RTK3 LAJME 15:00 11.04.2021
14:25
15 orë më parë
BUJKU 11.04.2021
43:03
15 orë më parë
RTK3 LAJME 13:00 11.04.2021
12:54
15 orë më parë
RTK3 LAJME 09:00 11.04.2021
12:31
15 orë më parë
dy Ditë - Sami Rexhepi 11.04.2021
20:01
RTK3 LAJME 10:00 11.04.2021
12:29
15 orë më parë
RTK3 LAJME 09:00 11.04.2021
4:36
15 orë më parë
RTK3 LAJME 08:00 11.05.2021
4:55
15 orë më parë
RTK3 LAJME 23:00 10 04 2021
20:56
15 orë më parë
LAJMET QENDRORE 10.04.2021
33:31
Komente
Antik Osmanii
Antik Osmanii 37 minuta më parë
qaka shpija sezoni 5 episodi 19
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini 47 minuta më parë
Hahaha na knaqen 😍😍😍💋💋💋👄👄👄👄💓❤❤❤😘😘😘🙏🙏💚💚💚
Arbnora Shabani
Arbnora Shabani 2 orë më parë
ibolika pomartoet
Halil Spahiu
Halil Spahiu 2 orë më parë
Gos gis gibqnrjje rpw to eofne tkent k
Halil Spahiu
Halil Spahiu 2 orë më parë
Fkwjzw
Halil Spahiu
Halil Spahiu 2 orë më parë
Af ❤💙
Halil Spahiu
Halil Spahiu 2 orë më parë
Kafkq flqroarlar la sdkq d
Halil Spahiu
Halil Spahiu 2 orë më parë
Ejq fkq
dona ska si pranvera esht yll
dona ska si pranvera esht yll 2 orë më parë
Shum episod i mir😗💛💚💕👍👍👍👌👏👏👏👏👏👏👏💜💖💓💝
Adem Selmani
Adem Selmani 2 orë më parë
Shumee mire vidoe
Lina sadiku
Lina sadiku 3 orë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗😏🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Mensur Izairi
Mensur Izairi 3 orë më parë
leze qena ka vdek😭
Lirik Emini
Lirik Emini 4 orë më parë
Hkhkgmljgm
Diana Mamusha
Diana Mamusha 4 orë më parë
12366850e7er1e6w6rre752r5 hkshdhs
Mensur Izairi
Mensur Izairi 4 orë më parë
rabija ma e keqja🤢🤮
Uran Dogjani
Uran Dogjani 4 orë më parë
Hahhahah xhek po fanyy je 😂😂
Aga Agga
Aga Agga 5 orë më parë
Kwksqkzjsjdjisoisiiwiieiw Ndkkdkekoekpdkdkxb1kdkekkdjjeidjdjjdjjjdiidxixidiiwuuuduidiidufuidiiďuud0jdjjdidixi0kfkjfkfjjdie8jdjjjdjjdjdudueuduudhdu2hhdhxhfhhhhfhf7xkxnf kfnnbfjffjdjdkdjdjjdjjxjdbkdkdjkfie9ndndjdjwjdjhfhhhdehhdhfhhd5dhfhhdhhdheuhfjddjdjjfjdjkfkfkfikdofododrkfkrkkekfofkeor9kfnjjejjfju2jfjjrjueuerufuhhfrhfhfhjfheujfuehhfhshfhudu1hdbfhdjehhd1nnfjfjjjfjfjdfbifirjjfjjmmx2mdjjdjejjdjfjeiek0ofnfkrif
Albin Fetahaj
Albin Fetahaj 5 orë më parë
Wsaa
Aron Palokaj
Aron Palokaj 5 orë më parë
Hahahahahahaha
Skender Mustafa
Skender Mustafa 5 orë më parë
Ju lumte
Arbresha Berisha
Arbresha Berisha 6 orë më parë
Erisi,Era,Blerina,Doni,Teuta,,Denisi,Fjona♥️♥️♥️💞💞💜💜💗💗❤️😍🥰😘👍,
Hat Kodra
Hat Kodra 6 orë më parë
Pajtesa❤️😍😘🤩
Hat Kodra
Hat Kodra 6 orë më parë
Pajtesa 🌹❤️
Leart Brahimaj
Leart Brahimaj 6 orë më parë
J2j3
stela aliaj
stela aliaj 6 orë më parë
Hahahaha 🤣😂😂🤣
Besim Olluri
Besim Olluri 6 orë më parë
B
Elton Maloku
Elton Maloku 7 orë më parë
hahahahahaha
nandi kastrati
nandi kastrati 7 orë më parë
😁❤🎁
Osman Temaj
Osman Temaj 7 orë më parë
Bossa
Erjon Vataj
Erjon Vataj 7 orë më parë
9:24
Shpresa Belegu
Shpresa Belegu 7 orë më parë
Une fort e dua shum republika ❤zemta jeme
NIKE BRAA
NIKE BRAA 7 orë më parë
2:17 Azet nuk ost loser
Shpresa Belegu
Shpresa Belegu 7 orë më parë
Sa filma mira horror 💎💝😻😻
Shpresa Belegu
Shpresa Belegu 8 orë më parë
💝💝💝💎💎💎💍💍👑👑📿📿
Bleta Braha
Bleta Braha 8 orë më parë
qwer678iop[';lkjhgfdsasxcvbnm,./'\][p0o987654321§qwsdfghj
Ferit Grepi
Ferit Grepi 9 orë më parë
Shum mir ju dua♡♧◇♤■□●○•°☆☆☆☆☆☆☆
Gylaj Ali
Gylaj Ali 17 orë më parë
ADA
Dijo Sulejmani
Dijo Sulejmani 17 orë më parë
Pse nuk eshte komlet ne you tube
Elvis Bytyqi
Elvis Bytyqi 18 orë më parë
2021 viti a
vesa dina
vesa dina 18 orë më parë
10:05. mlujtiiiii🤣🤣🤣🤣🤣😂😂
musa berisha
musa berisha 18 orë më parë
900pksljo
Komenti Komenti
Komenti Komenti 18 orë më parë
tashi qe Sria e shkret u shketerru shqiptareve nuk I intereson. si ato te jemenit. servila
Alea Haxhija
Alea Haxhija 18 orë më parë
Ju dua shume te gjithve
Alea Hyseni
Alea Hyseni 19 orë më parë
WoW uti papa uti
Gr1VU02 Kosovo
Gr1VU02 Kosovo 19 orë më parë
1:17 oj P 😂😂😂😂😂😂
zllashi gashi
zllashi gashi 19 orë më parë
Adem Demaq nuk lind as në botë e jo ma te shqiptarët
Hamdi Hamdiu
Hamdi Hamdiu 19 orë më parë
Bravo te gjithve por me shume ty rab pajtes republik dhe gjek dhe hamdia me arjgenden e lujn mir rolin
Dion Shala
Dion Shala 19 orë më parë
Po na mungon ne list tayna💗🥺🥺🥺🥺🥺
ANESA Ensar
ANESA Ensar 19 orë më parë
Hahahahhahaahhahahah hamdija 11 vjet❤❤❤🤣🤣🤣🤣
Agim Palloshi
Agim Palloshi 20 orë më parë
Hhahahaha
fuli hamiti
fuli hamiti 20 orë më parë
🚯🚱🚭🚳🚫⛔🚸🚷📵🔞☢☣⬆️↗️🚺🚻🚹🇦🇱
Dren Bytyqi
Dren Bytyqi 20 orë më parë
Gjeku si boss!!
Ta Le
Ta Le 21 orë më parë
Mire qe jeni kthy por mjaft na eshte mbush koka lajme e politik etj. Duam diqka jo politike.....
Anisa Iseni
Anisa Iseni 21 orë më parë
💞💞💞❤💞❤💞💙❤💙🌹🌹🕊🌠🥰💖🤩💜
Anisa Iseni
Anisa Iseni 21 orë më parë
LOVE YOUUUUUUUU 💞💞💞💞💞
Hamdi Hamdiu
Hamdi Hamdiu 21 orë më parë
Jeni shume te mire me argetoni shume
Dhurat Zogaj
Dhurat Zogaj 21 orë më parë
Raba shtazëzan💙👍💎💎
Hamdi Hamdiu
Hamdi Hamdiu 21 orë më parë
Jeni sjume te mire me argetoni shume
Leonita Buzhala
Leonita Buzhala 21 orë më parë
😂😂😂😂
Aurela Karaliti
Aurela Karaliti 21 orë më parë
Pidhes rabis une e kam hahahahahha ti 18 a po o doke si mi pas 30 vjet hahahahahhaha
Aurela Karaliti
Aurela Karaliti 21 orë më parë
Erdh dada rabis edhe sazi me telifon te shpis 18 llelle ule kishe ka ba djali 11kaba qysh ka emratl ajde shka thirr rapka
Aurela Karaliti
Aurela Karaliti 21 orë më parë
Djali i gjekut sod e paska ditlindjen dhe i paska bo 18vjet hahahahahahahahhahaha 🤬🤬🤬🤬👹👹👹👹
Rejana Pera
Rejana Pera 22 orë më parë
💣💣💣💣💣💣💣💎💎💎💎💎💎💍💍💍💍📿📿📿📿💄💄💄💄
Avni Lajqi
Avni Lajqi 23 orë më parë
444
Avni Lajqi
Avni Lajqi 23 orë më parë
Xhek Rabi hamdi pajtesa arxhenta laluku republika❤❤❤❤❤
Elvis Bytyqi
Elvis Bytyqi 6 orë më parë
🥱🥱🥱
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini Ditë më parë
🧡🧡🧡💛💛👄👄👄💓💓❤💚💚💟💟💟😙😙😙😙😍😍😍😎😎
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini Ditë më parë
😙😙😙😙😂😂😂😂😍😍😍😍😎🙂😎🙂💖💖💖💖💖❤❤❤💚💟💟💟😂😂😂😂💋💋😚😚😚😚🙏🙏🙏😘😘
Albin Ahmeti
Albin Ahmeti Ditë më parë
jeni aktor shum te mir ju lumt mese shumti ty pajtesa je aktorja me famshme dhe me e bukur
Fatjon Llazicani
Fatjon Llazicani Ditë më parë
Rfirisisņ
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani Ditë më parë
Ujsw wwq8w wjcuq quxiq qix8q wixiis
Shpresa Belegu
Shpresa Belegu Ditë më parë
Shum episidi e mir😻😻😻
Riola Bajrami
Riola Bajrami Ditë më parë
HahHhhHhaha veq gresa o ka e bon ma mir domethon rabia
Erblin Shashivari
Erblin Shashivari Ditë më parë
Zfztfyfugf
Adem Selmani
Adem Selmani Ditë më parë
A u be buka Dardan
Arleta Besimi
Arleta Besimi Ditë më parë
Argjend I paske lshu mus teqet
Ejup Breznica
Ejup Breznica Ditë më parë
Normal po kjo gresa palidhje osht kishe gresa osht zoja veq boll palidhje edhe kjo veq partin e vet ka qef jo naserit
Elvis Damijani
Elvis Damijani Ditë më parë
❤💪🏻🤙🏻❤❤❤💪🏻📸🧨👆😍👆😍
Dhurat Zogaj
Dhurat Zogaj Ditë më parë
Hahahaha
Yll Dermaku
Yll Dermaku Ditë më parë
RTK
Omer Murtezi
Omer Murtezi Ditë më parë
Episodi ma i mire