Komente
Ejona Shkurti
Ejona Shkurti 2 orë më parë
super super super
Artur Hoti
Artur Hoti 6 orë më parë
Nuk te marr inat edhe nese me shan, sti le bosh un kraht qdo qeliz nga ty merr ajr😍😭🔥🔥🔥🔥🥇
Artur Hoti
Artur Hoti 6 orë më parë
I besoj ndjenjes ksaj radhe shum, me vetem nje prekje godet, vret dhe me frym me mbush prap kam mbijetu🔥🔥🔥🤯 ti duhet tjesh fituesja me ket ze me ket embelsi dhe brishtesi ashtu si paraqet kenga 🥇
Rexhina Musaku
Rexhina Musaku 11 orë më parë
Sa keng e bukur 😍😍😍
olti beshello
olti beshello 13 orë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ana Koci
Ana Koci 17 orë më parë
Je me e mira💖
Ermira Xheladini
Ermira Xheladini 17 orë më parë
Super
selina licenji
selina licenji 17 orë më parë
Bravo per zerin kurajën dhe kengen kaq brilante 🥰🥰🥰
Kleo Kaso
Kleo Kaso 19 orë më parë
Krusita eshte bere kinge dhe eshte e talentuar,kenga yll.
leja rudi
leja rudi Ditë më parë
Text shumm i bukur fifi Bravo Po ashtu i pershtatet Kengetares 👌🥰
drawings bardha
drawings bardha Ditë më parë
Zëri😢😢😍😍😍😍😍🙈 Te lumte, vec vazhdoo!🔥🔥🔥🔥🔥
Lala D Lumturie
Lala D Lumturie Ditë më parë
🥺🖤
Sami Nebiu
Sami Nebiu Ditë më parë
Cc. Sbën kjo këng. Më e mir ishte ajobe 2019, ky stil nuk të ri sepse sje fifi ti...
Arilda Dauti
Arilda Dauti Ditë më parë
Ke frik si un😕
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
denis barahoxha7
denis barahoxha7 Ditë më parë
Si gjithmon super yll dhe super kengetare 🔝👑 trujt zoti ❤️
Klodiana Arapi
Klodiana Arapi Ditë më parë
Burri im eshte fiksuar keq me kete kenge . MBAs tij Dhe une tashme 😅🥰🥰
leja rudi
leja rudi Ditë më parë
Suksese bukuroshe Texti shum kuptim Te bukur ashtu shum mir e kendon me shum Ndjenja ❤️🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰
Kasandra Pako
Kasandra Pako Ditë më parë
Fifi 👏🏻👏🏻
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
R N
R N Ditë më parë
valla bre me qeto balada po na shpifni tmerr aa 🤮🤮 sdi fifi fififi fifififififififiiiii flori mumajesi fifififififiififififi flori mumajesi nuk she sen tjeter
Elsa Elsa
Elsa Elsa Ditë më parë
Ne keng magjike 2021 ishte fantastike por kujtova dhe kengen akull qe mori shum zemren e shqiptarve suksese 🖒🖒❤
Xhejson Xhejsson
Xhejson Xhejsson Ditë më parë
Po mos te ishte per refrenin do ishte kenge pa thelb,prisja me shume nga fifi🤷‍♂️🤦‍♂️
Kejd Gishto
Kejd Gishto Ditë më parë
❤️❤️
eleo ima
eleo ima Ditë më parë
Je nje perle e vertete ☀️☀️
kristi robi
kristi robi Ditë më parë
O yll 😍😍😍😍😍😍
Odeta Mehaj
Odeta Mehaj 2 ditë më parë
Perl
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Sidrit Çollaku
Sidrit Çollaku 2 ditë më parë
Ada Furxhi
Ada Furxhi 2 ditë më parë
1 nga kenget me te bukura tek Fest Kenga Magjike sivjet. Deri tani hyn në Top 5 per mua. 😘 Kjo kenge eshte qetesi per shpirtin!
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 2 ditë më parë
I like krusita 😍😍😍
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Stop Injorances
Stop Injorances 2 ditë më parë
Perlë!
Kamela Hysenllari
Kamela Hysenllari 2 ditë më parë
nje perle e vertet
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
FiLMyPasion
FiLMyPasion 2 ditë më parë
Fantastike
Ela K
Ela K 2 ditë më parë
Kjo eshte shume e bukur bravo
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Emirjeta Koleci
Emirjeta Koleci 2 ditë më parë
Suksese
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Brandbyleorinda bbl
Brandbyleorinda bbl 2 ditë më parë
Fustanin ta paskan bo nr shum ma te madh 😌
my broke
my broke 2 ditë më parë
super hit
My Way
My Way 2 ditë më parë
E degjova live te djelën as nuk prisja te stonoje e as nuk stonove, zerin, kontrollin, performancën super. Madje do te doja te shihja në Eurovizion. Kënga e lezecme, do doja te kishte pak me shume tekst se refreni është i bukur por përsëritet. Gjithsesi shume suksese, po te prisja sa pash listen e konkuruesve dhe sme zhgenjeve. 😘
Ilma Ismaili
Ilma Ismaili 2 ditë më parë
Normal që kryevepër aty ku prek Fifi dhe Bruno❣️
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
hamit demiri
hamit demiri 2 ditë më parë
Ze i vecante
leja rudi
leja rudi 3 ditë më parë
Shpresoj Te fitosh ket vit e Meriton ❤️🇦🇱🇽🇰
manjola rruka
manjola rruka 3 ditë më parë
Te lumte bukuroshe na kenaqe,suksese pafund!!!
ARNIDA MUSAKU
ARNIDA MUSAKU 3 ditë më parë
❤️
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
IRIDA HAMZALLARI
IRIDA HAMZALLARI 3 ditë më parë
Sh e bukur
Renard Cjapi
Renard Cjapi 3 ditë më parë
Suksese honey 😍😍🤗🥇
sacrifice Sh. N. O 007
sacrifice Sh. N. O 007 3 ditë më parë
Qe nga kanga e par kur e ka lansu ne tregun muzikor e kam degjuar dhe vazhdoj ta degjoj muziken e Kengtares Kursita , dhe kjo kang perfundimisht osht on top sa keq osht kur ka pak kengtare qe bejn kesi lloj kangesh qe len gjurm te pa shlyshme., kjo kang me kujtoj diqka te bukur nje kohsisht edhe e dhimbshme., faleminderit nga ty Kursita je kengtarja ime e preferuar ✌️🌹🙏💋❤️👑👑👑👑
Aldi H
Aldi H 3 ditë më parë
MADE IN FIFI 🤩
Xhane Ajdari
Xhane Ajdari 3 ditë më parë
The best song😍😍😍💔suksese🥺🥺🥺
loredana ogici
loredana ogici 3 ditë më parë
Super me pelqen shume brava 👏👏👏
Klejda Peci
Klejda Peci 3 ditë më parë
Suksese ❤️
Miss Ilazi
Miss Ilazi 3 ditë më parë
Kenga fituese?
sInDi TuRkU
sInDi TuRkU Ditë më parë
Kthe subin ❤️
EKLIPS
EKLIPS 3 ditë më parë
Krusitaeshte nder kengetaret e reja me te mira per momentin, por kenga s'me thote asgje. Nje kenge e sterdegjuar dhe nje pjese e instruentalit eshte kaq monoton . Akull ishte nje nivel tjeter dhe totalisht shume here me e mire se kjo kenge. Nuk e kuptoj renien artistike te Krusites dhe Marjones qe ishin wow ne edicionet e kaluara dhe marrin pjese sa per te mbushur numrin mesa duket. S'me pelqen fakti qe vijne me materiale jo cilesore dhe nuk vendosin ne maksimum potencialin e tyre te madh qe kane. Suksese! 7/10
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi Orë më parë
J8
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 3 ditë më parë
Ja ke fut kot kenga eshte shume e bukur te krijon emocione qe sa fillon dhe deri ne fund te rrenqeth apo zeri brilant i Krusites eshte perle
din h
din h 3 ditë më parë
Po nuk e fitove ti kete vit jam i bindur se Kenga Magjike eshte thjesht nje mashtrim !
Briselda Abazaj
Briselda Abazaj 3 ditë më parë
Fifi te lumtë ajo dorë e artë për kete kryevepër 🙏💕
Arlinda Tome
Arlinda Tome 3 ditë më parë
Kënga më e bukur 🤍
R M
R M 3 ditë më parë
Super si gjithmon 👏👏
Gold Mobile
Gold Mobile 3 ditë më parë
Wowwww shum kang e mir zanin dihet perfekt pi shum koha kso kange nuk ka dal sukese se fjalt jan teperta ❤👏👌💖💎💣
Geniada Skenderi
Geniada Skenderi 3 ditë më parë
Sa e bukur suksese ❤👏
cobo lori
cobo lori 3 ditë më parë
Urime urime nje ze shume I bukur Suksese 😘❤
Glejvis Official
Glejvis Official 3 ditë më parë
alnets.info/work/mamymLixrnun3H4/video.html
OKSANA
OKSANA 3 ditë më parë
Me e mira ♥
sInDi TuRkU
sInDi TuRkU Ditë më parë
Kthe subin pls
Agata Ametis
Agata Ametis 3 ditë më parë
❤❤❤
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Ajdi Domi
Ajdi Domi 3 ditë më parë
Bravooo super❤️❤️❤️❤️
Abed Zedat
Abed Zedat 3 ditë më parë
❤❤❤👍👍👍
Roza Sadiku
Roza Sadiku 3 ditë më parë
Mjaltë e këndon e sjell këngën në nota ashtu siç vinë notat të ëmbla. Suksese!
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ?😊
Onna Onna
Onna Onna 4 ditë më parë
𝘐 𝘣𝘦𝘴𝘰𝘫 𝘯𝘥𝘫𝘦𝘯𝘫𝘦𝘴 𝘬𝘴𝘢𝘫 𝘳𝘢𝘥𝘩𝘦... 𝘉𝘦𝘴𝘰𝘫𝘪, 𝘮𝘦𝘳𝘪𝘵𝘰𝘯 𝘧𝘪𝘵𝘰𝘳𝘦𝘯👏🏻 𝘚'𝘵𝘪 𝘭𝘦 𝘣𝘰𝘴𝘩 𝘜𝘯𝘦 𝘬𝘳𝘢𝘩𝘦𝘵... 𝘤𝘥𝘰 𝘲𝘦𝘭𝘪𝘻𝘦 𝘯𝘨𝘢 𝘵𝘺 𝘮𝘦𝘳𝘳 𝘢𝘫𝘦𝘳 𝘛𝘪 𝘫𝘦 𝘴𝘪 𝘶𝘯𝘦... 𝘥𝘰 𝘯𝘫𝘦𝘴𝘰𝘫 𝘴𝘪 𝘶𝘯𝘦..𝘴𝘪 𝘵𝘪 𝘫𝘢𝘮 𝘥𝘩𝘦 𝘶𝘯𝘦.. 🤍𝘦 𝘬𝘦 𝘵𝘪!
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
jovana Cara
jovana Cara 4 ditë më parë
Shpresoj te dalesh fituese yll🎶🥰💫💫💫💫
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Kristina
Kristina 4 ditë më parë
*Kam Mbijetu* I besoj ndjenjes Ksaj rradhe, ksaj rradhe shume Me vetem nje prekje Godet, vret dhe me fryme me mbush Prap kam mbijetu Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Do kerkoj ndjese une Dhe nese gabim je ti Nuk do mendoj shume Tek ty po dorezohem me shpirt Zemren e ke ti Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une...
sInDi TuRkU
sInDi TuRkU Ditë më parë
Kristina kthe subin tlutem
Kristi Malo
Kristi Malo 4 ditë më parë
Nuk je e vetmja qe te pelqen kjo kenge dhe mua me plq.
Perputhen Ekslusive
Perputhen Ekslusive 4 ditë më parë
Vetem mua me pelqen kaq shum kjo keng 🥰🥺🥺🥺😍
Alba Xheka
Alba Xheka 4 ditë më parë
Bravooooo ♥️👏 Kenga me e bukur !! Meriton fitore te jemi realist 😊
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Αris L.
Αris L. 4 ditë më parë
Suksese Krusita super interpretim!!!❤️
ENRI TIRANA
ENRI TIRANA 4 ditë më parë
Po çfare pret prej Florit te ta beje kengen me te bukur se te vetes
ENRI TIRANA
ENRI TIRANA 3 ditë më parë
@Julian Cela muziken ia ka ba flori
Julian Cela
Julian Cela 3 ditë më parë
Po cuni po , po e ka bo fifi
Chá, Bolachas e Eurovision
Chá, Bolachas e Eurovision 4 ditë më parë
Wooow! I loved your 2018 entry, but this is a much better song. This has a chance to win. Wonderful melody and it fits your voice perfectly. Good luck!
Mada Mada
Mada Mada 4 ditë më parë
Ke nje zë të mrekullueshëm krusita.Shpresoj te arrish larg e dashur.
Srećko Delibašić
Srećko Delibašić 4 ditë më parë
My winner!
Geg Toska
Geg Toska 4 ditë më parë
My winner Marjana Metohu.
Perputhen Ekslusive
Perputhen Ekslusive 4 ditë më parë
Je perfundimisht fituesjaa e ardhuroj kte keng 🥺🥰🥰🥰🥰🔥
AM13 AM13
AM13 AM13 2 ditë më parë
Shpresoj po se besoj
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 3 ditë më parë
Sa me shume e degjon aq me e bukur kenga
Një Copëz Jetë
Një Copëz Jetë 4 ditë më parë
♥️good luck babe
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 19 orë më parë
Mjalte kenga mjalte dhe Krusita shume suksese e ke kenduar kete kenge shume bukur
Rina Illiu
Rina Illiu 4 ditë më parë
🌹The Best 👑Krusita👑❤
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
@Rina Illiu ❤️
Rina Illiu
Rina Illiu Ditë më parë
@Endri_prifti4 ok
Endri_prifti4
Endri_prifti4 Ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Lolu
Lolu 4 ditë më parë
Pasi ndegjova kengen e re te Kursita te kenga magjike 2021, ndjeva mall per kengen e pavdekshme AKULL❤️.
Marina Shkembi
Marina Shkembi 18 orë më parë
Dhee un 🥺🥺
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 2 ditë më parë
Kenga akull eshte e bukur por dhe kenga kam mbijetuar eshte po aq e bukur sa here e degjon behet dhe me e bukur dhe nuk te merzitet duke e degjuar aq me teper Krusita e kendon aq bukur sa e meriton vlersimin yll tek te dyja kenget
EMJ
EMJ 4 ditë më parë
I Loved the trap/pop beat ♥️
Elma B
Elma B 4 ditë më parë
Suksese zemer
Morena Domi
Morena Domi 4 ditë më parë
Love this song 💖2021
Anna Anushi
Anna Anushi 4 ditë më parë
Kenga ime preferuar super ♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹