Komente
Ohran Johnny
Ohran Johnny 19 orë më parë
amen
Marinela Huma
Marinela Huma 21 orë më parë
👏👏👏👌👌👌
redi tali
redi tali 23 orë më parë
Super kenge super🤩🤩🤩🤩👏👏👏👏
Blerina Zyka
Blerina Zyka Ditë më parë
Sa këngë e bukur. Sa me ndienjë e këndon Elgiti. E thjeshtë dhe fantastike 😊👏
Medo Nina
Medo Nina Ditë më parë
Love you ya 💙
Marina Doussoux
Marina Doussoux Ditë më parë
J'adore 🥰🥰❤
abibe abduramani
abibe abduramani Ditë më parë
💔💔💔💔💔💔💔
Naiara Gomes
Naiara Gomes Ditë më parë
Que música linda, gente tô apaixonada, por essa,e larg
Perry BurDina
Perry BurDina 2 ditë më parë
i dn't what mean 😁but i like it from GREECE
naiara gomes
naiara gomes 2 ditë më parë
Pena que não tem essas músicas w legenda em português
naiara gomes
naiara gomes 2 ditë më parë
Já tinha me encantado com larg Agora essa me apaixonei tbm Nossa que vontade de dançar Aprender dança do ventre
Francisco Aírton
Francisco Aírton 2 ditë më parë
@djalok faz um remix aeeer....
Sorina Ardelean
Sorina Ardelean 2 ditë më parë
Ti ho scoperto per caso e ascolto ogni giorno le tue canzoni toccano il profondo della mia anima Elgit ha una bellissima voce e le parole sono bellissime 💕💕💕❤️💞💖😘
dorina vruzhja
dorina vruzhja 3 ditë më parë
je flori no comment nuk ke kenge qe nuk ka kuptim
Amina Isaeva
Amina Isaeva 5 ditë më parë
Wow amazing voice 🥰
Carmen Stefania
Carmen Stefania 5 ditë më parë
Bravo!!!
Eliza Muça
Eliza Muça 5 ditë më parë
Congrats🤎🤎👑
Eliza Muça
Eliza Muça 5 ditë më parë
Literally an amazing song💕
Eliza Muça
Eliza Muça 5 ditë më parë
Masterpiece💞💞💞
Glenad Adëri
Glenad Adëri 5 ditë më parë
Text 100%, music 100% =🔥🔥🔥
Heart Broken
Heart Broken 6 ditë më parë
I dont understand every single word but it hits my heart and emotion..thanks to fb who drag me here.. ❤️ love from Philippines..🇵🇭
Rakin's Arena
Rakin's Arena 6 ditë më parë
Nice piece of work ❤️
Edwina Alungulesei
Edwina Alungulesei 6 ditë më parë
Sooo nice ! Congrats! Your fan from România 👌👏🎶
Кристюшечка
Кристюшечка 6 ditë më parë
Красивая песня какая , и исполнение 🔥❤️
Hậu Nguyễn
Hậu Nguyễn 6 ditë më parë
😭😔😟😦😧
Christina Ale
Christina Ale 6 ditë më parë
Wow
A3M FF
A3M FF 6 ditë më parë
زعمااا مكين حتي شي واحد غدي يهدر بالعربية
Blerta Buhaj
Blerta Buhaj 7 ditë më parë
😣💔 make me feel so broke ...
Ayuk Imut
Ayuk Imut 8 ditë më parë
I love it 😍😍 from Indonesia 🇮🇩🇮🇩🇮🇩
Ti Ti
Ti Ti 8 ditë më parë
👌👌👌👌
Estrella Touta._.13
Estrella Touta._.13 8 ditë më parë
La maravilla se volverá adictiva 😍🤍🥀
Raluka Chirescu
Raluka Chirescu 9 ditë më parë
Love it! 💖
Lindita Se
Lindita Se 9 ditë më parë
So beautifull musik wow .💯% ❤️ LOVE
Iftekhar Ahmad
Iftekhar Ahmad 9 ditë më parë
Ladies and gentlemen we finally found the song. Congratulations 👏👏🎇🎇.
aljem official
aljem official 9 ditë më parë
Love you boss your Legend. Love From Bangladesh 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩
Analia Manganaro
Analia Manganaro 10 ditë më parë
Love you sweetheart USA 🇺🇸 tung vetjem
Katerina F.
Katerina F. 11 ditë më parë
Mihaela Dumitru
Mihaela Dumitru 11 ditë më parë
Shume bukur ❤️
Beni Bunarxhiu
Beni Bunarxhiu 11 ditë më parë
[Verse 1: Noah] Ajo syte mi ka marre Prej dashnis qe pata une Mi ka thy qe kur ja fala E per fare i nderroi Ajo nuk pati marre Po lutet prape mu kthy Ama tradhtaret une i harroj S'dite as rrenat me mi bo S'dite jo nuk dite me m'genjy Nuk dite as me m'bo sikur m'do Ej nuk dite dite jo Krejt fjalet qe i ke thone Ti çova n'djall Atje ty ti kom lon [Chorus: Noah] Ti n'faje E le zemren qe t'ka dasht E m'the mu: "Merre maje" Se na nuk muna me kon bashke Prap mi le mu krejt kto faje E le zemren qe t'ka dasht E m'the mu: "Merre maje" Se na nuk muna me kon bashke [Verse 2: Elgit Doda] Jane shenjat qe i le S'e ke dit se sa po m'djeg E vetes nuk ja fale S'e ke dit se sa shume per mu ke vlejt E m'le pa fryme Merre zemren time maje Sa m'ke lendu, une e maj mend Se m'ka dhemb Jo s'pati ndjenja fare, jo nuk pat' E mrena shpirtin helm ma boni mu Dalengadale m'zhyti thelle e me thelle Se ti dhashe krejt Prej zemres e shpirtit me dolen E m'sollen prape atje E di ti jom prape me ty Dhe vetem te shoh se nuk di te te urrej Po ta kujtoj ty sa vrave, sa vrave, sa vrave Vazhdon e vret e nuk e di mo jo sa dhemb Me duhet ta ndjej [Chorus: Elgit Doda] Ti n'faje E le zemren qe t'ka dasht E m'the mu: "Merre maje" Se na nuk muna me kon bashke Prap mi le mu krejt keto faje E le zemren qe t'ka dasht E m'the mu: "Merre maje" Se na nuk muna me kon bashke
Alan Welker
Alan Welker 11 ditë më parë
2021
ola Hasani
ola Hasani 12 ditë më parë
omg s 'ndaloj dot se e rikthyeri kete keng nga e para 💙
AK 47
AK 47 12 ditë më parë
Fanatics
Femi Kariçi
Femi Kariçi 12 ditë më parë
Y b
12345 12345
12345 12345 12 ditë më parë
nje super keng shum relaksuse bravo👏
IDRIZAJ BASHKIM
IDRIZAJ BASHKIM 12 ditë më parë
alnets.info/work/irWKqpatqmlju6g/video.html
Mariam Ksh06
Mariam Ksh06 13 ditë më parë
🇲🇦🇲🇦❤️❤️I love the language 🇦🇱😍
Roberto Buzi
Roberto Buzi 13 ditë më parë
❤️
Matilde Mara
Matilde Mara 13 ditë më parë
Ta dua zerin❤️🙏
Gyulya Rubia
Gyulya Rubia 13 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Sø Lï Târ
Sø Lï Târ 13 ditë më parë
addiction 💔🥀🥀✌
Albi Albi
Albi Albi 13 ditë më parë
Vazhdo te jesh gjithmon ve tja jote Jam e sigurte de do jesh nga nje kengetaret e mire te shqiperise!!!
Rozana Imeraj
Rozana Imeraj 14 ditë më parë
Sa e bukur cdo kenge e jotja me pelqen 😊😍
Ubaid nawab
Ubaid nawab 2 ditë më parë
Whats is the meaning of this😎😍
Adriana Adrianafeta
Adriana Adrianafeta 14 ditë më parë
Super kenge 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Arta Binjaku
Arta Binjaku 14 ditë më parë
😥😥😥😥😥
Valmira Ndoj
Valmira Ndoj 14 ditë më parë
Hello Alart Band jeni grup fantastik dhe super të gjitha hitet tuaja janë klas kur do jepni ndonjë klip të ri . Këtë këngë e keni të bukur bravo .🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹
Erjola Llangozi
Erjola Llangozi 14 ditë më parë
Kenga me super ne bote bravo po kujt i eshte dedikuar kjo kenge😍😍😘😘
Pelivan Hoxha
Pelivan Hoxha 10 ditë më parë
Ty ty
Roku Kovaci
Roku Kovaci 14 ditë më parë
Gjej veten tek kjo keng dhe kto fjal sepse kam fal dashuri te sinqert dhe pa genjeshtra besoj se shum e pak e gjejn sot dashurin te sinqert dhe shum pak dashurojn me zemr po dicka di te them kam fal kam dashuruar kam ber per shum nga sa mund te bejn shum pak per personat e zemrs po prap nk jam pishman sepse ja kam fal dikujt qe mund te them i meriton deri diku dhe pse me ka ber qe ne momente te ndihem keq jam person qe fal di te haroj se ca me kan then apo kan fol me kaq po e mbyll flm elgit per kengen sa her jam e mrz ti je qetsia ime ❤
Fatmir Allushi
Fatmir Allushi 14 ditë më parë
Shkurt 2021😍
Χρυσα Λιονταρι βολος
Χρυσα Λιονταρι βολος 15 ditë më parë
Super hit Ka kuptim dhe ritëm Big Like
Arber Zeneli
Arber Zeneli 15 ditë më parë
👌👌
lissbeth Aviles
lissbeth Aviles 15 ditë më parë
I love your music, although i do not understand your language. From virginia.
Sara Cekrezi
Sara Cekrezi 15 ditë më parë
Keng perl
Oksana Haydey
Oksana Haydey 15 ditë më parë
🥺❤🇺🇦
Anna P.
Anna P. 16 ditë më parë
🔥😵
Cosmina Mitu
Cosmina Mitu 16 ditë më parë
Shume bukur !👏👏👏
Özgür Aytaç
Özgür Aytaç 16 ditë më parë
Aman tanrım sen harikasın dostum 😎
Anna P.
Anna P. 16 ditë më parë
Oh my gosh🔥😵 this is soooooo beautiful Song....
Uvejsa Rejan
Uvejsa Rejan 17 ditë më parë
Wooou shum e mir 👌
Erdi Neda
Erdi Neda 17 ditë më parë
ftijkhgjnn
Dena Deni
Dena Deni 17 ditë më parë
Ca melodie t jep nostalgji
G2 Dajana Dulaj
G2 Dajana Dulaj 17 ditë më parë
❤️
G2 Dajana Dulaj
G2 Dajana Dulaj 17 ditë më parë
❤️
Georgia Gogo
Georgia Gogo 17 ditë më parë
💣♥️♥️💣
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 17 ditë më parë
Alar band1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💜💔💖💝💗❤❤ciljeta1💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💛💜💔💖💝💗❤❤❣
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 17 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕❣💜💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💜💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘💜💔💖💝💗❤❤❣💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
Hamza Cheema
Hamza Cheema 18 ditë më parë
Amazing song 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇰
Dafina M
Dafina M 18 ditë më parë
Pershendes nga 🇩🇪 nuk kom dëgjuar kënge ma te bukur Respekt!!😍😍🥰
Hind Anati
Hind Anati 18 ditë më parë
Woow i love it
Amla Amla
Amla Amla 18 ditë më parë
Ehhhh dashuria😍😍😍😍🥂gezuar dashuri e humbur.
Pelivan Hoxha
Pelivan Hoxha 10 ditë më parë
Do vin me tmira haha
oliver B
oliver B 18 ditë më parë
shume bukur