parë
Shumë e talentuar, e veçantë dhe meqë e shkruan tekstin dhe melodinë vetë është kreative dhe origjinale prandaj e dua muzikën e Ronelës! Gjithashtu stili i saj është agresiv, me një fjalë TALENT I GJALLË 😍😍😍🥰🥰
tari saci
tari saci 22 orë më parë
Queen🔥🔥🔥🔥
Jöntürk
Jöntürk 22 orë më parë
Nice music every time
Ferizate Elmazi
Ferizate Elmazi 22 orë më parë
😘
Igrey Bkrz
Igrey Bkrz 22 orë më parë
The Queen 👸😍💗🇦🇱
Mensur Berisha
Mensur Berisha 22 orë më parë
Like nese pe ngon musiken edhe pi kqyr komentet 😍
endrit kastrati
endrit kastrati 22 orë më parë
Diva❤
endrit kastrati
endrit kastrati 22 orë më parë
👏👏👏👊👊
Noizy OTR
Noizy OTR 22 orë më parë
🔥🔥🔥🥃🥃🥃
Maria Nicku
Maria Nicku 22 orë më parë
🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼😌🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤🙌🏼❤
Aurela Canaliaj
Aurela Canaliaj 22 orë më parë
Ooooooo
Ruxandra Cornelia
Ruxandra Cornelia 22 orë më parë
🔥🔥🔥
Just music
Just music 22 orë më parë
Qe je diva ska diskutim, po kjo melodia e fillmit pak e ngjashme me ate te Don Phenom Kena Pare
artina Hajdari
artina Hajdari 22 orë më parë
Kengetarja me e cmendur per klipet 😂😂😂po dhe super kengetare ❤️❤️
maimadhikingvend Mataraj
maimadhikingvend Mataraj 22 orë më parë
Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥My baby beautiful 🤩 cute 🥰🔥👑🥰😉🙈
Sava Cekrezi
Sava Cekrezi 22 orë më parë
🔥
Diljana Preka
Diljana Preka 22 orë më parë
🔥
The New Classic
The New Classic 22 orë më parë
What happened???Ronela Hajati me tek veshje dhe tek look nga fillimi ne fund te kenges????😱😱😱😱
The New Classic
The New Classic 3 orë më parë
@Hi There e ka then vete ronela qe kenget e para te albumit RRON jane per qejfin e saj,i pelqyem nuk i pelqyem ne ajo i ka per qejf tvet.pastaj ceshtja e look-ut ne jemi mesu me e pa me disa veshje ne nje klip dhe eshte normale qe kur del me tek look do beje ndryshim🤷‍♂️🙌🤘🤝
Hi There
Hi There 5 orë më parë
Sngeli te looku por te cilesia kenges, qe eshye skandal. Me vjen keq se e dua kte artiste por kto kenget e fundit jane sh t vaketa
Mario Ajdini
Mario Ajdini 21 orë më parë
Mire e ben, ne video ku ka pasur 100 look te ndryshem nuk eshte vleresuar sa duhet. 🤷‍♂️
Fabi Ola
Fabi Ola 22 orë më parë
Kinge 👑👑👑👑👑👑👑👑
redi red
redi red 22 orë më parë
🥵🔥
Billie Elish
Billie Elish 22 orë më parë
Good
Taf Matoshi
Taf Matoshi 22 orë më parë
Ton ato kuka oj moter qysh po mun i qon ?
Arsi Muca
Arsi Muca 23 orë më parë
DIVA ne fronin e saj 😍👑❤
Elda Brahollari
Elda Brahollari 23 orë më parë
FAVVVV SONG!
Fleur Floo
Fleur Floo 23 orë më parë
E bre se na cave bythen boll
Elda Brahollari
Elda Brahollari 23 orë më parë
Im ronelaxs hahahahh🥺❤️
Kosova Gaming
Kosova Gaming 15 orë më parë
@Elda Brahollari Hallo wie geht es😅🤩
Elda Brahollari
Elda Brahollari 17 orë më parë
@Samanta Lushi Hello😂❤️
Samanta Lushi
Samanta Lushi 18 orë më parë
Iam @doratorsteam ahahah 💙
olioli
olioli 23 orë më parë
E ta marte dreqi mu dogj mishi ne zjarr me gjith tenxhere duke pare e degjuar kengen 🥵🥵
Dhurata gashi
Dhurata gashi 23 orë më parë
Ronela 🔥🔥🔥🔥
b_u_l_z_z_a b_u_l_z_z_a
b_u_l_z_z_a b_u_l_z_z_a 23 orë më parë
Time to dance....this happen' only when u sing honey 🤪❤💗