Albina Hajra - Mashup
4:51
28 ditë më parë
Dhurata Aliaj - Ndrras te vekut
3:58
Ardiana Dili - Mashup
4:25
28 ditë më parë
Dhurata Aliaj - Moj Shqipni
3:33
Ardiana Dili - Ti vret (COVER)
4:06
Xhylnaze Hoxha (COVER)
4:42
3 muaj më parë
Albina Hajra - Mashup
3:05
3 muaj më parë
Motrat Hoxha - Potpuri (2021)
7:34
Shpresa Gojani - Haxhi Zeka
2:15
Remzi Leka - Zemrën falma
3:07
Komente
bravoΑλεξησ Μπραχιμαι
bravoΑλεξησ Μπραχιμαι Orë më parë
Bravo zete bukur ku keni
hen ko
hen ko Orë më parë
Hatte soooo Gänsehaut😍 Love aus Azerbaycan🇦🇿🇦🇿🇦🇿 an all 🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱😍❤🔥
Rija Zyrija
Rija Zyrija 2 orë më parë
0t0omall
Rustem Cani
Rustem Cani 3 orë më parë
Mashall
Flori Sabija
Flori Sabija 12 orë më parë
Big Albanian 🇦🇱
Leo leo Leo
Leo leo Leo 12 orë më parë
Nice
MirjaM MiMi
MirjaM MiMi 12 orë më parë
WooooW🔥TOP keng🔥HiT🔥oPa💃💃💃🇦🇹🇸🇮🇽🇰🇦🇱
MIRA MIRA
MIRA MIRA 13 orë më parë
MENU DËRGO TË REJA LOGIN PROFILI KËRKO FFatmir Morina Keq Po M'kshyr Fatmir Morina Tekste Këngësh (28) Biografia Albume (1) Foto/Kartolina Nuk kemi video për këtë këngë. Dërgo Video FATMIR MORINA - KEQ PO M'KSHYR (FEAT. KORABI) LYRICS Nuk ka akoma asnjë votë ☆☆☆☆☆ VOTO Komente Asnjë Koment 23/09/2013 para 7 vjetësh Keq pom kshyr o kur pom fol.. Me ty pom rrihet , nshpi spom shkohet mo... Rahat spom len . tuj bo ojna ojna.. Spot kuptoj moj zemer , kallxo ku po shkojna.. Ma mir mos me gjuj me vetull, Rri ashtu siq ke ardh Bone m'nguce pak ma teper , Koka shkru me bo sefaa. Ref: Ma mir mos me gjuj me vetull, Rri ashtu siq ke ardh Bone m'nguce pak ma teper , Koka shkru me bo sefaa. Po don mem shti , o moj ne bela, Boll moj qik mos m'nguce mooo...:D Rahat spom len . tuj bo ojna ojna.. Spot kuptoj moj zemer , kallxo ku po shkojna.. Ref x2 Ma mir mos me gjuj me vetull, Rri ashtu siq ke ardh Bone m'nguce pak ma teper , Koka shkru me bo sefaa.
besnik idrizi
besnik idrizi 14 orë më parë
Pse e ke bere kaq te shkurter ket kenge kaq te bukur😢
champ 1
champ 1 15 orë më parë
Dfg
mahmut bayrak
mahmut bayrak 15 orë më parë
Love balkan music from Turkey 🇦🇱🇧🇦🇽🇰🇹🇷
hen ko
hen ko Orë më parë
Super keng
Hoti Laoreta
Hoti Laoreta 15 orë më parë
Vallah wenn ich heirate (inshallah) wird das Lied aufjeden Fall da sein🇦🇱🇦🇱❤❤❤😍😍😍
Giana Mecaj
Giana Mecaj 15 orë më parë
Per dasmen e dajes kete do kendoj dhe do ta mesoj
Nurije Mexhuani
Nurije Mexhuani 15 orë më parë
Uuuu sa e mir muzika bravo
Nurije Mexhuani
Nurije Mexhuani 15 orë më parë
❤❤
Halil Karaca
Halil Karaca 16 orë më parë
Albanien ❤
robert sina
robert sina 16 orë më parë
Hajde tekst leshi hajde. Kenge vari tupanin
Красивый Цветок
Красивый Цветок 16 orë më parë
🇦🇱❤️🇦🇿
Vore Vl
Vore Vl 16 orë më parë
Cok kuzal💗💗💗💗💗💗
Vore Vl
Vore Vl 16 orë më parë
Shum e Bukur ju lumt👍👍👍💞💞💟💞
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 19 orë më parë
Kalbin sarki söylüyor
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 19 orë më parë
Ma keni kenaqur shpirtin
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 19 orë më parë
Ju dua shum
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 19 orë më parë
Te trashegoheni me jet the lumtur.Zoti ju bekoft.
FATİH Ağolday
FATİH Ağolday 19 orë më parë
@KADRTV
Eva Garcia
Eva Garcia 20 orë më parë
ssur.cc/kissloves5p4x 👄-P-O-R-N-💔-S-E-X---😍& 本当にありがとう。, 一般的に信じられているように、もっぱら総合的に始められた現代の社会保護区の代表は、可能な限り詳細に説明されています。現代の世界では、絶え間ない量的成長と私たちの活動の範囲は、設定されたタスクに関連して参加者がとる立場を形作る上で重要な役割を果たします。💕🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕, 鱼,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反互聯網上的企業家存在爭議,將由有關當局進行客觀審查。有一種有爭議的觀點,其含義如下:許多著名人物可以平等地留給自己的設備。,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類 鸡蛋,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候@
Inaxh Anoj
Inaxh Anoj 23 orë më parë
2021 🌼🌻
smart phone
smart phone 23 orë më parë
0000000000000000000000000000⁰0⁰0000000000000000000000000000000⁰00
smart phone
smart phone 23 orë më parë
Sindrit Saiti
Sindrit Saiti 23 orë më parë
Ermal Fejzullahu ft. Gena - Ajo
Ervin Hajrizi
Ervin Hajrizi 23 orë më parë
🎋
Ervin Hajrizi
Ervin Hajrizi 23 orë më parë
♥♥♥♥♥♥♥♥♥💘💘💘💕💜❤💜💜💜💜💜
Ranking The World
Ranking The World 23 orë më parë
🇦🇱🇮🇹
Ranking The World
Ranking The World Ditë më parë
🇦🇱🇮🇹
Liridona Grajqevci
Liridona Grajqevci Ditë më parë
ishgiekyocu❤💙💖💕💜💛💚💗💝💟💑👪💟💗💚❤💙💖💕💜💛💶💷💷💷💷💷💷💷💴💴💴💶💶💶💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤
Ernest Bewiri
Ernest Bewiri Ditë më parë
👍👍
ERDI Freestyle lol
ERDI Freestyle lol Ditë më parë
Sa bukur mashallah zoti ju bekoft 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Alban Durres
Alban Durres Ditë më parë
😈
erta latifaj
erta latifaj Ditë më parë
2021✌️
Uzair Lateef
Uzair Lateef Ditë më parë
Which language is this
Sosaoneu Sbeisbejs
Sosaoneu Sbeisbejs Ditë më parë
Albanian
ADI Production
ADI Production Ditë më parë
Pershendetje. Me falni per shqetesimin. Te nje keng live qe kam ngarkuar un tek kanali im ADI Prodiction mendoj se ju me keni ber Stricke tek kenga e Remzie & Nexhat Osmanit Djali i mir. Ju lutem shum ta terhiçni padin se youtubi po ma çaktivizon kanalin. Ju kerkoj falje shum. Dhe do ju jem mirnjohes nese e beni kete xhe per te me shpetuar kanalin. Dhe nuk do te ndodhi më te publikoj keng te tuajat. Ju lutem merreni ne konsiderat lutjen time. E kam ber kete xhe pa vet dije duke menduar se nuk esht Copyright. Ju lute me falni dhe terhiçeni ankesen. FALEMINDERIT
Hamide Halitaj
Hamide Halitaj Ditë më parë
@dj-gimi-o @Rita💑fidan
Markos Marko
Markos Marko Ditë më parë
Bravo. DJ Gimi
Gladiola 1992
Gladiola 1992 Ditë më parë
Ka lezet të zjen gjaku 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃💃❤️❤️❤️❤️❤️
qik prishtine
qik prishtine Ditë më parë
Super keng
Briselda Hoxhallari
Briselda Hoxhallari Ditë më parë
0p
Indrit Thartori
Indrit Thartori Ditë më parë
Shum bukur vazhdoni kshu jeni te mrekullushem
O K
O K Ditë më parë
Duket qe ka talent ka ni za te plot. Dhe ka ni pamje shum te bukur. I deshirojm sukses ne karieren e saj.
denis
denis Ditë më parë
Dasmat shquiptare me te bukura ne bote
Resmije Markaj
Resmije Markaj Ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍
Nazë U
Nazë U Ditë më parë
Të dy ju keni vokal të këndshem.Shumë kisha pasë dëshirë të këndoni në dasmen e djalit timë 👏🏻👏🏻👏🏻
flori xhaja
flori xhaja Ditë më parë
Shum bukur
Adisa Halilaj
Adisa Halilaj Ditë më parë
💎💎💋💋
Emirhan7512
Emirhan7512 Ditë më parë
Gettings from Holland 👀🇦🇱❤️🇹🇷
Mario Papadhimitri
Mario Papadhimitri 2 ditë më parë
Muzike magjypesh
Juljan Tahiri
Juljan Tahiri 2 ditë më parë
👏👏👏👏👏Bravoooo
AlboZ ShqiP
AlboZ ShqiP 2 ditë më parë
2021 <3
finemi ola
finemi ola 2 ditë më parë
🤍🤍🤍🤍🤍💬💬💬💬💬👌👌👌👄👄👄👄👄👰👰👰👰👰👰👰👰🤰🤰🤰🤰👼👼👼
Astrit Piroli
Astrit Piroli 2 ditë më parë
L0
Xhoela Kaja
Xhoela Kaja 2 ditë më parë
😍😍😍😍⭐⭐
Besarta Miftari
Besarta Miftari 2 ditë më parë
Super
Eni Eni
Eni Eni 2 ditë më parë
Edhe babi
Marta Lushaj
Marta Lushaj 2 ditë më parë
Zemra te Knofte Gjithmone Ishalla E Bukuroshe Rrnofsh sa Malet edhe 💯 Vite me Radhe Kendofshi Pershendetje nga Italia 💯❤️👍👍👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
goldenes gemaelde
goldenes gemaelde 2 ditë më parë
Wow 😍😍😍
Abide Kurti
Abide Kurti 2 ditë më parë
Ju ka rit nana
Abide Kurti
Abide Kurti 2 ditë më parë
Dyve
Kastriot Pepa
Kastriot Pepa 2 ditë më parë
555 vetë e skualifikuan pse mos janë më të mira këngët serbe turp
Antonj Veli
Antonj Veli 2 ditë më parë
Ρενατο Πασσα
Ρενατο Πασσα 2 ditë më parë
Bravooooo
Jonida Rushiti
Jonida Rushiti 2 ditë më parë
🤗🤗❤😇😇👏👍👍❤😸😸
Eliada Ela
Eliada Ela 2 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💝💝💝💙💜💑👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦
aleksandershkurti aleksandershkurti
aleksandershkurti aleksandershkurti 2 ditë më parë
👏👏👍
alma stasi
alma stasi 2 ditë më parë
Ishalla na hapet kete vite qe te Beje dasemen time kame nje vite dhe dasem se e kemi bere akoma pore Shpresoj nje dite ta bejme 😙dhe un me fustan te bardhe dhe❤me kostime ❤❤💙mezi Peres qe ne ❤zemre te bejme dasemn ❤
Lume Tahiri
Lume Tahiri 2 ditë më parë
🤑🤗
Vasil Netzia
Vasil Netzia 2 ditë më parë
Shum bukur respekt nga Veriu i Epirit 🇬🇷☦🇬🇷 dhe shqiperia🇦🇱...Respect from North Epirus🇬🇷☦🇦🇱
Elda Osmanollaj
Elda Osmanollaj 2 ditë më parë
Bravooo❤️❤️
Prenk Prenrecaj
Prenk Prenrecaj 2 ditë më parë
Respekt Motrat e Mirdites Pershendetje nga gjakova 👍
LLiridona. Mahmuti
LLiridona. Mahmuti 2 ditë më parë
Sa e bukur shum me pilqen kjo kank oshtë ma e mira ne bot suksese
aleksandra papa
aleksandra papa 2 ditë më parë
❤❤❤❤
uhu mop
uhu mop 2 ditë më parë
💓💋
uhu mop
uhu mop 2 ditë më parë
Nuse
desi maraj
desi maraj 2 ditë më parë
Coooookkkkkkkkk