Komente
Ariana Moonlight
Ariana Moonlight 2 orë më parë
hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreed hh he rehffb un toKkëok
Shkelzen karaj
Shkelzen karaj 11 orë më parë
te lumte #shaliani
Eduart Muca
Eduart Muca 12 orë më parë
Edhe kurbeti te jep fat te mire
Eduart Muca
Eduart Muca 12 orë më parë
O zot bekoj ato njerezit qe kan knu per nenen e tyre🕋🕋🕋🕋🕋
Eduart Muca
Eduart Muca 12 orë më parë
Paq jet te gjat ishalla
Eduart Muca
Eduart Muca 12 orë më parë
Zoti te rujt
It's me
It's me 13 orë më parë
Oh Shalian pasha zotin 100 000 klikime nga nena ime i ki 😅😂
Aulin Keqekolla
Aulin Keqekolla 14 orë më parë
Nmm
Aulin Keqekolla
Aulin Keqekolla 14 orë më parë
🥎
Elvana Kurti
Elvana Kurti 15 orë më parë
BRAVO MA I FORTI PER KENG MAT MIRAT TUAT SE KEJT😍😘😘😍😗😗😗
Elvana Kurti
Elvana Kurti 15 orë më parë
BRAVO MA I FORT PER KENG EDHE MA TMIRA /😍😘😘😘😍😗
Adelina Gjeta
Adelina Gjeta 16 orë më parë
😪😭😭😭😭
Gani Shaqiri
Gani Shaqiri 18 orë më parë
Big ups from the albania , we love you here 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Selman Parallangaj
Selman Parallangaj 18 orë më parë
Kenga ma e mir Respekt
Emily An
Emily An Orë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 19 orë më parë
THIS LOOK AWESOME!!
Sofije Zeneli
Sofije Zeneli 20 orë më parë
👌😍
Mali
Mali 20 orë më parë
Kjo rruga kurbetit non koka shum e rone Me shku ne dyrt e varabes veni ton me lone Kur u nisa per kurbet Nuk e dija ca po mpret Kerkush se ka pas let Me lon venin e vet E mora ket rrug prej skamjes e prej zorit E sa rot esht me i mshel Dyert e oborrit Nona u merzit lott smujti mi lan Baba me rrudha nball sun ma tha asnji fjal Vshtri me percjell djali Me ja lyp hallallin Kush a nda pri prindit Ai ma din hallin Rruga isht gjat pa henger e pa pi Me nji ven tpanjofshem Ngurbet je pa shpi Sdusha ka mja majt vlla E ka mja mshty Neper bor nepre shi edhe un si cdo i ri Jo prej qefit po prej mllefit Per nje dit ma tmire Se nkosov o ka bohet Cdo dit me va vshtir vec me punu dojsha me i bo do pare e kthena nvedlindje e familjes i boj qare Kjo rruga kurbetit non koka shum e rone Me shku ne dyrt e varabes veni ton me lone Kjo rruga kurbetit non koka shum e rone Me shku ne dyrt e varabes veni ton me lone Kurbeti esht i ron kush jeton Pa bab e nan Shpejt kom mu kthy fjlen ja kom dhon Besn qe ua dhesh Mduket se e thava Se kalun shum vejt E mo kurr sun u ktheva Cdokush ka dal per pak per buken e gojes Se kekush ska dal pi qefit po krjt pi nevijes E ktu mallin per atdhe Me pare smun me ble Andrat te coj nvendlindje po me trup latg je Vec pun edhe gjum E me dal sik kerkur Kur tmerr malli per dikon mun pa vec ntelefon ja kisha thon 2 fjal 2 fjl tverteta se kush ka dal nkurbet nkurbet i ka shku jeta kjo rruga kurbetit non koka shum e rone Me shku ne dyrt e varabes veni ton me lone kjo rruga kurbetit non koka shum e rone Me shku ne dyrt e varabes veni ton me lone
Leonora Muharremi
Leonora Muharremi 20 orë më parë
Bravo se kto zemra po naj knaq me kto kangë tua. Këngët më tmira qe i kam ndëgju. Vetëm pêrpara kështu allahu të rujt gjithmon
Leonel Gjeta
Leonel Gjeta 21 orë më parë
ZOTI ma ruajt Vellaun tim!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Leonel Gjeta
Leonel Gjeta 21 orë më parë
ZOTI i ruajt njerezit qe jane ne Gurbet!!!!!❤❤❤❤❤❤ALLAHU i bekofte!!!!!❤❤👏👏Edhe dajen tim gjithashtu ZOTI e ndihmofte me gjithe te mirat e jetes!!!!!!!!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Te dua shume daj❤❤❤Te pershendes nga Shqiperiaa🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤
Leonel Gjeta
Leonel Gjeta 21 orë më parë
👏👏👏👏👏
Leonel Gjeta
Leonel Gjeta 21 orë më parë
Sa kenge e bukur!!!!💋Nese mendoni se NENA eshte gjeja me e shtrenjte ne bote ju jeni nje nga njerezit me te mire qe jeni bekim i ZOTIT!!!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋Duaje NENEN se ajo te ka rrit me shum mund dhe te ka ruajt si syte e saj!!😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤
Leonel Gjeta
Leonel Gjeta 21 orë më parë
Sa koment me vlere qe eshte!!!👏👏👏👏👏Bravooo...
anna loren
anna loren 22 orë më parë
Shum Reale, Kam 22 vjet ne dhe te huaj, edhe pse me qytetrim itali, perseri Shqipria eshte vendi dhe trulli Ku un Kam leh dhe rritur eshte sidomos e veshtir kur kthehesh dhe ske prindrit qe te presin shum e veshtir, ZOTI bekoft te gjith shqiptaret qe jan ne dhent e huj Ata qe punojn me djersen e ballit. DJAL ZOTERI SHALIANI, TE LUMTE PER KETE TEKSTE KENGE, PO' ASHTU DHE NOTAT, SHKELQYSHEM. COMPLIMENTI. SUKSESE TE METEJESHME! 🇦🇱🇮🇹
Agime Vrenezi
Agime Vrenezi Ditë më parë
Veq per para hallall zoti te rujt shaljan
lenci hamolli
lenci hamolli Ditë më parë
Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!
Maja pogba
Maja pogba Ditë më parë
Krejt boten me shetit s'ta flladit shpirtin si vendiinda jote. Shume e vertet
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 19 orë më parë
233 dislike pse?
Dorian Ju
Dorian Ju Ditë më parë
Te lumt 🥲
Armand Kamber
Armand Kamber Ditë më parë
Hallall ta boft ai zot I madh 👑 Si ti te ishin ne tjert po ska mo burra veni jan 1 ne 100 suksese e ishalla sa ma nalt tpafsha edhe pse ste njof Respekte 🙏👑🦁
Atdhe Kroni
Atdhe Kroni Ditë më parë
Ai qe ka ndjenja e kupton mire kete keng !
Lila Bytyci
Lila Bytyci Ditë më parë
Pershendes nga: 🇮🇹
Bes Neziri
Bes Neziri Ditë më parë
Bravo vlla hallall te koft per kto fjal me ven qe i thu fjal shume prekse. I vetmi kengtar qe shpreh realitetin ne ven ton. Hallall te koft 👏🏻 ma ke thy shume zemren me ket kang 💔😢😢
Joanna
Joanna Ditë më parë
bravo lum nont xhitka bu
Marta Lushaj
Marta Lushaj Ditë më parë
Vallahi bre Me Vai me Bane se Mue me Kan Munguar Prindit qe 10 Vite Nana e Babà qe 12 Vite ,Shyqyr Prej Zot Kam Vllazen E Motra Por Vendin e Nanes e Te Babes As Kush se Zen Perendetje nga Italia 💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍
Marta Lushaj
Marta Lushaj Ditë më parë
Zoti I Ruajte Tan Vllaznit se Vllau Eshte ma I Miri Mik i Jetes Prinderit Dhe Motrat Mjeri ai Qe sja din Vleften se Sa me Randesi Ashte Familja Zemra te Knofte Oj Shqipe Veq Vazhdo Sukses Paq Gjithe Mone 💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍🌟🌟
Reihana Kurti
Reihana Kurti Ditë më parë
Mbone me qajt 😭🥺 per 1000 i miher 😭🥺😭😭🥺
Adriatik Llozi
Adriatik Llozi Ditë më parë
❤❤❤👏👏👏👏👏🤲
Joanna
Joanna Ditë më parë
Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr
Marta Lushaj
Marta Lushaj Ditë më parë
Me te Vertet e Kendon Ket kange se Shpirtin ta Kpute Zoti Te Rujte Kah do qe Je Edhe ne Kosov Ti Ruajte Zoti Te Gjithe E Ishalla Zemra Jote Te Kendon Edhe 💯 Vite Me Radhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍🌟🌟
Marta Lushaj
Marta Lushaj Ditë më parë
Zemra te Knofte e Zoti te Ruajte me Krejte Familjen Pershendetje nga Italia💯👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Reihana Kurti
Reihana Kurti Ditë më parë
O zot sa ma kajnq kjo kenge allahu na ruj😍 ma preku se zemren😍🥺❤
GONGO ff
GONGO ff Ditë më parë
Teksti . . . . . . . .E mora uniformen, e po vi bab të Vorri se mu edhe Kosovën pusi na morri Edhe Flamurin e kom mar e nuk e lash të shpija, Jeten ti e dha e veq mena ardh Liria! Krenar me ty o Bab qe jom Djal Deshmori Jeten pelim nai bane, spo na kryn nai kryn punt doktori. Për ni dit ma t'mir, ti e qove munin, kur ke puna për Kosovë ti e hangre plumin. Spo na vyn Pavarsia kur spo gezohet Liria, pse toka tona po nai mer Serbia. Shum e njeri pa strehum ska ku e bon ni gjum, sa Invalit i Luftës ka met hiq kerkun. Me rrena e hajnija u kop shteti nga mafia tu u rre per karik sdojn mi ni hallet e mia. Jeta e tynve asht e shtrejt ka ndryshu situata, pa prek i suni dita, milioner i boni nata. Refrain:(4x) Ma bon Hallal o Bab, pse po ikim nga Kosova Edhe pse kit rruge une nuk e meritova, me lan Nanen n'vetmi, Adtheun edhe ty sod une po shkoj e nuk di kur ko mu kthy. Bab nuk u kry, Amaneti ska shku n'ven n'Ambasad i madh i vogli po prit n'ren Fukaraja po nenshmohet mes qytetit po shkelmohet shum e njeri u shkollu po pa t'njofshum sun punsohet 20 Vjet n'Liri qa'ske pa, e qa s'kem ni Kosova asht ka shpras sdon me met as ni i Ri. Shum e Nana me Lot n'Sy ska Sofren ku e shtron, sa jetimi ka met vet e me keq ska ka shkon. Nau ba Jeta Monoton, me jetu n'vendin ton, as n'spital ski ka shkon, nese pare ski me thon. Kuropzioni deri n'ascht varfrija krejt na myti, me jetu ktu mos ki var ymyti. E une qe po largona si mem there me thik, Djal Deshmori prej Kosovë me ik
GONGO ff
GONGO ff Ditë më parë
Teksti . . . . . . . . .U lindem e u rritem me nji djep tni nana Kejt na moren lakmi se kem pa behane Me ni par teshat nshkoll Me ni par teshat ke shpia Pare skena pas po shum e madhe ke dashni Lumturi pat familja me buzeqesh e me gzim U dojshem pa hile e vllau ska pas cmim Nji loder qe kem pas me qato je knaq edhe nona kur na qitke buken bugc Ni cop scili e kem pas e kem nda at kashor Nji rruge kur e mershem dyt hecshim dor per dore Bashk jena kon diten bashk jena kon naten I kem uru njonji tjetrit tmir me pas nafaken. Shpinen se kom rujt se thojsha tfort e kom krahun I perballon stuhis kur afer e ki vllaun Te ajo shpia vjeter jan kujtimet e tona E asnjoni se kem prit qe nji dit ndryshojna Shtria doren vllaut mos e harroj gjakun ton U rrite me nji sofer me nji baba e nji nan me kon mir me njoni tjetrin zotin shum e gzon kurr mos e njdro vllaun hic me tjeter kon Shtria doren vllaut mos e harroj gjakun ton U rrite me nji sofer me nji baba e nji nan me kon mir me njoni tjetrin zotin shum e gzon kurr mos e njdro vllaun hic me tjeter kon Tash jon nda rrugt e tona mo nuk jena si perpara Prej inatit xhelozis un e ti po bojm gara Cili ka ma shum e cili ka ma pak Njoni spaska ca me honger tjetji shpijen kater kat Ka dera tkalon e as me dor nuk ta bon Dikujt parja e martesa syt ja qerroj Baxhanakun edhe mikun rrespektoj ku e kan venin mos i qit para familjes se ja hup vetes renin Mos e harro gjakun ton se ki mi ra pishmo Pse po e largon pi vetetes doren qe tnimon Thuj vllaut vlla sic i vogel qysh je kon Se krejt boten me shetit si vllau sun e gjon Shtria doren vllaut mos e harroj gjakun ton U rrite me nji sofer me nji baba e nji nan me kon mir me njoni tjetrin zotin shum e gzon kurr mos e njdro vllaun hic me tjeter kon Shtria doren vllaut mos e harroj gjakun ton U rrite me nji sofer me nji baba e nji nan me kon mir me njoni tjetrin zotin shum e gzon kurr mos e njdro vllaun hic me tjeter kon
Pubg Mobile Shqip
Pubg Mobile Shqip Ditë më parë
🥰🥰🥰🥰👌👌👌😘😘😭😭😭😭🥺🥺❤️❤️❤️❤️❤️
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib Ditë më parë
Rama ik
Mirsije Beshtica
Mirsije Beshtica Ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Arlind ibraimi
Arlind ibraimi 2 ditë më parë
Prshendetje nga Zvicra Respekt shaliani
vegim neziraj
vegim neziraj 2 ditë më parë
Bravo🙏🇦🇱
soinhu foitu
soinhu foitu 2 ditë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
Mirjeta Jetullahu
Mirjeta Jetullahu 2 ditë më parë
Tlumt goja
Klevis Koka
Klevis Koka 2 ditë më parë
Ju qe nuk e keni pelqu kete konge jeni kundra nones o qafira zoti ju udhzoft
Sajko Sulejmanoski
Sajko Sulejmanoski 2 ditë më parë
😢😢😢😢
SABIT Ismaili
SABIT Ismaili 2 ditë më parë
😭😭😭😭te lumt per kengen bravo suksese nket keng e ndjej veten te përshëndes Nga Tetova
Jim Byl
Jim Byl 2 ditë më parë
Ti je nr 1 qdo keng e jotja e veqant per zemrat e shiptarve ku do qe jan Respekt 🙏🏻🙏🏻
Xhemsi Da
Xhemsi Da 2 ditë më parë
👍👍respect bravo 😭
soinhu foitu
soinhu foitu 2 ditë më parë
Bravooo.
Ab bd
Ab bd 2 ditë më parë
😂😂🤮🤮🤮🤮
Hello Bro
Hello Bro 2 ditë më parë
233 dislike pse?
flamur murseli
flamur murseli 2 ditë më parë
respect👍👍
Xhelal Bytyqi
Xhelal Bytyqi 2 ditë më parë
Konga
Xhelal Bytyqi
Xhelal Bytyqi 2 ditë më parë
Shum emire
Avdi Dreshaj
Avdi Dreshaj 2 ditë më parë
Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr
Snko Vdves
Snko Vdves 2 ditë më parë
shum prekse tlumt nona xhitka hallall t koft fjal mevent 👌😘❤️
Snko Vdves
Snko Vdves 2 ditë më parë
bravo lum nont xhitka bu
Kosovo 2018
Kosovo 2018 2 ditë më parë
👍👍🥲
Visit Albania
Visit Albania 2 ditë më parë
👈🇽🇰🇦🇱👐
Gjelbrim Tafoshi
Gjelbrim Tafoshi 2 ditë më parë
T'lumt qdo fjal e sakte
Gjelbrim Tafoshi
Gjelbrim Tafoshi 2 ditë më parë
Zoti te rujt o vlla krejt kongt i ki shum tmira 👍
Mensur Braha
Mensur Braha 2 ditë më parë
Sa her endegjoj me përmallon ike textet nr 1 Te pershendes nga zemra shalian Nga gjermania e mallkume🙄😪
Joanna
Joanna 2 ditë më parë
Zoti te rujt presim edhe me shum keng nga ty se sikur na qmall kur i degjojm kenget tua suksese
fatmir C1
fatmir C1 2 ditë më parë
Zoti trujte 🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Edonit Lipovica
Edonit Lipovica 2 ditë më parë
💕💕❤️❤️
Nobody Burgen
Nobody Burgen 2 ditë më parë
Uh... I don't speak this language. I don't even really listen to music. ... Why was this reccomended to me? ...Help.
Nobody Burgen
Nobody Burgen 2 ditë më parë
@Joanna nuk e kuptoj shqipen
Joanna
Joanna 2 ditë më parë
shum njerz e harojn vendlingjen e vet sepse atyre ju duket me I mir qyteti se sa ati ku eshte rrit😔
Kujtim Zymeri
Kujtim Zymeri 3 ditë më parë
Bravooo.
AM Tocila
AM Tocila 3 ditë më parë
Bravo ZemerA te kendoft. Njerzit sot pak e respektojn njerin tj.
Mirishah Shkembi
Mirishah Shkembi 3 ditë më parë
Te lutem a ban ni kong per babin e vdekur
Altinn Krasniqi
Altinn Krasniqi 3 ditë më parë
💔
Liridon Liridon
Liridon Liridon 3 ditë më parë
Suksese . Toli Shalihani💪🇦🇱
Layla Layla
Layla Layla 3 ditë më parë
Mashaallah wie hübsch er ist
Arjeta Sallauka
Arjeta Sallauka 3 ditë më parë
Na knaqe zemrat me muzike dhe tekste! Te lumt 🍀
Different Guy
Different Guy 3 ditë më parë
Selam from turkey çok güzel what is it about
Driton Zogaj
Driton Zogaj 3 ditë më parë
Respekt
bofooit gojo
bofooit gojo 3 ditë më parë
M'ke kthy mbrapa në kohë 🙏🏻👏👏👏😢
Xhemal Lutfiu
Xhemal Lutfiu 3 ditë më parë
hallall te qoftt
Ela Ela
Ela Ela 3 ditë më parë
😭😪😪😪