Kmn Azet Instagram story
0:45
16 orë më parë
Mozzik mit Hanna
0:29
14 ditë më parë
perputhen Jasmini Andi
0:26
14 ditë më parë
perputhen prapaskenat
1:00
14 ditë më parë
perputhen prapaskenat
0:38
14 ditë më parë
perputhen prapaskenat
0:16
14 ditë më parë
perputhen prapaskenat
0:10
14 ditë më parë
Andi Jasmin Live
2:24
Muaj më parë
loredana hanna
0:05
Muaj më parë
KMN AZET Instagram Story
1:02
perputhen prapaskenat
0:29
Muaj më parë
petputhen
0:13
Muaj më parë
petputhen
0:05
Muaj më parë
perputhen Kristiani Murati
0:09
Perputhen Riniani Sara
0:08
Muaj më parë
Loredana und Hanna
0:06
Muaj më parë
perputhen Andi
0:13
Muaj më parë
melissa perputhen
1:00
Muaj më parë
perputhen prapaskenat
0:19
Muaj më parë
azet insta story
0:24
Muaj më parë
Perputhen
2:27
2 muaj më parë
Perputhen
0:20
2 muaj më parë
Perputhen Juli
0:52
2 muaj më parë
Perputhen
0:11
2 muaj më parë
Perputhen
0:07
2 muaj më parë
Perputhen
0:02
2 muaj më parë
Peputhen Antonela Mevlan
0:12
2 muaj më parë
Komente
Exotic JDM
Exotic JDM Ditë më parë
alnets.info3ncIL-8Mi8M?feature=share
Den Yo
Den Yo Ditë më parë
Der andere hat ja voll die eklige Aussprache ich musste 3-4 Mal hinhören bis ich überhaupt seinen Slang verstehe jungeee😂
Albostv
Albostv Ditë më parë
🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂
Era jashari
Era jashari Ditë më parë
Zemren ta honksha o jet o drit o shpirt
Blerina Avdiaj
Blerina Avdiaj 2 ditë më parë
Skiftere lacit u ngjalle ti sdi tlash ftyren tende.
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani 2 ditë më parë
7u u spo 88 oo399 88 iiu377 uyt3g77 77ubui
Nori Murati
Nori Murati 3 ditë më parë
😂😂😂😂
Dimitra Xoxha
Dimitra Xoxha 3 ditë më parë
Je si fallco
Elma Shabani
Elma Shabani 3 ditë më parë
shpirti jem
Dimitra Xoxha
Dimitra Xoxha 4 ditë më parë
⭐⭐⭐⭐⭐🧿🧿🧿
Sajmir Gjaci
Sajmir Gjaci 4 ditë më parë
😂😂😂🙃
Zhabi Qwe
Zhabi Qwe 5 ditë më parë
Ma ke shpif totalisht
Zhabi Qwe
Zhabi Qwe 5 ditë më parë
Po ik moj na e shpife
Shqipe Muqaj
Shqipe Muqaj 5 ditë më parë
❤️😘A❤️❤️😘😘J😘😘😘😘
Laki Luk
Laki Luk 6 ditë më parë
Ich bin Albanerin und hab erst beim zweiten mal verstanden was sie sagen😂
Ioana Ioana
Ioana Ioana 6 ditë më parë
Hoo zemra vogel 😍😍😍💖💋
Mirjeta Mustafa
Mirjeta Mustafa 7 ditë më parë
😂🤲🙏🙏🤲
Jsjsjsj Kskkssskk
Jsjsjsj Kskkssskk 7 ditë më parë
Mendja vec n ballkon😂😂
Issa Ali
Issa Ali 7 ditë më parë
❤❤❤❤😘😘🧿
Omar Sallmani
Omar Sallmani 8 ditë më parë
Ta cifsha krishternn
Egzon Istrefi
Egzon Istrefi 8 ditë më parë
😘😘😘😘😘🙂🙂😁
Safet Myftaraj
Safet Myftaraj 9 ditë më parë
Zoti të rujt 💎
KOSOVO is doing the best music in Europe
KOSOVO is doing the best music in Europe 9 ditë më parë
Foli shqip femiut, une i kam 4 dhe 2 vjec e flasin shqipen shume mire se gj. Angelze e meson ne shkolle
Vaje Karaj
Vaje Karaj 9 ditë më parë
😍😗❤👑
Aurora
Aurora 9 ditë më parë
Cute🤍❤️
Ylli Krasniqi
Ylli Krasniqi 9 ditë më parë
A Dole kurv me fole
Orhidea Kida
Orhidea Kida 9 ditë më parë
🤗🤗🤗🤗🤗😻😻
Rizvani Monaliza
Rizvani Monaliza 10 ditë më parë
Mashallah sa shpeyt u rit inshaAllah e ruhn zoti .
Lazer Pergjoni
Lazer Pergjoni 10 ditë më parë
Jeni shume te bukura melisa lleshi dhe antonela berisha
Nerxhivan Nerxhivan
Nerxhivan Nerxhivan 10 ditë më parë
Melisa je me e bukura motra te dua shum respekte ke nga un ❤❤❤❤❤💋💋💋
Albania Smile
Albania Smile 2 ditë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ..
Loz Man
Loz Man 10 ditë më parë
Mso te flases njeher idiote esht qeshin jo ceshin kokrra malokes jo ne itali te rritesh ti por dhe ne hen prap maloke do ngelesh
Loz Man
Loz Man 10 ditë më parë
Aty mbaje jesmina ne goj se per ate pun je ti
Loz Man
Loz Man 10 ditë më parë
Hakeri femrave
Loz Man
Loz Man 10 ditë më parë
Ik Ore klluf ajo tall p.... me ty ti I kendon si loqe
Çağan Efe Ak
Çağan Efe Ak 10 ditë më parë
noldu yavrum kafanı kaçırmış gibi ne sallıyon???
bruna diko
bruna diko 10 ditë më parë
buce eshte materjalistja
Stuhia Murati
Stuhia Murati 10 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
ela ela
ela ela 10 ditë më parë
Mesoje vajzen Shqip se Deuch do mesoj ne SHKOLL
Ina Ina
Ina Ina 10 ditë më parë
🙈🙈🙈😏😏😏😘😘
Zenun Tahir
Zenun Tahir 11 ditë më parë
E ju hyft kari
Çağan Efe Ak
Çağan Efe Ak 11 ditë më parë
Ana çook tatlı yaa
Ylber Racaj
Ylber Racaj 11 ditë më parë
🥂🍺🍶🍻🥛🍾🥢
Eda Azizi
Eda Azizi 11 ditë më parë
❤️
Tina Bytyqi
Tina Bytyqi 11 ditë më parë
O shpirt💛❤💛❤💛🧡💛🧡💛💛🧡🧡💚💚💛💟💛💟💞💟💞❣💞❣💞💝💞💝💞❣💜💞💜
Aleyna Ist geil
Aleyna Ist geil 11 ditë më parë
Einfach lachflash wie sie sich nd entscheiden können HAHAHAHHAHA
ll aa
ll aa 12 ditë më parë
Far lope
KOSOVO is doing the best music in Europe
KOSOVO is doing the best music in Europe 12 ditë më parë
Gramosi Azet from Kosovo
KOSOVO is doing the best music in Europe
KOSOVO is doing the best music in Europe 12 ditë më parë
O zemra tu gzoft qashtu shqipen mos e harroni jonsi te Shqiperise qe hupin identities si te iki jashte
Klevisa Nuri
Klevisa Nuri 12 ditë më parë
Sooo cute
Albania Albania
Albania Albania 12 ditë më parë
😂
Lola Toci
Lola Toci 12 ditë më parë
😂😂😂 yll je
Loz Man
Loz Man 12 ditë më parë
Jasmina esht ulkonj
Anduena Pajaziti
Anduena Pajaziti 12 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰
Redzep Djokovic
Redzep Djokovic 12 ditë më parë
Melisa you are the best, we miss you in perputhen. R Gjokaj NYC
File Qukaj
File Qukaj 12 ditë më parë
Melissa ktheu në emision
Daniel Abazi
Daniel Abazi 7 ditë më parë
Larg qofte
Shpresa Bytyqi
Shpresa Bytyqi 10 ditë më parë
❤️❤️❤️
Sy jeshilia LSIT
Sy jeshilia LSIT 12 ditë më parë
O baxhell najtesh
Lola Toci
Lola Toci 12 ditë më parë
Sa shkoni o zot te dy jasemin 😘😍 andi😘😍
Joanna Usa
Joanna Usa 13 ditë më parë
Mashallah syni keq mos Te paft Te rujt zoti 🙏👸🏼🌺
Arbenita Gecaj
Arbenita Gecaj 13 ditë më parë
Bukorche e Vogel ❤
Marashi Celi
Marashi Celi 13 ditë më parë
I madh je ti
Seli Alushi
Seli Alushi 13 ditë më parë
😂😂😂😂😂 me lot Andi
BTS
BTS 13 ditë më parë
😇😇😇😂😂🤗🤗
Jetmira Ismaili
Jetmira Ismaili 13 ditë më parë
Femen kot
Sa-va-ge Re-in-a
Sa-va-ge Re-in-a 13 ditë më parë
Awww 🥰 cute girl Hana je shume e bukur 🥰❤️❤️❤️❤️💕💕💕
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi 13 ditë më parë
Sa mir Andi e emiton boren bravo 👏👑⭐️
Jetmir Avdyli
Jetmir Avdyli 14 ditë më parë
o sa e mire shpirti jem
Lindia Lindia
Lindia Lindia 14 ditë më parë
O zemra e vogel ❤❤❤
Blerina Labaj
Blerina Labaj 14 ditë më parë
O shpirti vogel
Reno Lujkaj
Reno Lujkaj 14 ditë më parë
Po zemra e vogel zoti te ruajte dhe mos te ndodh asgje deri sa te vij🤫🤐🙄😪😈😈😈
Orient Bobaj
Orient Bobaj 10 ditë më parë
Qfar do te thot kjo
Reno Lujkaj
Reno Lujkaj 14 ditë më parë
Mos harro duhesh te gjesh shtepine dhe te merrsh me vete 1000 milion leke. Ose do ta vras vajzen me thike hahahaahahah gjithashtu edhe burrin mos harro vajzen do ta plagos ne bark ne shpine dhe ne tru me te gjith fuqine qe kam .Jam rruges dhe nese ke ne plan te ikesh ne nje qytet ose ne nje shtepi tjeter ke kamera ne shtepi. Mos harro mos thirr policine dhe mos i trego burrit. O gjithashtu do e ndash burrin nga vetja ose e di se cfare ndodh hahahahah.Mos i trego policise sepse do tia pres edhe qafen vajzes LOREDANA HAHAHHAHAAHAAHA
Reno Lujkaj
Reno Lujkaj 14 ditë më parë
Nese nuk po me pergjigjesh ketu tani do te nisem LOREDANA ime ,dashuria ime e perjetshme
Reno Lujkaj
Reno Lujkaj 14 ditë më parë
Do te te ve ne shtrat dhe te te puth ne qoftese nuk do do te te be me zori hahahahahahahahahah shpirti im dashuria ime zemra ime shembla ime . Te kam ardhur nje her ne shtepi dhe te kam vedosur kamera.Tani jam duke te par cfare po ben .🥰😍😘😘😘😘😜😘😝😝😝😚☺😙😗😘🤩😍🥰😝😝🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤐🤪🤪🤪🤪🤪🤪.Te dashuroj pa fund
Dashurije Gashi
Dashurije Gashi 14 ditë më parë
Melisa ❤️ti ke qenë e vetmja në pëputhen që e kam shiku sepse ke thën gjithmon atë të verten kurse tash as që e shikoj asht ba bajat ska më pesonazh aty mbrenda Të pëshëndes nga ❤️
Ana Lleshi
Ana Lleshi 14 ditë më parë
Oh you’re so sweet girl ❤️🐹🐹🇺🇸🇦🇱
Reno Lujkaj
Reno Lujkaj 14 ditë më parë
No she isnt
Ajet Kurtaga
Ajet Kurtaga 14 ditë më parë
Mos u dani asnjehere
Ganimete Thaqi
Ganimete Thaqi 14 ditë më parë
❤❤♥️♥️💞💞💋💋
Anon Ymous
Anon Ymous 14 ditë më parë
oj shpifme
natyre_animal_11 love
natyre_animal_11 love 15 ditë më parë
O zemra e vogel si yll drite marshalla vetem per ket bukuroshe duhet te ribashkohesh me loridanen qe ta kesh pran cdo nat bukuroshen e vogel qe ta knaqin zemren 😍 nje gjyshe🇦🇱
Lumnije Krasniqi
Lumnije Krasniqi 15 ditë më parë
🐖🐴🐖🐖🐖🐖🐖😝
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili 15 ditë më parë
Po ky shpetoi nga kjo,me ne fund i erdhi mendja ne vend Andit qe e la.