Komente
best- one
best- one 16 orë më parë
Kendon: Mevlani edhe Antonela😂😂🙈 Super keng👍
『Mя』 ARNOLT
『Mя』 ARNOLT 17 orë më parë
2021 🥰❤️
almohamed hilru
almohamed hilru 17 orë më parë
very nice 👍👌😎😎
Gazi Lonari
Gazi Lonari 17 orë më parë
👌👌
Flamur Berisha
Flamur Berisha 17 orë më parë
Woooow ❤️🌹🌹🌹🌹🌹🇦🇱
Flamur Berisha
Flamur Berisha 17 orë më parë
Ne fund kur kendon Meda cilla kenge eshte? A e din naj kush titullim e kenges? Ju pershendes 🇦🇱 ♥️
Dj Nikolla
Dj Nikolla 17 orë më parë
Shume tekst dhe interpretim i mire !!
Best Car
Best Car 17 orë më parë
Ehj eli shum i Fort je walla raal kam ni ksi reper tfort si ty krejt Reel je mos po dush me ba ni hit me noizyn 😂 hahaha
Armando Muka
Armando Muka 17 orë më parë
E bukur
Zuzaku Avdil
Zuzaku Avdil 18 orë më parë
shum prekse
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 18 orë më parë
Ky qun pi mun. Kta pleqt
Skenda 1234
Skenda 1234 18 orë më parë
Fajin nuk e pranon as kush
Valbona Zdralla
Valbona Zdralla 18 orë më parë
Kush e pranon fajin 🥰🥰🥰 👇
Uvejsa Rejan
Uvejsa Rejan 18 orë më parë
Na knaqet more ju dy paqit gjithmone shendet e sukses 💖💙👌👌💃💃💃
CARPEDIA UK
CARPEDIA UK 19 orë më parë
si e ka emrin ajo kukulla.
Skenda 1234
Skenda 1234 18 orë më parë
Nuk esht kukell pasi qe po leviz😀
Alireza Rezaie
Alireza Rezaie 19 orë më parë
🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾❤❤❤❤❤❤❤❤❤💛💛💛💛
alma reisli
alma reisli 19 orë më parë
7yuiiib hhjhhggg
Alda Biba
Alda Biba 19 orë më parë
🌹💓
Student251 Student251
Student251 Student251 19 orë më parë
A ma jep edhe mua nje varse si e jotja?hahahahha
ღ_b̆̈_ĕ̈_r̆̈_w̆̈_n̆̈_ღ
ღ_b̆̈_ĕ̈_r̆̈_w̆̈_n̆̈_ღ 19 orë më parë
m😜
pratyush nayak
pratyush nayak 20 orë më parë
She is so beautiful 👌👌👌👍
Miraxh Kadriu
Miraxh Kadriu 18 orë më parë
Vxhaj
Miraxh Kadriu
Miraxh Kadriu 18 orë më parë
❤❤❤❤❤❤😎😎🤔🥰🥰😏😶😍🙂🙂😗😑🤨😶🤨😑🤨😑☺️🤔😑🤔🤐🤨☺️🤔😑🤔😮😥❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Rosa Rosi
Rosa Rosi 20 orë më parë
Suksese 🙏🍀 kostumi dhe vajza ⭐😍
ŦaíIK ŤîƘu
ŦaíIK ŤîƘu 20 orë më parë
Jam i pari qe ekam pa videon
ŦaíIK ŤîƘu
ŦaíIK ŤîƘu 20 orë më parë
Numeri 1
Nuria Hussaini
Nuria Hussaini 20 orë më parë
What mean fajet ?
call me beba
call me beba 19 orë më parë
Means fault (guilt)
Lorina Nuredini
Lorina Nuredini 20 orë më parë
Une tedua ty sebet ene une e kam emren lorina🥰🥰🥰
Arif Kaca
Arif Kaca 20 orë më parë
Zeri, muzika, interpretimi shume bukur. Ata qe kane verejtje nuk kane vesh muzike. Degjojeni me shpesh se do ta kuptoni.
diar. drippy
diar. drippy 21 orë më parë
Respect
Laureta Dedej
Laureta Dedej 21 orë më parë
Super
Diyorbek 4466
Diyorbek 4466 21 orë më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 thanks you music 👍👍👍👍👍👍
Razie Hoxha
Razie Hoxha 21 orë më parë
😢😢😢😢😢😢
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj 21 orë më parë
Te lumt me kenaqet .BRAVO BRAVO..
Fadile Ahmet
Fadile Ahmet 21 orë më parë
😊
Xheni Bali
Xheni Bali 21 orë më parë
Pa nuse m ne fund 🤣🤣🤣🤣
Susanna Garuja
Susanna Garuja 21 orë më parë
Brava
Nefise Öztürk
Nefise Öztürk 21 orë më parë
2021
ACAB 187
ACAB 187 21 orë më parë
Me Lomin ne benz tu e degjuar🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Agron Kollcaku
Agron Kollcaku 22 orë më parë
Keng shum e bukur bravo
alda Bela
alda Bela 23 orë më parë
Love from🇮🇹
shkoder shkoder
shkoder shkoder 23 orë më parë
2021
kalia komanaku
kalia komanaku 23 orë më parë
AMAZING SONG,GOD BLESS YOU ILIA. MUCH LOVE FORM LEICESTER ❤👑👑💯💯💯💯🙏🙏
Julian Halili
Julian Halili 23 orë më parë
2021 ❤❤
Albjona Kurti
Albjona Kurti Ditë më parë
Te lumte mevlo
Gaming YT
Gaming YT Ditë më parë
Nostalgji per ne qe jemi neper kurbet dhe degjojm kte keg faleminderit qe na kujtoni se kurbeti sesht i leht per asnje.
Arnesa Millaku
Arnesa Millaku Ditë më parë
😋😋
Elmira Rustemi
Elmira Rustemi Ditë më parë
Shum e mir kënga
Driton GORANI
Driton GORANI Ditë më parë
Ky Naser Berisha eshte legjend per Muzike, por njerzit nuk e dallojn me muziken dhe degjenerimin per kete arsyje keto kenge nuk kane me sukses... Njerzit kane humbur vlerat e verteta.
Israr Khan
Israr Khan Ditë më parë
I am like this song because I love one Albanian girl she is most beautiful of the world.
Jona Anto
Jona Anto Ditë më parë
E njejta preference ❤️ 2021
Julian Halili
Julian Halili Ditë më parë
2021 😉😉😉
Glasgow City
Glasgow City Ditë më parë
Good song
Elmira Rustemi
Elmira Rustemi Ditë më parë
👍
Fier Fier
Fier Fier Ditë më parë
Nena eshte gjeja me eshtrnjte lume kushe e ka me vjen keq kush nuk e ka 😭😭
Shqiponja Stefa
Shqiponja Stefa Ditë më parë
Woauuuuu shum bukur komplimenti
Shqiponja Stefa
Shqiponja Stefa Ditë më parë
Braviiiiiiiiiiiiiiiii
Aida Mema
Aida Mema Ditë më parë
Nona☺❤💋
Lona L
Lona L Ditë më parë
Shum bukur
ari ari
ari ari Ditë më parë
veq dashnia munet me i mledh burrat kurrgja tjeter po derisa te bin dashuri duhet pune shume e durim prej ne femrave ama kenga jep mesazh te bukur dashuroni e falni
besnike subashi
besnike subashi Ditë më parë
Kure je e merzitur ndihgjo kenget e ketij
Emina Ahmedovic
Emina Ahmedovic Ditë më parë
Dali me volis
Ana Ana
Ana Ana Ditë më parë
Lovely song!
Bushi Metaj
Bushi Metaj Ditë më parë
Shum bukur suksese ✨✨
Jehona Dugolli
Jehona Dugolli Ditë më parë
👏
Joker B
Joker B Ditë më parë
2021
Mimoza Uka
Mimoza Uka Ditë më parë
Na kenaqe shpirtin me zerin dhe kenget tua.♥️💖😍Te kemi yll
live live
live live Ditë më parë
e ke par ndonje her rolexin ju
Esra Arısoy
Esra Arısoy Ditë më parë
Çok güzel 🌺❤️
Sofika Vasil
Sofika Vasil Ditë më parë
Uaaaaau 💋💋💋
Tauland Tafa
Tauland Tafa Ditë më parë
Merita tafa
Hasnabegi Hasanbegi
Hasnabegi Hasanbegi Ditë më parë
Bp
Ajana Bela
Ajana Bela Ditë më parë
Shumë mirë
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha Ditë më parë
Pervec flokeve qe sishin kacurrela hahahah kengo super😂😂👑👑👑👑
Niko Hoxha
Niko Hoxha Ditë më parë
Ju kendoft zemra gjithmon jeni krenaria e shpiragut Respekte Dimal-Krotine
Elona Koci
Elona Koci Ditë më parë
Bravo
Muamet Sula
Muamet Sula Ditë më parë
Super 🤲🤲🤲💥💥💥🍀🍀🍀🙏🙏🙏⚫🔴⚫🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💣💣💣💣💣💣💥💥💥❤❤🔥🔥🔥
Sardi Sardi.
Sardi Sardi. Ditë më parë
2021🔥🔥
K Loser
K Loser Ditë më parë
2021
Besurie Cupi
Besurie Cupi Ditë më parë
🤗
ISLAM - BYTYQI
ISLAM - BYTYQI Ditë më parë
I fort je boosi
arlind uka
arlind uka Ditë më parë
bravo