Miriam Cani - Sa shume te dua
3:04
Alban Skenderaj - Jolie
3:08
3 muaj më parë
Alban Skenderaj - JETE
3:05
2 vjet më parë
Komente
mar_ la
mar_ la 16 orë më parë
Nice work! Well done guys! Love from 🇬🇷
linda bleta
linda bleta 17 orë më parë
The best singer, ever!👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Lycan Wolf
Lycan Wolf 20 orë më parë
2021🙏❤️
bucii rebel
bucii rebel 20 orë më parë
Z. Albani eshte nji mbrekulli e shqiptaris. Cdo arti Muzikes shofey Me pasijon dhe me ni dituris e muzikes
Qerime Braho
Qerime Braho 23 orë më parë
🤩
Alejna Laloshi
Alejna Laloshi Ditë më parë
2021??
Ali Gjata
Ali Gjata Ditë më parë
Kjo eshte nje nga kenget tuaja me te bukura per mua eshte me e bukura.
E Creative
E Creative Ditë më parë
Ahh po e shijoj ne maksimum tani kte kenge nen rrezet e diellit , muzika ,teksti me plot kuptim .Padyshim kengetari me i mire qe kemi ne Shqiptaret ALBAN SKENDERAJ 👑!
giselda plaku
giselda plaku Ditë më parë
Kjo kenga thjeshte te perlot! Perlê
ed junior
ed junior Ditë më parë
Nje artist i vertete!
Patrizia Stracquadaini
Patrizia Stracquadaini Ditë më parë
Bellissima❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
gioyu comi
gioyu comi Ditë më parë
Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.
Bardha A
Bardha A Ditë më parë
Mrekullisht bukur
Big Albania
Big Albania Ditë më parë
ti duhesh per EUROVIZION o alban pz jepja shqipris kte titull respect
Tatjana Hasaj
Tatjana Hasaj 2 ditë më parë
Te lumt goja . Te kendon shpirti .
Μιρα Μπαριαμαϊ
Μιρα Μπαριαμαϊ 2 ditë më parë
Kush mo Kush eshte ajo bushtra
MBL iStatiCStat3
MBL iStatiCStat3 2 ditë më parë
1.4 k people can not see 😩
bilinas mini
bilinas mini 2 ditë më parë
kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.
Domeniko 01
Domeniko 01 2 ditë më parë
2021👌
By Besa
By Besa 2 ditë më parë
2021 😍
Naser Emini
Naser Emini 2 ditë më parë
Ti e meriton te quesh kengetar i shekullit 21 !!! nuk do te kete artist me pozitiv dhe talent si ti , te jap komplimente qe i meriton , Familjarisht te pergezojme se kur te degjojme kenaqemi shpirterisht na mbush me pozitivitet !
E. D.
E. D. 2 ditë më parë
Ngelen ikonike tekstet e ktij kengetari.....2021
Nini Lumshi
Nini Lumshi 2 ditë më parë
E car mund te thuash perAlban Je i pazevendesushem Nuk ka te dyte Ke nje ze brilliant
gioyu comi
gioyu comi Ditë më parë
Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...
Andy Herdians
Andy Herdians 2 ditë më parë
Maybe I dont Understand about the Lyric,because the language..But it is Music..Magic and Universal..whatever..I Love it..!!
GabrielJaupiofficialkomedi
GabrielJaupiofficialkomedi 2 ditë më parë
Kushe e degjone ne 2021 like 👇
GabrielJaupiofficialkomedi
GabrielJaupiofficialkomedi 2 ditë më parë
Me I miri ne bote
GabrielJaupiofficialkomedi
GabrielJaupiofficialkomedi 2 ditë më parë
Kushe e degjone ne 2021
iu3y Rata
iu3y Rata 2 ditë më parë
Æ
Lacivert Beyaz
Lacivert Beyaz 2 ditë më parë
Kjo kenge eshte nje perle e verte! 👏👏👏👏
Aida Sina
Aida Sina 3 ditë më parë
Mjafton te ngjosh kte kengen dhe te qetesohet shpirti ☀️❤️
bilishu aliss
bilishu aliss 3 ditë më parë
kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.
elisabeta agasi
elisabeta agasi 3 ditë më parë
Super 👏
Anxhela B
Anxhela B 3 ditë më parë
E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️
bilinas mini
bilinas mini 2 ditë më parë
Kong romantike dashurie
Smritilekha Chakraborty
Smritilekha Chakraborty 3 ditë më parë
This one is ok but I like Larg better. Never thought I'd listen to Albanian music before. I bet most people listening to this came here after grooving to Larg.
Judmira Hoxha
Judmira Hoxha 3 ditë më parë
Nji prekulli kjo kenge
Gabriela Lico
Gabriela Lico 3 ditë më parë
Un akm 2021
Bora Daja
Bora Daja 3 ditë më parë
2021 😍😍 Me vjen keq qe kjo kenga ka vetem 3.4 miljon shikime .
Sadete Alija
Sadete Alija 3 ditë më parë
Pppppppppppppppppppppppppppppppppppp
julinda coku
julinda coku 3 ditë më parë
U shtofshin te rinjte si ju ❤❤
S.H TV
S.H TV 3 ditë më parë
E ke mar nqaf ket qik 😢
UGAR Janjosh mistreci
UGAR Janjosh mistreci 3 ditë më parë
Mos jam ne anderr, kengetar shqipetar e i Shqiprise asht ky, jam msue me Dervish Shaqen...jo smundet me kan anderr, shqip e kuptueshem tingellon, e ndiej dhe kuptoj qdo fjale qe e shqipeton e madje edhe ate me 700000 fjale...sekziston emri i tekstshkruesit te kengeve a mund te me ndihmon dikush....
Ar Rildi
Ar Rildi 3 ditë më parë
kush e degjon 2021
Ar Rildi
Ar Rildi 3 ditë më parë
kush e degjon 2021
Etleva Pjollaj
Etleva Pjollaj 4 ditë më parë
Faleminderit
Bardha A
Bardha A 4 ditë më parë
Keni bere nje kenge te mrekullueshme sic jeni dhe ju
Shpresa Kotini
Shpresa Kotini 4 ditë më parë
Bekime familjarisht!
Shpresa Kotini
Shpresa Kotini 4 ditë më parë
Zeri i embel ne cdo krijim Alban...! Faleminderit !
Magic Light
Magic Light 4 ditë më parë
2021 - -- this song - - - love it - - -ALBANIA - -
Adem Alija
Adem Alija 4 ditë më parë
ppppppppppppppppppppppppppp
Chiara's trips
Chiara's trips 4 ditë më parë
Super kenge !
Limpio Tray
Limpio Tray 4 ditë më parë
Dyshe e mrekullueshme si nga ana profesionale dhe vizive BRAVO
Vlore Vlora
Vlore Vlora 4 ditë më parë
Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy
gioyu comi
gioyu comi 18 orë më parë
Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...
SuperFrida83
SuperFrida83 4 ditë më parë
Wow incredibile, un canzone e un video che ti arriva dritto al cuore. I miei complimenti
Danjela Domi
Danjela Domi 5 ditë më parë
Love this song❤
Xhuli Coku
Xhuli Coku 5 ditë më parë
Super keng bravi
Adem Alija
Adem Alija 5 ditë më parë
pppppppppppppppppppppppp
Marinela Braja
Marinela Braja 5 ditë më parë
Je me i miri
doire aintu
doire aintu 5 ditë më parë
dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤
bilishu aliss
bilishu aliss 3 ditë më parë
🥺
Giovanni Colamonaco
Giovanni Colamonaco 5 ditë më parë
Canzone bellissima 2021 Aprile Italia)))
mirjon Hoxha
mirjon Hoxha 5 ditë më parë
2021
Arenevskaya Ifusi
Arenevskaya Ifusi 5 ditë më parë
Still the beauty in sound and lyrics
Anja Popovic
Anja Popovic 5 ditë më parë
Kenga e bukur me plqen
Admirela Tefa
Admirela Tefa 5 ditë më parë
Super kenge..🥰🥰
Kelvin Qosja
Kelvin Qosja 6 ditë më parë
Se kuptoj se pse kjo kenga ka dislike🤔🤔🤔
Gresilda Balija
Gresilda Balija 6 ditë më parë
shume bukur keshtu vazhdo je kengetari me i mir ne shqiperi te lumt
G3R1
G3R1 6 ditë më parë
Aishja ecoute moi
adriatik bregu
adriatik bregu 6 ditë më parë
Je unik ne cdo tekst kenge e cdo melodi engjellore qe percjell Alban
Juljana Filaj
Juljana Filaj 6 ditë më parë
Ska kengetar me te mir se ty ❤️❤️❤️
Adi Idrizi
Adi Idrizi 6 ditë më parë
kl
Adi Idrizi
Adi Idrizi 6 ditë më parë
ñb
Alketa Sinani
Alketa Sinani 6 ditë më parë
Po ti ke meshire kur e le tjetren pa gjume
Alketa Sinani
Alketa Sinani 6 ditë më parë
Muzike e vertete
Izmini Kostadhima
Izmini Kostadhima 6 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Eagles Beqa
Eagles Beqa 6 ditë më parë
🖤❤
Elen Deea
Elen Deea 6 ditë më parë
❤️❤️🇷🇴
Xheni Vlogs
Xheni Vlogs 6 ditë më parë
Like kush po e degjon prill 2021 😊
Marija Kon
Marija Kon 6 ditë më parë
❤❤❤
Sadete Alija
Sadete Alija 6 ditë më parë
Pppppppppppppppppppppppppppp