Vizion Plus Channel - Promo
0:47
Komente
Juliano ilDurazzano
Juliano ilDurazzano 21 orë më parë
Qa ju desht divorci ne 60 vjeq se marr vesh
Erion Beqirllari
Erion Beqirllari 21 orë më parë
nuk me thoni me tuta ka shkuar aty
Sofia Xysos
Sofia Xysos 21 orë më parë
Po ne ALBANISTAN nuk ka ligj per gruan dhe familjen ta djegin te gjalle njerezit e gruas me benzine qelbesirin maskarain dhe polic m,,,,,,,
Agron Allko
Agron Allko 21 orë më parë
Bravo Austria
Kujtim Jaupi
Kujtim Jaupi 21 orë më parë
Liro te ik fytyra o burre je bere si meit
sahit rabdishti
sahit rabdishti 21 orë më parë
O ilir meta treguhu te gjithve te huajve se edi ka vjedhur votat dhe te drejten e shqiptareve ngreje zerin sa me shum ta mare vesht bota kush esht hajduti i shqiptareve se ata nuk dine gje
buba buba
buba buba 21 orë më parë
Ju kendofte zemra!!!
Koco Qape
Koco Qape 21 orë më parë
Basha duhet te iki ,kjo e pa diskutuar qe PD te jete opozite e vertete kundra PS ndryshe Shqiperine e mer lumi.Agron Shehaj per mendimin tim e meriton sepse ka me shume votues se te gjithe dhe kjo do te thote se ai e meriton .
aladin
aladin 21 orë më parë
KOT E KINI o burra, nuk ju lejon grida duma=shqina ta hiqni...
Ze Ver
Ze Ver 21 orë më parë
Do te jete PRESIDENT MILIARDERI PLACKITES RAMA,,,? MODELI TURK I ERDOGANIT, DHE KESHTU RAMA DO TE JETE DIKTATORI ABSOLUT NE SHQIPERI PA RIVAL,,DIKTATURA E RAMES PO MERR FORME TE PLOTE ME ELIMINIMIN E TE VETMIT KUNDERSHTAR "BIO" QE KA NGELUR, BALLA MOS NA TREGO PER METEN DO TE JETE APO JO PRESIDENT,PO NA TEEGO MILIONAT E DOLLAREVE NE BANKAT E HUAJA, DHE NE CILAT SHTETE I KE VILAT LUKSOZE,, ( dollaret e BALLES)
jaykay
jaykay 21 orë më parë
Shyqy na I cute nji here ne televizor shqiptar
Bes Pash
Bes Pash 21 orë më parë
Ti mendon te hysh ne UNIONIN EUROPE me nje klase politike te pa edukuar dhe nivelin e ulet shkollor qe SHQIPETARET nuk i meritojne Ju sjeni vecse vazhdimesi e te gjithave qeverive te deshtuara qe kane drejtuar vendin sepse te tjeret qellimisht ju mbrojne juve pa nivelin e duhur e me karakter te lekundur qe ne SHQIPETARET mos ta ngrejme koken kurre pra ju jeni te verber nga trute dhe vegel e te tjereve
Sabit Sadiki
Sabit Sadiki 22 orë më parë
Te gjithe kengetaret jane shume te mire por kujt i ka vajtur mendja per vasken dhe juljanen eshte artist i popullit .
Laura Dasaret
Laura Dasaret 22 orë më parë
❤❤❤
arb mac
arb mac 22 orë më parë
Ti qifsha robt ty e Erdogan
Ze Ver
Ze Ver 22 orë më parë
Miliarderi plackites,rama kerkon te behet PRESIDENT PASI TE SHKATARROJE TE VETMIN ARMIK TE TIJI "BIO" METEN, TA KTHEJE SHQIPERINE NE R/PRESIDENCIALE,DHE KESHTU TE BEHET DIKTATORI ABSOLUT PA RIVA,,JEMI NE FILLIM TE VITIT 1945 DIKTATURA E RAMES PO MERR FORME TE PLOTE,
sahit rabdishti
sahit rabdishti 22 orë më parë
Te dhjefsha erdokmutin o edi pushti
DAJA 22
DAJA 22 22 orë më parë
Sa drru me kokain qeka albano
Zani i mirè
Zani i mirè 22 orë më parë
RESPEKTE pèr Gjakovè ,Kosovè , dhe pèr Veri , ju dègjojmè me shumè kènaqèsi nga Shqipèria e Mesme me pèrzierje nga Jugu , .....Nga KURBETI i Zi po i dègjojè kèto kèngè me lotè nè sy .....kèndo more zogu i malit se shumè jamè mèrzitè prej sè largu ndjeva zogun tuj kèndu menjèherè u ktheva me mallè me ndègju NOSTALGJIA e Mèrgimtarit
ben
ben 22 orë më parë
Nje nder kengetaret me modest qe kemi.Po kjo e bene madheshtin e tij.
Vaske Ngjela
Vaske Ngjela 22 orë më parë
Cfar kerric eshte ky kellic 100 evro per familje thote psikopati d. m. the. mbi 1 milion lek per familje!!! Me duket se ne matematike eshte akoma me keq se Basha.🤣🤣🤣Pranojeni Kellic humbjen dhe mblidhni mendjen se me duket se ne zgjedhjet e ardhshme do katandiseni me keq se LSI
Kimi Kumurija
Kimi Kumurija 22 orë më parë
Nevojen ja kemi te gjidhve po mbi te gjitha duhet te mbeshtetemi te vetja jon se po pritem te na e nxjerren te tjeret gomarin nga balta et'her ai do ngordhi
Anxhela Naqellari
Anxhela Naqellari 22 orë më parë
Ti zoti erion isai se nuk besoj se e meriton te ta shkruajme emrin me te madhe. Sa ishe ne portokallia beje skeçe nga me te ndryshmet per te tallur politikanet qe vidhnin e benin. Tani qe je vete politikan dhe sbesoj se je aq I kulluar sa te mos marresh dhe ti diçka per vete jam kurioze te di nese tani te imitojne ata koleget e tu apo te mbeshtesin dhe ata?
Durim Ismaili
Durim Ismaili 22 orë më parë
Bravo djema.
Zani i mirè
Zani i mirè 22 orë më parë
RESPEKTE nga Shqipèria e Mesme me pèrzierje nga Jugu
Ida Ago
Ida Ago 22 orë më parë
Bravo zemer nje gjeni i lindur,zoti te ka pikturuar,e bekuar.Zoti te ruajt
Zani i mirè
Zani i mirè 22 orë më parë
RESPEKTE nga Shqipèria e Mesme me pèrzierje nga Jugu , kèngètare qè ka shkèlqyer gjithmon me interpretimet e saj nè skenèn Shqiptare
ilirjan naçi
ilirjan naçi 22 orë më parë
Ju jeni dështak .ca diskutoni akoma blerje votash . Nga qe s'keni me argumenta si t'a justifikoni humbjen thoni u blene votat para datës 25. Po ti kishit fituar ju do thoshit ishte dit historike 25 ,tani qe fitoj Rama thoni Jane te blera . Ikni mor se lat nam.
Niku Niku
Niku Niku 22 orë më parë
Ilacet si i sigurojn
Ylli Maxhari
Ylli Maxhari 22 orë më parë
Ju shiteni njeri metjetrin jone siqytetar te thjesht dotashesim sa er tenadoj k.....
She De
She De 22 orë më parë
q
Donika Bitraj
Donika Bitraj 22 orë më parë
Pe s'pashe,a nive a s'nive........
Souzana Dervishaj
Souzana Dervishaj 22 orë më parë
Super super!
selina tafa selina
selina tafa selina 22 orë më parë
Mama he ca do te thot shtrydhi breket shejtani e 😂😂😁😁😂😂😂😁😁😁
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj 22 orë më parë
Duhet prekoror dhe gjykac te denohen per nji vendim te pa drejt qe kan egzikutu.....apo kane mar rushfet 100%me siguri
peri vlore
peri vlore 22 orë më parë
Ik ore ropqir morr i mutit
Ylli Maxhari
Ylli Maxhari 23 orë më parë
Ore ju qedoni te hiqni bashen duet te hiqeni vet mepar mepas bashen hahaha
Real Music
Real Music 23 orë më parë
Bravo,bravo,bravo!Në çdo performanc tënden dëshmon që je artist i madh,i thjeshtë dhe shumë profesional!👋👋👋👋👋👋👋👋
Adriatik Bakushi
Adriatik Bakushi 23 orë më parë
Nje ze unikal dhe i paperseritshem! Faleminderit Vaske!
Sava Braculla
Sava Braculla 23 orë më parë
Po beni do te ruash miljonat qe bere me shitjen e armeve e egjith psurin e eushtris kur ishe minister, do prap karike ja pe hairin u bere i pasur .......Po si nuk keni turp ju qe ekeni ndotur ate parlament te te gjith ngjyrave dilni dhe hiqeni te ndershem ku vetem per veten juaj vidhni... . .
Lido Tilo
Lido Tilo 22 orë më parë
Po kjo esht me e bukra keto qe kan dal ketu,duhet te ishin te gjith ne burg por me paturpesi dalin akoma e flasin per demokraci
Ardis0yhR Imeraj
Ardis0yhR Imeraj 23 orë më parë
Me nje qeshor eshte ditlindja ime une quhem Ajsela
Sander Lilo
Sander Lilo 23 orë më parë
BASHA rri. hahaha
Ardit Cubi
Ardit Cubi 23 orë më parë
O i rafte pika ça ka ba
Lushi Kulla Kulla
Lushi Kulla Kulla 23 orë më parë
Shum gjynah ozotsi perfunduan keshtu nuk ierdhi keq per femijetqe prishen familjen
Elizabeta Halitaj
Elizabeta Halitaj 23 orë më parë
Shume bukur Urime per performancen, me perjashtim te kenges se fundit e cila nuk i perket Gjakoves , thjesht eshte kenge e teqeve qe nuk eshte me origjine nga Gjakova
Toni Araniti
Toni Araniti 23 orë më parë
Për Ju o "fallco demokrat" Do korrni Atë që ju vet keni mbjell, "vjedhjen e votës" siç ju e quani!!! Por me 1 gje DUHET ta mësoni Përfundimisht, HETIMET jan kompetencë e Prokurorisë dhe Gjykatave dhe JO ABSOLUTISHT kompetencë e Partive "FAMILIE" 🤬😡😈 NA ÇAVËT Trapin ju Bajgat e shoqërisë Shqiptare
Ardiana Gjoni
Ardiana Gjoni 23 orë më parë
Kenge te mrekullushem. Kisha vetem nje sugjerom per drejtuesen e programit...kur ke perballe nje femer nuk i thuhet bravo ( e perdorin pothuajse te gjithe ne shqiperi) spese è mashkullore , thuhet brava . Pastai ne meno fjalen tone,,,,te lumte qe tingellon me bukur.
F.F.E.E
F.F.E.E 23 orë më parë
Bravo cifti i mrekullushem. Te falenderojme shume Evi Reci migjithse shkembehemi cdo dite ne rruge ,Por ne ekran shkelqen na .Na kenaq me te ftuarit .Une jam nga Jugu , por jam rrite me kenget e Gzim Nikes dhe i peqej shume Qofshit te lumtur ne familje
You Like Cars
You Like Cars 23 orë më parë
Humbsat
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 23 orë më parë
I hengesh mutin te terve socjslistevee se nuk e kuptoni qe nuk e buan salin dhe bashen populli i ndershem dhe ja si fituan dhe 4vjetet e tjera po qe basha dhe saliu prap rames do ja japim voten beni gam gam bjerini legenit se jeni mesuar
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj 23 orë më parë
Gjyna kshtu te perfundojn ...edhe 3 fmijet i kane.bashk....o zot gjyna...!!!
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Ditë më parë
O shqiperi emjera shqiperi ne ce dor re ti 30 vjet me nje sali ka ca qe e duan se kan drth shum flori dollar e evro se punon i shkreti puntor her me buk e her pa buk
Bruno Bru
Bruno Bru Ditë më parë
Basha Boll tani jep dor heqjen sje per kte pun Jo vec ti po' as nje nga PD svlen ju votoni njeri tjetrin se ne su japim me vota Juve
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Ditë më parë
Te jet sali berisha dhe te denoj medin ai ka shkelzeninka malltezin dhendrrin ai mblodhi para sa u van e u plagosen 100 ndera njeres dhe nuk beri as nje gje se vet shkruan vet vuloste se ja e zem se do denohet nja 2 vjet si u ka denuar llalla esht krimi brenda se kan paguar prekuroret egjywtaret bhe bejn qef o shqipri mjera ti
alekos mts
alekos mts Ditë më parë
pse.e.votuat
Michalis Natsis
Michalis Natsis Ditë më parë
qe te hiqni bashen me perpara duhet te hiqni berishen lozin milionat pd eshte bizna familiare vetem te vdekur do ta lene pd dalin zbuluar horrlleqet qe kane bere me serbin gjithe keto vjete.
acs klo
acs klo Ditë më parë
ca e ka dash shehin ky?
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Ditë më parë
Drejtohu burgut vet o kurris shtrembent o fytyr presitute ti dhe meta e munikashkoni se e dini ca i keni ber keti popullit po futuni se keni mafjen qe me shum se 2 vjet nuk denoheni si llalla dhe ju keni mafjen ju
orhan lula
orhan lula Ditë më parë
moji zonje enderuar rama qeveris mire duke vjedhur duke blere votat ti zonje spo. epermend fare se rama ka bler vota ti qenke njikomuniste e. qelbur qe bron. ramen nji andut ordiner. por tekesh turpe qe mbron ramen qe enje evropa si. mashtrus ajdut bleres. votash. turp per. ty zonje
rage mp3
rage mp3 Ditë më parë
Ka patur ka dhe do të ket shitblerje vote për deri sa jemi në demokraci me votën time bëj çar të mëdojë qefi .votën eshesin deputetët jo më populli ithjeshtë kto justifikime do iketë gjitmonë dhe ika patur pala hmbëse ...
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France Ditë më parë
💪💪💪💪💪💪💪💪
Sabit Sadiki
Sabit Sadiki Ditë më parë
Mos e ndani asnje te marte juljana pashen . Te ghithe jane te mire por dhe ju e shihni qe ajo eshte e vecante.
Serxho Vlore
Serxho Vlore Ditë më parë
Ishalla nuk iken kot gjaku i femijeve te vegjel i njerezve qe punon in per buken e gojes mbrapa hekurave e kan vendin te gjith keta kriminela qe nga ky mediu sali e shkelzen berisha lulzim basha si minister i brendshem te gjith mostra e pd
Nebije A.
Nebije A. Ditë më parë
Super Live
Gajur Nedzbija
Gajur Nedzbija Ditë më parë
Oooh bre vlla si ma kneqe zemren po goja te lumt se edhe un jam ne at mendomin e juve se qeverin e kemi ma te miren ne evtop ju pershndeti
Festim Kertusha
Festim Kertusha Ditë më parë
Populli. Votoj. Edin Edi. Punoj. Punon To. Mari. dhe. mandatin. e. 4 PD.si.qen..ruges.si.zula.hum.hum Ore.PD.o.halja..komberare kush.ju.don.vec.ato. qe.vodhen.kombin.pronat.e.pronarve Ikni.o.letra.bythe🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷
Vera Prenga
Vera Prenga Ditë më parë
Wzz6
Hondo Hondo
Hondo Hondo Ditë më parë
Ulsi Manje ti duhesh të bësh një komision për të hetuar veten çfar ke bêr ti brëda ligjeve të kushtetutes që e keni shkelur me këmb sipas interesave të rilindjes o more hipokrit i harrove që 2017 vodhe votat dhe që je dhe jurist që duhesh gjykuar me ligj më tëashpër se e ke bër me qëllim dhe këtu na del dhe fol për presidentin si ke kurajo kur ti vet je i dhjer o maskara.
Sute Bejo
Sute Bejo Ditë më parë
Bravo.Maja.ngrite.skenen.ne.kembe.jeemrekullushme
Anisa Kerri
Anisa Kerri Ditë më parë
❤❤❤❤❤
INA INA
INA INA Ditë më parë
🤣
Tirana 2001
Tirana 2001 Ditë më parë
Bla bla dhe as gje Nuk i mirror vesht cfar thote
Lulzim Kadriu
Lulzim Kadriu Ditë më parë
Arianit Hoxha absolut NUMER 1 ne ket mbremje!Respekt
Hip-Hop AV
Hip-Hop AV Ditë më parë
Forca Milan 🔥🔥🔴⚫🔴⚫
lazaros Kola
lazaros Kola Ditë më parë
Nuk paskin te mbaruar armet e vret gruan sikur eshte pule .
Fatmir Ameti
Fatmir Ameti Ditë më parë
SHUM SHUM BUKUR , ME PLOT EMOCIONE BRAVOOOO
Aferdita Zenelaj
Aferdita Zenelaj Ditë më parë
Këngëtare e madhe në 2021 dëgjohet me kënaqësi të madhe nga të gjitha moshat⭐⭐
Juli Jazaj
Juli Jazaj Ditë më parë
Jep spak futi bernda keta kriminela
Gonxhe Balltiq
Gonxhe Balltiq Ditë më parë
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💐💐💐💐💐💐💐