Komente
Mihrije Shaqiri
Mihrije Shaqiri 30 minuta më parë
Like kush e don atdheun dhe lulzimin
FREE FIRE
FREE FIRE 3 orë më parë
O atdhe
Ismet Kaza
Ismet Kaza 5 orë më parë
O bossssss
Pingüíni Com
Pingüíni Com 5 orë më parë
UN JAM SHQIPTAr
Pingüíni Com
Pingüíni Com 5 orë më parë
Like
THE_K1NG
THE_K1NG 6 orë më parë
Krejt bojn komente per like...Sa vk Pershendes gjith shqiptaret kudo qe jane neper bote.Konga e bukur
Pingüíni Com
Pingüíni Com 6 orë më parë
Likes
BABA__KTUU BaBaGjYsHi
BABA__KTUU BaBaGjYsHi 10 orë më parë
Hallall
Arjanita berisha
Arjanita berisha 20 orë më parë
like rony ❤💘✌😘
FF MASAKRA
FF MASAKRA 20 orë më parë
Nese Ronny esht 👑 👇🏻
Bledar Zeqiraj
Bledar Zeqiraj 22 orë më parë
Mir mrama si ije 🇦🇱🦅🤛🤜💪💯👌😎❤️👍💙🤑💜⭐🌟✨⚡💚❣️💟💌💕💞💓💗💖💋🔥💛🦅🦅😎💯🤘
Ledi Marku
Ledi Marku Ditë më parë
RoNI SHQIPTAR
Sara Duci
Sara Duci Ditë më parë
Like per shiptart
Captain gamer
Captain gamer Ditë më parë
Like kush esht 👇"shqiptar"
THE_K1NG
THE_K1NG 6 orë më parë
Te gjith jemi
Gerald nogu
Gerald nogu 2 ditë më parë
Rony❤️❤️
Meloscifra Morina
Meloscifra Morina 2 ditë më parë
Selam nga Kosova e Shqiperis respekt per muziken qe bene ti
SAIMIR
SAIMIR 2 ditë më parë
Shqipe🇦🇱🇽🇰❤️
Shkoder Shkod
Shkoder Shkod 2 ditë më parë
Çete dhe një kangë tjeter me atdheun💖💖💖
Billie
Billie 2 ditë më parë
Like kush eshte nga kuksi
Billie
Billie Ditë më parë
Atdhe Xharavina
Shkoder Shkod
Shkoder Shkod 2 ditë më parë
O bossi😃😃
Ema Shahaj
Ema Shahaj 2 ditë më parë
Ky nona😘😈👊 njësh🎖🎖🏆🏆🏅🏅🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇
Gregor z
Gregor z 2 ditë më parë
I had 5 years a friend from albania shqipëria kosova im half german half romanian living in germany but my heart belongs to balkan
ff Marsel
ff Marsel 2 ditë më parë
Po atdhe oty qdo uuuuuuu
Adriatik Adriatik
Adriatik Adriatik 2 ditë më parë
o shqipe
Klevis Buci
Klevis Buci 2 ditë më parë
O budall
jorgi vandam
jorgi vandam 2 ditë më parë
Je super kengetar
Paulina Pashai
Paulina Pashai 3 ditë më parë
M shum kapi kamera atdheun sesa rony-in gjithsesi love it.Suksese
FF KANIBALI KANIBAL
FF KANIBALI KANIBAL 3 ditë më parë
talent lind po nk besh bravo ky esht hiti me i🔥🔥
Mario Marjus
Mario Marjus 3 ditë më parë
Like kush e pa atdheun👍👍
klejdi officel
klejdi officel 3 ditë më parë
Une jam shqiptar kam kaq urretje per serb du mi i var
FF TROPOJANI FF BLOODY
FF TROPOJANI FF BLOODY 3 ditë më parë
Sa like shkojn per shqiptaret 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Fatlum Preldakaj
Fatlum Preldakaj 3 ditë më parë
TELUMT PE KAKN 👍👍👍👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Fatlum Preldakaj
Fatlum Preldakaj 3 ditë më parë
TELUMT
Fatlum Preldakaj
Fatlum Preldakaj 3 ditë më parë
👍👍👌
Aleksander Ndojaj
Aleksander Ndojaj 3 ditë më parë
Ti ske lidhje me hip hop o vlla shko e ba nej Kang me zefin
Samuel Bytyci
Samuel Bytyci 3 ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
No1 Some1
No1 Some1 3 ditë më parë
I'm here only because of Atdhe ❤️ the most beautiful guy I've ever seen.
servis fredi
servis fredi 4 ditë më parë
Je bosi roni 😙😘😘"fancja jote e madhe😘😘😘"
servis fredi
servis fredi 4 ditë më parë
Je bos
CNEG IHZAREGORD
CNEG IHZAREGORD 4 ditë më parë
Me I var ishin gzu shkijet dut me jau da copat kadal kadal prej trupit veq kocit mja lan
Pingüíni Com
Pingüíni Com 4 ditë më parë
Kaka
Pingüíni Com
Pingüíni Com 4 ditë më parë
Tiny
Orgito Saraci
Orgito Saraci 4 ditë më parë
Pooòoooooooooo❤❤
E B
E B 4 ditë më parë
Ajo bluzja lulzimit skandal
MM Di
MM Di 4 ditë më parë
Jasha atdheu
Remzi Ukzmail
Remzi Ukzmail 4 ditë më parë
Shummm e vertet
Klevi Pergjegji
Klevi Pergjegji 4 ditë më parë
Rony rrespekte nga divra
Lerter misliu
Lerter misliu 4 ditë më parë
Bravo njesh je
Klevis Buci
Klevis Buci 4 ditë më parë
O Ron edhe un dua ti vera Serbt
Rakip Islamaj
Rakip Islamaj 5 ditë më parë
Mreokmniaq🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌍🌍🌍🌍
Rakip Islamaj
Rakip Islamaj 5 ditë më parë
😎🇦🇱🇦🇱🍺🍺🍺🥰🥰🥰🍾🍾🍾🍾
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
❤❤
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
🔥🔥
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
💣💣
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
🔥🔥
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
💣💣
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
❤❤
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
Serbt🖕
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
💣💣💣
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
❤🇦🇱❤
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
Rony🔥🔥
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
Super🔥
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
🔥🔥🔥
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
❤🇦🇱
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
💣💣
Tekst Shqip
Tekst Shqip 5 ditë më parë
🔥🔥🔥
NEWSFOR24 TV
NEWSFOR24 TV 5 ditë më parë
Like kush ka respekt per shqipet e Tetoves 🤝❤️❤️
Peko Peko
Peko Peko 5 ditë më parë
Ti je kar se vec cto fjal ke ke tgjitha kangt
Dyshe Leka
Dyshe Leka 5 ditë më parë
Rony je ma i miri
Lis Emini
Lis Emini 5 ditë më parë
Edhe 2022 ka mu ngu 💪💪💪💪💪👊🧨🧨🧨
Anonymous
Anonymous 5 ditë më parë
Mendoj qe ka ardh koha me pa perpara , dhe jo me nxite urrejtje ma ..
Moza Cenaj
Moza Cenaj 5 ditë më parë
rony po ett aia s
CT panda
CT panda 5 ditë më parë
Like kejtve per shiqptart
Sara Lala
Sara Lala 5 ditë më parë
Une pashe Atdheun aty dhe hapa videon direkt😂
Nio rff
Nio rff 5 ditë më parë
E paharrueshme qoftë kjo kënga 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
elton koloshi
elton koloshi 5 ditë më parë
RONI