Komente
shaqo Bregu
shaqo Bregu 47 minuta më parë
Kushe te ka future besimtare more larua imutit ike more ti sje ase besimtare pore ti je nje cope mute more zagare ti nuke je i drejte ti je nje gesheshtare cfare pret na ty kure ti mohone femite e ty biologjik
Giannis Kentro
Giannis Kentro 47 minuta më parë
Jepi idajet jepi
Giannis Kentro
Giannis Kentro 48 minuta më parë
Ok ekuptova me priftin
Giannis Kentro
Giannis Kentro 49 minuta më parë
Ooooooooooo
Giannis Kentro
Giannis Kentro 51 minutë më parë
Spo e kuptoj pardje prifti na cmendi sot esht ber hero
Bisha I Bregdetit Lukovë
Bisha I Bregdetit Lukovë 56 minuta më parë
O denis shpjere ne elbasan se vlora se mban esht i semur mendor ose futi nje spat ne ball
Mira Hoxha
Mira Hoxha Orë më parë
Shum bukur e mbylli AVOKATI ! Se nga vijne policet dhe KORRUPSIONIN. Ndersa per Vajzen , menyre e kuminikimit tregon sjelljen e saj ndaj POLIEVE IGNJORANT QOBANESH SHQIPTARE
Qamil Fadili
Qamil Fadili Orë më parë
Po car meresh me kte mer denis po shko dhe shik9 hallet e tua se ktij i paskan ikir bletet
Anesti Hoxhaj
Anesti Hoxhaj 2 orë më parë
KETA SI PUNA E KETIJ TAKOEN PA QEN PREZENT AUUUUU
Klodian Gega
Klodian Gega 2 orë më parë
Opo ai ka dale nga ruga e zotite..eshte te ruga e shejtanit..ai flet me shejtanet.
shpresa gjella
shpresa gjella 2 orë më parë
O Zotni ti sje Zoti
Guten Asenova
Guten Asenova 2 orë më parë
O njeri je ketu ti apo jo ai eshte femija juaj lere more zoteri fene tende pergjigju femijes qe i ke braktisur apo i beni dhe i lini rrugeve nje baba i pa pergjegjshem je dhe mos u beshtetni fese pa ditur rredh fese qe ju praktikoni feja eshte fe familja eshte familje
Majlinda Pergega
Majlinda Pergega 2 orë më parë
O Zooooooooooot!Ajo po kërkon pershpejtesi nga ky emision ngaqe zvicera ka tjera proçedura.Krejt femrat e Kosovës qe jetojne ne at vend mendojnë qe kapen qiellin me dorë.Jooooo:gabim ne perceptim dhe konceptim.Femrat e Kosovës e prishin jeten familjare vet.Jan krejt femra pa ndërgjegje,tan diten duan duhan,kafe,çaj etj etj.Jeten beje me ndershmëri,pun dhe perkushtim per çka te rrethon.Te ik burri sepse kur nuk i perkushtohesh ai ik.Femrat e Kosovës jan baxhella dhe i pelqejn te ikin si bleta ku gjendet nje lule me e madhe dhe me fasadë te bukur.Ehhhhh......!!Nuk i besoj fare formalizmat,imagjinatat,hiperbolat tek kto njerez mashtrues.
shpresa gjella
shpresa gjella 3 orë më parë
Po hik mer kush është ai qe meret me ty mer
Mibera Loga
Mibera Loga 3 orë më parë
po pse do metorr te mbash dike iben vetes tende keq po ndajj dhe largo dike qe nuk te ka dashur dhe nuk te do
Shaban Berisha
Shaban Berisha 4 orë më parë
Ky eshte i cmendur nuk meriton te jet prind
Guten Asenova
Guten Asenova 4 orë më parë
O njeri mundohu te jesh me kembe ne toke se ne fund te fundit je baba o denis paske fatin e madh qe paske nje baba kokrra e debilit nuk jetoka ne popullsi mua me vjen shum keq qe po jep nje frym mekatare per djalin tend o baba injorant
Veli Avduramani
Veli Avduramani 4 orë më parë
O
Lule Camaj
Lule Camaj 4 orë më parë
Mua më thot mendja se ktij burrit kur jasht martuar e dashura ky asht martuar sa me pas ni banes dhe kuptohet tietra tuj prit dashurin e përparshme dhe ashtu u bë
Valentina Peqini
Valentina Peqini 4 orë më parë
Kurre ne bote nuk martoheshe ne Svizzera me ate moshe 18 vjece martoheshe
Valentina Peqini
Valentina Peqini 4 orë më parë
Qe te shkatrrije ji famiglia tjetere
kujtesa2011
kujtesa2011 6 orë më parë
Po lene more at lesh. Hajt se buri yt ti ka desht letrat. Asni sen Lipe divorcin edhe tung.
bukuroshe mukaj
bukuroshe mukaj 7 orë më parë
4444455444411
Mirlinda Veseli
Mirlinda Veseli 8 orë më parë
Fakt se Tradhëtart Bashkshortor që ke fat,do të bëj Shurdh-memec besoni.Deri sa të ikin vetë ske qfar bën.Smund t'lëviz,smund folë.Ai qe ka provu e verteton,atëher mos flasim Bla-bla-bla.Një këdhill për Vajzen.Merr Avokat në Zvicerr se ai Pleher do ta paguj at qe meriton.Ai do pagun për ty.Jo ti për të.Ata lloj njerz shpifin gjdo lloj mënyre,je i sëmuar,abuzime etc.Fat të madh për melin.
Malsore Hajdari
Malsore Hajdari 9 orë më parë
Haha se besoj si historti.33 vjeq _17 martes demek 16 vjeqe asht martuar si shkoj ne zvicerr?
rita marku
rita marku 9 orë më parë
Jepja divorcin se sipas ligjit do e mbash ti gjithe jeten( per çdo problem do i pergjigjesh ti .Besoj qe nuk eshte normale qe ai te jetoje me tjeter e ti te paguash per te kur ai te mbetet pa asgje).
rita marku
rita marku 9 orë më parë
Mos u bej merak o zemra se te gjitha lahen ne kete jete.Nuk do beje jete te lumtur me asnje.Do e shohesh se do jetosh si zonje edhe pa te.Kte ta them nga pervoja ime.Do gjesh dike qe do te bej ta harrosh ate debil mashkull.Zoti te ndihmofte po ta uroj me gjithe zemer.
Brikena Shaqja
Brikena Shaqja 9 orë më parë
Nuk vehet feja para gjakut
achille Pilli
achille Pilli 9 orë më parë
E ky psikolog ca thote shyqyr qe e ka djale e jo vajze femijen ....o qyp me zakonet injorante te tuajat
besjan manerkolli
besjan manerkolli 10 orë më parë
Haha zot shyqyr qe nuk kemi kshu babi Un zdo e kisha kerku sot e 200 vjet 😂
mik karbone
mik karbone 10 orë më parë
ty te qisha te dekunit e psikologes po ty duhet ma ta shkye gojen
albania zzz
albania zzz 10 orë më parë
Idiota mbajeni gajlen e jetes private te ketyre njerzve juve qe keni kalu mbi dy mi kommente a skeni me cka merreni idiota kur vjen puna ti shiqoni interesin e juaj politikanet mafioz as nuk ka 5/6 komente or idiota kta pun ju iteresojn ju te dexhenerum
Florent Aliu
Florent Aliu 10 orë më parë
auu aauu xhisna po ftara çeksh bobe pr fumojn kur ms ekzistoft ki njer kona pr tu trem
mik karbone
mik karbone 10 orë më parë
psikologu e permaruesi u pshurrsha ne ta o ju placin syt e ballit po ky eshte baba i vet
L B
L B 10 orë më parë
Ky ka rriedhur nga bytha si shum te tier qe braktisen femijet e ven me zotin brockulla terrij me zotin ky esht kot esht i semur nga mendia dialu te sho esapin e tij cfar i duet ky baba
Elsa Baro
Elsa Baro 11 orë më parë
Zotri ke haruar kodin familjare
Omi Omi
Omi Omi 11 orë më parë
Per Aleksandren -angazhimi i femijeve ne punet e shtepise eshte pjese e edukates 👍👍
Omi Omi
Omi Omi 11 orë më parë
Nje Bravo e madhe per te gjithe👍👍😇😇😇😇😇
Fatmir Zyberi
Fatmir Zyberi 11 orë më parë
Esht mashtus ai burr matuf
Fatmir Zyberi
Fatmir Zyberi 11 orë më parë
Ai esht kontradikt me veten ti vi turp per moshen qe ka dhe per fen qe ai shkon .
Nexhmije haliti
Nexhmije haliti 12 orë më parë
Sasht besimtar i vertet se besimtari duhet me dasht njerin evet
Nikita Ferhati
Nikita Ferhati 14 orë më parë
Ti nuk qenke mir nga trut e kokes ke nuk ke do i japesh se i ke feminjve po ti dukesh qe qenke njeri pa zmr
Armando Isufi
Armando Isufi 15 orë më parë
Ky rrot k dervish kështu janl këta. Gënjejnë dhe të pamoralshëm
Ariona Dhimo
Ariona Dhimo 16 orë më parë
Ah more zoteri me vjen tejmase keq per ty sepse e ke evlat dhe peripeci familjare kalon cdo familje por ne vendin tone ndodhin paradokse po nuk bere njesh me korrupsionin dhe hajduterine nuk te lene te jesh gjyqtare apo funksionare administrate
Danny Gjergji
Danny Gjergji 16 orë më parë
Pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppllllllllllllppp0lllQ
Papi papu
Papi papu 17 orë më parë
Nderrova mendje jo mjekrren por nje baba si ky duhet futur ne nje fuci acidi. Ty Zoti te shkaterrofte si njeri.
Papi papu
Papi papu 17 orë më parë
Une te kem per babe ta djeg ate mjekrren e qelbur.
Papi papu
Papi papu 17 orë më parë
Ti nuk duhet te lejohesh te futesh as ne Teqe as ne Xhami dhe as ne Kishe, ty ta paska qire Zoti trurin.
Papi papu
Papi papu 17 orë më parë
Me mire pa baba se sa nje rrot kari si ky.
arjan frani
arjan frani 17 orë më parë
Car turk mutit
Dashamir Kamami
Dashamir Kamami 17 orë më parë
Ne te gjith shtetet kapitaliste jan normale ka dhe shum njeres qe vdesin si qen neper shtepit e tyre per ndihm edhe qe munt te ket para
Barcelona Fier
Barcelona Fier 17 orë më parë
Nje fjal kisha per kta te Besimit Mysliman , per ata te zones ku ky Kafsha me Lesh Praktikon Fen e bukur Islame duhet me e largu kte Pler se esht nje shembull i keq ky Hale e Qelbur .... Jam dhe vet Mysliman ky esht Turp per te gjith Shqiptaret ...... Yyyyt Te Dhjefsha Burrin mban dhe mjekerr ti Mut .
ILLYRIAN WARRIOR
ILLYRIAN WARRIOR 18 orë më parë
La domanda che mi sono sempre posto è, ma era proprio necessario costruire il resort vicino ai famigliari di lui? Potevate costruire altrove ma non dove sono i suoi famigliari e parenti, ed era più semplice per la coppia. Questo è il primo errore della coppia. Lui si era montato la testa, sempre in giro a cazzeggiare. Lei sempre da sola al resort. E si sa cosa succede quando lasci la moglie da sola. Il cuoco francese ha fatto il danno. Morale della favola? Carlotta pensava di costruire il suo castello ma non aveva fatto i conti bene con i famigliari di lui. Perché in Albania i famigliari metteno sempre il naso dove non dovrebbero. Lui invece pensava di arricchirsi con i soldi della sua ragazza ma non ha potuto reggere il fatto che lei era disponibile anche con altri. È veramente un peccato, poteva nascere qualcosa di molto carino in quella zona. Kastriot, te kaluara, me nje got ver kalon me kollaj. Carlotta, in bocca al lupo (non altro). Da due scuri di carnagione non può nascere un biondino, ammenoché ci sia un terzo😜
Trraficante Officiel
Trraficante Officiel 18 orë më parë
Po behen si europian shqiptaret qe lejn prindrit te vdesin vetem turp , e mjera kjo nëna
Rus Se9rvis
Rus Se9rvis 19 orë më parë
Kam respekt per fen islame ky a turpi i islamit
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha 19 orë më parë
Ndoshta zonja ka fmi me burrin e elit po ky ka jetu me te per me perfitu tash ai eshte kthy te gruja qe ka edhe femi me te
Shero Shero
Shero Shero 19 orë më parë
Nuk asht normal ki njeri,nuk jen fjal nga feja islame ,nuk e jep feja kto fjal,zoti nuk flet,estegfirulla cka flet ki njeri
aladin
aladin 19 orë më parë
pse nuk e cojne ne kampet e Sirise ketij te degjeneruari te laj halen.
aladin
aladin 19 orë më parë
minuta e 28, po si vajti ne dasmen e vajzes dhe nuk zbatoi porosine e policit?
Konilda Xoxe
Konilda Xoxe 19 orë më parë
O Zot sa mban kjo Toke .kafshe me fytyre njeriu .
aladin
aladin 19 orë më parë
thuaje emrin e policit o qen qe te paske ndaluar. Rruaje ate dreq mjeker se e qelbe bektashizmin.
Dashamir Kamami
Dashamir Kamami 19 orë më parë
Me vjen keq po do jesh per shum koh rrugeve
chin lee
chin lee 19 orë më parë
Dhuna ësht dhun dhe nuk falet. Kush dhunon të burgoset. Nena të marr djalin e te kujdeset per të. Gjysherit vijn mbas prinderve.
Tirane 2001
Tirane 2001 19 orë më parë
Omg Po ky eshte i semure , eshte kulmi qe ju merreni me nje njeri te tille.
aladin
aladin 19 orë më parë
I KAM DHEN DOREN, nuk do te thote qe prinderove o dobic plak i qelbur, duhet te paguaje pensionin ushqimor.
Tirane 2001
Tirane 2001 19 orë më parë
Pleh baba
Adri Paja
Adri Paja 19 orë më parë
O lum djali po shiko punen tende se qenke djal fjori..Zoti te bekofte ty e familjen tende
aladin
aladin 19 orë më parë
edhe kafshe ti thuash ketij e ka teper. Po hic ore mos i shko nga pas ketij TE DEGJENERUARI, je i ri, i forte dhe mos e kerko me asnjehere..., plak pusht. Ky flet per ZOTIN? E DENOFTE ZOTI KETE BIR KURVE...!!!!!
M
M 19 orë më parë
o kta tmoshishti jan njerz teger
Panos Soultsas
Panos Soultsas 20 orë më parë
Me Mir qa babà sa me kete baba nuk I Vjen turn
Benhard Quni
Benhard Quni 20 orë më parë
Dikuj i fal zoti femi e sja din vleren.A dikush si ka,e dikush ika ne mall fmin e vet
Xhevdet Avdiu
Xhevdet Avdiu 20 orë më parë
Ju pershendes po ne ket rast Evis tlutem po mos e luaj rolin e Detektivit sepse je nje Udhheqje programi jo mu shum po vet jetoj ne evrop po as shteti nuk ka qe te boj kur nje qift nuk shkon mir as shteti nuk mundet me zor me ju lan bashk po kjo Zonja ne fjal e paska zbulu shum her tradhtin pse e fali sepse ne fund te dites jeta e qdo personi osht me shum vler se per tjert po kjo nuk mun edhe tja nal divorcin sepse shtetet evropuane mase shumti te japin dy vite koh mas shumti edhe zgjidhja ndodh deshe apo nuk deshe zonja duhet ni avokat shteti po edhe ndoshta ska bugjet me financu vet po ka avokat shteti kur financohet prej shteti extra per kso raste tveqanta. Nuk ka novoj ty Evis aj met tregu ose ajo a jetojn bashk apo jo ose direkt kush je ti Evis nje individ tju jap sugjerime pse qysh tek me fal po kaj her je e bezdishme ja mban veti si detektiv
Artur Ndou
Artur Ndou 20 orë më parë
😂😂😂😂😂😂 ky paska hik per lesh
Ruejda Raza
Ruejda Raza 20 orë më parë
Ai palo burre qe ka abuzuar me nje femije 10 vjece , meriton plumbin dhe jo te paguaje shoqeria te ushqeje ate ne burg. Nese do ishte njeri me dinjitet sic pretendojne te motrat e tij , syte le te nxirte me ate pacavuren rrugace , po jo me femijen e saj .Keta lloj mostrash i gjuajne keto raste , dhe gjoja nen preteksin e bamiresise i fusin ne kthetra si bishat . Edhe ajo ndyresira qe shfrytezon femijen duke i shkaterruar jeten , kurre mos paste dite te bardhe ne jete.Ajo eshte tamam nje kreminele e djallezuar , qe ka thurur gjithe kete tragjedi per jeten e dy femijeve te mitur.
Lela Spahiu
Lela Spahiu 20 orë më parë
Kam respekt ,per ju si gaxetere, por eshte turp te shellesh njeres te cmendur ne studio.Ky baba nuk eshte, eshte djalli vet,.Njei i nevertshmem,coheni ne psikiatri, se cmendi dynjane.
Toni Hasa
Toni Hasa 20 orë më parë
se femijet ne vend te bukes hajne frymen e shejt .ketij mjekrra plot morra i ka ti qifsha trunini
Artur Ndou
Artur Ndou 20 orë më parë
Hahahahahah sa kam qesh qfar ti mashtrusi
Elvira Veseli
Elvira Veseli 21 orë më parë
Cfare eshte ku, bo bo kokra mashtrusit plere,,,
Toni Hasa
Toni Hasa 21 orë më parë
po cfar kodesh ka ku trapi
A & M Channel
A & M Channel 21 orë më parë
Ky eshte Shejtan jo njeri. Injorate komplet. Ik o cun me mir pa baba sa te kesh baba kete shejtan.