Shkumbin Ismaili - Live 2017
2:32
Nuk ta fal - Live në Dibër
1:04
Shkumbin Ismaili Live (2016)
3:31
Komente
Tare Era
Tare Era 30 minuta më parë
Ky djal din ti kndoj dashuris kush e kupton I madhi shkimbimi
Marjana Putro
Marjana Putro 56 minuta më parë
Kenge shum te bukura dhe te kenduara me shume ndjenje
Nimi Nimi
Nimi Nimi 2 orë më parë
Këngëtar si ti lindin 1 në 100 vjet. Suksese në jetë!
anxhela love
anxhela love 4 orë më parë
Ylli
Dezi Kucaj
Dezi Kucaj 5 orë më parë
Kenget me te bukura me kuptim te plote te gjithe te pelqejne shume je nje kengetar shume i mire me nje ze shume te bukur
ilir hysenaj
ilir hysenaj 5 orë më parë
super suksese te uroje...!!!!
Sh. M.#
Sh. M.# 5 orë më parë
Seq mu desht mu perseri...😭🥺
Elvira Cocioabă
Elvira Cocioabă 6 orë më parë
❤👏
Avni Kryeziu
Avni Kryeziu 8 orë më parë
Shume Kengtar i mir e modest , kesht duhet Te jet nje kengtar. RESPEKT !
model star71
model star71 16 orë më parë
e vertet vajzat e sotme ose meshkujt vetem per para dashuria e vertet HUMBI ,,,GONE,,,😢
KEINE NAME
KEINE NAME 13 orë më parë
Plotesisht dakort me ju , sot ska dashuri ....sot ka vetem lek dhe pasuri.
soinhu foitu
soinhu foitu 18 orë më parë
refren , Shkumbin je talent
H Adria71
H Adria71 18 orë më parë
Këngtari me i mir Shqiptar
Roland Roland
Roland Roland 19 orë më parë
je ma i madhi i baladave shqiptare
Kushtrim Morina
Kushtrim Morina 19 orë më parë
Asnjeher smund ta blesh dashurin 🤨🤨🤨
Erjona Agushi
Erjona Agushi 19 orë më parë
Sa her udhetoj kenga e par kjo eshte 🥰
Elona Cakoni
Elona Cakoni 21 orë më parë
Kenge unike ze unik akoma e degjoj Prill 2021 😍
Andrit Filoqi
Andrit Filoqi 23 orë më parë
Super këngë bravo je me i miri
Suada Sejdini
Suada Sejdini Ditë më parë
E adhuroi jet kenge 😍
Suada Sejdini
Suada Sejdini Ditë më parë
Ku e gjon ala2021👏👏👍
Prish Tinat
Prish Tinat Ditë më parë
LEGENDA Ismali
Minire Qorrolli
Minire Qorrolli Ditë më parë
Numer nje , i preferuari im ❤️ shum kam deshir me pa nje her kur te jem kendon ne koncert👍
Meni Koci
Meni Koci Ditë më parë
Shko ne rrugen tende
Era Pepa
Era Pepa Ditë më parë
Me kenget e tua gjej ngushellimin e shpirtit tim shum kenga domethenese bravo🙏🙏💙💙
Era Pepa
Era Pepa Ditë më parë
Ti je mbreti i muzikes sukse ne jete 🤩🙏🙏🙏
Olta Toupa
Olta Toupa Ditë më parë
👏👏👏👏
soinhu foitu
soinhu foitu 18 orë më parë
O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍
Klodjan Muka
Klodjan Muka Ditë më parë
Shum fjal te bukura sukses👍👍
Nedzat Saliu
Nedzat Saliu Ditë më parë
Pikelim ,po humbe shpresat , frigohem se do me trondit kjo kenge
Nedzat Saliu
Nedzat Saliu Ditë më parë
Ajnet doshta lexon degjo donjeher ket keng
KEINE NAME
KEINE NAME Ditë më parë
Ich liebe dich L....❤ du bist meine Liebe ❤ kommt niemals in Frage das ich dich verlassen werde ❤L❤F
Salihe Hysenbelliu
Salihe Hysenbelliu Ditë më parë
Sei unico super bravo 👏👏👏👏
KEINE NAME
KEINE NAME Ditë më parë
KJO KENGE TE SJELLE NOSTALGJI NE QOFTE SE NJE FATKEQSI TE NDAN NGA AI OSE AJO QE KE DASHUR , POR NESE DICKA TJETER PERVEC FATKEQSIS HYN NE MES . ATEHER MOS NDJEJ MALL POR THUAJ ME PLOT GOJE ZHDUKU .
James Blöd
James Blöd Ditë më parë
🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇱
Vaso Makari
Vaso Makari 2 ditë më parë
ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΒΑΣΩ
Vaso Makari
Vaso Makari 2 ditë më parë
ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΒΑΣΩ
Vaso Makari
Vaso Makari 2 ditë më parë
ΩΡΑΙΑ ΦΩΝΗ ΧΑΙΡΟΜΕ ΒΑΣΩ
Vaso Makari
Vaso Makari 2 ditë më parë
ΒΑΣΟΥΛΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Vaso Makari
Vaso Makari 2 ditë më parë
ΥΠΕΡΩΧΟΣ ΩΡΑΙΑ ΦΩΝΗ ΧΑΙΡΟΜΕ
Diana Zelia
Diana Zelia 2 ditë më parë
Bravooo të gjith këngët e tua jan madhengjuese të prekin shpirtin të këndofte zemra
Juana Gerduqi
Juana Gerduqi 2 ditë më parë
Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔
Emily An
Emily An Ditë më parë
Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐
samuel lolol
samuel lolol 2 ditë më parë
Ska mbrëmje që nuk e ndëgjoj Shkumbimin.Është i vetmi këngëtar mund tê them në trevat Shqiptare që ka muzikë dhe këngë të kulluar bukur dhe Shqip.Flm që n dhuron momente të bukura duke të ndëgjuar!
Emily An
Emily An Ditë më parë
munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .
Kesara Shametaj
Kesara Shametaj 2 ditë më parë
Fjalet Jan te pakta je super
violeta dedvukaj
violeta dedvukaj 2 ditë më parë
🎶👏❤️
niduoe stre
niduoe stre 2 ditë më parë
Je kengetari me i mire.
Devi Gega
Devi Gega 2 ditë më parë
Je legjend e muzikes shqiptare.
Jeton Gashi
Jeton Gashi 2 ditë më parë
Rrofsh o hallall kengetar
niduoe stre
niduoe stre 2 ditë më parë
me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏
Sibora Bobo
Sibora Bobo 2 ditë më parë
😍😍🌹
Nusret Elezi
Nusret Elezi 2 ditë më parë
Tash per tash je nr.1.Te lumte.Vec perpara.Suksese.Nje duet me ponin te lutem sic e pate
Anjeza Muca
Anjeza Muca 2 ditë më parë
I vetmi këngëtar origjinal shqiptar
Rinora Metaj
Rinora Metaj 2 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿👑👑👑👑
Γεωργία Τόντι
Γεωργία Τόντι 2 ditë më parë
Super super 👏👏👏
chin lee
chin lee 3 ditë më parë
Pse me duket sikur e kam degju ket keng 1000 her me par !! Elita 5 ne 95 ...
Genti Selaj
Genti Selaj 3 ditë më parë
Kjo kenge eshte kenga e gjith kombit shqiptar qe duhet te kemi rrespekt per vendin tone dhe per njeri tjetrin qe sot kjo gje nuk eksiston ke shum njerez!!!
minij hooi
minij hooi 3 ditë më parë
O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍
Vera Alikaj
Vera Alikaj 3 ditë më parë
Ti je me i miri ste shan dot kush bravo 👍👍👍👍🧿🧿🧿 ke ze te mrekullueshem kenga eshte super👏👏👏
Engjull Lo.
Engjull Lo. 3 ditë më parë
Shko në rrugën tënde me ler në fatin Tim🙃
Aleko Krongo
Aleko Krongo 3 ditë më parë
Perfect ❤️
minij hooi
minij hooi 3 ditë më parë
Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻
Bruno Alliaj
Bruno Alliaj 3 ditë më parë
Miku ime respekte je raliteti i gjithe atyre njerzve qe nuk guxojen te thon dot ate qe esht e vertet se dashuria as shitet edhe as blihet esht e vetmja gje ne bote qe as kush nuk munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana 2 ditë më parë
E vertet
Resi Hysa
Resi Hysa 3 ditë më parë
Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐
niduoe stre
niduoe stre 3 ditë më parë
me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏
Liri Baku
Liri Baku 3 ditë më parë
Një këngë që përfaqëson shum persona fatkeqësisht , kush mendon se lumturin mund ta kerkosh në xhepat e ka shpirtin e varfër, dashuroni personin e shpirtin e tij e do jeni me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏
Ardian Ceku
Ardian Ceku 3 ditë më parë
Je kengetari me i mire.
robe darius
robe darius 3 ditë më parë
I mrekullushem nje kenge super
niduoe stre
niduoe stre 3 ditë më parë
Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏
Silva Ivanaj
Silva Ivanaj 4 ditë më parë
Ska keng me te bukur persa i perket dashuris ...🙏🙏🙏😭😭
Brisi Koci
Brisi Koci 4 ditë më parë
Yygggy
Tsimis Tsimis
Tsimis Tsimis 4 ditë më parë
This song is great but the old version is way better..
ihave thedream
ihave thedream 4 ditë më parë
Sot po dole ne shoping me te ''dashuren'' mer buk me vete .!
Kristina
Kristina 4 ditë më parë
Hajt të gjith cunat dedikim ishave 😅
Siba saini
Siba saini 4 ditë më parë
😍👌🤗
Familja Doci
Familja Doci 4 ditë më parë
Ky esht nje kengetar qe po te degjosh tere diten nuk te merzit zeri i tij esht i pelqyer nga te gjitha moshat kti bravo bravo kurr mos u shterofte zeri i tij 👌👍
Super Human Channel
Super Human Channel 4 ditë më parë
Keng qe i deghon ghat ghith dites dhe,nuk te merzisin,.Do ngelesh leghend e kenges melankolike shqiptere.Sukse te ghithanshme !
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana 4 ditë më parë
O zot e ke ket ze fenomenal👌👌🇦🇱🇦🇱👏👏💔💔
PB R4IDEN PUBG
PB R4IDEN PUBG 4 ditë më parë
Krenaria e Tetoves
Anduel Syla
Anduel Syla 4 ditë më parë
Ti je mbreti I muzikes per mua... Te bekofte zoti,,, ti e di fjalen e dashuris..!☑ Ne gjithe jeten time skam njohur kengetar si ti,edhe nuk do njoh kurr...!!👑🙏
I love Milan
I love Milan 2 ditë më parë
@Emily An përshëndetje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 08.04.2021. 19:12h 🤗😊
Emily An
Emily An 4 ditë më parë
Je ma i'miri kengetar
lena nuculaj
lena nuculaj 4 ditë më parë
Ah ty te lumt Se ja ni artist e i vechant ti du shum kanget tua zoti te bekoft 🙏
Emily An
Emily An 4 ditë më parë
loved the new video?
Age Biblekaj
Age Biblekaj 4 ditë më parë
Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻
din h
din h 4 ditë më parë
Sot gjithe cka po blihet me para edhe dashuria po jetojm ne nje kohe ku po nuk pate lek je njeri ma i pavler ma i pa dashur .. Cfare kohe ka ardh 😔😔
F K
F K 4 ditë më parë
2021 ndokush?(😭)
Ελενη Ασημακόπουλου
Ελενη Ασημακόπουλου 4 ditë më parë
SHUME E bukur ...
Vlore Vlora
Vlore Vlora 4 ditë më parë
O shkëmb vetëm me qajt po i bën njërzit bëj ndonjë ndryshim