Komente
Xhezair Hasani
Xhezair Hasani 4 orë më parë
7i8iuyyjuuu . Zszzzsessiihqhmrdrededsfyollĺĺll
Hasan Mestan
Hasan Mestan 12 orë më parë
NICE ~~
aleksander yzeiraj
aleksander yzeiraj 23 orë më parë
💞💞💞
PR PR
PR PR Ditë më parë
Love from Sweden!
TRiSTAKAUZl Kobuzi
TRiSTAKAUZl Kobuzi 2 ditë më parë
🥺❤😢😢
ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΘΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΘΑΣ 3 ditë më parë
Best ...greeceee
Zana Dauti
Zana Dauti 4 ditë më parë
Dreni ngjan si Kresha ne ze, gjithsesi Skerdi persosur si cdohere 👌
Violanda Bajrami
Violanda Bajrami 4 ditë më parë
😘😘💜
Soni Molo
Soni Molo 5 ditë më parë
100 her ne dit e nigjoj nuk me merzit jasha 😀
Armando Muka
Armando Muka 6 ditë më parë
Bravo 👏 👏👏
almira Demollari
almira Demollari 6 ditë më parë
Hallall per ate ze qe ke!!Ala po mdon..
Panajot Zylalaj
Panajot Zylalaj 7 ditë më parë
Super
alda Metani
alda Metani 7 ditë më parë
πολιορεο σαγαπαο
Nelion Top
Nelion Top 7 ditë më parë
Shumë e bukur
Afërdita Tafallari
Afërdita Tafallari 7 ditë më parë
Bravoo👏🥇
Irene Orologgio
Irene Orologgio 7 ditë më parë
Bukur shum
Xheni Bali
Xheni Bali 7 ditë më parë
Ca zeri ke suksese 😭😭😭
VideoShqip
VideoShqip 8 ditë më parë
🤡
skerdi dinoshi
skerdi dinoshi 8 ditë më parë
😶 🥺
AsiF ALi
AsiF ALi 8 ditë më parë
Lovely music
Eri BV
Eri BV 8 ditë më parë
Best song&video Skerdi ever had in his entire career! 😃👏🏻
Shahriyaz Kiya
Shahriyaz Kiya 9 ditë më parë
Very very beautiful song 🎵🎵🎵🎵🎵
Rreranet
Rreranet 9 ditë më parë
Skerdi ka nje ze te vecant nga kengtaret e tjere
Ohran Johnny
Ohran Johnny 9 ditë më parë
amen
aayush tamang
aayush tamang 9 ditë më parë
Love From Nepal 🇳🇵🇳🇵
Lajmi fundit nga perputhen
Lajmi fundit nga perputhen 9 ditë më parë
Jam kurioze....A mund te dashuroj vertet nje djale gangester?
CISCO POLO
CISCO POLO 10 ditë më parë
👑 SKERDI 👑 🇦🇱🇦🇱🦅🇦🇱🇦🇱
Brandon UK
Brandon UK 10 ditë më parë
❤✌
Zen Meditation
Zen Meditation 10 ditë më parë
🎶🙏❤
Ronaldinho Barcelona chanel
Ronaldinho Barcelona chanel 10 ditë më parë
Shum keng e bukur!❤
᥇ꪶꪖᥴkρꪖꪀtꫝꫀr l̥ͦꨄl̥ͦ
᥇ꪶꪖᥴkρꪖꪀtꫝꫀr l̥ͦꨄl̥ͦ 10 ditë më parë
Kush ishim ne🥺 Kur ti ku kajt ke ardh 😢 Mu kon t'dy bashke e tash ku je 💔
Bledi Lamja
Bledi Lamja 10 ditë më parë
Vetem laviret hikin edhe nuk vin mo nje femer qe te do nuk largohet kurre nga personi qe do femrat e sotme e kan menjen vec per aventura le nji mer nji ashu do i shkoj jeta se gabimet paguhen shtrenjt nuk esht e drejt te lendohesh nje Person qe te do me gjith shpirt njerzit e poshter largohen te gjesh nje njeri te mir nuk esht Pak ka nje muj qe jam nda nihem keq por Jeta vaxhdon prap kush lendon zoti e lendoft perjet femra fut shejtonin ne shishe
skerdi dinoshi
skerdi dinoshi 9 ditë më parë
Njerezit ndonjehere duan justifikime per tu larguar .
Bledi Lamja
Bledi Lamja 10 ditë më parë
Konga do jet hit i veres te uroj tgjith te mirat e ksaj bote rrespekte vlla suksese jam bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy kush lendon zoti e vraft kushdo qoft mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn pa motiv
Bledi Lamja
Bledi Lamja 10 ditë më parë
E ke qa kte kongen rrespekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy shumica e femrave Jan tralltare bespreme buk shkelse ka zot kush lendon do lendohet nje dit o zot mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn zoti i denoft nje dit
Jona Patra
Jona Patra 8 ditë më parë
Ke shum te drejt po jan te dy palet si mashkilli dhe femra
KEJSI
KEJSI 10 ditë më parë
Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2 Syt pikojn ty t'kërkojn boll jena sha Tjerët kallzojn e thojn me tjetrën dal hala Ti se ki problem i harron kujtimet Kush ishim ne Kur ti tu kajt ke ardh Me kon të dy bashk e tash ku je Kur t'shihmi na,kur t'shihmi na Kur t'shihmi na,ku je Si s'të erdh gjynah,si s'të erdh gjynah Si s'të erdh gjynah,çfarë dashnie ti le x2 Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2 Ti bespreme bosh ma le dhomën(bosh ma le dhomën) Ti bespreme ma theve ëndrrën(ma theve ëndrrën) Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2
Albanian patriot
Albanian patriot 10 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Albanian patriot
Albanian patriot 10 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Albanian patriot
Albanian patriot 10 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Silvana Kola
Silvana Kola 10 ditë më parë
Kengetar I’m i preferuar 🔥🔥🔥🔥🔥
Bryan Sin
Bryan Sin 11 ditë më parë
Nice track Shqipe 🇦🇱🇺🇲
Miri Alliu
Miri Alliu 11 ditë më parë
Si gjithmone super kenge ❤
Fation Gjergji Dj
Fation Gjergji Dj 11 ditë më parë
Super kng👌👍
tap topi
tap topi 11 ditë më parë
BESPREME 👌👌
Vlora LONDON
Vlora LONDON 11 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🥰
Nje zemer E Lenduar
Nje zemer E Lenduar 11 ditë më parë
Skerdi je i pa pare
22 -11
22 -11 11 ditë më parë
E ke mbyt fare 👌👏
ThizIzNery
ThizIzNery 11 ditë më parë
ca o more bespreme hahaha apo don me than bes preme
༄𖣘Rovena𖣘༄
༄𖣘Rovena𖣘༄ 9 ditë më parë
Kur të prejn në besë ndryshe "Bespreme" 🙂
Fabi Fabiani
Fabi Fabiani 11 ditë më parë
Besttt songgggg
Ledri Vula
Ledri Vula 11 ditë më parë
Brravo Brravo
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 11 ditë më parë
Like 😍
Rezo Rezo
Rezo Rezo 11 ditë më parë
😢😢😢😢❤❤❤
FF ARBRI
FF ARBRI 11 ditë më parë
😔
Jurgen Teta
Jurgen Teta 11 ditë më parë
🙏💔
Dea Hoxhaj
Dea Hoxhaj 11 ditë më parë
TEKSTI: ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti m’dole bespreme [x2] syt pikojn ty t’kerkojn boll jena sha tjert kallzojn e thojn me tjetren dal hala ti se ki problem i harron kujtimet kush ishim ne kur ti ku kajt ke ardh mu kon t’dy bashk e tash ku je kur t shihmi na, kur t shihmi na kur t shihmi na, ku je si st erdh gjynah, si st erdh gjynah si st erdh gjynah cfar dashnie ti le [x2] ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti m’dole bespreme [x2] ti bespreme bosh ma le dhomen (bosh ma le dhomen) ti bespreme ma theve endrren (ma theve endrren) ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti dole bespreme [x2] 😟💔
ALISHABANI03
ALISHABANI03 10 ditë më parë
Love e dashura dea 🥰💜💜💜
Rina Bakiu
Rina Bakiu 11 ditë më parë
Un prita dhe 1 here me t'pa🥺😥
So ll
So ll 11 ditë më parë
😑
Vigan Krasniqi
Vigan Krasniqi 11 ditë më parë
Gjithmon ne nivel 🌟👌🏼
Anna Dollani
Anna Dollani 11 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥
Mario M
Mario M 11 ditë më parë
🖤
Windy Beats
Windy Beats 11 ditë më parë
Class
༄𖣘Rovena𖣘༄
༄𖣘Rovena𖣘༄ 11 ditë më parë
Zemrën ti ma theve 💔 Unë prita dhe një herë me t'pa 🥺
MJ
MJ 11 ditë më parë
Good summer music. Respect from Tunisia.
Miri Baho
Miri Baho 12 ditë më parë
Sa like shkon per kete keng🍫🌎👉
Marsilda Mari
Marsilda Mari 12 ditë më parë
Offff me te pase then per kete keng se kishe bo💔😢🖤
Saranda Blora
Saranda Blora 12 ditë më parë
Vazhdo kështu je më i miri❤❤
Arzen Hoxha
Arzen Hoxha 12 ditë më parë
je yllllllll
Arzen Hoxha
Arzen Hoxha 12 ditë më parë
je ylllllllll
Angjelo Derstila
Angjelo Derstila 12 ditë më parë
The best!!
As Jh
As Jh 12 ditë më parë
Superrrr myuziqqqq 💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💖💖💖💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏
Beatsworld
Beatsworld 12 ditë më parë
mad summer vibes... why is there snow in the video? 🖤😅
Merisa_cekrezi
Merisa_cekrezi 12 ditë më parë
bravo skerdo !je super kengtar
Llambro Rufiani
Llambro Rufiani 12 ditë më parë
Bravo skerdi na mungonin shum kto keng
lule lulee
lule lulee 12 ditë më parë
Daie