Komente
Klinton Muha
Klinton Muha 10 orë më parë
Bravo klodì
Xhenilda Binaj
Xhenilda Binaj 10 orë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Xhenilda Binaj
Xhenilda Binaj 10 orë më parë
😢😢😢😢😢😢😢
Elida Leka
Elida Leka 12 orë më parë
L 9
Leonard Alliaj
Leonard Alliaj 12 orë më parë
Behu e fort moj liri
Leonard Alliaj
Leonard Alliaj 12 orë më parë
Zoti mer gjithmon te miret nje nga temiret ishte the vella I Jon por behu
Fabiol Kanani
Fabiol Kanani 12 orë më parë
2021 keng super nuk vdek kurr kjo keng
Ariola Ariola
Ariola Ariola 15 orë më parë
👏👏
メaLøri
メaLøri 16 orë më parë
2:38 tha po cullak 😂🤣
Martin Sani
Martin Sani 20 orë më parë
Yjet e jugut ❤❤❤❤❤
lambros kotso
lambros kotso 23 orë më parë
111
Luljeta Hoxhallari
Luljeta Hoxhallari Ditë më parë
O zot cfar kenge super.
Alice Bejleri
Alice Bejleri Ditë më parë
Balsam x shpirtin.Këngët popullore janë historia jonë e shkruar, në këngë e valle. Sot duhen ruajtur kështu, pa i shtrembëruar. Janë identiteti ynë.
Mandi Mandi
Mandi Mandi Ditë më parë
Me e bukura w te gjitha kengeve te florit
Bledi Xhemalaj
Bledi Xhemalaj Ditë më parë
😪😪
Dashcam Albania
Dashcam Albania Ditë më parë
2021 😍😍
007
007 Ditë më parë
Jane te dy cool prandaj kenga ka dale super😎😎😎😎
007
007 Ditë më parë
Ahaha i shkokan rrobat ushtarake
michaela __R__
michaela __R__ Ditë më parë
Ngushëllime djema per humbjen e babit tuaj,me preku shumë kjo video 😌😭😭😭
Condo Manager
Condo Manager Ditë më parë
Zot te lutem mos deno asnje nene ne kete bote. Ska me keq kur nena himbet femijen.
Albz 300
Albz 300 Ditë më parë
Rrespekt per cun mula I hotit!
Sab Saulis
Sab Saulis 2 ditë më parë
Ngushellime familjarve te djemve respekte edmond muho je ipa arritshem
Endriu Troplini
Endriu Troplini 2 ditë më parë
Kush degjon kte ne 2021 XD?
Edison Gega
Edison Gega 2 ditë më parë
Respekte te lumte goja
Evil beef
Evil beef 2 ditë më parë
Yeee marsida marsica 2021
Itz Friends
Itz Friends 2 ditë më parë
2021 be like 🤣🤣
Vaska Byzyka
Vaska Byzyka 2 ditë më parë
Te kendofte zemra gjithe jeten tende o marjol
Albion Senka
Albion Senka 2 ditë më parë
Cfare na paska qene ky qe na i paskite bere kenge
Sab Sabina
Sab Sabina 2 ditë më parë
🌟🌟🌟🇦🇱
Dario Muli
Dario Muli 2 ditë më parë
Kjo kanga 1 te lumt goja plako
Një Copëz Jetë
Një Copëz Jetë 2 ditë më parë
♥️♥️♥️👏👏👏👏
Alma Jongari
Alma Jongari 3 ditë më parë
Àt
Nini Shaipi
Nini Shaipi 3 ditë më parë
Pofut kamra👈🤣
Zoteria Zoteria420
Zoteria Zoteria420 3 ditë më parë
Ndiqeni në Instagram Murat Gjonikuinstagram.com/murat_gjoniku?igshid=h2wxr3lxfkzj
Zoteria Zoteria420
Zoteria Zoteria420 3 ditë më parë
Ndiqeni në Instagram Murat Gjonikuinstagram.com/murat_gjoniku?igshid=h2wxr3lxfkzj
Zoteria Zoteria420
Zoteria Zoteria420 3 ditë më parë
Ndiqeni në Instagram Murat Gjoniku instagram.com/murat_gjoniku?igshid=h2wxr3lxfkzj
klajdi mustaj
klajdi mustaj 3 ditë më parë
Te lumt goja kleandro&Blerina ngushllme familjes !!
Mon Cheriè
Mon Cheriè 3 ditë më parë
Sa lezet kishin cunat e viteve 90'
Mon Cheriè
Mon Cheriè 3 ditë më parë
Moj Unaza Gurjeshile udh'se malit kur vije Thoshe çoban i çu'dive ç'udive çoban çu'dive thoshe çoban i çu'dive Ç'udive çoban çu'dive Vashezo moj zemra ime mos me pe cjapin me zile Edhe dashin me kembore qe kam qethur vete me dore edhe dashin me kembore Qe kam qethur vete me dore Degjoje kemboren ooo ja dhe cjapi tek kullot Hedhur ne ate lendine o çoban i fshatit tim Hedhur ne ate lendine o çoban i fshatit tim Moj thellenze e malit ooo ma jep doren dhe qendro Cjap e dashuni kam lene zemren ty moj ta kam dhene Cjap e dashuni kam lene zemren ty moj ta kam dhene Hajd te rrime rreze lajthie te degjojme kembore me zile Dhe se bashku te punojme jete plot gaz ne te kalojme Dhe se bashku te punojme jete plot gaz ne te kalojme
Mon Cheriè
Mon Cheriè 3 ditë më parë
Gang gang💪💪💪
Vera Hasanbelliu
Vera Hasanbelliu 3 ditë më parë
Fugx
Vera Hasanbelliu
Vera Hasanbelliu 3 ditë më parë
Gfv
Vera Hasanbelliu
Vera Hasanbelliu 3 ditë më parë
Hhgh
Vera Hasanbelliu
Vera Hasanbelliu 3 ditë më parë
Cvcvv
Daniel Aris
Daniel Aris 3 ditë më parë
Ngushullime Familjes! 😭😭😔😔
Irena Irena
Irena Irena 3 ditë më parë
Ngushellime familjes, shume prekese
Xhoana Leka
Xhoana Leka 3 ditë më parë
Super keng kjo
Jonida Selimaj
Jonida Selimaj 3 ditë më parë
Ruiryir7tuoryorultipt70e69t89tjlgjlt7oypdhorjptyoryodylfuofyoyuogiptuptupruotu9r70tuorulruotiofuiruoothktuootuofuotiofjlgjptuoyilfuolfukotuklp
Madona Kapaj
Madona Kapaj 4 ditë më parë
🥺🥺 Ngushellime familjes😭😭
Dila Tusha
Dila Tusha 4 ditë më parë
💗❤❤💛💛💛💛ff
Sab Saulis
Sab Saulis 4 ditë më parë
Ngushellime familjes me respekt Nga djali nga patosi😭
181 LD
181 LD 4 ditë më parë
MALLAKASTËR ❤️🇦🇱
MaiMIRI iSHPISE
MaiMIRI iSHPISE 4 ditë më parë
Rosela je yll shkodran e i shqiptarisë ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Arnold Gjetani
Arnold Gjetani 4 ditë më parë
Nje keng legjendare lavdi perjet Elez Isufi . Roft Dibra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Crank Boy
Crank Boy 4 ditë më parë
Zemra ju kendofte bravoo
Sulo Cakaj
Sulo Cakaj 4 ditë më parë
Respekt maksimal per Besnik Xhelaj na mungon te gjithve i mungon mallakastres miku im i dashur zoti te meshirofte qofsh i xhenetit
alban Bala
alban Bala 4 ditë më parë
y
Arjola Cano
Arjola Cano 4 ditë më parë
👏👏👏👏
Klodi Sulokoko
Klodi Sulokoko 4 ditë më parë
bravo këngë shumë e bukur
Neritan Sulejmani
Neritan Sulejmani 4 ditë më parë
Ngushellime familjes qoft I xhenetit Amin 🤲🤲🤲
Elisa Elisa
Elisa Elisa 4 ditë më parë
Shumë e dhimbshme 😭Një dhimbje e rëndë për familjarët! 😢
Lulzim Thaci
Lulzim Thaci 4 ditë më parë
Maja gjithmone shume e embel shume simpatike kjo si femer kurse si kengetare super
Adriano Marku
Adriano Marku 4 ditë më parë
merita Halili zemer ♡
Artian Beqiraj
Artian Beqiraj 5 ditë më parë
Ngushellime families i qoft shpirti i xhenetit shum keng prese zoti e bekoft kengetarin e ka kenduar shum bukur
Dila Tusha
Dila Tusha 5 ditë më parë
Ujg
Dila Tusha
Dila Tusha 5 ditë më parë
Yhgjjfblutcn😀😀😀
Dila Tusha
Dila Tusha 5 ditë më parë
Gjgv😀😀😀❤💙💜🧡👨‍🦱👨‍🦱👨‍🦱👨‍🦱👦👦🙎‍♀️🙎🏻‍♀️🙎🏻‍♀️🙎🏻‍♀️
V Hou
V Hou 5 ditë më parë
Eranda Libohova je yll!!!♥️♥️♥️
V Hou
V Hou 5 ditë më parë
Ju këndoftë zemra baballarëve që na kënaqën! Zoti ju shtoftë ditët me hare e shëndet!!!
Mihane Belja
Mihane Belja 5 ditë më parë
❤💗💖💓👍👍👍👍👍👍💕💞💓💗
Mihane Belja
Mihane Belja 5 ditë më parë
💖💗💓💞💕👍👍
PaidKiller
PaidKiller 5 ditë më parë
2021 njeri??
PaidKiller
PaidKiller 5 ditë më parë
2021 jam dashur me kete geng ❤️❤️
Melita Kurti
Melita Kurti 5 ditë më parë
Te lumt goja shum bukur na ka marr malli per keto kenge origjinale.....
Mon Cheriè
Mon Cheriè 5 ditë më parë
Teksti kenges "Cu mbush mali plot me rrush" c'u mbush mali plot me rrush ,plot me rrush c'u mbush mali plot me rrush, plot me rrush thot neneja jane krushq, jane krushq thot neneja jane krushq, jane krushq ne jane krushq, te dalin o syzezen le ta marrin o ne jane krushq, te dalin o syzezen le ta marrin o dhe syzeza qan me lot ka baban e se le dot dhe syzeza qan me lot ka baban e se le dot le baban ne shilte hajde syzeza me ne c'u mbush mali plot me fiq, plot me fiq c'u mbush mali plot me fiq, plot me fiq thot neneja jane miq, jane miq thot neneja jane miq, jane miq ne jane miq, te dalin o syzezen le ta marrin o ne jane miq, te dalin o syzezen le ta marrin o dhe syzeza qan me lot ka vellane e se le dot dhe syzeza qan me lot ka vellane e se le dot le vellane ne shilte hajde syzeza me ne c'u mbush mali plot me dardh, plot me dardh c'u mbush mali plot me dardh, plot me dardh thot neneja jane beqar, jane beqar thot neneja jane beqar, jane beqar ne jane beqar, te dalin o syzezen le ta marrin o ne jane beqar, te dalin o syzezen le ta marrin o dhe syzeza qan me lot ka mamane se le dot dhe syzeza qan me lot ka mamane se le dot le mamane ne shilte hajde syzeza me ne
Mon Cheriè
Mon Cheriè 5 ditë më parë
Teksti i kenges "Lidhe qenin " Dy shelege ne nje porte DALE DALE x2 Njera bejk e tjetra sorke DALE DALE x2 Lidhe qenin ti moj qene DALE DALE x2 Se mos me kafshon per kembe DALE DALE x2 Cka nje qen na u terboft DALE DALE x2 Qe sme le te hy ne porte DALE DALE x2 Cka nje qen na u terboft DALE DALE x2 Qe sme le te hy ne porte DALE DALE x2 Ti moj ti, lidhe pak qenin Sa i mire Me qafsh mua, lidhe pak qenin Nuk e lidh dot Do na grisesh pantollat oi ti Per kok te sateme nuk e lidh sot 1 minut oj ti, lidhe te lidhsha tetemen Lidhe qenin OOO lidhe qenin x2 Lidhe qenin ti moj qene, lidhe per shpirt te sateme x2 Se mo mos se, se mo mos se, se mo me kafshon per kembe x2 Lidhe lidhe x2 Lidhe qenin ti moj qene DALE DALE x2 Se mos me kafshon per kembe DALE DALE x2 Lidhe qenin ti moj qene DALE DALE x2 Se mos me kafshon per kembe DALE DALE x2 UHUHU...
Mon Cheriè
Mon Cheriè 5 ditë më parë
Teksti Kenges "Gushebardha si Debora" Moj Gushe bardha si bora xhan-xhan vetulla holla x2 Rruges shkonje rruges shkonja xhan-xhan vetulla holla x2 Moj Gushebardha si bora xhan-xhan vetulla holla x2 Si nuk the nje her u lodha xhan-xhan vetulla holla x2 Te isha si blete doja xhan-xhan vetulla holla x2 Mbi baluke te qendroja xhan-xhan vetulla holla x2 Moj Gushebardha si bora xhan-xhan vetulla holla x2 Si nuk the nje her u lodha xhan-xhan vetulla holla x2
Marie Etemaj
Marie Etemaj 5 ditë më parë
Po lots it is the we hit
Indrit Xhemaj
Indrit Xhemaj 5 ditë më parë
Ngushullime familjes per kete humbjen e tyre...nje 👏 e madhe per kengtaret qe e kan ber kete keng detikimi 🙏🙏🙏
Antifaker
Antifaker 5 ditë më parë
Greetings from Azerbaijan!!!