Komente
Elsida Osmenzeza
Elsida Osmenzeza 2 orë më parë
Suksese te me tejshme zemra ime e vogel te lumte goja 🙏⭐️❤️🌟🌟🌟
Marcela Shllaku
Marcela Shllaku 2 orë më parë
Sa krenare duhet te ndjehet motra jote per ty..bravo ketrin
Gentiana Gega
Gentiana Gega 4 orë më parë
Bravo ketrin ❤️ artist je
adrian Gega
adrian Gega 4 orë më parë
Sukses zemra ime larte e me larte ishalla😍🥰 🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠❤😘
Damian Gega
Damian Gega 4 orë më parë
Suksese zemra vllait lart e me lart ❤👑💪
Auto Zoto
Auto Zoto 5 orë më parë
suksesa keti 😍😍
Myrvete Beqaj
Myrvete Beqaj 6 orë më parë
Bravo🌞🌞🌞🌞
dovi lana
dovi lana 6 orë më parë
Shum keng prekse ebukur me dhimbje lot😭😭 te kendoft zemra nga hera yll super djal je lum nena qe tka rrit 🙏👍 pasuria leku sesh gjithcka ne kte bot ku jetojm po prindrit jn gzim lumturi per femin femija esh bekim nga zoti per prindrit iduani irsp sa jan gjall prindrit gjith tmirat eksaj bote ju uroj onjrz vetem shendeti radh tpar 🙏🙏🙏
Klodjana Dalipaj
Klodjana Dalipaj 6 orë më parë
Bravo🌟
Lulezim Lalaj official
Lulezim Lalaj official 6 orë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Sidorela Dalipaj
Sidorela Dalipaj 6 orë më parë
❤❤❤❤❤❤
Fatime Metkaj
Fatime Metkaj 6 orë më parë
Suksese Te Metejshme !
selajdin bela
selajdin bela 6 orë më parë
TE LUMTE GOJA SHQIPETARE E SUKSESE NE MUZIKEN ETE GJITHA TROJEVE SHQIPETARE 🇦🇱🦅❤️🅰️💞💜
Antoneta Farruku
Antoneta Farruku 7 orë më parë
TË LUMT GOJA MOJË ZEMËR SE NA KE PREKUR SHUMË ZEMRA SI DOMOS VAJZAT QË KANË HUMBUR NËNAT POR TI JA KE KËNDUA VETË MJER KUSH I KA HUMB E LUMË KUSHË I KA GJALLË POR PËR KOHËN E SOTME ME MËRGIMIN NËNAT POJETOJN VETËM KANË SHUMË MALLË PËR FËMIT QË PO VDESIN PA I PO I LEXOVA TË GJITHË MESAZET DHE MU MBUSHËN SYT ME LOT KUR ZOJA THONTE NONA PO JEPTE SHPITR DHE AJO E GREQIS E SHUMË E SHUMË TË TJERA NONAT TONA JU PASTË SHKUAR SHPIRTI NË XHENETË DHE NEVE TË NA RROJNË FËMIT TË GJITHVE 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
selajdin bela
selajdin bela 7 orë më parë
KJO KENGETAE PO KENDON PER TE GJITHE BASHKIMIN ETROJEVE SHQIPERE DHE PER BASHKIM🇦🇱🦅❤️💞🅰️
selajdin bela
selajdin bela 7 orë më parë
KESHTU I KA HIJE KENGETARES SHQIPETARE E SHIKON ME VULLNET ME NGJYRA TE KUQE TE BUKURA VETEM KESI LLOJI TE KE. KENGETAREVE DUHET TI NDEGJOJ E KOSOVE E SHQIPERI 🇦🇱🦅🌹🇮🇹
sermina ismaili
sermina ismaili 8 orë më parë
I paste drite shpirti 🙏😢
Armando Stefkova
Armando Stefkova 9 orë më parë
Jasikendonin.te.paret.tane Tani.dy.huhje.nje.perteke.
Fjorela Manaj
Fjorela Manaj 10 orë më parë
Të lumt goja me kënaq ❤️
Shkelqim Islamaj
Shkelqim Islamaj 11 orë më parë
Bravo te lumte goja
xhesika kaja
xhesika kaja 14 orë më parë
Super kg
Drita Buhaj
Drita Buhaj 14 orë më parë
Artiste
Perparim Cepele
Perparim Cepele 20 orë më parë
Bravo zoti dardha suksese e meriton roskoveci nje kengetar si ju
Lorenc Protoduari
Lorenc Protoduari 21 orë më parë
Nje bravo te madhe per ty o profesore malaj na knaqet me kto kenge bravo ermelinda ke nje ze brillante rrespekte per te dy pershendetje nga Italia Vicenza 🖐️🖐️🖐️👍👍👍🔥🔥🔥
Anastas Kadena
Anastas Kadena Ditë më parë
Te gjith pa perjashtim mjeshtra...ju lumte mendja...
Hena Xhulaj
Hena Xhulaj Ditë më parë
👏👏👏
Lavdosh Lulaj
Lavdosh Lulaj Ditë më parë
Shume bukur..ju shkoje shume keto kenge...zeri i embel...paraqitja juaj fantastike...ju urojm vetem suksese.
ledio sela
ledio sela Ditë më parë
Respekte Lido. Te kendofte zemra sic ke zerin.
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi Ditë më parë
Super star ⭐️🙏🙏👼⭐️⭐️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷💕
Beqir Elezi
Beqir Elezi 2 ditë më parë
Te lumte goja Suksese
Pavllo Konomi
Pavllo Konomi 2 ditë më parë
Tani ka lezet ,kenga jote shkelqen si margaritar ne mes te natyres.Ju Ermelinda ,me bukurin tuaj e zbukuroni me shume naten dhe ja risni vleren e kenges tuaj.Kjo eshte rruga me mire per afirmimin me te larte te vlerave te Zerit dhe bukuroshe tuaj.💋❤
Ylli Hasani
Ylli Hasani 2 ditë më parë
0
irisa S . H
irisa S . H 3 ditë më parë
Per vece kenges Dhe zerit qe te prekni telat e zemres me shum me Ka bere te qaje kio goca e vogel zote Ka shum femije qe jetojne me prinder te ndare dhe babadharet ne emigrim 😭😭😭😭😭😭😭
Mallakastra News
Mallakastra News 3 ditë më parë
Mallakastra Ime
Mihal Sevo
Mihal Sevo 3 ditë më parë
Shume bukur. Harmoni e plotë midis kengetares dhe grupit qe mban ison. Kenge qe i kendohet origjinës sime.
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 3 ditë më parë
Ate lumte ajo goje se na kenaqe o mbreteresh e jugut
Vilson Torraj
Vilson Torraj 4 ditë më parë
Yll Gjirokastre. Suksese..
Kristina Qurku
Kristina Qurku 4 ditë më parë
Kenga shume e bukur . Te rrenqeth mishin kur e degjon ..
Kristina Qurku
Kristina Qurku 4 ditë më parë
Haxhi shume bukur na kenaq si perhere me ate ze si te birbilit
VANGJEL FETA
VANGJEL FETA 4 ditë më parë
Kenge te pe vdekshme bravo vajza gjirokastrite
Fatime Metkaj
Fatime Metkaj 4 ditë më parë
Ngushullime Familjes 😭 Ju Lumt Goja !
Aferdita Lamaj
Aferdita Lamaj 4 ditë më parë
Shumë këngë e bukur
Mixalis Kurra
Mixalis Kurra 4 ditë më parë
Shume bukur suksese
Lola Veliu
Lola Veliu 4 ditë më parë
Te kendofte zemra kendon si ne shpirtin tim ♡♡♡♡
Telha Mollanji
Telha Mollanji 4 ditë më parë
Demir zyko
Basilis Tsoutsis
Basilis Tsoutsis 4 ditë më parë
Shum prekese,dedikim i perkryer,mallengjyse.
Ardi Meta
Ardi Meta 4 ditë më parë
jepi Marjana na kenaq me zerin tuaj
Hamit Briskaj
Hamit Briskaj 4 ditë më parë
Bravo
lil kristo
lil kristo 5 ditë më parë
Nje Ze iparriteshem Bravo sukekese te metejshme
Ilir Likai
Ilir Likai 5 ditë më parë
Kengetare lind e nuk behesh. Ti ke lindur per te kenduar. Bravo. Je e mrekullushme.
Hena Xhulaj
Hena Xhulaj 5 ditë më parë
👏👏👏
Fatmir Hysenaj
Fatmir Hysenaj 5 ditë më parë
Nje bravo e madhe per guri rrokaj kengetar i mrekullueshem.
Enver Sulejmani
Enver Sulejmani 5 ditë më parë
🌟🌟🌟🌟🌟
Ramadan Ferraj
Ramadan Ferraj 5 ditë më parë
Një yll me zë brilant, kënga labe do rrojë në shekuj. Respekte
Anastas Kadena
Anastas Kadena 6 ditë më parë
Sh bukur
Aldi Fier
Aldi Fier 6 ditë më parë
Shum mir te lumt goja
Shaban Koqi
Shaban Koqi 6 ditë më parë
Sa vendi i bukur dhe mizika super 💯👋💯👋💯👋💯👋
Vasilika Metkaj
Vasilika Metkaj 6 ditë më parë
Suksese Ermelinda , Bravo dhe mjeshteri Bledi per punen e Bukur !
Ina Mpomba
Ina Mpomba 6 ditë më parë
👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jacaj Kujtim
Jacaj Kujtim 6 ditë më parë
Shume bukur , ne ate peisazh te shkelqyer .Suksese ne rrugen e kenges popullore .
Jetnor Ismaili
Jetnor Ismaili 7 ditë më parë
P
Artana Kollarja
Artana Kollarja 7 ditë më parë
Jane kenge qe Kane vlere te lumte moj paro ziflaj te kendofte shpirti moj kengetare e madhe je e madhe te uroje me gjithe zemer te lumte goja moj kengetare 👏👏👏👏👏👏🤗😘🤗😘
izet cullhaj
izet cullhaj 7 ditë më parë
Bravo,kenge per nenen, e,pa, arritur, ju lumte goja. Pershendetie nga kurbeti.
ELeonora Xhebexhiu
ELeonora Xhebexhiu 7 ditë më parë
Yc
Adnad Ormeni
Adnad Ormeni 7 ditë më parë
Bravo
Yzedin Sulaj
Yzedin Sulaj 7 ditë më parë
Hallall murat viroj është i bekuar nga zoti
Yzedin Sulaj
Yzedin Sulaj 7 ditë më parë
Të lumtë tani ngelën vetm këngët e kurbetit se dashuria dhe bejkë e bardhë larguan
Bujar Pirko
Bujar Pirko 7 ditë më parë
Bukur bravo
Σοφια Μαρκου
Σοφια Μαρκου 7 ditë më parë
L
Erjolda Blushi
Erjolda Blushi 7 ditë më parë
O yllll ti😍😍👏👏👏👏👏
Gladiatori Maksimos
Gladiatori Maksimos 6 ditë më parë
Thash se mthe mua u hodha perpiet hahaga
Xhemil saraci
Xhemil saraci 7 ditë më parë
Na kenaq me zerin tende brilant
Eri Mana
Eri Mana 7 ditë më parë
Shume edhimshe
Eri Mana
Eri Mana 7 ditë më parë
Super kenge
Clea Kasapi
Clea Kasapi 7 ditë më parë
😂ALnets di casa e la moglie e la sua vita di un figlio che ha una vita e il figlio ha un fg di ALnets df che
Таке Каз
Таке Каз 7 ditë më parë
Ckemi ALBANI 🙋‍♂️🇰🇿 , Kazakstannan Salem ✊
Sadik Rucaj
Sadik Rucaj 7 ditë më parë
Bravo moj vajze te kendofte zemra
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 7 ditë më parë
Te kendofte shpiti mrekullja vet cajupi
Roza Roza
Roza Roza 7 ditë më parë
2,2,2021 V⭐L⭐O⭐R⭐A⭐⭐⭐⭐👋
Juli Koka
Juli Koka 8 ditë më parë
Ooo paaa shum bukur bravo te lumt goja
Marjanthi Caushaj
Marjanthi Caushaj 8 ditë më parë
Artiste e kompletuar je sa me larte te pafsha 👏👏👏👏👏👏