Komente
Oltion Vlora
Oltion Vlora 18 orë më parë
Inteligjencen po ta perdorin me deshiren tende per te krijuar hapesirat ne te ardhmen
Fabiola Cela
Fabiola Cela 18 orë më parë
Per 3 muaj ai mblothi aq lek cudi e madhe
manjola sinaj
manjola sinaj 18 orë më parë
Jane dhe dy ftyrshe
Bardha Rama
Bardha Rama 18 orë më parë
Sajmir i thyu krahet ksaj gruas me lopat qenka burr trim ky qe ben sherre me grat , o sajmir ti e meriton me ti thy dhe ty 2 kembet dhe me te len sakat o zhulanjos
Liliana Mastoropoulou
Liliana Mastoropoulou 18 orë më parë
Ky qenka nje pler
Hava Zyberi
Hava Zyberi 18 orë më parë
Bashen nuk e don populli ai qe kur humbi per kryetar bashkije mos n'a hapni barkun tani mbas humbjes
Adrian Borici
Adrian Borici 18 orë më parë
Po ik okurv o nishan se nuk tè pèlqen dhe seje demokrate ngri njè parti tjetèr si bèrri pollo apo edoni gati
Etleva Braka
Etleva Braka 18 orë më parë
Ky është shteti kërkon ndihmë dhe s'të pergjigjet
Andrea Titish
Andrea Titish 18 orë më parë
Ikore fevzhi mashtrus
Drejtesi
Drejtesi 18 orë më parë
O ermal, sa po kuptojme ti po na thua, kam nje planc, dua ta shes dhe dua te ha, shit plancin dhe ha ate qe ka brenda, se nuk na genjen dot.
Sander Lilo
Sander Lilo 18 orë më parë
O Dash mos ja shaj Saliun atij qerosit se nuk te fton me!!!!!
Manu Mustafa
Manu Mustafa 18 orë më parë
Pse z Bledi e mere Batoni aty ai te shikoje kosoven apo e kane shpor kosovaret dhe mbrone kriminelet
Lksk Jssjue
Lksk Jssjue 18 orë më parë
Edi rama je shum i prir politikisht gazetaret nuk do te kuptojn kurr ty se ku rref cekani .Lideri ben dhe ka ber gjith koherat historin te flase .bravo bravo bravo
Edmond Maja
Edmond Maja 18 orë më parë
Edhe ti trung qeke
Abi Abibos
Abi Abibos 18 orë më parë
A nanen ldk e pdk
M M
M M 18 orë më parë
Krejt jeni tradhtar e tashe amerika Po bon planin mershall per shqiprin se me keta politikan Po humbim teritore e shtetin
adam dizdari
adam dizdari 18 orë më parë
Na futet ne burg ne kohe te enverit si pro American Ne kemi qen pro amerikes kur ju na shifshin shtrember
Edisnarda Kasa
Edisnarda Kasa 18 orë më parë
😭😭😭
telekomanda 84
telekomanda 84 18 orë më parë
dasho, e ke pa tironen? mos na flliq oburr!
galaxy gaming wolf bros
galaxy gaming wolf bros 18 orë më parë
Po ti je njeri me o ndyre qe elziston . Harrove se cfar bere ti zotrote kur ishe president . Shlarkove te gjithe njerzit me te kualifikuar dhe e mbushe me injorat si puna jote . Ik mor sakat se te ka pare zoti ty qen .
Liliana Mastoropoulou
Liliana Mastoropoulou 18 orë më parë
Urime 😍😍😍😘😘
Stavri Beqari
Stavri Beqari 18 orë më parë
Aty te te shihja nje here mbrapa o tullac po ne kohen e xhaxhit
DIY Al
DIY Al 18 orë më parë
Shumë e vertet ësht që PDK ja ka dhan gjykates legetimationin per me vepru kunder uçk’s. Albin Kurti juv ka than ne parlament që vet nuk kini me pshtu prej gjykates. Prap e kan votu e tash kqyrin kta fshatart e pdk’s me lyp faijin tek partijat tjera. Mirë e din që LVV ka qen ne opozit edhe nuk ka pasur mundesi me vepru kunder gjykates. Fatkeqsisht jon krejt debatet qe jon bo ne kuvend te inqesuar nga mediat të kosovës dhe krejt që jon te interesuar mujn mi ndjek. Pdkja ka marr mjaft msim prej serbis per me rrejt realitetin edhe nese ësht shumë kjart per mu pa prej krejt botes. Z. Schwarz ketu ka fol me fakte dhe bazuar ne realitet. Kosova po hec perpara dhe Diaspora ësht me juve
Ilirfier
Ilirfier 18 orë më parë
PD-ja nuk blen vota jane mbledhur te gjithe virgjerashat te PD . A mos na rruaj trapin o Fevziiii
M.B
M.B 18 orë më parë
100% me Doniken. Krimi në Kosov duhet me marr fund se boll.
Isuf Maci
Isuf Maci 19 orë më parë
oo marku kaqe budalle e dini populli ooo injerant kurre nuk fitoni ju vete e keni kriju kete humje duke kerkuare detabilizimin e vendin me largim nga parlamenti e mose marre pjese ne zgjedhje lokale e kushe u ka faje ju Kure vret veten nuk ta ka kushe gjakun
Fatos Fatos
Fatos Fatos 19 orë më parë
Çfar emisioni eshte ky, nuk po kuptoj per çfar jeni mbledhur dhe per çfar diskutoni, aq me keq me baton dhe ky bledi qe paguhet nga frangaj qe ky e deklaroj vet se çfar qendrimi mban per zgjedhjet, te gjithe jeni tradhetar e kriminela
Ina Furtuna
Ina Furtuna 19 orë më parë
I shokuar ky? Edhe tregon me kaq detaj ngjarjen? Ska nevoj tjesh polic te kuptosh kush esht autori oooo kafsh oooo pusht si ke fytyr edhe tregon
the world
the world 19 orë më parë
Berat esh I mbaruar nga te gjtha anet njerzit pin uj me shavorr akoma
Raul antonio Mendez
Raul antonio Mendez 19 orë më parë
Populli me duar te pastrami dhe ju politikan sharlatanesh me duart me gjake,e me duar te zeza Mjer shqipria per politikanet qe ka mendojne vetem per pushtet, e jo per popullin.
Nisa Kodra
Nisa Kodra 19 orë më parë
Vivieni me e bukura prej krejteve
Tili Cjap
Tili Cjap 19 orë më parë
Po e vertete PD ka len gjurem 97 shkaterrimi shqiperise I ushtrise armatim qe shiten gerdecin o fejzo o koke k,,,, je bere bajate ka ardhur kohe te flase populli
Nisa Kodra
Nisa Kodra 19 orë më parë
Une jam Nisa une e dua shume vivienin se eshte e bukur
James McQuaid
James McQuaid 19 orë më parë
has to be the best flying kick ever recorded and for the purpose of stoping a car thief
Nisa Kodra
Nisa Kodra 19 orë më parë
I a pelqej floket alketes
Nisa Kodra
Nisa Kodra 19 orë më parë
E dua shume petar panin dhe alketa me e bukur shume
Isalume Arapaj
Isalume Arapaj 19 orë më parë
Eshte e vertet ka lene gjurmePD ka shkaterruar ka djegur ka vrare Ka shitur ka vjedhur ka nxitur urrejtje ka persekutuar te persekutuarit etj
peew-peew peew
peew-peew peew 19 orë më parë
What a fucking shame, I'm sure there are professionals out there, people with a lot of experience and expertise, much better qualified that this young lady. Somehow she managed to convince people that she can actually represent them? I feel sorry for the region she is responsible and soon they will realise it too.
cloe Pupa
cloe Pupa 19 orë më parë
Edhe un
sadik bajraktari
sadik bajraktari 19 orë më parë
Sa bukur flitka Zotnia,njetez te tillë i duhen PD që të fitojë,e sigurisht dhe politikës Shqiptare.
dora vet
dora vet 19 orë më parë
o dasho po ato qe ka ber sala neper zgjedhje nuk krehasohen me asgje prandai mos fol kot ti dhe ai kok rjepri qe nuk e di sa lek ka
Hat Ashiku
Hat Ashiku 19 orë më parë
BRAVO. DASH JE SHUM ISAKTE
Mehmet Berisha
Mehmet Berisha 19 orë më parë
Je burri me i sakte dhe me i sinqerte o Dash Shehi.
EDEN eden
EDEN eden 19 orë më parë
Mendoj se per hir te femijve ,do mbulosh diellin me shosh. Do mundohesh tu zjatesh femijeve iluzionin e familjes por jeta ne cift nuk behet me ,personi arrin sa te ngjalle neveri teksa e imagjinon me tjetren/in e gjithashtu ty te merr malli,te mungon jeta ne çift,te mungojne dhe gjerat me te vogla te personit te dashur por ajo qe ka ndodhur nuk te le te vazhdosh perpara. I urrej njerzit qe e braktisin gjysmen tjeter ne mes te udhes se jetes,ne mes te gezimeve dhe hidherimeve familjare.Shpesh kjo shenon mbylljen e jetes per dike sepse ai ka dashur me shpirt dhe smund te doje tjeter. Uroj shume fat per te gjithe
Paul Mccartney
Paul Mccartney 19 orë më parë
Gjynaf i shkreti sa e kishte vu bishtin e ri
Aldo
Aldo 19 orë më parë
Nuk ka ndikin thote ky po ketu ka arritur tek Avdylhamidi i trete. Turqia eshte armiku i Europes se bashkuar. Ringjall skizma dhe armiqesi mes te krishtereve.
Petrit paja
Petrit paja 19 orë më parë
Ai tip kryetari arrogant pa respekt per ligjin e njerezit e medias me veprimet e tij i ngjashem me kapobandat e vitit 2021. Lume ai popull qe e ka votuar dhe mjere ky popull me rritjen ne detyre te tij..
Behare Halabaku
Behare Halabaku 19 orë më parë
Nuk e kuptoj Si eshte e mundur qe policia italiane nuk mundi te hetonte asgje ktu eshte nje dreq i madh Zoti sabrin prinderve
Kole LAMI
Kole LAMI 19 orë më parë
Pupupupupu na myten idjotat u qfar llomit i shalla i ndoll ne shpin e tij
Ana A
Ana A 19 orë më parë
Prandaj smerr pushtet PD se ka njerez si ky qe kerkojne karrigen per vete edhe te vrasin per ta marre.E kane provu lezetin prandaj.
PG
PG 19 orë më parë
keto qe pohon ky jane perralla kapeni se ky vete e ka bere
Fatty Davidhi
Fatty Davidhi 19 orë më parë
Fillimisht mendova mos ishin zen goca te rritura, ndonje shkulje flokesh.... 🥴🥴🥴
Santi Santino
Santi Santino 19 orë më parë
Po ç ja fusni mèr pordhes kot se jan te gjitha skena me tall bythen me popullin..Jan ne dakordesi qe prej 1991 keto ndyresira Ps -Pd per te vjedhur popullin shqiptar ne vazhdimesi..Nuk ka shpetim per ketè popull mè joo...
alma stasi
alma stasi 19 orë më parë
Hahahahahaha
Dorina Shahaj
Dorina Shahaj 19 orë më parë
Keq te jetosh me nje burr maskara qe ta nxin jeten kur jeton me te keq kur ndahesh te vret fare po ca dreqin behet keshtu mos te renshin ne pjes kta lloj se kjo gjee te pret deri ne fund
Adenaldo Shahini
Adenaldo Shahini 19 orë më parë
Jan te shumt femijet qe kan shum nevoj qoft dhe per nje cop buk Keshtu qe popullit nuk i interesojn dhuratat qe i jepen femive te qeveritarve qe jan milardjer😭😭
Oriona Bisha
Oriona Bisha 19 orë më parë
Po zgjedhjet jane me te rendesishme se vajza!!o zot i madh ku ka arrit kombi jone!!
Lili Adamo
Lili Adamo 19 orë më parë
Rama te mbajne Karin lart te te qije Ty ne goje teteme motren dhe cte mban libri i shtepise ju qifte rama gjith drogmenet
Leonard Mucaj
Leonard Mucaj 19 orë më parë
Vafankulo
Gimi Gimi
Gimi Gimi 19 orë më parë
O Dash mos i dhi fare me komunizmin se u bon 30 vjet dhe nuk ka mo komunista por pjella te kom ka me shumice tek te gjitha partite si tek PD Ps lsi e tjera
Niko Niko
Niko Niko 19 orë më parë
Rrespekte je gjigand duhet mbajtur koka lart ne momente te caktuar. 👏👏👏🇦🇱🇦🇱
Manol Semini
Manol Semini 19 orë më parë
Muhabet per te kaluar kohen
Dava May
Dava May 19 orë më parë
Edi Rama Rrespekte je i shkathte keshtu Done populli njerzit e shkathte jo analfabete si berisha me klyshte e tije
sillo xhafa
sillo xhafa 19 orë më parë
👿♥️😝👌
Roy Deffenc
Roy Deffenc 19 orë më parë
Ngushëllime familjes se vajzes,megjithmënd e tmerrëshme kjo tragjedi.Por ftyra e të shoqit duket që do jet nji mjellosh kokainoman,dhe si i till ësht në gjendje të bëj çdo gjë...Megjithatë zoti vonon por nuk harron
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros 19 orë më parë
DurrsDubay
Ensi Sinani
Ensi Sinani 19 orë më parë
Ka zbuluar dicka me teper se cduhet tek KY kriminel duket qarte se KY meret me pune pista. Jam e sigurt se zonja mund kete zbuluar gjera we nuk donte ti dinte KY osé i ka kerkuar te prostutiontee
Qamil Tushe
Qamil Tushe 19 orë më parë
Elson dusho e njof un ai esht shum i sakt dhe ta xjerin na burgu ate
linda melisa
linda melisa 19 orë më parë
Sa është numri stopit
ndricim duda
ndricim duda 19 orë më parë
Per kraje t’cullve mu kujto se isha tu fjet xhum, po isha tu be prova a shof me sej mshel 😂😂 legjenda Behar mera
Gesa Likaj
Gesa Likaj 19 orë më parë
Ne cfare ore saktesisht?
Ilir Sinanaj
Ilir Sinanaj 19 orë më parë
Ajo vrasja sot ne ELBASAN, burri vrau gruan, nuk e di sa normale eshte te besh humor me vdekjen, por shyqyr qe filluam punen per plotesimin e kushteve franc+holland, se na la prapa kjo fushata me thene te drejten. Nja 200-300 mije vrasje te tilla, besoj i plotesojme kushtet e integrimit
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary 19 orë më parë
Gafat e Eleni Kocaqit: Homeri jep emrat e vendeve, njerëzve, perëndive të asaj kohe, emrat e të cilëve janë shqip. Këto emërtime nuk kanë nevojë për shpjegim, sepse vijnë në një variant të pastër të shqipes së sotme. Aise, perëndi që sheh veprimet e njeriut gjatë gjithë ditës, që në shqip do të thotë Ai-se pra Ai-she, sheh se çfarë bën njeriu gjithë ditën. Aretyre, vend i zhvilluar që i përgjigjet fjalës në shqip aretyre do të thotë arë-tyre, pra ara e tyre. Erinjet është perëndi që mbron jetën që i përgjigjet shqip funksionit të saj. Ajo do të thotë Erinjet që është e-rin-jet, pra e rin e përtërin jetën. Haropi, që ishte trojan i pasur, në shqip do të thotë fjala ha-ro-pi, pra ha, rro dhe pi. Hypokanti, që është nga Thraka, në shqip hy-po-kan-ti, pra, që je si hy i bukur. Hypodon, që është emër trojan në shqip do të thotë hy-po-don, pra që don të jetë si hy. Jadet quhej perëndesha e shirave që është në shqip ja-det, pra që është det me ujë.
Etleva Xhaferi
Etleva Xhaferi 20 orë më parë
Zonj me vin shume keq po ai pler kushedi ca e detyronte te bente .se asnje nuk punon ne hotel pastruse pa letra .prandaj mos reshtni te gjeni te verteten sepse ai ka gisht .vetem ai ..e vraft hallahu .se jan ditet e ramazanit .mart hak
Ndue Biba
Ndue Biba 20 orë më parë
ne kete nja me ty jo kismet ne ate dynja do hym
Bes Bau
Bes Bau 20 orë më parë
Ky Djal genjen 99.99 %. Ndoshta sesht ky Vrasesi por sigurt di shum ma shum se sa qe pranon.. Shoku im, Shoku im🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Duket qarte se ky Djal esht Narkoman.. Shihet ne pamje
Fredi Murati
Fredi Murati 20 orë më parë
Ku shkon kjo me ate gjoks more burre. Marshallah Meri si je ti me ta marre frymen...
Piperia Athen
Piperia Athen 20 orë më parë
Me te drejt Basha ik ik ik ik hap krahun te tjereve.
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros 20 orë më parë
Dubai 8shalla si teket Naj super fuqis se rrafsh e ban per 10 minuta