Nexho Shabani \u0026Perlat Sheqeri
0:34
Eneida Miceli - Me vellain tim
3:15
Niagara Perlat Sheqeri
0:20
Perlati Nexhipi Dritani,,,
3:06
Komente
Paulin N
Paulin N 14 orë më parë
Te kendoft gojs shum e vertet👏👏👏🇦🇱
kozma ngjela
kozma ngjela Ditë më parë
Edhe pse jame nga jugu degjoje me kenaqesi kenget e veriut bravo jane kenge me kuptim te plote👏👏👏👏
vera ramaj
vera ramaj 2 ditë më parë
Të këndoftë zemra, po duhet të jet edhe burri i mirë....
t.v. 45
t.v. 45 2 ditë më parë
Bravo vera edhe shum ka burra , qui ne valent rien ' et oui que veut tu☝️💟👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi 2 ditë më parë
👌🖖👏👏
sahit rabdishti
sahit rabdishti 3 ditë më parë
Te kendoft zemra se ashtu esht i ke rene pikes gruaja e mir e ben burin fukara njeri
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha 3 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂💃👏👏.👌 💑☕👍
bali morina
bali morina 3 ditë më parë
Ju knofte zemra !
Aga Mimoza
Aga Mimoza 4 ditë më parë
Po ku e gjete ate grua
Aga Mimoza
Aga Mimoza 4 ditë më parë
Po sa mir ti Punonka gruja per ty
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi 4 ditë më parë
😍😍👌👌🤘👍👍👏👏
ME skenderbegu ikastriotve
ME skenderbegu ikastriotve 4 ditë më parë
Goja TE LUMT . SHUM E VERTET
Mo mu 20
Mo mu 20 4 ditë më parë
Tamam or file bravo suksese
Ilajda Loka
Ilajda Loka 4 ditë më parë
Mir e ke por kushedi sa e mira te jem , kembet sdo ja laja😂😂😛😛😛
Xhesi Kortoci
Xhesi Kortoci 4 ditë më parë
Zemra te knoft o gjigand
Albert Shahini
Albert Shahini 4 ditë më parë
I madh je gjigand
sehhi vooty
sehhi vooty 4 ditë më parë
Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 4 ditë më parë
Bravo
sehhi vooty
sehhi vooty 4 ditë më parë
Bellissimi
Mimi Mimi
Mimi Mimi 4 ditë më parë
Ku i merr kta fjal me ven te knoft zemra .burri dhe gruaja qe gjenden ne internet te len ne internet per at vin pasojat !
Feka BBLL
Feka BBLL 4 ditë më parë
😀
Valbona Pica
Valbona Pica 4 ditë më parë
O ty te lumt se bash i ke Ra ne te me kete kenge !
Ardit Alili
Ardit Alili 4 ditë më parë
Ska gra temira mo jojoo
Prenk Prenrecaj
Prenk Prenrecaj 5 ditë më parë
Respekt 👍
jonida kodra
jonida kodra 5 ditë më parë
Bravoooo
Artur Ndou
Artur Ndou 5 ditë më parë
O Nipëqe zemëra të kendoftë tanë jetën JENI realist e bashkohore i madhë e më këmbë në tokë SUKSESE
sehhi vooty
sehhi vooty 5 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali
thumbi 1
thumbi 1 5 ditë më parë
Kuku medet ma mir esht me ba divorc meni here sesa me pas grun qe mendon veq per te nana se tu kajt ty nana e. Baba qe te kan ba
Arev Arev
Arev Arev 5 ditë më parë
Me ate larjen e kembeve e paske prish klipin fare🤔🤔🤔🤔🤔
Arev Arev
Arev Arev 5 ditë më parë
@Perlat Sheqeri kenga ishte fantastike se mohoj 😘😘😘😘😘☺por ta kishe bere larjen e kembeve tek cifti qe ziheshin do kishte qene me mire😂😂😂😂😂😂respekt e suksese👏👏👏👏👏👏👏
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 5 ditë më parë
Meqenese nuk te pelqen ty ??? ahahahh Gjithsesi mendimi eshte i lire, dhe vrejtjet kane vlere,, respekte
Mimi Mimi
Mimi Mimi 5 ditë më parë
Burri bravo me musteqe
adelinagilli
adelinagilli 5 ditë më parë
Oooo zot i madh te rujt me kon ki familhen se shum e vertet mjerim
adelinagilli
adelinagilli 5 ditë më parë
Respekt te qoft .nga asht ky zemer djali lum nana qe ka zoti e bekoft
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 5 ditë më parë
Flm respekt
adelinagilli
adelinagilli 5 ditë më parë
Ju gzoft zemea qe te dyve respekt
adelinagilli
adelinagilli 5 ditë më parë
O zoti te bekoft o perlat zemra te knoft gjithmon
adelinagilli
adelinagilli 5 ditë më parë
Euuu hallall te qoft
adelinagilli
adelinagilli 5 ditë më parë
Respekt veq edhe nji kang per burra te lutem .haha
adelinagilli
adelinagilli 5 ditë më parë
Respekt shum e vertet zemra te kendoft gjithmon ore mik 😍
sehhi vooty
sehhi vooty 5 ditë më parë
Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️
Luk Kola
Luk Kola 5 ditë më parë
O ty t lumt goja mor burr 😁😀😀
Petrit Ndoj
Petrit Ndoj 5 ditë më parë
Te kendofte zemra dhe suksese ne jete e muzike
Ahmet Martinaj
Ahmet Martinaj 5 ditë më parë
Per grat kenga shum e mir por te lutna edhe per burra ni kang
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti 2 ditë më parë
Hiihihi
Gezim Rexha
Gezim Rexha 5 ditë më parë
Zoti te rujt eshte e vertet
Denis Denis
Denis Denis 5 ditë më parë
Si kengeter e vlersoj shum po sekenat ne klip nuk me pelqej teregojn edhe nje her qa populli i pa edukum jemi dhe si ma pelqen ta shfritzojm femren .
klinton bekaj
klinton bekaj 5 ditë më parë
@Perlat Sheqeri ×××):🖐tlumt goja se mir e ke👍 po po dot ndryshojn me koh po perderisa i ke kojshi ju shkyhen syt e goja tu shti e perzi per ty a kur u ndodh atyne nshpi ai as nuk she as nuk nin ju mbyllet goja bahen qorra e shurdhana po cdo nja qe nxjerr vrer nga gjoja ju kthehet 1dit skan than kot nshpin e huj e she zhyblen e nshpi tane se she bullin kush e kesh ka me vesh cdo argat kamu kthy ndoshta ashtu jo por bash mazi Respekte
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 5 ditë më parë
@Perlat Sheqeri evertet po duhet me ndryshu
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 5 ditë më parë
Bravo. Ja pra se duhet me ndryshu te gjithe.
Age Preci
Age Preci 5 ditë më parë
Bellissimi
Age Preci
Age Preci 5 ditë më parë
Bravissimo
Age Preci
Age Preci 5 ditë më parë
Bellissimi
Erblin Mema
Erblin Mema 6 ditë më parë
Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏
Berti Hajderaj
Berti Hajderaj 6 ditë më parë
BRAVO
Donika Gjergji
Donika Gjergji 6 ditë më parë
O TY TÈ LUMT GOJA E TÈ KNOFTÈ ZEMRA GJITHMONÈ. BRAVO TEKST-SHKRUESIT DHE ÇIFTEVE AQ TÈ MREKULLUESHÈM QÈ TÈ SHOQÈROJNÈ .
Rajmonda Frroku
Rajmonda Frroku 6 ditë më parë
Suksese. Kenge me ven.Te gjitha kenget qe ke kendu e kan nji kuptim. Te kendofte zemra.
a sota sota
a sota sota 6 ditë më parë
Te kendoft zemra. Te verteta.
Nik Kola Nik Kola
Nik Kola Nik Kola 6 ditë më parë
Ku meu takua bashk e met qit nji dopijo ujiski zemra te knoft tan jeten
Irida Neli
Irida Neli 6 ditë më parë
Te kendovt zemra Perlat shuuuum e vertet .
wiksa torhoty
wiksa torhoty 6 ditë më parë
Ooo zot i madh runa prej rreziqev e kurthav te gruas me pushtet i fiken burrat haj medet haj dhasht zoti kto gra te liga e t poshtra kurr mos punofshin ne vende zyrtare qe marrin vendime se kuku jo qe e shesin thmin e familjen e tradhtojn po e shesin krejt vatanin per ni cop buk vetem pse nuk dojn me punu
klinton bekaj
klinton bekaj 5 ditë më parë
×××):🖐👍bash qashtu mir e ki po skan than kot gruja eka shti👿nshishe(gastare)😀pak shaka se kjo keng eshte sikur me pas porosit vlen per 2 pa.. po ishalla e nigojn ata qe kan👀e👂perata thon mos e kesh se e vesh cka e kesh neper kojshi prite neser nshpi e ki besa bes edhe mazi
Shkup Hasanbeg
Shkup Hasanbeg 6 ditë më parë
Pse spi kon burrat he po veq grave
Prenk Prenrecaj
Prenk Prenrecaj 6 ditë më parë
Respekt zemra ju kendoft 👍🍾🇨🇭
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 6 ditë më parë
Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️
Dena Aned
Dena Aned 6 ditë më parë
Shum e mir kenga. Tash nji kange per burrat e puntore e per pijanecat e bixhozlit
Dena Aned
Dena Aned 6 ditë më parë
@DRITA NEZAj po ky per grat kange me name po he iher per burrat 🤣
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 6 ditë më parë
Hahhaah
Haradin Bllaca
Haradin Bllaca 6 ditë më parë
Zemra te kendoft se topi nuk e lun qashtu asht.
klinton bekaj
klinton bekaj 7 ditë më parë
×××):***grun e mir lum kush e ka kalon jeten me sevda gruja mir ta rrit vleren gruja keqe ta fik deren grun e mir e ke per veti grun e keqe per miletin gruja mir nuk ta lodh trunin gruja keqe ta prish gjumin gruja mir ste len ne balt me ta je gjithmon krenar grun e keqe me ba me pas bahesh gazi i dunjas gruja mir eshte nje thesar meta jeta te shkon mbar gruja keqe nuk durohet ti qet thinjat para kohe gruja keqe stlen derman tfut ne sherr dhe me vlla tan gruja mir ta zgjat jeten gruja keqe tshpraz kuleten vet je shum ma rahat se me pas pran👿neshtrat grun e mir kush e ka sot ka Bekim prej tmadhit Zot🙏💐
Nadire Bajramaj
Nadire Bajramaj 7 ditë më parë
Këndojë dhe nji keng tjeter burri mir e burr i keq, se sjan vetëm femrat e këqija se nga femrat keni dal dhe ju burrat 😏😏
eioshen boboi
eioshen boboi 7 ditë më parë
Suksese 🍀🙏🏻
Zef Marashi
Zef Marashi 7 ditë më parë
Zemra te knoft o mik, keng e bukur por me humor te madh e me kuptim te plote, Zoti te bekoft.⭐⭐
Ryder Jagger
Ryder Jagger 5 ditë më parë
@Henry Anson Yea, have been using Flixzone for months myself :)
Henry Anson
Henry Anson 5 ditë më parë
Pro tip : watch movies at Flixzone. I've been using them for watching all kinds of movies during the lockdown.
Kristjan Ndoj
Kristjan Ndoj 7 ditë më parë
O te lumt Goja o zot te ruaj
Fusha Theth
Fusha Theth 7 ditë më parë
Te kendofte zemra Perlat Edhe tekst shkruesit Lulash Ara i lumte mendja dhe dora
eioshen boboi
eioshen boboi 7 ditë më parë
Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij
ajshe Behrami
ajshe Behrami 7 ditë më parë
Paska gabu vetem se nuk e ka than sherbetorje e mir
Adnit Mehmetaj
Adnit Mehmetaj 7 ditë më parë
Te lumt goja 👌🏼
Vera Prenga
Vera Prenga 7 ditë më parë
Kenga shume bukur po ti lash kembet burrit , pak e tepruar 🤔jam dakort ti mbushesh legenin nese lodhet ne pune por jo tja lash.
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 6 ditë më parë
Ok moter ska ma legena. Let del jasht ti lan kamt
klinton bekaj
klinton bekaj 7 ditë më parë
×××):🖐ajo koh u kan kur u kan ska ma perata u dal moda e💅
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 7 ditë më parë
Te lumt goja shum e bukur
Flora Temou
Flora Temou 7 ditë më parë
O te knoft zemra!!Bukur shummm!!👏👏👌🥰✨🔥💯
Monda Bilani
Monda Bilani 7 ditë më parë
Zoti te rujt 👍te knoft zemra👏👏
Bleona
Bleona 7 ditë më parë
O zot sa kang e bukur edhe shum real fjalt 😉
Remzie Velia
Remzie Velia 8 ditë më parë
Shum egoditme kjo keng por a skipton gjith
Klajdi Brahaj
Klajdi Brahaj 8 ditë më parë
Gruja e keqe ti fike dritata gruja e mire ndreq jeten
Skenda 1234
Skenda 1234 8 ditë më parë
Gruja ,e mir kur ta shef burrin te merzitur nuk ,e merzit ma shum . Gruja ,e keqe kur ta shef burrin te merzitur i thot te paskan rreh te paska hanger dreqi
Alta alda
Alta alda 8 ditë më parë
Na gjerte faqen e e zeze me keta kënga nuk jena tane ne nje thesh or ju burra
klinton bekaj
klinton bekaj 6 ditë më parë
×××):kenge eshte ska cka jedhnohet kush
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 6 ditë më parë
@Haradin Bllaca ahhahahhaha. Mir po fol
Haradin Bllaca
Haradin Bllaca 6 ditë më parë
Kush e ka mizen ner kapuq i djeg
Skenda 1234
Skenda 1234 8 ditë më parë
Gruja ,e keqe dhe burri i keq nuk shkon . Gruja ,e mir dhe burri i mir shkon
Skenda 1234
Skenda 1234 8 ditë më parë
Gruja ,e keqe mundet me u ba ,e mir
klinton bekaj
klinton bekaj 7 ditë më parë
×××):🖐👍
mirsida kukaj
mirsida kukaj 8 ditë më parë
👏👏👏👏
Papip Milushi1
Papip Milushi1 8 ditë më parë
Fo
Bardh Matera
Bardh Matera 8 ditë më parë
Te lumt goja se na kenaqe
dude tali
dude tali 8 ditë më parë
Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij
Gatimet e nanit
Gatimet e nanit 5 ditë më parë
Shumē ide e mirë
1.5M views
1.5M views 5 ditë më parë
Hahahaha
Servis 3310
Servis 3310 8 ditë më parë
te lumte hoja ashte e vertet
dude tali
dude tali 8 ditë më parë
Keng ma me ven nuk ka po sejt !!!kendofsh sa qofsh brez mas brezi