Komente
Arti Hoxha
Arti Hoxha 7 orë më parë
Nje ministre shume e mire bisha e aviacionit civil Belinda edhe ministre rendi do t'a bente shum mire🌹🇦🇱♥️
Sanja Nikolic
Sanja Nikolic 7 orë më parë
Juve per fat te keq vetem XHAXHI ENVER KA DITUR TJU MABJ SE VETEM AJ JU KA NJOFTUR SE QFAR NDYRSIRA JENI SHKORDHATAT NJERZ KRIMINELA HAJDUTET PLAQKITES VRASES NJERZ PA TRU PER FAKTIN SE JENI ASHTU DHE DO MBETENI GJITHMON NJERZ KRIMINELA PA KULTUR PA MORAL VRASES HAJDUT KRIMINELA JUVE DUHET TJU IZOLOJN MOS TJU LEJOHET KALIMET KUFITARE SE EDHE NE PERENDIM NE EVROP TE TILL JENI RNOFT ENVER HOXHA ME GJITH RESPEKT PER ENVER HOXHEN
Silvana Deli
Silvana Deli 7 orë më parë
😂👏😂👏😂👏
Ahmet Malevija
Ahmet Malevija 7 orë më parë
Zani i ktij njeri me nji bagazh t lakmushem duhet t ndigjohet ma fuqishem pastaj shihet sa konkurrues asht
Luan Veliu
Luan Veliu 7 orë më parë
Kaq shume sa e ngrit figuren e edit sipas tejet . Ti nje permendore ne vendin ku ishte babait fryezues.
Berushi Nuredin
Berushi Nuredin 7 orë më parë
Popullore cotoni myslim murrizin ne cdo Aretha ti shporrim kto hajdutanga 30 vjet pensjonistet jan ne hall te madh
Erika Antili
Erika Antili 7 orë më parë
Nuk ta ka fajin shoqeria konservative moj vajze. Familja nuk te flet per arsye se ke zgjedhur nje person jo te shtreses tende.. esht shum e rendesishme ne kohe kaq te turbullta te mos shkaterrosh pemen gjenetike.... por fatkeqesisht ke rene viktime e globalizmit.. femra te cekta si ty gabim qe i nxjerrin ne rrjete televizive..
Berushi Nuredin
Berushi Nuredin 7 orë më parë
Zoti murrizi bashkohu me Partinin pensjonistve se sto Ike te gjith me vete
John Nika
John Nika 7 orë më parë
Boll tani me saliun e ilirin.po tregoju njerezve se qfare ke bere tash 8 vjet e qfare plani ke ne te ardhmen.njerezit nuk duan te degjojne pordhe fallco
Leonard Leo
Leonard Leo 7 orë më parë
le naaaam....bash
Kened Gjonaj
Kened Gjonaj 7 orë më parë
Kti ja shkerdhesha vorrin
Dallas Tyson
Dallas Tyson 7 orë më parë
Rraza e servilava gjithë jetën me spiunlliqe,burra leshi, harom ju qoftë o burra leshi lëpirësa spiuna servilat e një psikopati,
Tristan Gerven
Tristan Gerven 7 orë më parë
Selim skelcimi
london elbasan
london elbasan 8 orë më parë
Elbasani po fillon tn 🔥🔥🔥🔥🔥
Crist Lucky
Crist Lucky 8 orë më parë
Problemi eshte qe duhen degjuar me shume hallet e atyre shtresave qe Jane shume te varfra. Shkohet qarte edhe zonat ku PD bene fushaten elettorale e magari problemet e atyre mund ti zgjidhi neser..
telekomanda 84
telekomanda 84 8 orë më parë
Forca Elbasani, pres nga ju proges! E dini vete ju ku e kam fjalen!
Αγγελικη κρητικα
Αγγελικη κρητικα 8 orë më parë
PIKA QE SJU BIE JU JENI ATO I IJENDUAT 50 VJET. ENVERIT. JU I KENDONI SOT DJALIT. ATIT EDIT. O KOMUNISTAT E MU.....T SHKO MBUTUNI. TURP TE TJERET QAJN. QE I PRISH SHTEPIT. BURA LEGENA
Nuri Hamzaj
Nuri Hamzaj 8 orë më parë
IK OJ FATIME ,MESO TE SHKRUASH SHQIP....!
mirand muhametaj
mirand muhametaj 8 orë më parë
Paska flot ajorore ministrja ndoshta do te thoshte flot gooojo
mirand muhametaj
mirand muhametaj 8 orë më parë
Armiku me madhe i shqiperis dhe shqipetarve i kemi ne parlamentin
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 8 orë më parë
EDO EKE PERMEND SHUM HER NOC RROKUN MERR SE MERITON
ylberi seferi
ylberi seferi 9 orë më parë
DUHANINIT I BENE ZBOR SI TURQIT , NISHESTES I BENE ZBOR E THITH SI ELEFANT. PROBLEM SERIOZ KA ME PROSTATIN QE AQ SHUME U TALL ME VETERANET E PARTISE SOCIALISTE , " PARTIA E PROSTATIT " , ZOTI TA JEP ATE QE SHAN E PERBUZ. * ZOTI GJYKATSI I PAMVARUR * NGA S.P.A.K.u
ylberi seferi
ylberi seferi 8 orë më parë
ENKEL E DI QE FLET SERIOZISHTE POR GRUAJA LINDA NE QOFTESE E DO SHUME MIR MUND TA TERHEQ NGA SKENA ,SE KA MARE Ç,HERE TE KEQE ,STRESI I MADH ÇAN GURIN...
Behare Vila
Behare Vila 9 orë më parë
Mir ta bejn qe nuk te fl
Behare Vila
Behare Vila 9 orë më parë
Umb te bardhet oj debile
Ivmiak Ivmiak
Ivmiak Ivmiak 9 orë më parë
Rrespekt per ket Patriot te Ditur Agron Dalipi.Lufto kunder sllavo butharo bolshevikve Shqipfoles.💪🤛✌
Rudi T
Rudi T 10 orë më parë
Bithe lepiresit e L S pordhes i bashkohen PS te Fatos te degjeneruarit e Ramysh hajdutit keta fara me e qelbur qe nderojne karakterin vetem per te lepire kockat e qelbura te politikaneve te koruptuar 30vjecare o klysh putanash o jashtqitja e Kombit Ptuuuuuuuu ndyresira
Rand Sesi
Rand Sesi 10 orë më parë
O Grida luanesha♥️💪
flotri daka daka
flotri daka daka 10 orë më parë
Ku bazoheni ju ? Vrau gruan dhe uvetvar .kushe epa. .....
Lady In red
Lady In red 10 orë më parë
O vjola o pabukse nga parku , u bere ti moj t flasesh per leket babit ? Boll genjeve njerzit dhe mendjen tate kot
Kaltrinë
Kaltrinë 10 orë më parë
E madhe Olta Daku.
Edmond Shallvari
Edmond Shallvari 11 orë më parë
Kontrolloret greke nuk pranuan te vine. Bile dolen me nje deklarate e cila u botua tek gazeta greke Καθημερινή.
Eni Zeneli
Eni Zeneli 11 orë më parë
Ik.mer te qifsha koken ty legen dallaveraxhi kafesh
Raka Bumi
Raka Bumi 11 orë më parë
B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X-..❤️⤵️ 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618110925
N S
N S 11 orë më parë
Can you translate this in English,very interested in what this professor has to say
Rand Sesi
Rand Sesi 11 orë më parë
Po ca jan kto pyetje qe ju jep dhe zgjedhje a b c o gazetar sikur po japin provime
taulanda devaj
taulanda devaj 11 orë më parë
Ti je patriot dhe do vjen koha qe to do te qesh me keta qelbesira anti shqip
Florida Florida
Florida Florida 11 orë më parë
25 dislike nga injoranca Shqiptare.!!
taulanda devaj
taulanda devaj 11 orë më parë
Po mos jau fut ketyre pro grokosllav anti shqiptar Beso puno dhe do fiton Nuk kemi shtet populli jom ka tru peshku ishalla zgjuhen
taulanda devaj
taulanda devaj 11 orë më parë
Po mos jau fut ketyre pro grokosllav anti shqiptar Beso puno dhe do fiton Nuk kemi shtet populli jom ka tru peshku ishalla zgjuhen
taulanda devaj
taulanda devaj 11 orë më parë
Respekt Agron
taulanda devaj
taulanda devaj 11 orë më parë
Tu te lumt ne nuk kemi pushtet shqiptar por kemi klush sllavo grek anti shqiptar ashtu dhe Qabeu Ishte nje anti shqiptar Mos u dorzo kur Respekt Agron je patriot
Florida Florida
Florida Florida 11 orë më parë
Pse duhet te jemi ne kerthisa e botes thot nyja. Fol ne emer te Shqipes o koqe dhe konsoderohe vehten me privilegj qe flet gjuhen Shqipe.
taulanda devaj
taulanda devaj 11 orë më parë
Nuk ka shtet Agron nr kemi ne pushtet bukperbus anti shqiptar Ti mos u dorzo beso puno firo Respect Qabej ka qen antishqiptar na ka hup drejtimin e gjuhes ne nuk kemi asgje te huazuar Keta Jan anti shqiptar pro Sllav Grek etj etj
Florida Florida
Florida Florida 11 orë më parë
O Gazetare te dhjere. Ju jeni cironga perpara nje balene si Agron Dalipaj. Do beni mire ta ftoni per te miren tone e jo te beheni tendencioze per te ulur shkencen e tij. Ky trap gazetare ska per ta njohur kurre vehten e tij. Faleminderit profesor Agroni. Je madheshtore ne punen qe ben.
Marjan Lnd
Marjan Lnd 12 orë më parë
Ma ke shpife mo ta qifsh familjen si grat 🖕🖕🖕🖕🖕
Luljeta Nila
Luljeta Nila 12 orë më parë
Faqja e zez jurija, me ti shti ethet nbark stilista te leshit
Arben Çokaj
Arben Çokaj 12 orë më parë
Të dy e urreni Ramën, Rama ka energji edhe për 1+1 mandate...
Parents Tablet
Parents Tablet 13 orë më parë
Je ne amerik 💎💎se ne shqiper ...🤣🤣🤣.po te mos. Jeshe djal . DJ as l deputet leshi .preshow asgje nuk behesh asgje.
Flora Gusha
Flora Gusha 13 orë më parë
Laberia or zoteri eshte uragan inteligjence .Edi Rama i vetmi qe vuri dore ne rregullimin e Shqiperise Plaste nga inati e xhelozia kush interpreton Gjera jo reale Aeroporti Vlores veper madhore bashke me Tunelin e Llogorase.Vlere per Vloren dhe Shqiperine.Edi Rama fitore .❤️75 mandate
Ervin Agalliu
Ervin Agalliu 13 orë më parë
Mos u merni me borxhin dhe ppp se nuk i kuptoni ju ato thotë i madhërishmi..... Po pse budalla është i madhërishmi të tregoj se si në një vend kaq të varfër të tregoj se si bëhet milioner ai dhe gjithë zarat që i rrijnë mbrapa me emrin ministër????
good day
good day 13 orë më parë
Ka shume idiote ne Krra-Krra , por ky Cako ua kalon te gjitheve.
DatingSeiteOnline com
DatingSeiteOnline com 13 orë më parë
Are you looking for hot dates in your neighbourhood?
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj 13 orë më parë
Olta eshte shume e pergatitur e paarritshme
Bistrica Bistrica
Bistrica Bistrica 13 orë më parë
O kar, te eshte trash gjuha. Do tbjer trompoz o kar, mos pi ma, dhe leje turqin e arabin se jan superfuqi, smeresh dot me ta as ti as rama as lul bitha
Lummboo Zzer
Lummboo Zzer 14 orë më parë
Bobo Sa te lodhur jeni 2021 hapeni bythesh me projekte Rrugesh dhe kanalizime. Hahahhahahahah Hajt ju rujt zoti
Lummboo Zzer
Lummboo Zzer 14 orë më parë
Hajt hajt Lepirje sheshit , pa perdor duar fare je ti zonje . Te lumte goja e bukur gelltitese. Puc puc
Lummboo Zzer
Lummboo Zzer 14 orë më parë
Bravo ti bashke me bashkelepiresit e tjere dhe super militantet . Hajt edhe ti shko lepija pak babolken Ismali qamil ramos. Tani me eshte mbushur mendja qe nuk ka me burra te llafit ne Politike. NUK JENI ME BURRA, jeni nje tufe tranvesitetesh. Shkerdhate burre
Lummboo Zzer
Lummboo Zzer 14 orë më parë
Sa keq me vjen per ate qytet , dhe per popullin e vete. Do jetojne ashtu , qytet i marr pend nga injoranca gankstere dhe super e dhuneshme dhe nga kumbaret e lidhur me ndonje politikan ose me ndonje gjykates qe merr rryshfet. Pas gjithe kesahe dalin jeta ne tv dhe thone perse nuk denonconi Krimin ose kriminelet. Ikni more.mbushuni se i lodhet Shqipetaret.
telekomanda 84
telekomanda 84 8 orë më parë
Te kane lene ata qoftelarget pa arsim, e derrmove gjuhen e nenes! Nuk ta kam me keqdashje, ama edhe ti beje nje perpjekje! Te pershendes.
Liri Kaliqi
Liri Kaliqi 14 orë më parë
O enkel ke hall in e gruas tende por cfar do te thoni per Edin ai prape do fitoje dhe lsi do shkrihet
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 14 orë më parë
IKE O SURRATE MUTE
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 14 orë më parë
ATI POPULLI MIRE JA BEN
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 14 orë më parë
CA TURPI
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 14 orë më parë
O QELBESIRA KOMBIT
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 14 orë më parë
IKE MOJ PROSTITUTE E RILINDJES
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 14 orë më parë
DO TA MARRI USA ATE KULLEN E EDI RAMES
Gjin Rrahmani
Gjin Rrahmani 14 orë më parë
Të ruajt Zoti bukurosh🙏🙏
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 14 orë më parë
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KTA JANE KELYSHET E ENVERIT
fashion world
fashion world 14 orë më parë
Anxhela e di se do na perfaqesoje ne menyren me te mire,me pa durim po e pres performancen.Shume suksese yll❤
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 14 orë më parë
NENEN JU QIFTE AMERIKA
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 14 orë më parë
O KELYSH
Kleo Karriqi
Kleo Karriqi 15 orë më parë
Live je shum me mire ❤️
Perparim Kastrati
Perparim Kastrati 15 orë më parë
Ky paska shkar fare ,po mbahet ky per kryeminister ,po ky eshte rrugac o Shqiptare ,ca jan keto karagjozlleqe ,po ky qenka i cmendur vertet o Shqiptare ,po nuk eshte turp te jet ky kryeministri jon ,sot u binda qe ky eshte psikopat 100 %,sa turp kush na ka qeverisur deri tani sa turp .
Natasha Stefa
Natasha Stefa 15 orë më parë
FAJIN PER KETE SKANDAL E KA QEVERIA
qopoy dnon
qopoy dnon 15 orë më parë
Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.
Al Marpepa
Al Marpepa 16 orë më parë
Sa vjet denohesh ne Shqiperi per armbatje pa leje? 3 Po 5 vjet? Kjo duhet te shumezohet per çdo armatim te gjetur dhe ti jepet denimi personit/personave te implikuar. Keta persona qe mbajne kete lloj armatimi jane teper te rrezikshem. Qartesisht nuk i kane per vetmbrojtje. Per mendimin tim, nga 30-40 vite per person me duket e drejte. Krimi ne Shqiperi lulezon per disa arsye: Lidhja me politiken. Korrupsioni i drejtesise. Denimet e uleta. Paraja. Te pakten denimet (kur fajtore me prova te pakundershtueshme) te jene te larta. Kjo mund ti dekurajoje njerzit nga krimi. Kuptohet, e njeta vlen dhe per politiken. Ku me teper duhet te perdoret dhe elementi "tradhtar i kombit" persa shperdoron detyren.
Asim Hoxha
Asim Hoxha 16 orë më parë
Te gjitha te vertetat e medha lindin dhe konsiderohen si blasfemi.A eshte Akadamia e shkrncave a edhte si Inkuizicioni ne Mesjeten e Erret.
Pirro Gjoleka
Pirro Gjoleka 16 orë më parë
O Llapa behu burr e jo kurve si Arian Curri. mos na bej te ndershmin se ja ben bam qe je i korruptuar si kurva e Arian Çanit.
Jetmira Fishta
Jetmira Fishta 16 orë më parë
Jozefina ti je nje zonje e Shkodres dhe e tane Shqiperise !❤️
Private Zone
Private Zone 16 orë më parë
Zemërimi i një nate ❤