Lajmet 13:00 - 11.04.2021
15:10
15 orë më parë
Lajmet 22:15 - 10.04.2021
18:31
motilokal.com - 10.04.2021
5:27
Lajmet Qendrore - 10.04.2021
20:25
“Reader” me Drilona Shala
49:23
Emision për fëmijë - Foleja
42:34
Lajmet 16:00 - 10.04.2021
14:47
15 orë më parë
Lajmet 13:00 - 10.04.2021
18:41
15 orë më parë
InfoBox - 09.04.2021
1:04:13
15 orë më parë
motilokal.com - 09.04.2021
5:39
15 orë më parë
Pasdite - 09.04.2021
44:46
15 orë më parë
Reload - 09.04.2021
1:12:44
15 orë më parë
LAJMET 16:00 - 09.04.2021
17:23
15 orë më parë
LAJMET 13:00 - 09.04.2021
24:21
15 orë më parë
Komente
baba bablok
baba bablok 2 orë më parë
si hyri luli ne klas me kpuca te leckosura ai rrudhte kembet egjata dhe te kthehet mjerimi si ne kohen e migjenit ateher mesusi nxurr nga gjep 5 ero tha lulit shkoim ne kabinet po ai shkoi ne dugai dhe murr lulit patiket e reja luli filloi te qai
Hahahh Hahaha
Hahahh Hahaha 2 orë më parë
Qe nizet vjet qa kini bo fakirat me na msu qa me bo haj medet
N Veseli
N Veseli 3 orë më parë
Tash po te shkon mendja se si te beht politika ,mos pak vone o zotri ...!
Kushtrim Morina
Kushtrim Morina 3 orë më parë
O muta ata qe e kan pas qeverin muta e kan marr bre ktynve per barna mos i dalshin kto pare se mut hashimi mut kurti mut vjosa mut isa mut ramushi ma mir me lan begjetin bile ata e dim qe ka pare edhe me vjedh nuk mirret vesh se thom aj ka pare
baba bablok
baba bablok 3 orë më parë
ramja e komunizmit uba mir po atau ngriten dhe bain probleme be shba
baba bablok
baba bablok 3 orë më parë
kjo aloj pa kufi une jo ti jo ateher
Mia Mia
Mia Mia 4 orë më parë
kaq bukur flet kaq diplomatike hallall buka kosoves 👏👏👏👏💥💥💥
krasniqi Krasniqi
krasniqi Krasniqi 5 orë më parë
Ikkkk ore zhvates dallavergji. Po ti sje as pleqnar.
Fahri Feta
Fahri Feta 5 orë më parë
Weliqi Eshte i pa shkolluar. Edhe mesuesin E shkolles fillore E ka pas budall, Por me hajni Ja ka arrit.
safet rexhepi
safet rexhepi 5 orë më parë
o vllazen emotra jurut allahu kudo qejeni kam nilutje jetoj nkosov ipapun meshendet jo mir nshpi meqera nshpi tehuj pa ndihm sociale pa asi kusht per jetes pa asi tardhne kam thirr shoqatat jav kum tregu gjendjen po deri sot ska dal kush mem vizitu e juksha lut sejom ba itepert tu shkru po jam nhall se ska ma vshtir semepa fmin 2vjeq pabuk epa kushte qabje shiu mepiku mineve zoti jav dhasht ejav shtoft tmirat eti gjdo shqiptari kush ka mundsi mem ndihmu jam shum ngjendje tkeqe pasha zotin emadh qemka fal medal mem vizitu ebindni edhe vet qe qeni nket gjendje sjeto zoti jurujt te gjidhve numri viber @ +38649423241 ### numri im.o viber PLUS TRE TET XHASHT KATER NAN KATER DY TRE DY KATER NI
ta tarra
ta tarra 6 orë më parë
herrn e kalum VV 6 deputet nanat shkina SA TASH
Kujtim Shala
Kujtim Shala 6 orë më parë
Pse duhet gjithmon me nderhy këta pordhalista kur të flet dikush, shumë të padurushëm.
Fadil Aga
Fadil Aga 6 orë më parë
UUUUUU TA PSHURRSHA SHAMIN 🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱
N. B
N. B 7 orë më parë
Mirena ishte deputet ne tentativ nga e cila u zgjodh zv.minister i Ministrise se Ambientit!! Gazetari = zv minister!!! Eshte i njejti qe sot “vjell” ndaj VV ka qene perfitues nga taxat tona vetem per ta mbyll gojen dhe te miratoj cdo vendim qevjen nga PAN. Fitim Uka me vjen mire qe t’kam votu dhe do te vazhdoj te bej te njejten gje.
Tokat Ilire
Tokat Ilire 8 orë më parë
analiz ma te mire se te vedisohet populli dhe ti denoji banditat e 20 vjeteshit nuk ka ku pjes pa dyshim jane edhe disa nga keta analista e plote te tjer ku ja futeshin pordh pa lidhje e tash jane pjese e po atyre qe vjedhen 20 vjet
Muzafer Osmani
Muzafer Osmani 9 orë më parë
aak ldk pdk populli u ka denu ket buxhetin e kan viedh e lat popullin fukara zoti dot dunoje dv coje smundji pa sherushm t plletni si magar
Muzafer Osmani
Muzafer Osmani 10 orë më parë
N shpifje ju pdk edhe ato tjerat vecvvv si me kan serb n shpifje paske vrexha t derton tej bekim
Muzafer Osmani
Muzafer Osmani 10 orë më parë
Tej bekim ama smer vesht kurxh pdk veq dini t vidhni u ka denu populli
Muzafer Osmani
Muzafer Osmani 10 orë më parë
Tej e aak ma qiet u kina pa a nuk e shef sa u dan populli kini met6 veta
Ajan Islami
Ajan Islami 13 orë më parë
Ki gazetari sa njeri i felliqur, ku e mer gjith at guxim me fol me aq inat e urrejtje per nje familje qe at kohe gjith bota drejtuan syt nga familija Jasharaj... Mare me i ardh se po ban avokatin para Bekim Jasharit,permend parat a kurse keta dhan krejt familjen femije e pleq per me pa Kosoven e lire. Mare ju koft mezi pritet me Kalu 20vite edhe me ju kundervu edhe ksaj familje legjendare.Cfar deshtak gazetar e i pa edukate.
Shuki Lipert
Shuki Lipert 15 orë më parë
Merreni ne gabel ju
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare 15 orë më parë
Prej si e mbaj mend ky pris i fes me shekuj esjhte ba si komunist Tito
adil dogani adil
adil dogani adil 15 orë më parë
Ramush pergjegjsia hahahaha pa ik ore ik n burg e ki venin ti
Fathi Huawei
Fathi Huawei 16 orë më parë
zottri ternava je bo si MULLA Sula I maqedonis dilke lipke zeqatin ne TV me PARET e zeqatit u martu me ni prostitute 25 vjeqe a mos te ka mbet syni te MULLA Sula qe po lip zeqatin me ta pru poplli kosoves
Fathi Huawei
Fathi Huawei 16 orë më parë
I NDERUMI I BIK MOS THUJ SE KUSH TE JET PRESIDENT ASHT MIR SE ARDHUN SE FEJA NUK NA LEJON SHPEGOJE NIHER MASANDE THUJ SIPAS LIGJIT QAFIR QE E KA KOSOVA LEJOHET NI GRUA ME E UDH HEQ SHTETIN MOS U BAN SHUM DEMOKRAT
Nijazi Hajrizi
Nijazi Hajrizi 16 orë më parë
Jo kurrsesi
Fidan Mujaj
Fidan Mujaj 16 orë më parë
Per gjith Ushtris i jepet Vendi strategjik jo oer 99 vjet o gjumasha
Kushtrim Zymberi
Kushtrim Zymberi 17 orë më parë
Besimtaret nuk Jane dakord me ty nuk I perfaqson ti Besimtaret se mu pyet Besimtaret ti nuk is he NE at post po I ki do klysh klanin tan e jav ke zan deren me bisht po del ne shesh cdo gje
Shuki Lipert
Shuki Lipert 17 orë më parë
Hajn i poshter eshte thaqi njeri ma te flliqt sja pase shiptaria nojhere
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas 17 orë më parë
Na vjen keq o i madhi Shqiptar se the ni fjal te madhe nuk jam as katalik as muslimon jam SHQIPTAR 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas 17 orë më parë
Qyre qyre thot kemi luftu e mbas lufte shka bot o qoban Vrat njerzit ma te ngritur midis Pejes u pasurut vjedhet o hajna thojshi jemi gjenerala jemi komandanta zotin per zot nuk e njoftet
Affe Affe
Affe Affe 18 orë më parë
Krejt kto Debate fam keqe po e Shkatrrojn dhe po e Ngatrrojn popllin keq
Affe Affe
Affe Affe 18 orë më parë
Mos ju shko Shpesh neper Debate Televizive oj Z.Reshitaj se per bes të Qmendin disa. per Inatë se je shum e Zonja per krejt
Affe Affe
Affe Affe 18 orë më parë
Zonja RESHITAJ je Shum Elegante dhe e AFTË per të Gjitha meriton shum Rrespekt!
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare 18 orë më parë
Agjerimi eshte i rrezikshme per shendeti , Nese doni te mbroheni nga Covidi19 konsumoni 6 litra uje ne dite
safet rexhepi
safet rexhepi 5 orë më parë
o vllazen emotra jurut allahu kudo qejeni kam nilutje jetoj nkosov ipapun meshendet jo mir nshpi meqera nshpi tehuj pa ndihm sociale pa asi kusht per jetes pa asi tardhne kam thirr shoqatat jav kum tregu gjendjen po deri sot ska dal kush mem vizitu e juksha lut sejom ba itepert tu shkru po jam nhall se ska ma vshtir semepa fmin 2vjeq pabuk epa kushte qabje shiu mepiku mineve zoti jav dhasht ejav shtoft tmirat eti gjdo shqiptari kush ka mundsi mem ndihmu jam shum ngjendje tkeqe pasha zotin emadh qemka fal medal mem vizitu ebindni edhe vet qe qeni nket gjendje sjeto zoti jurujt te gjidhve numri viber @ +38649423241 # numri im.o viber PLUS TRE TET XHASHT KATER NAN KATER DY TRE DY KATER NI
Irfan Sherifi
Irfan Sherifi 13 orë më parë
Si me virus si pa virusi nej dit si ti si un kemi me lon kit dynja pa dishim.dhe pa caktimin e zotit as gjethet nga pema nuk bien.
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare 15 orë më parë
@Bac Ukry Po sigurish se vlen
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare 15 orë më parë
@Irfan Sherifi Kur te kap Virusi me kujto mua dhe merr 6 lita uje ose mos i merr e merr vesh si e kalon virusin
Semiha Hoxha
Semiha Hoxha 16 orë më parë
@Bac Ukry nk
iShqipe
iShqipe 18 orë më parë
Sikurse te mbiemrat,(-minus asimilim) MBIEMRI (-vič-vski) KUMAN/KOS/TET (-ova/o) KOS: K, + OS>osh/ash/është = Kosh/Kash/K(r)esh? dhe ia shtojm ANE KOSHAN, KASHAN, KRESHAN.. KumAN, sikur: AlbAN, ArbAN, DarDyAN (y)<>(i) sikur te Yll-yr<>iL-ir TETË thjeshte per 8?
no nane
no nane 18 orë më parë
Oooo njeri ma idiot hala skom pa njeten tem oooo zoti ftyren ja marroft qe sa her del ne tv e ndrroj kanalin menjeher ky far pisi😡😡😡
monsterr monster
monsterr monster 19 orë më parë
Shume e Vertete , a deri aty i keni qu punte , a po ju njeh Rumania a jo , punoni se vjen dits kur ks me ju lut vete
Haki Geshtenja
Haki Geshtenja 19 orë më parë
Lavdi o hisen berisha ..perkontributin qe ke dhene per luften per clirimin e kosoves..por shume qenke shendoshur ndryshe nga koha e luftes qe ishe i dobet por mbaj pak diete
Zef Baba
Zef Baba 19 orë më parë
Pudhtetii vv obobo 🙈🐕🐕🧙‍♀️🧙‍♀️🌚🌚✊🏿✊🏿🤮🤮🤮🥲🥲🥲🥲🥲🥲
Kroni9
Kroni9 19 orë më parë
Rrnofsh o Mark Pjetri! Rrnofshin te gjithe Doberdolasit! Rrnofshin miresite tua, traditat e juve, plisi i yt i bardhe bardhofte gjithmone neper kokat e shqiptareve! Edhe ti Mark Pjetri qenke sikur ftoni, i paqe, i mire, shpirtemire, po edhe shume i dijshem dhe kombetar!
Kroni9
Kroni9 19 orë më parë
Gazetares i lumte, paska zgjedhe temen e mire dhe e paska punue mire, ka nxjerre nga kengetari ate cfare asht ma kryesorja!
thaqi rgjep
thaqi rgjep 19 orë më parë
ska dijalog
GSarkozy
GSarkozy 20 orë më parë
Kush Po jau qin robt ktyne maxhupve rrace gabele🖕🖕🖕😅
Gerti Eagle
Gerti Eagle 21 orë më parë
Qe veq degjone me vemendje: Rumania ka than se ne e perkrahim Kosoven... blla blla blla ... kurse ne anen tjeter nuk na njeh. Fort jane te interesun me perparu ne. Hajde naivitet se jo mahi. Bien nkundershtim me qendrimet e veta. Po ne me qene tmenqur i kqyrim punt tona e forcojme shtetin. Kane me na njoft dikur pa i lut hiq.
Bekim Selmanaj
Bekim Selmanaj 17 orë më parë
Haha po kush po osht ngusht me na njoft kta fukare te lodhun jon,jon shteti mai varferi ne Europ.dhe pothuaj se gjysma magjup jon.mos merri me kta cuklana po punoni dhe forcone shtetin se kurgjo nuk po ju Duhen ata cuklana.
Gerti Eagle
Gerti Eagle 21 orë më parë
O punoni per shtet e lene Rumanine pash Zotin...
Ardit Arditi
Ardit Arditi 21 orë më parë
Ik oj loke cte duhet vaksina se je mir po kerkoke vdekjen me duket
Driton Kajtazi
Driton Kajtazi 21 orë më parë
Ky eshte Mreti i Shqiptarve ne Maqedoni
shuki shuki
shuki shuki 22 orë më parë
Po mos t ishte qen Amerika na Kosovaret nuk kishim ekzistue. Sa per kta t Evropes, kta jen tutzana t mdhej. BRAVO VJOSA DHE ALBINI.
ajshe durguti
ajshe durguti 22 orë më parë
Te lumt Klea⭐️👌
Xhevat Topalli
Xhevat Topalli 22 orë më parë
Mushkolai tu kisha perkul po ti sulmojsh edhe deputet e partive tjera,, kur keni pas te Pdk e AAK e Ldk tu dridhke zani, ju boni pytje vetem siperfaqsore, mu kan burr qysh po paraqitesh ktu duhesh me qen pak i njejt ne mos mi akuzu ata tjert qe ke material sa te dush po duhet me pas both thuhet kah ne.
Samir Hajdini
Samir Hajdini 23 orë më parë
A ju mrekullija e botes... Fort mykt jeni ju wc'ja kurfar merite skini
Arjan Rexhepi
Arjan Rexhepi 23 orë më parë
Sa me Shpejt beni punt e konfiskimt sa jan Kriminelat Bandat ne Kosov se dot largohen ata hajnat me ter pasurin nga Kosova pastaj eshte von 👍
Arjan Rexhepi
Arjan Rexhepi 23 orë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️ 👍
Arjan Rexhepi
Arjan Rexhepi 23 orë më parë
Albini Vjosa pastroni tash kriminelat Bandat Hajnat Tradhtaret nga Kosova , Tash e keni Shtetin ne Duart e Popullit dhe mes lejoni te ikin nga Kosova me te gjith pasurit qe i kan vjedhur Shtetit Ton , denoni sa me shpejt Hajnat e klanit te Prontos se ata jan tu paguar chmim te Forta kunder Shtetit te Kosoves per te eskaluar situatat kunder Popullit me dezinformata dhe propaganda te rejshme qe kur prej qe u bet ju ne Pushtet nuk jan duke u ndalur me mashtrime kunder Shtetit .
Faredin Paqarizi
Faredin Paqarizi Ditë më parë
Zonja gaxherri je shfrytzu ske potencial politik boll klasa e ises shkoni e leni ldk ne frym te re emos i infektoni te tjeret
Nadir Bajraktari
Nadir Bajraktari Ditë më parë
Ju kisha lut qeveris qe qdo ghuh apo fjali te jashtme duhet te perkthehet ne ghuhen shipe se shumica e pupullit nuk e kupton si pershembull maghoranca do te thot shumica kurse nostra europa do te thot evropa e jon dhe ka shum fjali te tjera qe e perdornin ghat tv te kosoves un e shof se ne shipri jan mbi 25 perqind qe e kan perzier ghuhen shqip e italish ju kisha lut qe mos te perdorni ghat politikes se populli ka me humb ghuhen ju pershndes te ghidhve popullit shiptar kudo qe te jet ne bot mos e harroni ghuhen shipe pershendetje Nadir bajraktari nga italia firenze vendlindja fsh brezne k.dragashit VvVv kosova
Loni Loni
Loni Loni Ditë më parë
Edhe mos harro qe njerzit buk me hanger skan e ju folni per miliona
Shuki Lipert
Shuki Lipert Ditë më parë
Ska pas shiptaria njeri ma te poshter se thaqi edhe edi rama pike
Shuki Lipert
Shuki Lipert Ditë më parë
Thaqi i ka vjedh votat do me dhume
Perparim Qafleshi
Perparim Qafleshi Ditë më parë
Bravo te lumt ymer mushkolaj ke qene brilant
O K
O K Ditë më parë
E more Mushkolaj ja rrofsh Magarices. Po mut i madh je ba edhe ti po a krahasohet Hashimi me Vjosa Osmanin.
Florim Kastrami
Florim Kastrami Ditë më parë
Ah jeni ne bisedime kta fjal i din fmija 10 vjeqar
Florim Kastrami
Florim Kastrami Ditë më parë
Bravo imer
Zeq Tetova
Zeq Tetova Ditë më parë
E hangsh copën e Mutit sa je i madh o laper o ftyr r karit
Florim Kastrami
Florim Kastrami Ditë më parë
Kta keit njerzt e vet i shtin ne punu
Lule Lule
Lule Lule Ditë më parë
Buiken Abazi Suksese te uroj fitore✌
Shuki Lipert
Shuki Lipert Ditë më parë
Se njeh ti po evropa e njeh idiota kini ba krime ne shiptare te pafajshen
Ibro Bašič
Ibro Bašič Ditë më parë
GLAK O LEGJEND JAV KE BA KTYRE ANALISTAV SHAH + MAT
Florim Kastrami
Florim Kastrami Ditë më parë
Mos rrei more mjekerr
Leotrim Bytyçi
Leotrim Bytyçi Ditë më parë
Pushteti asht i amel qysh ti qet n‘pah shum sene qe i ke kritiku e kur vje n’pushtet nuk je ma i nerës
Ibro Bašič
Ibro Bašič Ditë më parë
ANI PLAQKUTSI LUSHTAKUHAJDUQ MERCIONAR PLAQKITES ORDINER TIPIK ANALFABET PO KY I PAFTYR KA MET ME AKUZUE PATRIOTAT E ATDHETART MA TE MDHEJ NE SHQIPTARI INTELEKTUALT ZOTRI ALBIN KURTIN E GLAUK KONJUFCEN O I CUBI PLAQKITES I DRENICES KURR SJE KAN AS SKE MU KAN
la voce si deve sentire
la voce si deve sentire Ditë më parë
Analfabet lehshe sikur qeni kur Vetëvendosje e ngritke zonin për të pa drejtat ndaj popullit të Kosovës, lehshe sikur qen në Kosovë, e në parlament kogja nifar bukle po dokesh!
Ardit Arditi
Ardit Arditi Ditë më parë
Bravo bravo bravo
Abedin Asani
Abedin Asani Ditë më parë
O ju qe keni ra deshmor zoti ju shperbleft me tmirat e xhehnetit nfersa juve familjar ngushllime me te sinqerta.
Rrushe Rexha
Rrushe Rexha Ditë më parë
Ke luftu me u pasunu zabijeni pasanikme miliona mos te thom miliarda
Rrushe Rexha
Rrushe Rexha Ditë më parë
Krejt si shesheli posillesh
Tokat Ilire
Tokat Ilire Ditë më parë
jo jo o mushkolaj mose fole andrra sepse thaqi ashte zgjedhur duke shpernda tendera e terminale punsim e pazare politike .dhe vjosa osmani nuk ka vjedh nuk i kane dhene askujt tendera e terminale prona shteterore poste e karrika sepse edhe nuk ka me sepse i kane zene me kohe ata presidentat e kryeministrat para zonjes se nderzar .pra mushkolaj mos ja futë kote sepse nuk je kah fole realitetin . dhe prap u nisen debatet sikur ne qeverin kurti 1 deri sa u rrezua nuk u ndalet dhe kur erdhi dulla u qetesuat .dhe tash qeverija kurti 2 prap u zgjuat .por tash vetem pallni sa te doni se skeni shanc ta rrezoni akuzoni sa te doni duke perdor pordh e pollavra duke krahasuar hajdut e oligard me qeverin e paster si loti dhe presidenten e nderuar.nuk kuptoji fare qfar po ju duhen keta te vetequajtur analista ku skan lidhje me analiza por militant e simpatizant te partive sidomos te 20 vjeteshit .sikur druton selmanaj e ardian kastrati na lodheshin bythen me anliza duke mbrojtur partit qe u bane pjese e tyre e duke fyre e kritikuar lvv e albin kurtin .ju nuk ini analist por militant .na i njohim mire analistat qe jane te vertet por ata nuk dalin perqdo natë duke ja futur pordh pa lidhje .