Komente
Deti D
Deti D 3 orë më parë
DOKTORR PROFESOR SALI BERISHA 🇦🇱💪💪✌️✌️
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha 3 orë më parë
Po si ka mundesi si vetem zi qet nga goja mor motefaksh... Nuk te shikon robi nje here per mire.. Ta shkerdhefsha gjenetiken o rob i korruptum
lavdim lami
lavdim lami 3 orë më parë
Ju lutemi shume infermiereve jepjani ketij palle medicine e duhur,,,,,,, se Ky ka hik per lesh nga truni,,,, leket I pagun luli,,,
Βερα Μπεκιρι
Βερα Μπεκιρι 3 orë më parë
FAQEN. TE. ZEZE. E. KINI. JU. SALI. BERISHA. , JU. JA. DHATE. SHQIPERINE. GREKUT. DHE. EDI. RAMES. : RAMA. E. ZHVESHI. SHQIPERINE. I. LA. NJERZIT. PA. BREK. " NE. BITHE. " DHE. PERVEC. PASURISE. QE. BERI. " POR. MBUSHI. EDHE. BANKAT. ME. LEKET. DHE. GJAKUN. E. SHQIPETAREVE. : TANI. JEPI. VOTEN. E. TRETE. ZOTIT. RAMA. " DHE. PAS. VOTIMEVE. POPULLI. TE. MBULOJE. BITHEN. ME. GJETHE. FIKU. " KU. E. KE. DEMOKRACINE QE. DO. U. SILLJE. SHQIPETAREVE. MOR. PALO. SERB " KU. E. KE. BURERINE. " MOR. BUBURECA. MUTI. ?????.
Veko Barjamaj
Veko Barjamaj 3 orë më parë
Po ju zoteri me ca u pasuruat , apo nuk ju duken ato qe keni apo hajduti thote kapni hajdutin.Po si keni moral mre zoteri qe e late Shqipetine me gjak ne 97, e ropet popullin .Mos dil me shko ne kishen e Lacit dhe laj mekatet
Mira Dragjoshi
Mira Dragjoshi 4 orë më parë
Sa gjynah
Helloou Bitch
Helloou Bitch 4 orë më parë
👍
Helloou Bitch
Helloou Bitch 4 orë më parë
👍✌
Zonja nga Qyteti
Zonja nga Qyteti 4 orë më parë
Nuk e Kane lidhur akoma kete qelbesire ,30vjete we e ropi,zhvati she shkaterroi totalisht ate vende she nuk rri pa lehur akoma.Ngrihuni o njerez shkoni she shpetheheni gjirin lalzit Ku u bejne dhe karshillek gjirizet e kombit.
OO OO
OO OO 4 orë më parë
Ti e nje miliard fishove pasurie tende dhe popullin tend e vrave e vodhe e grabite e rope e skllaverove dhe e shite
Andrea Cuka
Andrea Cuka 4 orë më parë
po ik mo legen burr të mban dheri ty ishalla të mer zoti sa më shpet ty 🙏
Juli Jazaj
Juli Jazaj 4 orë më parë
Ky na qenka fukara I pikur ky spaska miljon
Altin Nikolli
Altin Nikolli 4 orë më parë
Hahahahaha ti je i madh.Më behet të shes shtëpinë që të jap ndonjë lek borxh.
Eduart Tahirllari
Eduart Tahirllari 5 orë më parë
Zoti te dhent shendet
Diana Katundi
Diana Katundi 5 orë më parë
Po ti sa e ke shufishuar me marjen e pallatit te sporti pasurine , o Sali ?Lereni popullin tju ndeshkoje per keto 30 vjet qe e ropet , erdhet me b...ke neper kembe dhe u bete pashallare te vendit.
Mosmebezdis Mjaft
Mosmebezdis Mjaft 5 orë më parë
Un kērkova tē konvertoj patentēn e karrocēs mē than qē shko konvertoje nē Shqipri
Jamba 95
Jamba 95 5 orë më parë
PO ZENI JOTE QE U " PASURUA " ME BORONICA DHE DHENDRI JOT VODHI ISH KLUB PARTIZANI FALE TY BASHIBOZUK PERDORE PUSHTETIN DHE SPAKU PO VONON PER HAPJEN E DOSJEVE E VRASJEVE TE 200 DJEMEVE NE TROPOJE DHE VAREVE TE DJEMEVE HAKLAJVE I VURE DINAMITIN KKA SHUME PUNE SPAK ME TY , LIKEN , LULIN , MONEN DHE RAMEN E SHUME POLITIDHJER .
Mosmebezdis Mjaft
Mosmebezdis Mjaft 5 orë më parë
Emigrantēt Sqiptar tē diskriminuar nga Shtetet qē kufisohet gjeografikisht por mbi tē gjith diskriminohen nga sheti I tyre
Drejtesi
Drejtesi 5 orë më parë
Tani eshte pandemi boterore dhe nuk ka faj njeri, duhet te ruhemi, po ne vitin 1997 cfare lloj pandemije ishte, apo dhe ajo erdhi nga Sureli.
LABI MUSIC
LABI MUSIC 5 orë më parë
ik or gjakqirr ti duhet t ishe pushkatuar o vrases
Γιαννης Οικονομου
Γιαννης Οικονομου 5 orë më parë
Ik o mut berisha
Enrik Rushan
Enrik Rushan 5 orë më parë
Po e godet ai se nuk do ket vella ajo dine ku bejne keta se as tre minuta nuk vete ai po te kete ndonje vella trim dhe e vadit asfaltin me gjak si der I therur
Eduart Tahirllari
Eduart Tahirllari 5 orë më parë
Zoti te dhent shendet
Eduart Tahirllari
Eduart Tahirllari 5 orë më parë
Zoti te dhent shendet
Tofi Bregasi
Tofi Bregasi 5 orë më parë
Betet kazan ter jeten juve gjall qenga ky klysh po po se esht kazani jot zier ato qedo tija more kriminel ti dovarur ne litar se faj jot ishte fute gjith korrupsjonin ne vend fillo na firmat qe umore te'gjitha leket shqiptarve tek korrupsjoni ne xhdo nivel shtetror..
Juli Jazaj
Juli Jazaj 6 orë më parë
Po me kete mereni akoma ky ka ik per lesh
Kosta Ziu
Kosta Ziu 6 orë më parë
Booooooo Akoma gjall KY!!!!!!
Zyra Lapi
Zyra Lapi 6 orë më parë
Zoti i madh qa fatkeqsie e te shkretit na qa po hekim me fitu buken e gojes
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen 6 orë më parë
POPULL SI IKA QEF ENVERIN DOJENI FORT VOTONE DHE DO TE IZOLOHET SHIPRIJA
Luca Luca
Luca Luca 6 orë më parë
Vetem x neve qe jeni resident ktu edhe esht problemi ishalla mase kthehet ky ligj edhe na i legalizojn
Luca Luca
Luca Luca 6 orë më parë
E vertet edhe mua ma kan heq patenten para nje jave edhe se di pse heqin patenten se ne jemi nje shtet eropeo edhe x neve esht shum shqetsim
S3 Si
S3 Si 6 orë më parë
Tkalume qunave 😢😢😢😢
ching ching
ching ching 7 orë më parë
Po po Vishni pasuri ju vidhni kujt Jan ato pare nuk Jan te popullit ,ku igjen banga paret I pjell ,doni me u Bo te pasur ju pa punu ,fare pa derdh djers ,drejtsia po nuk gjykoj shteti gjykon Zoti ,shkon sa shkon ta dalin prej hundesh paret pa djers
Bashkim Karamuca
Bashkim Karamuca 7 orë më parë
Ometamarrsha te keqen ogjigand ngjela
Nerone Bianco
Nerone Bianco 8 orë më parë
Po menohesha se car mungon ne kte gar ja doli, dode krifi floket alla timoshenko si heren tjeter se mund te marresh noi vot
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen 8 orë më parë
O GJIKNUR AI KEBA GADI THAST E MEHILLIT
Astra Romeo
Astra Romeo 8 orë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Avni Berisha
Avni Berisha 8 orë më parë
Oj zonj ca je tuj fol o vraft qulli ju cam koti servila grek ju zdini me lidh dy fjal e jo me shum
djalingatropoja
djalingatropoja 8 orë më parë
Rilindje, rilindje ehhh Shqipni sa poshte ke ra!!
Tonin Qarkai
Tonin Qarkai 8 orë më parë
O Dervishi te qift greku Nane Un ne greqi jam qe nga viti 1991 ne Edessa Greqi edhe keto greket e pranojn qe greqia fillon nga Athina e deri ne kufi me turkun prandaj nga Athina e deri ne kufi me SHQIPERIN jan te perzier lloj lloj rracash
Alban Cani
Alban Cani 8 orë më parë
Ja se ka menduar taulant balla ai esht per kto pun
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France 8 orë më parë
Integrimi 😅😅
Βαγγελης Ροβας
Βαγγελης Ροβας 8 orë më parë
Hahaha
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France 8 orë më parë
😅😅😅😅😅🖒
Fatmir Kadisi
Fatmir Kadisi 8 orë më parë
Normale.jene ne itali e nuk beje patente shipetre se ne shiperi kan mare me.leke
Zaim Zaim
Zaim Zaim 8 orë më parë
Po pse lodheni keshtu per nje kriminel. Per te mjerin minator, nje her u dha lajmi, tani mediat asnje fjale. Koken qafshin.
Mark Hajati
Mark Hajati 9 orë më parë
Ne shume vende te botes po ndodhin shembje te jashtzakonshme.Per cfare kam pare kjo qe ka ndodhe ketu ne Mirdite s'asht gje fare me ato qe kam pare.Me tu prish mendja e me te dal qefit vetja.Sikur po permbyset bota. E kalofshi kete fatkeqesi me sa ma pak dhimbje.
Valentina Kllogjeri
Valentina Kllogjeri 8 orë më parë
P
Alina Alina
Alina Alina 9 orë më parë
Dhe ende sot asgje skan ber per ta,vetem reklama per vete.
Gazmen Neziri
Gazmen Neziri 9 orë më parë
9l
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni 9 orë më parë
Levizin automjetet e tonazheve te renda pa asnje lloj sigurie..sidomos autobotet me nafte a benznine a çfare do lloj tjeter..plus nafta nuk hiqet me uje ooo polici pa shkolle tani detyrohi me i paguar demin e tokes shoqit aty se I keni prish gjithcka ptuuuuuuu ptuuuuuuu
Armand mertiri
Armand mertiri 9 orë më parë
Kompania qe ben punimet e aeroportit duhet ti lidhe pension femijve deri ne moshen 20 vjec, Dhe demshperblim te menjihershem gruas se viktimes.
M CENA
M CENA 9 orë më parë
Lali leku u bo me figun e mamit
Haxhe Haxhaj
Haxhe Haxhaj 11 orë më parë
me ne fund drit he fund te tynellit
Flora Lici
Flora Lici 11 orë më parë
Do rere e jo uje postaj
Vilson Shalari
Vilson Shalari 11 orë më parë
Ik moj halia e vogel e partise me hajdute ne planet
Alban Cani
Alban Cani 11 orë më parë
O ora po çe lodhni gojen me nje palaço si veliaj me nje 100ftyresh. Vazhdoni punen se jeni ok . Bravo ORA.
Mizafer Ramadani
Mizafer Ramadani 11 orë më parë
ORGANIZONE NJI DEMOSTRIM NE GJITH MAQEDONIN PREJ VAKSINCES DERI NE DIBER ATEHERIT KENI SUKSES JO VETEM NE SHKUP NAPER GJITH QYTETET NGRIHUNI NGRIHUNI NE KEMB O POPULLI I SHKELUR MOS LEJOHNI MJAFT ME XHGENJYES POLITIKAN KERKONI DREJTAT E POPULLIT
Mizafer Ramadani
Mizafer Ramadani 11 orë më parë
LUFT LUFT me Maqedonaset duhet mu ndahe prej ketyrve xhebrailve
Nazmi Beno
Nazmi Beno 11 orë më parë
Cfare Gazetare leshi te paret, cfare thoni ju; vaksinoni vetem Artan Hoxhen, Klodiana Lalen dy gazetaret investigativ me te mrekullueshem qe ka Shqiperia, plus Blendi Fevziun plus Beti Njumen. Keta te kater po jane ajka e Gazetarise ne Shqiperi. Vaksinoni keta te kater pastaj Vazhdoni radhen me moshat e vjetra.
Ardit Arditi
Ardit Arditi 11 orë më parë
Ikni o u qifsha. Ropt
Gjecollari Klemend
Gjecollari Klemend 11 orë më parë
Ky eshte ber me rop qir se ata tjeret
Nazmi Beno
Nazmi Beno 11 orë më parë
O hunj gardhi do solucion ajo nafta te hiqet, nuk e heq uji
Rosela Cela
Rosela Cela 12 orë më parë
KA 1 JAV KA KALUAR😂😂
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen 12 orë më parë
POR PULAT KUR DONI MI VAKSINU MOR MASHTRUSA TE RIVDEKJES FUTJANI PORDH
Pali Sefa
Pali Sefa 12 orë më parë
Urdhero, si urdhero shoku Sali! Keto "gazetaret" dhe "diplomatet" Jane servila me kollare qe Jane shtrenguar nga ty dhe dalin neper emisione krenar per ty.Te mbajne "tehun" drejt sa here shfaqen me ty.Kjo eshte "elita" maksimale Shqiptare.
Ardit Arditi
Ardit Arditi 12 orë më parë
Me kriminelin e kontrabandistin me te math shqiptar nuk hapen negociatat populli shqiptar shpreson por jo sa te jet kryeminister Edvin kristaq rama nuk hapen negociatat kurr
Jimmy K
Jimmy K 13 orë më parë
Leli bubi kacurreli do fitore me rame shallvare mutin