Kryeministri Edi Rama - Në OPINION
2:16:02
Komente
Daenerys Targeryan
Daenerys Targeryan 38 minuta më parë
Edi Rama nese merret me genocidin ne Çameri dhe ne Kosove ka per te qene ne pushtet sa te kete jete!!!
RR 31
RR 31 Orë më parë
Respect Rama
Landi Agolli
Landi Agolli 2 orë më parë
Rama koke berthama te mart zoti eres tjeter do te fitoj lulezim basha dhe pasaj
Ronaldo Verjoni
Ronaldo Verjoni 3 orë më parë
Zoti Edi Rama. Bravo 👏🏻. Keni ber shume pak ne keto 8 vite qeverisje. Duhet te beje shume me shume , por them bravo sepse me ne fund pas 8 viteve ke vendosur te japesh edhe qindarken e fundit te arkes se shtetin ne sherbin te popullit. “Hajdut” je edhe ti , po si cdo pushtetar ne bote keni ber gabime e keni “vjedhur” , por te pakten ju jeni njeri vizonar e kto 4 vite besoj edhe e di qe do i shfytezoni per te miren e vendit e jo te xhepit tuaj. Ju deshironi te hyni ne historin e kti vendi. Shqiptaret ta besuan voten per kte gje. Une nuk votova por te mbeshtes kur dicka e ben mire!
Dritan Zenelaj
Dritan Zenelaj 4 orë më parë
I nderuar EDI RAMA. Eshte e treta here qe shikoj kanalin tuaj te youtubit te bllokohet. Me siguri personat qe e menaxhojne jane militante e per rrjedhoje truthare,arrogante dhe te paditur 😀.
Hasani Tr
Hasani Tr 5 orë më parë
Biberajt kurre nuke kane qene burra gjithmone gjuje gurin mshefe doren dy ftyresh pas interesit sic e verteton ky rezha vete 25 vite duke ngrene me dy luge te pd tash i lpin bythen edi kakes po rruget qe thoni i ka bere pd po genjeni tropoja nga norvegjia
Bi Mor
Bi Mor 8 orë më parë
O Edi Ke bo shum gabime, por sa per ata në Opozit, s‘ka kush qe te del perpara. Respekte per ty qe e bëre Shqiperin një Shtet më Respekt qe se patem qe një koh të gjat, por të lutem të kesh kujdes më Kosovën dhe Shqiptaret atje. Kosova është më e madhe si një Hashim, Ramush apo Albin, të kesh kujdes se pa një Shqipëri s‘ka Kosovë dhe individet ikun dhe ato troje dhe aj Komb do mbesin.
Johny Boy
Johny Boy 8 orë më parë
Nuk duam Europen,mjafton te punojm fort ta duam vendin dhe ti bëhemi krah njeri tjetrit besoj se per 20 vite ne do jemi zvicra e dyte ne europe kshuqe hajde ti japim gaz e ta bejm vendin se na ka beku Zoti me ate vend mrekulli por problemi qendron tek ne Shqiptaret....Zoti e bekoft Shqiperine dhe Shqiptaret
Tirona Tirona
Tirona Tirona 10 orë më parë
Duhet me falendruar zotin per kryeministri ton qe po na bon krenar cdo dit dhe po punon cdo sekond per Shqipri dhe shqiptaret rrespekt dhe zoti te rujt ti je burr per kete vend shum rrespekt
Tirona Tirona
Tirona Tirona 10 orë më parë
Si nje qytetar i shqipris i them me te madhe kryeministrit ton zoti edi rama nje faleminderit me te madhe se cdo dit na ben krenar dhe po na kthen krenarin rrespekt dhe zoti te bekofte ty dhe familjen tate faleminderit shum nga ti jam krenar per kryeministrin e vendit tim shum flm
Steliano Nosi
Steliano Nosi 10 orë më parë
Plazhit te sarandes duhet ti hudhin rere te bardhe qe te behet i rahatshem dhe me i pashem!
Maldin B
Maldin B 11 orë më parë
Ka lezet di me fol ky jo si lul kari 😂😂😂🤷‍♂️🇦🇱🇩🇪
Gango Chanel
Gango Chanel 13 orë më parë
na fut n BE pra a je i zot
Mirela So
Mirela So 14 orë më parë
Ky asht gjigant🤩👍 respekte nga londra sjam kuksjane jam nga shkodra😝😝
Lili Adamo
Lili Adamo 15 orë më parë
Yuri Kim eshte zevendes e kryeministeri po' kenaqet ne brigjet shqiptare ku populli i varfer qan per buke femijet te semure nuk Kane per Ty mjekuar ndersa ambasadorja ka gjetur qyl dhe di ti bjere qylit urojme tegje...........urime si tjeret kryetarja e shqiperise ku shqiptaret e pranojne kete sundim komunist
Trip cosi
Trip cosi 15 orë më parë
BRAVO GJIGAND JE NJISH 🇦🇱👍
emilian gjumsi
emilian gjumsi 15 orë më parë
Te lumte z.kryeminister ,kto ktu jane si ato analistat (?) tone dhe nuk marrin vendime, por jemi krenar qe na raprezenton me kaq dinjitet,..ja the bukur ."..shto uje dhe shto miell " puna e ktyre,..na hapen barkun, ti nuk mund tra thuash por un po, kjo eshte evrope k...a, heres tjeter ne kto biseda do cuar Likja me sfurk ne krah ,ai ja mbledh evropes, amerikes, kines, turqise, rusise, .
Eris Malaj
Eris Malaj 15 orë më parë
Why is half of the discussion centered around Turkey?? Albania has relations to Turkey, the same way EU members have relations to Russia or China.
Eris Malaj
Eris Malaj 14 orë më parë
@Ilhan Rustani Po ankohem per faktin qe ne gjysmem e bisedes keta po flasin dhe po ankohen per Turqin, ku nderkohe biseda eshte per integrimin e Shqiperise ne BE. Dhe per faktin qe i kerkojne llogari Shqiperise per marredhenjet me Turqine, ku nderkohe ke shtete anetar te BE-se qe kan marredhenje me Rusin dhe Kines, sic eshte Greqia pershembull.
Ilhan Rustani
Ilhan Rustani 14 orë më parë
Shkruaj Shqip te keqen xhaxhi, qe edhe ne injorantet te kuptojme ndonje gje, me respekt.
Kastriot Jashari
Kastriot Jashari 16 orë më parë
KRYEMINISTER EDO... PERFAQESIM DINIJITOZ PO I BEN SHQIPERIS TONË TE DASHUR SHUME SHUME RESPEKT NGA KOSOVA
Gimi Doci
Gimi Doci 16 orë më parë
L'Europa deve prendere d'esempio dal Albania inquanto e unico paese al mondo che le religioni sono in pace e si rispettano tra di loro a diferenza del resto del mondo
Artur Murra
Artur Murra 12 orë më parë
Si la verita che piacere comente tua molto optimiste buoca lupa citadina
ben
ben 16 orë më parë
Ndaleni zerin origjinal se s'kuptohet .
Gimi Doci
Gimi Doci 16 orë më parë
Finché ci sono i terroristi serbi i Ballkani saràno in guerra se l'Europa non va lì ed talgiarli le gambe e dirli che non deve rompere i colioni
roger kost
roger kost 34 minuta më parë
@arben kane Se italishten e qa fare o Gimi
arben kane
arben kane 14 orë më parë
Jemi Shqipetar,shkruaj Shqip.
Nafis Karameta
Nafis Karameta 16 orë më parë
R .l .Falenderojme kryeministrin .ministren dhe gjithe ekipin e tyre per punen e palodhyr qe po bejne kunder virysit te padukshem . E meritoni fitoren .Jeni te mrekullueshem . Suksese .
Gimi Doci
Gimi Doci 16 orë më parë
In tutto il mondo c'è il crimine ovunque in Europa esiste mile volte più il traffico di droga vai in ollanda vai in Spagna vai in Francia venite in Italia c'è più traffico di corruzione in Europa che pane che si mangia in Albania velo garantisco ma certo Albania purtroppo è un paese povero nel cuore d'Europa. Che sta cercando di crescere. Non solo per il proprio paese albanese ma anche per il bene del Europa ma sembra che a voi europiani. Pensate più al vestro interesse più tosto curare il cuore del europeo in poche parole avete presente una mela bella fuori e marcia dentro questa e l'Europa perché Albania Kosovo Macedonia sono al centro d'Europa
Kastriot Balla
Kastriot Balla 16 orë më parë
O edi thuj ju qifsha robt o europ
Kastriot Balla
Kastriot Balla 16 orë më parë
Çfar keni me Turqin dhe pse ngatarroni edi ramen me turqin europa esht kurva qe n ka bo shqiperin copash rroft amerika se per europen ne jemi te marum
Jimmy K
Jimmy K 16 orë më parë
Bravo zoti Rama pervec teje nuk ka bere me shume se ju per kombin tone brenda dhe jashte vendit per te ngritur reputacjon in e kombit dhe per te ekspozuar te mirat e kombit
Linda Vokshi
Linda Vokshi 16 orë më parë
si gjyshi im dhe baba edi rames comunist
Life is beautiful
Life is beautiful 9 orë më parë
o linda po ik se ti qiva ato femijet dhe ropt mos shaj kot pa lidhje , se ta gjeta dhe vendin ku jeton ki kukdes kur komenton edhe nje here se do te qi pragun
Linda Vokshi
Linda Vokshi 17 orë më parë
è tjeret
Linda Vokshi
Linda Vokshi 17 orë më parë
mbaje nasipin o tkeqen
Linda Vokshi
Linda Vokshi 17 orë më parë
akoma shikon edi si tbej shqiperin swizer si e ka then para 8 vjetesh
Kastriot Balla
Kastriot Balla 17 orë më parë
Burr shteti nuk ka bir kurve ta zej mat Edo je 11111111 qija robt europes kurve
MALTIN NELAJ
MALTIN NELAJ 17 orë më parë
Shpresojm te futemi dhe neve
Linda Vokshi
Linda Vokshi 17 orë më parë
dialogu 3 milion banor si swizra dhe litechteini
Linda Vokshi
Linda Vokshi 17 orë më parë
kujton kush i flet rames ka inat se ben te kqija pranon lsi
Linda Vokshi
Linda Vokshi 17 orë më parë
6 vende le te tjeret vende me brutale te rrin kunder shqiperin pf
maik. tirona
maik. tirona 17 orë më parë
Ky esht fjalimi me vlerat me te larta te nje politikani. bravo Edi
Erion Beqirllari
Erion Beqirllari 17 orë më parë
gjeneral gramafoni
Linda Vokshi
Linda Vokshi 17 orë më parë
o xhaxhi po beje te ken inat tjeter mosne ler tvi kroazia edhe Romania tbehen me te bukur per per dy lek dhen per nji popullsi qe e kan
Roza Roza
Roza Roza 17 orë më parë
Shtepi te Bukira Vilaaa 🏕🏕🏕🏕🏕🏕pote mbillen dhe peme do dukete akoma me Bukure 🏕🏕🏕 Me te Vertete do jete nje pejsazh shume Madheshtore 🏕🏕🏕🏕🏕🏕🏕🏕🏕🏕🏕🏕
Edmond Shallvari
Edmond Shallvari 17 orë më parë
Me pelqeu diskutimi i Rames.
Artur Murra
Artur Murra 12 orë më parë
Çudi mos ka mend tuaj?!qytetarja
Kristaq Shtembari
Kristaq Shtembari 17 orë më parë
Suksese zoti Rama ti je shpresa e fundit qe te cosh shqiperin majen me te lart qe te jemi krenar ne te qjith evropen
Linda Vokshi
Linda Vokshi 17 orë më parë
po bejn mit apo ta shty pak dhe
Linda Vokshi
Linda Vokshi 17 orë më parë
👍👍👍👍
IX OX
IX OX 17 orë më parë
Tani një angazhim serioz në një rrol institucijonal per Kolonel Dritan Demiraj e meriton Zoti Rama, arritem me koordinim dhe organizuam perfektë fitore e duhur, atë që ishte e dobishme për popullsinë në rrugën e zhvillimit... Bëje për vëndin dhe jo për politikën eshtë i besueshëm👍
Arber Kastriot
Arber Kastriot 17 orë më parë
Kur shoh kte vleresim per vendin tim me vjen ti mare udhetimin drejt vendit time , te braktise emigracionin , sikur buke thate te kem vetem te jetoj ne vendin tim me nje fryme vellazerie, sepse e kemi paguar shume shtrenjte lirine dhe demokracin , me shume se izraelitet dhe te mendojme per cmimin qe paguan stergjysherit, gjysherit, baballaret dhe mos e paguajne femijet tane. Rrofte Shqiperia ne jete te jeteve.
studentja489
studentja489 17 orë më parë
Respekt Kryeministrit Rama
Arber Kastriot
Arber Kastriot 18 orë më parë
Sic e shikon i dashur kryeminister arritet ne 12 mije te shkruar ne kte kanal qe ju hapet para zgjedhjeve. Kjo tregon qe publikimi i realitetit te vendit aktivitetet qeveritare zhvillimi i vendit dhe i infrastruktures nuk gjejne pasqyrim ne shume media. Besoj qe shumica jane emigrante si une ku shohim ne kte kanal pozitivitetin e vendit aktivitetet tuaja duke qene te vetedijshem qe ka akoma shume shume per te bere, por ne qe jemi jashte vendit e dime qe bota po kalon situata te pa parashikuara dhe jemi te vetedijshem qe nuk eshte e lehte. Vazhdoni te publikoni cdo dite video e lajme qe pasqyrojne jeten dhe problemet e vendit. Besoj si une dhe gjith emigrantet e ndershem ju mbeshtesim ne punen tuaj. Je i nderuar.
studentja489
studentja489 18 orë më parë
Respekt
Viola Fejzaj
Viola Fejzaj 18 orë më parë
E meritojme si populle ,si vende,te ecim perpara si gjithe vendet e botes,mjaft me shkaterrime,duhet te punojme e te jemi krenar per ata qe punojne per te miren e vendit, jemi krenar per ata qe ngrene figuren e vendit tone ne bote.Urime vendit tone,e shpresojme qe femijet tane mos te vuajne me.Bravo Edi Rama .👏🇦🇱👏
DRAGO ILIR
DRAGO ILIR 18 orë më parë
Un nuk jom dakort me kto Gjakpires Shqipria jon aq e vogel ka ,,,,Naft liqene detra uj te omel te pishem blegtori bujqesi edhe damar floriri ne kosov edhe tek mali tomorit ... kemi kromin Te punojm per mirqenien e venit ton popullsis ton Nuk kemi nevoi per import ushqime apo mish e pula Te lutem Edi bou i zgjut mos u emoziono nga Dhelprat e europea edhe asaj te Russia Europa osht shtrig
Nafis Karameta
Nafis Karameta 18 orë më parë
R .l Ta gezoni shtepine e re .
Nafis Karameta
Nafis Karameta 18 orë më parë
R .l Suksese Edi flet vete puna ,flasin veprat .Te lene pa fjale .
Djana Nuri
Djana Nuri 18 orë më parë
Ii
Vlore Vlore
Vlore Vlore 19 orë më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Toni Araniti
Toni Araniti 19 orë më parë
Po Dubai është i Arabëve , edhe Durrësi i shkretë Do të jet i Arabëve sepse Ata do e ndërtojnë Natyrisht për interesat e TYRE dhe të askujt tjetër, kush shpreson ndryshe ËSHTË vetëm një "deluded" 1000000000% po bën gabimin më të math që 1 shqiptar ka bër pës Shqiptarinë🤦🤦🤦🤦🤔
Le Lui
Le Lui 19 orë më parë
Po shum bukur per vloren rrofsh Po ate masken hiqe o vlla se nuk te hyne ne pun po livizin njerezit ne europ do filloj lufta ketej per kete qe n’a ben me virusin sikur esht sid ... me shum vret gripi ose me mire doni numra ju 5 ose 6 million nga duhani qe n’a e shesîn ata okey 5 million nga alcooli qe gjendet kudo dhe me keq akoma 6 million femijë veeetm femijë imagjinoni nga uria........ a e ben legjend boterore ????? Kurrr levizin disa Po po jo keta bythqirat qe mendojn vetem per lekun ! Mos pranoni vaksinat e detyruar se aty mbaruam !! Do n’a bejn skllever tamam shikoni se cfare behet ne bruksel ne France dhe kudo po levizîn shoket se ka disa njerez shum te fuqishem qe po tentojn te pregatisîn dicka esht e sigurt 100% per te tjerat beni kerkime mos humbisni kohe ! U lodha per ju se ka njerez qe e meritojn ta din mos te humbasim mamin ose babin vllaj’ motren gjushîn gjushen etj... bashkohuni kerkoni llogari !!!
MEHMET ÖZDEMİR
MEHMET ÖZDEMİR 20 orë më parë
09:43 for THY .. I am sorry..
Bled.S Oldschool
Bled.S Oldschool 22 orë më parë
Bravo te lumshin duart.per kete dhe populli durrsak te votoj ça hezitim per keto shkolla e shum shum te tjera qe ke bere ne durres.iken kohet qe mësuesit I merrnin lek femijeve per rezistenca .bravo sako e palodhshme bravo
Fisnik Krasniqi
Fisnik Krasniqi Ditë më parë
Zonja shtepis Top top Milf 😁
Pelasgo Kastrioti
Pelasgo Kastrioti Ditë më parë
edi rama nuk ka qen dhe nuk eshte per krenari ky njeri eshte nji hajdut e tradhetare mafioz dhe nuk munde kurre te themi krenari ky shkaterroi vendin me vjedhje shkaterrime betonizim ky eshte turpi i shtetit shqipetare
Violince 49
Violince 49 Ditë më parë
🇹🇷❤🇦🇱 👍👍👍👏👏👏🤝🤝🤝
EQUILIBRIUM衣
EQUILIBRIUM衣 Ditë më parë
Po pse duhet te jen gjithmon neper kembe si hije e zeze buratinet e Sales qe hedhin vrere e bejne propagand antishqiptare te nderkombtaret duke penguar negociatat e duke mbajtur peng Shqiperin per ne BE keta grusht morash per interesat e tyre partiake , PD-ja do rinovim duhet te shporet kasta e vjeter e buratinve qe kontrollon plaku mere Sal per ndryshe skan per te bashkpunuar kur me PS-n per integrimin e Shqiperis dhe per te miren ne interes te popullit shqiptare.
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta Ditë më parë
Edi eshte njeri me vizion dhe puntore te gjithve qendrat e qyteteve i ka ndryshuar faqen pjesem me te madhe i kam pare nga afer qe keto 30 vjet asnje qeveri nuk pati vizionin per ti bere dhe historia do ti vlersoi te gjithe politikanet tone
Tirona Tirona
Tirona Tirona Ditë më parë
Faleminderit kryeministri i gjith shqiptarve zoti te bekofte
*Semih Can Yılmaz*
*Semih Can Yılmaz* Ditë më parë
9:47 :d
Nat Nat
Nat Nat Ditë më parë
Pse e hape kete tem moj vromse
Nat Nat
Nat Nat Ditë më parë
Po pse moj debile i ben keto pyetje komisionerit
Altin Lleshi
Altin Lleshi Ditë më parë
Je mret Shipria me ty do behet lule 👍👍
Gena kuka
Gena kuka Ditë më parë
Edi Rama bravo te qofte vota ime gjithmon ka qen dhe do jete per ju.
Gena kuka
Gena kuka Ditë më parë
Vetem e mbani mos e shkaterroni.se ne shqipetaret mendjen te prishim e kemi
Gena kuka
Gena kuka Ditë më parë
Bravo Edi Rama qe e ke ber Shqiperine lule bashke me shok
Alen Goretic
Alen Goretic Ditë më parë
👏🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪✌️🌺🌺🌺🌹🌷🌹🌷
ANONYMOUS ANONYMOUS
ANONYMOUS ANONYMOUS Ditë më parë
RAMAQEN DROGA
ANONYMOUS ANONYMOUS
ANONYMOUS ANONYMOUS Ditë më parë
QEVERI KURVASH
ANONYMOUS ANONYMOUS
ANONYMOUS ANONYMOUS Ditë më parë
JANE MBLEDHUR PALAÇOT E CIRKUT
ANONYMOUS ANONYMOUS
ANONYMOUS ANONYMOUS Ditë më parë
MASKARENJ
Andon Markaj
Andon Markaj Ditë më parë
alnets.info/work/iNBqi97Yz2mC1KQ/video.html🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Andon Markaj
Andon Markaj Ditë më parë
alnets.info/work/iNBqi97Yz2mC1KQ/video.html