Komente
Albania Smile
Albania Smile 11 orë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...
Bekim Murati
Bekim Murati 16 orë më parë
Po makina rames ca do aty
donald gjoci
donald gjoci 16 orë më parë
BRAVO Z.Myslym.Pjesa me e madhe e maskave qe ndodhen aty ndryshuan ngjyre e cehre bashke.Te lumte
Fieri Fieri
Fieri Fieri 18 orë më parë
Ju pifsha dollin Juve ,me kenaqin keto ♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Fieri Fieri
Fieri Fieri 18 orë më parë
Me shum Skam cte Them te qifsha serbetgreketturqet.Rroft Kombi 🇦🇱♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Mark Hajati
Mark Hajati 18 orë më parë
Murrizi mbulohu me jorgan te mos ndihet zani.Je vertete llafazan.I kacagrithesh per mbrapa njerzve ma keq se rrodheja vetem per ti shkyer.
Fieri Fieri
Fieri Fieri 20 orë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Eshte e ditur qe kjo NK eshte rastersieht,Por kjo ikje nga memedheu ka ngjarje me kengen e Mores😭♥️🇦🇱🇦🇱Nena Shqiperi
Paske Daci
Paske Daci 20 orë më parë
Shko more pjerdhu ti po na. Behesh deputet, skhko studjo njeher se nuk jeni pjekur te shkosh pper deputet, direkt nga bankat e shkolle haha.
Τιμολέο Σομο
Τιμολέο Σομο 20 orë më parë
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu
gml games
gml games 20 orë më parë
Ti je nje vari lesht
Drejtesi
Drejtesi 20 orë më parë
Protestat behen kur e do populli, policia eshte e popullit, dhe nuk behen protesta kur do ti kriminel.
Sara Dyrmishi
Sara Dyrmishi 20 orë më parë
e vertete por mbasi iken dritat disa meteor satelit a nuk e di se ca ishin mbi 20 cope dukeshin si yje ne te njejtin drejtim rresht dhe po leviznin
Tony Koxha
Tony Koxha 20 orë më parë
Kur e kalon rrugen aty shkurt e nuk hypen ne mbilalim lart gjithcla pritet!
Alfred Ziu
Alfred Ziu 21 orë më parë
Mir jua bene shqiptareve, vete e votojne ta gezojne me shendet.
Ze Ver
Ze Ver 21 orë më parë
Ka LINDUR miliarderi/DIKTATOR PLACKITESI I SHQIPTAREVE,,,ARMIKU NR '1 I SHQIPTAREVE KRYE/HORRI I SURRELIT,,SHKATARRUESI I PASURIVE TE SHQIPTAREVE,SHITESI I TERRITORIT TE ATDHEUT,
Riema last
Riema last 22 orë më parë
I vraft zoti ishalla gjynaf nana
qemal hoxha
qemal hoxha 21 orë më parë
Ca e ka Vjollca
Hasan Gashi
Hasan Gashi 22 orë më parë
Socialistet te vrasin dhe te dekurojne mbas vdekjes. Shikoni prononsimin e kryeministrit,lamtumir shoku im,si nuk i ra ndermend te ti ipte ndimen e nevojshme e ketij artisti para se te vdiste por ciceron si injorant pas vdekjes me fjalet lamtumir shoku im,prononsim te neveritshem te nje skizofreni te pa pergjegjeshem te ketij njeriu hipokrit. Ky njeri nuk vlen per drejtus i ketij populli,te kerkojme qe te pakten mos u prononso se ne te njofim se cfar krimineli populli ka qe na drejton. Turp te te vij o halabak
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary 22 orë më parë
Gafat e Eleni Kocaqit: Homeri jep emrat e vendeve, njerëzve, perëndive të asaj kohe, emrat e të cilëve janë shqip. Këto emërtime nuk kanë nevojë për shpjegim, sepse vijnë në një variant të pastër të shqipes së sotme. Aise, perëndi që sheh veprimet e njeriut gjatë gjithë ditës, që në shqip do të thotë Ai-se pra Ai-she, sheh se çfarë bën njeriu gjithë ditën. Aretyre, vend i zhvilluar që i përgjigjet fjalës në shqip aretyre do të thotë arë-tyre, pra ara e tyre. Erinjet është perëndi që mbron jetën që i përgjigjet shqip funksionit të saj. Ajo do të thotë Erinjet që është e-rin-jet, pra e rin e përtërin jetën. Haropi, që ishte trojan i pasur, në shqip do të thotë fjala ha-ro-pi, pra ha, rro dhe pi. Hypokanti, që është nga Thraka, në shqip hy-po-kan-ti, pra, që je si hy i bukur. Hypodon, që është emër trojan në shqip do të thotë hy-po-don, pra që don të jetë si hy. Jadet quhej perëndesha e shirave që është në shqip ja-det, pra që është det me ujë.
Ze Ver
Ze Ver 22 orë më parë
Perderisa RAMA ESHTE MILIARDER NUK E KA TE ZORSHME ME BLE VOTAT, KA VJEDHUR PER KETE DITE ,KATASTROFA SHQIPTARE "MADE IN" EDI RAMA "
Ze Ver
Ze Ver 22 orë më parë
Po opozita pse po voton Kundera metes ? Opozita shqiptare ???
Vali Gsh
Vali Gsh 22 orë më parë
Aty shoferat ne përgjithësi jan te pir dhe te droguar nuk din ca bejn ,ju vishen sytë dhe shtypin ca ju del para zoti i dënoftë, këta te çmendur
Kev M
Kev M 22 orë më parë
Posht komunistat dhe hajdutat e qelbur
Lati Prezja
Lati Prezja 23 orë më parë
Po ce majn akoma aty kto
Ze Ver
Ze Ver 23 orë më parë
Ku i ke derguar milionat e DOLLAREVE qe ke vjedhur PARAZITI BALLA NE CILAT SHTETE JASHT, KU I KE VILAT LUKSOZENA TREGO SI "PERFAQESUESI I INTERESAVE PERSONALE "NE KUVENDIN E POPULLIT LERI PALLAVRAT SE TE KUPTOJME,
Andrew Koumarakou
Andrew Koumarakou 23 orë më parë
LULI ËSHTË I VOGËL GABIMË QË LATË NË KRYE TANI E LINI TË RRITET
Argjent Raci
Argjent Raci Ditë më parë
moi shoqe. mos genje kaq shum se nuk osht aspak e vertet kjo po tregoje shkurt shqip problemi se qa keni ju dy se pa nishkak nuk ta marrin femiun. me vjen keq ama. thuje te vertetn. se nuk Jam degju as nje her kit histori ktu nitali 😔😔😔😔😔
Lati Prezja
Lati Prezja Ditë më parë
Po sa bertasin kot as nuk e cojn spital gjith to burra aty se mvajn dot kot
Landa Memia
Landa Memia Ditë më parë
Moj zonje punojsja sociale nderhyne vetem ne raste ne familje me probleme Shiko ku qendron problemi se nuk ka shance tet merrin femijen tende pa shkak 🙏
Zef Nikolla
Zef Nikolla Ditë më parë
Sa lek.ka dhene babai hot Ik mi kush te beson ty
Flamengo Campeon
Flamengo Campeon Ditë më parë
jo more beni jo basha do make pushteti n per kater muaj nuk ta less ty qe hope tankut per te bear shqiptare
Tom Sufaj
Tom Sufaj Ditë më parë
Perse I tremeni te gjith Berishes, Berisha esht aije qe duhet larguar ater te marrin edhe Bashen me veten!!!
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj Ditë më parë
Qa behet kshtu ne Elbasan vrasje per dite....o popull mosni keni kujdes se qa beni.jeta eshte e shejt
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
Prit dhe sa muaj te JAPI EFEKTIN ,
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
Tentative e MILIARDERIT/PLACKITES RAMA,PER TI ZENE VENDIN ( MODELI TURK I ERDOGANIT)
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
Tym per te miren e QYTETIT,, RREZIK JETE ATJE,,,PO BALLA ATY AFER E KA SHTEPINE ?
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
Loja e BASHES U KUPTUA ME NJI VONESE PREJ 8- VJTESH, BEN LOJEN E RAMES,,PER MANIPULIMIN E OPOZITES, NE KEMBIM TE DOLLAREVE, MANIPULUES I TURMES , SI TE JAPI DOREHEQJEN, SI MOS E JAPI NUK KA VLERE ME , KARTE E DJEGUR,,NUK I SHKON NJERI MBRAPA, VEC ATO QE KANE INTERES,
Alis Alis
Alis Alis Ditë më parë
Prap ti o rrot budalla I ik o shporu o budall
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
Nuk mund te FLASESH PA LETER ?
Alis Alis
Alis Alis Ditë më parë
Ικ ore kokqyp zagar Nam I name e
bashkim pgliqen
bashkim pgliqen Ditë më parë
Hiqeni ate qafleshin se ,na mbyten koministat,eshte shume e thjeshte sistemi lindes ,vetem nje pa shkolle nuk e kupton,
Ssh
Ssh Ditë më parë
Shiqojeni jet Gomar duke pir cigare kur far rrespekti
Dona St
Dona St Ditë më parë
epin cigaren sikur esh ne dasem
Bes Pash
Bes Pash Ditë më parë
Ka te drejte ARBEN IMAMI ketu ka tradheti burra
Bes Pash
Bes Pash Ditë më parë
@Ze Ver Ka vite qe partite sillen keq me popullin tone te vuajtur dhe duhet ta dish qe shumica nepartite jane aventurier dhe karakter te dobet ose me thuaj me cilin rri e te them kush je pra korruptohen prandaj rruga me e mire eshte ti hudhim njerin kunder tjetrit ashtu sic bejne ata me ne ti fusim ne konkurence qe te dali ai qe e meriton perndryshe na pret diktatura
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
IMAMI KERKON KARRIGE,,QE ME SALIUN IKU,SHKOJ ME NANO,U KTHYE PERSERI ,TANI KA FRIKE SE PO E NXJERRIN NGA "LOJA", PO PER BASHEN KA TE DREJTE
Max Muster
Max Muster Ditë më parë
Me nje poce dhjesin e han
Moisi Guri
Moisi Guri Ditë më parë
Ka informacione që Basha me Ramën janë bërë vëllezër kani pirë gjakun e njëri tjetrit dhe popullit,shtetin e kanë burrat dy burra ka Shqipëria Edin nga Tirona e Lulin nga nuk e di.
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Ditë më parë
Po kish do i shikoj saliu qe nuk nje as deshmor as luftarnje vetem xhaferi suden qemblodhi leket qe te pasuronesh qeni biri qenin Ram po pate ment ne kok dunesh te vesh e ta takosh dhe ca halli ka se esht 94 vjece
H H
H H Ditë më parë
LUFTE TOTALE THOT ky ? AJDE ÇVETE?
Youtube User
Youtube User Ditë më parë
Bravo thoni te gjith po vota si dhat.te gjith si legena e keni shit voten per nji thes hime tek saliu ne vaktit
fjalet qe sti thash kurre!
fjalet qe sti thash kurre! Ditë më parë
Pikerisht.. per kete i jepet rendesi marteses me letra!
Nazmi Fejzulla
Nazmi Fejzulla Ditë më parë
presidenti eshte ne te drejten e tije .maxhoranca do qe te largoj vemendjen nga problemet e vjedhjes votave dhe i turret presidentit ,por nuk e kupton se presidenti eshte ne mbrojtje te kushtetutes .
Bes Pash
Bes Pash Ditë më parë
Ketu ka trdheti burra dhe tradhetaret duhet te ndeshkohen me force
dan jackson
dan jackson Ditë më parë
I m turkish we love albanian people we was living 600 years together.maybe 3or 4 million albanian people in turkey. There country turkey. We will be together forever. We r coming again stronger for justice.
thanasis
thanasis Ditë më parë
Vaksina e paska dhen efektin.
Moisi Guri
Moisi Guri Ditë më parë
Po çfarë ndime pret populli nga partitë,shteti është i popullit ju si popull ja bëni dhurat shtetin partive e mafjozve.
Jahja Nameti
Jahja Nameti Ditë më parë
PO te jene gazetaret ,qartesisht te njeanshem si " si I ndeuari "K,Cipi shoqeria Shqiptare nuk do te dale dot nga perplasjet,dhe ndasite midis njerzeve.
Bengel zb
Bengel zb Ditë më parë
Na plasi fort... Kushedi sa ja ka ça tr.. saqe e ka ber ta vrasi.
Arsim Rrafmani
Arsim Rrafmani Ditë më parë
President i turpit!
Ze Ver
Ze Ver 22 orë më parë
Do te JETE MILIARDERI/PLACKITES RAMA MBA 2-3 MUAJSH MOS U MERZIT,PRESIDENT ,,DHE KESHTU DO TE BEHET DIKTATORI ABSOLUT I SHQIPERISE PA RIVAL,,RAMA SI ENVERI ME 1945,,DO TI SHKELI TE GJITH ME KEMBE, PRIT DO TE SHOHESH TMERRIN RAMA,,,,KUJDES PASURITE DHE PRONAT NGA PSIKOPATI RAMA
Sophia Cobb
Sophia Cobb Ditë më parë
❤ WELCOME TO HOTTEST DATING ZONE __ - P-R-I-V-A-T-E---S-E-X- . ❤❤ ️ EROTIC FULL _TRENDING TOP THIS YEAR HERE ➡️ ➡️ hotslut.live/389xxxprivateer0tic !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 #在整個人類歷史上,#強者,#富人和具有狡猾特質的人捕食部落,#氏族,#城鎮,#城市和鄉村中的弱者,#無`'#守和貧窮成員。#然而,#人類的生存意願迫使那些被拒絕,#被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,#並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.#說到食物,#不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。#相反,#他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。#他們學會了清潔,#切塊,#調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,#在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,#並且學會了使用芳香的木煙(#如山核桃,#山核桃和豆科灌木 #來調味食2!*$
Anna La
Anna La Ditë më parë
Shkeljet i beri kush vodhi votat.
Erion Beqirllari
Erion Beqirllari Ditë më parë
nuk keni par asgje
Artur Murra
Artur Murra Ditë më parë
Ky Murrizi eshte nje klloun cirkut sikur i dhimbset pop i molepsur i babezitur i se keqes qytetarja
Gjergj Kastriot DRAGOI
Gjergj Kastriot DRAGOI Ditë më parë
Talibanët flasin shqip😂😂😂
Arti Hoxha
Arti Hoxha Ditë më parë
Nard bjeri darjes
Flamengo Campeon
Flamengo Campeon Ditë më parë
sa me shume gazetare si ty urime
Dita Kapoli
Dita Kapoli Ditë më parë
Guri, ju lumte, qe mbeshtesni qytetaret per te gjetur drejtesi, ne nje vend qe nuk merren parasysh shqetesimet me te drejte te qytetareve por vendoset sipas interesave qe kane individe me kryetaret e bashkive. Shkeljet duhen denoncuar
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ Ditë më parë
Burr paska kèn is 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Ma T
Ma T Ditë më parë
Ska mundesi ,te jete shofer ,ai qe ka bere kte manover ,por ndonje kafshe shtepiake
Isak Smona
Isak Smona Ditë më parë
Prof. Fokusoheni ne protestene 24 me 24. DHE NE PARLAMENT.
Marius Derolis
Marius Derolis Ditë më parë
Ore shqipen e dini ose keni haruar ku jeni vet
Igli Daja
Igli Daja Ditë më parë
Jan ata te assistenti sociali qe duhen vrar me buk ngoj qe i bejn kto pislliqe se vetem te huajve i bin ne qaf
Teli Teli
Teli Teli Ditë më parë
Kjo linja telefonike shum e dobet sikur telefonatat bohen nga planeti mars
Albert Cela
Albert Cela Ditë më parë
JENI DY FASHIST
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi Ditë më parë
Ska kurrfare kujdesi pse kujdese parlamenti merr vendim puna e kryeme ja merr imunitetin ai le ta sheh enderr detin Ska kurrfare kujdesi as frike moti eshte dashte mu shkarkue ai.pse po tallni me popullin e ligjin qe se zbatoni e respektoni kurr.
Albert Cela
Albert Cela Ditë më parë
SHEMBJANI DHE VAZHDONI PUNEN SE KETA JAN MESUAR TE JETOJN NE FAKALE POR DURRSI ESHT VEND PLAXHI DHE KETA PO DESHEN TE JETOJN NE FAKALE TE SHKOJN NGA KAN ARDHUR..
Robin Hood
Robin Hood Ditë më parë
Shko mor kastravec ofron ti zgjidhjen ti ofron Ramen
mark spaqi
mark spaqi Ditë më parë
Lucy Pashai
Lucy Pashai Ditë më parë
Ore ça thot kjo do ket temperaturë se ska mundësi
linda Dedja
linda Dedja Ditë më parë
O ti ⚰️🦠bashke me kelyshat e komunizmit o 💩
Gilbert Kasnija
Gilbert Kasnija Ditë më parë
Femija te paska marre rruget e botes kjo thote rama rama moj plake derdimene hahaaaaaa
Eduart Kongjinaj
Eduart Kongjinaj Ditë më parë
Punuan shqiptaret me pune vullnetare e pa mjete. Zoti i bekofte shqiptaret kudo qe jane.
Reuben Justus
Reuben Justus Ditë më parë
@Xzavier Stefan yup, have been watching on flixzone for since november myself :)
Xzavier Stefan
Xzavier Stefan Ditë më parë
a tip: watch movies at flixzone. I've been using it for watching a lot of movies during the lockdown.
Adile Gjuzi
Adile Gjuzi Ditë më parë
e Fejuar dhe paske dashur ta regjistruar ne mbiemrin e te fejumit mah e pabesushme kjo histori qe asistentet sociale ta marin pa arsye un vetem kam lindur ne spital pa asnje pran dhe isha vetem 23 vjece kur Linda djalin tim dhe ma dergun djalin ne oren 4 te mbasdites per ta ushqy dhe ma lan djalin te flinte me mua dhe shkova ne komunita me djalin bera 4 vite e gjys ne comunita dhe kam nje vit qe kam mbaruar percorson ne komunita bera shkollen per te pasur dipllomen per te punuar dhe ja arrita qellimit qe bera dokumentat mbas dy vitesh nderkoh qe isha ne komunita dhe tani jam e lir me djalin tim sepse asnje her ne komunita nuk u dorzova luftova me forcat e mia per te mos u shkelur nga ligjet qe egzistojn per asistentet per tribunalet dhe sidomos te pergjegjeses te komunitas kur thonin qe dera eshte e hapur nese doni me u largu ikni o nena por femijet qendrojn ketu un i thoja vec po vdiqa mun ta prekni djalin tim per sa koh jam gjall jo sepse kok fortesia dhe presionet qe i beja komunitas e kuptuan qe isha e dashuruar me djalin tim dhe mund te beja cdo gje per ta pasur ne gjirin Tim per aq koh qe isha me djalin ne komunita dhe sot jam e lir me femijen tim