Gold AG - Liri a Vdekje
3:28
2 muaj më parë
Gold AG - Tornado
3:22
3 muaj më parë
Gold AG - Trimi i Dukagjinit
3:34
GOLD AG - LOKAJ PLAST
0:39
4 muaj më parë
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
5 muaj më parë
Gold AG - Shkronjat e arta
4:28
10 muaj më parë
Gold AG - Epopeja e UÇK-së
2:57
Gold AG - Sokoli
3:39
Vit më parë
Gold AG - Heroinat
4:46
Vit më parë
Gold AG - Tetova e Dardana
3:40
Komente
Elion Aliu
Elion Aliu 6 orë më parë
Bravo Gold Ag
Papi Musaja
Papi Musaja 6 orë më parë
Mir
Emma Lici
Emma Lici 7 orë më parë
Still here on 2021 😍
Morad Dagestani
Morad Dagestani 7 orë më parë
Every Muslim should act only as a Muslim, it is not easy, but possible. Salam aleykum to Kosovo Muslims
Xhelo Xhelajdin
Xhelo Xhelajdin 8 orë më parë
🇦🇱❤flamuri UÇK i love you🇦🇱❤
Mitrovica Jugore
Mitrovica Jugore 9 orë më parë
Vxhgdhifpp1ppslojdjsnssàáqqaävxmcb c. 0
eljana buci
eljana buci 11 orë më parë
Shqiperi etnikeee
Leo Leo
Leo Leo 14 orë më parë
Ska tjeter per vec Allahut 🤲🤲🤲🤲🤲❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Rexhep dauti
Rexhep dauti 16 orë më parë
Golld ag ti je shipe kosovar .
Lodi Lodi
Lodi Lodi 16 orë më parë
Kshu jemi Marshall ah me pas qef me na pa, por shum te percar e mytem njoni tjetrim, pra duhet te ta mbajm te ta afrojm shum me shum njeri tjetrin
Mary Mary
Mary Mary 17 orë më parë
Bravooooooooooo👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Albrim Shala
Albrim Shala 20 orë më parë
Like kush e ngon hala 2021
xxx xxc
xxx xxc 20 orë më parë
🍇🍒🔥🍎🍏🥝🌷🌻🌻🌷🥀🍎🍇🍒🔥🍉❤❤ Te lumd Or GOLDI Mergimtari Gani Meta Lokaj A mar Isni Lokaj tetvjeqaren e kemi Kry bashk 4 vjet ne rastavic.e 4 tjerat Ne carrabreg. Me Regj Dabiqajn.me Dr Haki Shehajn edhe me Nezir dabiqajn. Edhe me Rrustem Latifajn edhe me Muzli Latifajn edhe.me Uk misinin Hulaj Edhe me Muhamet Hulajn. Edhe me gani Dabiqajn edhe me Hysni Dabiqajn e kshtu me radh E ne vitin 1999 Rave DESHMOR ME GJETH DJAL LAVDI ISHALLA NE GJENET. JU PUSHON TRUPI NGAT KOMANDANTIT ADEM DHE HAMZ JASHARIT.E. TONVE DESHMORVE TE KSAJ. LIRIJE SI E KEMI SOT NE KOSOV,,,,,,,,,,,,🍇🍒🍎🍏🥝🍉🥝🍏🍎🍇🍒❤❤❤❤
Ari Vlora
Ari Vlora 21 orë më parë
🔥😘😘
Nimet Ljimani
Nimet Ljimani 21 orë më parë
Kur ske me ditë mw kënduar gold ag. Po ke përfituar gjithëmon nëpër emrat e tjerve
Brahim Rugova
Brahim Rugova 23 orë më parë
Sa
Flamur Vlashi
Flamur Vlashi 23 orë më parë
2021
ANGRYMILOTI
ANGRYMILOTI Ditë më parë
I love 💗💘💘 GOLD AG
ANGRYMILOTI
ANGRYMILOTI Ditë më parë
O faleminderit per kenget qe i ben
xMendi
xMendi Ditë më parë
SARAJI👑
Kleida Marku
Kleida Marku Ditë më parë
2020🔥🔥🔥
Samuel Koro
Samuel Koro Ditë më parë
Super
DP GETi
DP GETi Ditë më parë
Tqifsha serbin e karit
Albanian Patriot
Albanian Patriot Ditë më parë
shqipni
Omer Abdullahu
Omer Abdullahu Ditë më parë
1Mars, 2021
Omer Abdullahu
Omer Abdullahu Ditë më parë
2021💪👑
Illyrian Genes
Illyrian Genes Ditë më parë
Na bane me kjajt vlla.
Illyrian Genes
Illyrian Genes Ditë më parë
Je i madh vlla
Bekim Gjeloshi
Bekim Gjeloshi Ditë më parë
Sbhdfne
Samir Kendali
Samir Kendali Ditë më parë
01.03.2021
Albania Kosovo //criminal
Albania Kosovo //criminal Ditë më parë
Tonat mir respect amo uniformen ushtarake ish duft me vesh t UQK's jo me flamur t gjermanis
Gjakova 137 Gjakova137
Gjakova 137 Gjakova137 Ditë më parë
Rrespekte 👍🙏🇦🇱🇽🇰
Genc La street
Genc La street Ditë më parë
2021 ❤️
Albana Veliu
Albana Veliu Ditë më parë
Hale ngohet 2021😍😍😍
AMOS
AMOS Ditë më parë
2021
Sandra Sejdija
Sandra Sejdija 2 ditë më parë
2021💕
Valmire Hasani
Valmire Hasani 2 ditë më parë
Like komentin nese e degjon në 2021
Fatmir K
Fatmir K 2 ditë më parë
❤❤❤💪💖
Rexhep farizi
Rexhep farizi 2 ditë më parë
@gold ag 1 nona 2 nukë linden hallall të qoftë gjiri nanes respekt të rujtë zoti rofshë sa malet e arbërit👊👊
Albert Kryeziu
Albert Kryeziu 2 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Manon bgbg
Manon bgbg 2 ditë më parë
Roule moi dessus
jona Gjapi
jona Gjapi 2 ditë më parë
Ooo zot ti pse ma bere kete me more babin Tim 😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔
Bâ Grudë Suma
Bâ Grudë Suma 2 ditë më parë
❤️🖤
Flori Hoda
Flori Hoda 2 ditë më parë
P
LITBOY
LITBOY 2 ditë më parë
Hala n 2021 ngohet 👑
Sokol Kola
Sokol Kola 2 ditë më parë
Te dy muta si njani dhe tjetri
altin tola
altin tola 2 ditë më parë
Goldi gjithmon termet vullkan cunam gjigand ni 1000 tu boft dita krenohemi me ty veq jepi ne maksimom
altin tola
altin tola 2 ditë më parë
Keng shum e fort ne zemer te shqipris te madhe bravoooooooooooooooooooooo krenohemi me shqiprin e madhe mu dridh trupi ku e degjova per her te par
Cj are here
Cj are here 2 ditë më parë
2 0 2 1
Alijon Gjocaj
Alijon Gjocaj 2 ditë më parë
🎏
Islam Shabani
Islam Shabani 2 ditë më parë
Hallall bree ku i gjen ton ktoo tekstee hallall vlla 🇦🇱🇦🇱
Prince Harambe
Prince Harambe 2 ditë më parë
Serbs renovation of Jashari house 😁
Metihe Selmani
Metihe Selmani 2 ditë më parë
Ai qethot dikuj legen ai esht vet legen emaizi se legeni perllog jeni Asdini naj fjal tmir pos t,pista tpa edukat njerz
Valdrin Uka
Valdrin Uka 2 ditë më parë
Me ja qi nanen maqedonaces 🇲🇰🇷🇸 edhe shkijet me ja qi nanen
Fitnete Grabovci Krasniqi
Fitnete Grabovci Krasniqi 2 ditë më parë
[Chorus: Albina Kelmendi] Ne Prishtine jemi pa Ne Prishtine jemi nda Fshehtesite veq na i dina Une e ti Ne Prishtine jemi pa Ne Prishtine jemi nda Fshehtesite veq na i dina Une e ti edhe Prishtina [Verse 1: Gold AG] Dashnia ke dashni sikur neper filma Ti pom kujtohesh sa her ktu qe sillna Pa hile jem dasht na mungojke veq paq Shume skena lyp me pak jena knaq Veq met perqaf ngat me ty nejsha Me qat kujtim ton naten nuk flejsha U rujshum pi kojshis edhe pi policis e dishe kur te thirri ntelefon tshpis Pritsha me qef kur ishe ligjerata Rrisha afer teje edhe n'demonstrata Sa mire po nina kur po vjen era blina Ama do sene veq na i dina une ti edhe Prishtina [Chorus: Albina Kelmendi] Ne Prishtine jemi pa Ne Prishtine jemi nda Fshehtesite veq na i dina Une e ti Ne Prishtine jemi pa Ne Prishtine jemi nda Fshehtesite veq na i dina Une e ti edhe Prishtina [Verse 2: Gold AG] E koha na ka nda ma kurr nuk jena pa Po zemra po tman ty mrena hala Tpritsha te qafa tpritsha te dora tpritsha te menza bash nsemafora Kujtimet tona i run Ulpiana I run Santea i run fontana Kan mall per neve germia e kurrizi Prej bregut diellit e dej te boramizi Rruga npejton pa ty po ndryshon Kujtimet me ty edhe ndardani i kom E vajzen tem si ti e kom qujt Se dashnin ton prishtina e ka rujt [Chorus: Albina Kelmendi] Ne Prishtine jemi pa Ne Prishtine jemi nda Fshehtesite veq na i dina Une e ti Ne Prishtine jemi pa Ne Prishtine jemi nda Fshehtesite veq na i dina Une e ti edhe Prishtina
Koki Kokikoki
Koki Kokikoki 2 ditë më parë
Genta ismajli
unnamed !!
unnamed !! 2 ditë më parë
O gold qiket duks ku e ki bo a spo ma fal a 🤪
Nuri Sava
Nuri Sava 2 ditë më parë
ti bejm lajk kti bosi
Shaqir Shaqiri
Shaqir Shaqiri 2 ditë më parë
Kangën
Shaqir Shaqiri
Shaqir Shaqiri 2 ditë më parë
Kangr
Shaqir Shaqiri
Shaqir Shaqiri 2 ditë më parë
Për meme tanushën
Shaqir Shaqiri
Shaqir Shaqiri 2 ditë më parë
Obos
Shaqir Shaqiri
Shaqir Shaqiri 2 ditë më parë
I kosovës
Shaqir Shaqiri
Shaqir Shaqiri 2 ditë më parë
Obos
zani sulejmani
zani sulejmani 3 ditë më parë
nishto
Danjel Kola
Danjel Kola 3 ditë më parë
A degjohet ne 2021 kjo keng e pavdekshme me super beat super tekst super zë Perfect💯💯💯
Latife Hoxha
Latife Hoxha 3 ditë më parë
Lavdi Bac Ademit dhe te gjithë jasharajve,e juve ju lumtë goja per këngën,por çka me bo me do njerëz qe po dalin e po flasin neper debate se nuk ka bo azgjë uçk_ja bre nga zoti ju ardht denimi atyre qe mundohen me jav mohu vlerat deshmorëve dhe uçk-së.
Semiha Hamiti
Semiha Hamiti 3 ditë më parë
GoldAg krenaria e Shqiptarise!
Mr. Big Appetite
Mr. Big Appetite 3 ditë më parë
2021❤️🇦🇱🩸🇽🇰💯🤩
GEKO GEKO
GEKO GEKO 3 ditë më parë
RESPEKT PËRGJITHMON PËR TY GOLD AG KËNDON 'ME ZEMËR' BRAVO.
England London
England London 3 ditë më parë
Hagjia i serbies me danin duet i bjen sikur kos me qaj t rusit Me pij!! Ani kqyrja oren fallc qe e ka edhe tatuat e profetit muhamed🤣🤣🤣🤣
Vjollca Begolli
Vjollca Begolli 3 ditë më parë
❤❤❤❤😪😪😪
A Gaming Live
A Gaming Live 3 ditë më parë
2021 i njejti rast !
12 12
12 12 3 ditë më parë
Trim mas trimi
Sefo Ibrahimi
Sefo Ibrahimi 3 ditë më parë
2021 protesta nshkup
Irena Elmazi
Irena Elmazi 3 ditë më parë
Sa herë që e dëgjoj edhe më shum mallëngjehem 🙏🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 komplimente dhe suksese të mëtejshme në këtë zhanër muzike që të përshtatet shum (nga nje Shqipëtare e Shqipëris së mesme)
Zudi Nabu
Zudi Nabu 3 ditë më parë
Rnash 100 vjet pershdetje nga ulqini
erl erl
erl erl 3 ditë më parë
Respekt per preshevart
erl erl
erl erl 3 ditë më parë
Te Lumt Gold 😥😥😥😥🙋‍♀️
lil diti
lil diti 3 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💓🇦🇱