VITTO - AKOMA (Official Video HD)
2:57
KLEVIS - TREND (Official Video HD)
3:31
Komente
Nuntina Bachi
Nuntina Bachi 19 orë më parë
Te lumt goja Marjol na kenaqe shpirtin me kete kenge !!👌zoti te bekoj.🙏🏼🙏🏼
Daniela Merkaj
Daniela Merkaj 19 orë më parë
Bem Nen te ngjaj o zot sa e bukur kenga te lumt goja Marjol ❤❤
Ledio Fisheku
Ledio Fisheku 19 orë më parë
Te lumte goja dhe te kendofte zemra o bilbili i Myzeqese...Na kenaqe shpirtin!!!!!! 👏👏👏❤❤❤
shqip video
shqip video 20 orë më parë
2021 akoma degjohet kjo kenge problemin e vetem e ka sepse mbaron shume shpejt . suuuuper
Mehmet Shehu
Mehmet Shehu 20 orë më parë
Super kenge respekte Marjol
Rei Marra
Rei Marra 20 orë më parë
Te kendofte zemer 👍👍👍👍👍👍
Eni Kejsi
Eni Kejsi 20 orë më parë
Te lumte goja Marjol Rrapaj se ti na nxjerr mallin me kenget e tua te ruaj zoti
Shire Meco
Shire Meco 20 orë më parë
C ka te bam c ka te bam qe na kthen mbrapa ne kohe o I madhi SABRI
Sonila Hatja
Sonila Hatja 20 orë më parë
Shum bukur bravo👏👏👏👏
Esmerina Mucaj
Esmerina Mucaj 20 orë më parë
Te lumte goja ......bab e nene jane vec nje nuk i gjejm me ne jete .....!!!! bravo sukses 👏👏
Albana Xhelaj
Albana Xhelaj 20 orë më parë
Suksese teme tejshm.
Greta Hoxhaj
Greta Hoxhaj 20 orë më parë
Super keng . Te lumte goja ❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Moza Hila
Moza Hila 21 orë më parë
Lume ju qe i keni ne kete jete i perqafoni shume kam 19 vjete qe nuk e kam
lije karruli
lije karruli 21 orë më parë
Te lumt goja🙏🙏
Deniss Vrenozi
Deniss Vrenozi 21 orë më parë
😢😢😢😢
Edmond Hazizaj
Edmond Hazizaj 21 orë më parë
Bravo na kenaqe me kete kenge 👏👏👏
gazi dine
gazi dine 21 orë më parë
Po kush Jan keta pith motra qe I bejn dislike o ju qifsha pragun as baban tuaj sdoni mor fis derra
Riza Barruku
Riza Barruku 21 orë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤
ROVENA CELA
ROVENA CELA 21 orë më parë
Bravoooo superrrr
Sajmon Bendaj
Sajmon Bendaj 21 orë më parë
Te lumt goja
amore Arce Award
amore Arce Award 22 orë më parë
Sigjith mon ibn tbukura ⭐⭐⭐⭐⭐⭐💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫🙏🙏🙏🙏
Doni Vrapi
Doni Vrapi 22 orë më parë
Bravo shum e bukur
zyber vrapi
zyber vrapi 22 orë më parë
Një kengë me kuptim të madhe me kan prekur shumë keto fjalë se unë që po të shkruaj nuk e kam me babanë 😭😭😭😭😭 të kendofte zemra gjithmonë gjigand
Kristaq Kaposhi
Kristaq Kaposhi 22 orë më parë
Super keng ska si prindrit ne kete bot esht gjeja me eshtrenjt qe kemi
TOP 10
TOP 10 22 orë më parë
PO kari po pooooooo kaaaari po lat nom ropt
qazim mulleti
qazim mulleti 22 orë më parë
Te tera kenget i le qare po kete e ke ber te bukur fare sukse marjol rrapaj
Bardha Tafa
Bardha Tafa 23 orë më parë
Shum keng e bukur per te gjitha zemrat e 💔💔💔
Fier Fier
Fier Fier 23 orë më parë
Super keng bravo
Marjanthi Caushaj
Marjanthi Caushaj 23 orë më parë
Cdo keng e jotja te ngjall emocion. Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏👏
sotir alushaj
sotir alushaj 23 orë më parë
Te lumte goja flori
Dejv Dejv
Dejv Dejv 23 orë më parë
kush ben dis.kesaj kenge o shpirt ligsa . supeeeeeeerrrr keng te lumt goja
Loris Shahini
Loris Shahini 23 orë më parë
Je super kengtar per jugun te lumt goja mjeshter
klejdi koka
klejdi koka 23 orë më parë
suksese vlla 🤜🤜🤜🤜💪💪💪💪
Bledian Sakaj
Bledian Sakaj 23 orë më parë
Te lumt goja marjol
Ana Vlores
Ana Vlores Ditë më parë
Te kendofte zemra Marjol 👏👏👏👏
Anxhela Asi
Anxhela Asi Ditë më parë
33838229
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot Ditë më parë
👏👏👏👏👏👏
Ardjan Merkaj
Ardjan Merkaj Ditë më parë
Te kendoft zemra marjol shum keng e bukur dhe prekse 😟😥😢🥰👏🙋‍♂️
Muzikë Nga Jugu channel Official
Muzikë Nga Jugu channel Official Ditë më parë
Bravo. marjol
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni Ditë më parë
Me mungon Babai I Love you Daddy
Anisa Balla
Anisa Balla Ditë më parë
Anisa has also said the u.s. will continue working together to make the decision for a long time ago and will have a good decision about your future success when you have to be a part time business manager and a half million dollar business partner with the company's business environment when it comes out to work with them in order not only have a lot to achieve the goals they have made and what you have the opportunity and opportunity for them because they're not working for them because they have made a significant contribution from a product manager or business management company and the company will have the opportunity you want them out of the company will not have the opportunity for a long time ago because you Don't need them before the market is to make the best possible ways you will need more information to find the best way for the past year and will be responsible for making the business and marketing her company in the next generation because they Don't worry about your business partner to get the most successful decisions you will need to be successful with the best possible solution to the business and the company will be the first one who can afford you have to understand the importance to the business needs and services and services to the business and business development business partners that they are working together
mercedes e55amg
mercedes e55amg Ditë më parë
Kush i ka dhene dislike kesaj kenge te mrekullushme eshte gjakeprishur 😡. Bravo per kete kenge perle
enkid xhelo
enkid xhelo Ditë më parë
I pa lodhur qofsh gjithmon te kendoft zmra
Sonila Doqi
Sonila Doqi Ditë më parë
Suksese shum keng e dhimbeshme per kurbet😪
Rezo Rezo
Rezo Rezo Ditë më parë
Aman edhe un babit kapricon me shum po mu shkrep le mos e pyte,pa le te isha Mashkull do isha burxheve AMAN KENGE Qe te mbysh syt me Lote Zot Mi Fal Te dy SE ikam JETE.. ❤❤❤❤❤❤
Gazmir Dalipi
Gazmir Dalipi Ditë më parë
Marjol Djali. Suksese pafund te uroj vella 🙏🌟🌟🌟🌟🌟🙏
sil da
sil da Ditë më parë
Shume keng e bukur Na bere te te qajm i mallkuar kurbet Na ndavi per se gjalli me prindrit, Na ishim te vogla se kishim pran tani qe u martuam se kemi afer, me mungojn 😢😢😢😢
Luan Kalemi
Luan Kalemi Ditë më parë
Gjith jeten me mall per babain si femij dhe te martuara
Lubiana Qerreti
Lubiana Qerreti Ditë më parë
Te lumte goja sukse larte e me larte
Pandeli Gjino
Pandeli Gjino Ditë më parë
Ti ngjash babai dhe te jesh pasqyra e tij.
Po Joni
Po Joni Ditë më parë
Noizy
Andi Rika
Andi Rika Ditë më parë
Shum e bukur respekt ❤️❤️
Eleni Sejdi
Eleni Sejdi Ditë më parë
Na kenaqet na kujtoni dit te kristalta drit e keng e pac 🏡🌹🌹🌾🌾
Silvana Gllava
Silvana Gllava Ditë më parë
Te lumte goja
bushi myftaraj
bushi myftaraj Ditë më parë
bravo marjol te lumt goja vlla suksese ❤️❤️
Athine Athletine
Athine Athletine Ditë më parë
Kushe ka ber dise like rropte skeni mama edhe baba ca karin doni 😡😡😡😡😡
Margarita Rrasa
Margarita Rrasa Ditë më parë
Te lumte goja suksese
po po
po po Ditë më parë
Kari ar
po po
po po Ditë më parë
Po kari no
majlinda Deneku
majlinda Deneku Ditë më parë
Bravo suksese💓💓❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗
Y.M Beatss 2
Y.M Beatss 2 Ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
fabio balla
fabio balla Ditë më parë
Sa me mungon babi mua na ndau kurbeti mos ngjofsha emrin u nd per se gjalli
Valmir Sinjari
Valmir Sinjari Ditë më parë
Super bravo
ok okok
ok okok Ditë më parë
Baba te dua shum
Bled Bled
Bled Bled Ditë më parë
Uuuuuaaaauuuu shum e bukur kenga te lumt goja
Merita Bickau
Merita Bickau Ditë më parë
Super keng bej baba te te nghaj❤🥰🤩♥️🎀
Mona Memaj
Mona Memaj Ditë më parë
Bravo marjol shum e bukur kenga je super kengetar te lumt goja dhe te rujt zoti je i pakrahasueshem respekte pa fund 👌💫🤗🙏🏽🙏🏽
Argis Production
Argis Production Ditë më parë
Suksese Marjol 🙏👏
xhina 007
xhina 007 Ditë më parë
Bravo m kenaqe shpirtin me kujtove vellain qe e kam large me kete keng super 🙏🌞
Shkelzen Mollaj
Shkelzen Mollaj Ditë më parë
Bravo, shumë bukur. Suksese e me klipe të tjera 😊
lboff HD
lboff HD Ditë më parë
Selamın aleyküm İyi günler özür dilerim verdiğim rahatsızlık için. 9 aydır haftalık düzenli yayınlar yapıyoruz. Beğenirseniz destek olmanızı çok isteriz çok az gelir kazanarak bu işi yapıyoruz. Her yere yazdığımız için kusura bakmayın başka insanların da görmesi için yazıyoruz hayırlı günler.
Armand Duka
Armand Duka Ditë më parë
Te lumte goja babaxhan
Unejs Jakupi
Unejs Jakupi Ditë më parë
2
igli hidri432
igli hidri432 Ditë më parë
super kenge like per te gjith baballaret❤️❤️❤️
Fiqerete Bajrami
Fiqerete Bajrami Ditë më parë
Bravo Skifter Etemi na kenaqe , lot po na ikin .
Anxhela Selimaj
Anxhela Selimaj Ditë më parë
❤❤
Geta Ganellari
Geta Ganellari Ditë më parë
Shume bukur gjeja me e çmuar ne bote
Sokol Sota
Sokol Sota Ditë më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
AMG VIDEOS
AMG VIDEOS Ditë më parë
Besoni se edhe Tayna ish dashuru nta!
Megi B Alushi
Megi B Alushi Ditë më parë
Kenga e bukur eshte por nga fytyra sqenka gje😯😉. Varja gjith njesoj jane keta
Dardan Maliqi
Dardan Maliqi Ditë më parë
E paska tepru pak me gjeste 😂😂
Ardit Bytyqi
Ardit Bytyqi Ditë më parë
Qa i ke marr kta njerz permas krejt as 12 vjet nuk i kan