Plake kam ber thonjt 🤭
3:56
2 muaj më parë
Nxefet plaka keq 😂🥺
1:44
3 muaj më parë
Sallam gomari 😂 (plaka )😂
1:07
Plaka (ku ishe sot)
4:03
4 muaj më parë
Plaka 🤣
2:49
4 muaj më parë
Ngelm duke vjel ullinj
6:05
4 muaj më parë
Do iki ne qytet
6:16
4 muaj më parë
Ka nje shok ditlindjen (mami)
6:57
Leket e fasules u blen parfum
6:00
O Gerrbiqe 😂(plaka)
0:53
5 muaj më parë
Luft me plaken 😂
27:09
5 muaj më parë
Me plaken duke vjel ullinj
1:58
Tu pi cigare fshehurazi 😂
33:20
Komente
Trista
Trista 19 orë më parë
Hahhahahhahahhhahahhahahhaahaaa
Trista
Trista 19 orë më parë
Hahahah sa kam qesh kur re😂😂
Ibrahim kaziu pmobile
Ibrahim kaziu pmobile 20 orë më parë
Mos m thuaj mua mushke🤣🤣🤣🤣lol
Flavio Rustemaj
Flavio Rustemaj 22 orë më parë
Unë si ha hurdhrat
Marsel Cela
Marsel Cela 22 orë më parë
Yll me 6 cepa jo me pes 🤣🤣
Nina Kalluci
Nina Kalluci 22 orë më parë
O cna shkrive bravo mami 👏👏💖
Nina Kalluci
Nina Kalluci 23 orë më parë
😂😂😂
The epiphany of rulers
The epiphany of rulers Ditë më parë
U mekaaa🤣
Eftin Vurmo
Eftin Vurmo Ditë më parë
Sa bukur aktron mamaja,duket ktu qe e kini ber me llaf te aktroni
Autochtonus Albania
Autochtonus Albania Ditë më parë
Tpift gjerba hahah
Unknown Number
Unknown Number Ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
Florida Baci
Florida Baci Ditë më parë
Hahahaha 😂😂😂😂 na kenaqe 😂😂😂😂😂lote
Gezim Kodra
Gezim Kodra Ditë më parë
O zot lottttt
Fjoel Shima
Fjoel Shima Ditë më parë
Kame qesh me lot
Trista
Trista Ditë më parë
Ahhahahahhahahahahhahahahahhaha
AC A74N Kariqi
AC A74N Kariqi Ditë më parë
Ahahah
MIRANDA LULAJ
MIRANDA LULAJ Ditë më parë
Sa te pa para ,😂😂😂
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli Ditë më parë
Vete per para te uroj sukse te matutjeshme
RuPq
RuPq 2 ditë më parë
Μαμι τενντ εστ. Εκετσε
RuPq
RuPq 2 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
RuPq
RuPq 2 ditë më parë
HaHaHa
Hatixhe Haka
Hatixhe Haka 2 ditë më parë
Shhhh t degjon bota 😂😂😂
Hatixhe Haka
Hatixhe Haka 2 ditë më parë
😂😂😂😂 t mer ndonje andej 😂😂😂😂❤❤❤❤
Fatmir K
Fatmir K 2 ditë më parë
Nos po kerkon qooo 😂 TA ktheje cupen ne lezbikee.😂😂😂😂
Fatmir K
Fatmir K 2 ditë më parë
Máje mbyllur Mě. .ciftezoje me lopem sa té miqesohet me demin ose gomarin.😂😂😂
Fjoralba Xherimeja
Fjoralba Xherimeja 2 ditë më parë
🤣🤣🤣
Fjoralba Xherimeja
Fjoralba Xherimeja 2 ditë më parë
🤣🤣❤️❤️😘
Markel Mulla
Markel Mulla 2 ditë më parë
Hahahahaha u befshi lemsh
rita marku
rita marku 2 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Berta Kolami
Berta Kolami 2 ditë më parë
Vdiqa 😂😂😂😂
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli 2 ditë më parë
Je shum mira bra respekt vete vazhdon mus unal
Parid Balliu
Parid Balliu 2 ditë më parë
Bravo nane
Rrem Shtufi
Rrem Shtufi 2 ditë më parë
Përshëndetje
Lintita Femi
Lintita Femi 2 ditë më parë
O Klodi mami i degjon keto video jam kurioze??? 😀😀🤣
VINCENZO LIVESTREAM
VINCENZO LIVESTREAM 2 ditë më parë
Hahhahaha🤣🤣🤣
VINCENZO LIVESTREAM
VINCENZO LIVESTREAM 2 ditë më parë
🤣O ZOT I MADH
Pranvera Haka
Pranvera Haka 3 ditë më parë
😂😂😂
anxhela Sinani
anxhela Sinani 3 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂
anxhela Sinani
anxhela Sinani 3 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
anxhela Sinani
anxhela Sinani 3 ditë më parë
Kjo ish si mami ime kur me kap mua me te dashurin😢😢😢
anxhela Sinani
anxhela Sinani 3 ditë më parë
😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
irfan alku
irfan alku 3 ditë më parë
O Klodi behu aktore se i qan vidjot. Te lutem. 🙏🙏🙏🙏 Je fantastike. 😄😄😄😄
Isa Uka
Isa Uka 3 ditë më parë
Po pse nuk i ben nje video teshikojm dhe reagimet e saja??
RuPq
RuPq 3 ditë më parë
Μος τσαι😘
Sadik Bojaxhiu
Sadik Bojaxhiu 3 ditë më parë
Me kujtoni nje ngjarje, qe ka ndodh ne nje fshat te Kosoves. Nje Shqiptar i martum me Gjermane vjen per vizit tek prindet ne Kosov me Gruan dhe Femijet. Fmija dhe Gruaja me pantolla te grisuna. Pleqt fillojn te qajn nga friga se jan varfnu per arsye se u kan ndimu nga pak Prindeve sidomos gjat kohes se Lufte ngase Kjo ndodhi ka ndodh diku nga Viti 2000/2002
Sadik Bojaxhiu
Sadik Bojaxhiu 3 ditë më parë
Pershendetje ju pergezoj per kete humor qe bani, na zgjoni nostalgji nga e kaluara. Jeni te Mrekullushme i prekni per mrekulli disa tema tabu qe i perkasin te kaluares. Ndoshta ne zonat rurale egzistojn ende keto gafa te se kaluares. Ne kohet e tona ne Rinin time ka qen aktuale kjo menyr e jeteses
Sadik Bojaxhiu
Sadik Bojaxhiu 3 ditë më parë
Pershendetje me len pa gjum shum me pelqejn humoret tuaja. Sidomos plaka e luan per mrekulli rrolin e nje Mamaje e rrept
Autochtonus Albania
Autochtonus Albania 3 ditë më parë
Llapi llupi hhahahhah 😂😂😂😂
Erisa Lame
Erisa Lame 3 ditë më parë
🙉🙉🙉🍈🍋
Sokol Xhafaj
Sokol Xhafaj 3 ditë më parë
Ej shum fallco , pse ben sikur nuk e di mami qe po e regjistron
Marçela shehu
Marçela shehu 3 ditë më parë
Hahahahahajahajajajja
Photo. Artt
Photo. Artt 4 ditë më parë
Gogoleshe 😂😂😂
Nisa Hysko
Nisa Hysko 4 ditë më parë
💖💖💖💖💖
Rinora Metaj
Rinora Metaj 4 ditë më parë
Hahahahahaha😂😂😂😂😂😂😂
Ardita Pagia
Ardita Pagia 4 ditë më parë
Prandaj ben ashtu mamaja se e donte unazen per vete😂
Elfrida Mborja
Elfrida Mborja 4 ditë më parë
Hahaaaa😂😂😂
ARDJAN KUQJA
ARDJAN KUQJA 4 ditë më parë
Klodi je yll
Suela Lifo
Suela Lifo 4 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Suela Lifo
Suela Lifo 4 ditë më parë
Hahaha kerqyze dreqit 🤣🤣🤣🤣
Valter Hoxhaj
Valter Hoxhaj 4 ditë më parë
Uh7j
Elsa Baro
Elsa Baro 4 ditë më parë
O Klode Na Kenaqet
Linda Lindaa
Linda Lindaa 4 ditë më parë
😅😅😅😘😘❤❤👍👍me lot
Erjola Llangozi
Erjola Llangozi 4 ditë më parë
Je mefsh tii hahahah 💙💙💙💙❤❤
sava Berat
sava Berat 5 ditë më parë
U hodh dhe babi per krah mamit 😂😂😂😂😂
sava Berat
sava Berat 5 ditë më parë
Mir e ka Mami moj , se vetem prindi te do pa asnji lloj interesi , sa do te dije femija , sa do shkoll te kete , nuk di me shume se prindi sepse kane shkollen e jetes . Bravo ! Klodi , je e mire!
Sofie Neranxi
Sofie Neranxi 5 ditë më parë
MOS VAZHDO ME SE NA HAPE BARKUN JA NCORE BOJEN MAMAS DHE VETES TENDE NA NDYVE BERATIN IK MOS VAZHDO NUK KE LEZET
Andrea Stella
Andrea Stella 5 ditë më parë
😂😂
Ilsa Rildi
Ilsa Rildi 5 ditë më parë
Me zuri koka. Nuk i kam pelqyer kurr nenat qe mallkojne. Dhe ne kte raste eshte vidjo humori. Mallkimet sme pelqejne
Mira
Mira 5 ditë më parë
Kok mushke 😂😂😂😂😂
Luljeta Gjeloshgjokaj
Luljeta Gjeloshgjokaj 5 ditë më parë
Hahaha bravo Sa bukur🧡
Denald Hoxha
Denald Hoxha 5 ditë më parë
Ik te lopa e leri pordhet se e ka mir plaka 😂 ketej dhi e zgjebosur e ketej bishtin perpjet
edmond elezi
edmond elezi 5 ditë më parë
Djudk
Artenida Halo
Artenida Halo 6 ditë më parë
Me pula deti nuk rrihet
Sofika Vasil
Sofika Vasil 6 ditë më parë
Bravo klodi🙌🙌🙌
Erdo Tollumi
Erdo Tollumi 6 ditë më parë
Ca qefin e semesss 😂
FF COBRA YT
FF COBRA YT 6 ditë më parë
2:42 E PI VET AHHAHAAHHAAHAH😂😂😂😂
Arigona Kasaj
Arigona Kasaj 6 ditë më parë
Je e madhe pzz
Mira Gashi
Mira Gashi 6 ditë më parë
Mamin e ke gallat
Mira Gashi
Mira Gashi 6 ditë më parë
Mamin e ke gallat
viktor cara
viktor cara 6 ditë më parë
po aktron edhe mami tani