Komente
Marina Thanou
Marina Thanou 14 orë më parë
Lovely song and amazing music.Love you couple gorgeous 🔝💔🔥🔥🔥
Katerina Sharka
Katerina Sharka 16 orë më parë
KUSH DASHURON ME ZEMËR 💗 E NDJEN NË SHPIRT KËNGËN . QOFSHIT PËRJETËSISHT BASHKË E TË LUMTUR ♥️♥️💑❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Katerina Sharka
Katerina Sharka 16 orë më parë
SHUUUMË SUUUPER KËNGË BRAVO. JENI TË MREKULLUESHËM ♥️♥️♥️
Nora Ljimani
Nora Ljimani Ditë më parë
"Nisa t'u afrova, pak nga pak Gjersa e kuptova, pak nga pak Se ti je shpirti im binjak"
Egzona Gurguri
Egzona Gurguri Ditë më parë
Woow sa bukur😍ju lumtë 👏🏻👌
albi Haxhi
albi Haxhi Ditë më parë
cifti me i bukur dhe i dashur per publikun! like per ta!
Tereza Pervathi
Tereza Pervathi 2 ditë më parë
2 Engjuj , perle
valentini turku
valentini turku 2 ditë më parë
Jeni shuummmm te mir 👋👋👌👌🇦🇱🇦🇱
Elton Petoshati
Elton Petoshati 3 ditë më parë
Kenge shume e bukur.Bravo Lindi dhe Venera per kete kenge kaq melodioze.Ka per te mbetur hit.
Abby Sejdini
Abby Sejdini 3 ditë më parë
Love this song and them as a couple .! Its just irritating when some other “singers” can’t even sing and get millions of views and this song doesn’t!!
Secondo ME
Secondo ME 4 ditë më parë
COMPLIMENTIII jeni me te vertete per tu admiruar bravi 😍😍
elvira Lesha
elvira Lesha 4 ditë më parë
emocion dhe dashuri kjo kenge!
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha 4 ditë më parë
Shembulli me i mir 😘😘👑👑
Lucas Pereira
Lucas Pereira 4 ditë më parë
Fantastike 💕😍 from brazil 💚💛
HowTo
HowTo 5 ditë më parë
🤗 Mirjana
HowTo
HowTo 3 ditë më parë
klajdi
Ilir Deliu
Ilir Deliu 5 ditë më parë
Kenge me tekst te mrekullueshem dhe muzike mbreselenese, te emocionon natyrshem
Luze Guga
Luze Guga 5 ditë më parë
Veren ku ma le
ana ana 30
ana ana 30 5 ditë më parë
Epamundur sesi kg juaj ka kaq pak klikime esht nje kg sh ebukur .
Artenisa Biba
Artenisa Biba 6 ditë më parë
Super kenge
Lumani Visar
Lumani Visar 6 ditë më parë
❤️❤️
Giorgos Daci
Giorgos Daci 7 ditë më parë
😍
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj 7 ditë më parë
💎💎
Linda Elia
Linda Elia 7 ditë më parë
E dua kete kenk
Meti Uki
Meti Uki 7 ditë më parë
Kenga Muzika dhe ju dy jeni te Mrekudhueshem Respekt
Zamira Bardhanjori
Zamira Bardhanjori 7 ditë më parë
Superrrr !!
Gjeva B.
Gjeva B. 8 ditë më parë
Wow , einfach nur Wow
Zymryte Kostanica
Zymryte Kostanica 8 ditë më parë
Prej sot e tutje ky do jetë himni i dashurisë sime😘😘😘 ! Falenderim i përzemërt për Venerën dhe Lindin !
Zein Khattar
Zein Khattar 8 ditë më parë
Oh wow so beautiful this song
albania tv
albania tv 8 ditë më parë
Ke qejf ti ndigjosh Çifti me mire shqiptar👏🙏
Muça Selvi
Muça Selvi 8 ditë më parë
Bukur 👏👏👏👏👏
Antigoni Marga
Antigoni Marga 8 ditë më parë
Nje perl kenga , perla ju te dy bashke .
Ganja Sherifi
Ganja Sherifi 8 ditë më parë
😍❤❤
Fabjola Agalliu
Fabjola Agalliu 8 ditë më parë
Super 😍😍
Aida Sh
Aida Sh 8 ditë më parë
Sa i bukur teksti!Kengetaret qe iu kuptohen fjalet dhe shqiptimi i qarte. Disa kengetare i hane fjalet dhe gjysma e fjaleve nuk merren vesh. Ju lumte per kete kenge fantastike.💫💫💫
Teuta Cela
Teuta Cela 9 ditë më parë
Shume bukur e Keni bere kete kenge ne brian parc shume bukur
Teuta Cela
Teuta Cela 9 ditë më parë
Ca zerra briland kjo eshte melodi qe te fle ne shpirte muzika shqiptare faleminderit yll
Teuta Cela
Teuta Cela 9 ditë më parë
Aman sa muzike e bukur shume’ju lumte cifte I persosur100 vjete bashke ju ndiek gjithmon nga NYC
Aurora Cuka
Aurora Cuka 9 ditë më parë
Super 👏👏👏❤❤🥰🥰🥰
F_Z 2021
F_Z 2021 9 ditë më parë
Jeni sh të mirë
F_Z 2021
F_Z 2021 9 ditë më parë
Super keng suksese 👏👏👏👏♥️♥️😘😘🔥🔥🔥🌟🌟
Florika Vrushi
Florika Vrushi 9 ditë më parë
Zoti u shtofte dashurine e ju bekofte me nje bebe na kenaqet 🌹♥️
Gena Margarita
Gena Margarita 10 ditë më parë
Shum bukur me pleqen te gjitha kenget te degjoje peredite bravo 😘😘♥️♥️🌷🌷
Elton Zyfi
Elton Zyfi 10 ditë më parë
keta jane çift me i bukur abiela
Elton Zyfi
Elton Zyfi 10 ditë më parë
Dhe me pelqen shume abiela
Elton Zyfi
Elton Zyfi 10 ditë më parë
pooooo eshte shume
Dorina Leitner
Dorina Leitner 10 ditë më parë
Uhhh....mishi kokerr! Absolut ma te preferumet e mi!!!!
Elja Salla
Elja Salla 10 ditë më parë
se kuptoj ca qellimi kan n jet ata qe i bejn dislike ksaj kenge..esht thjesht super keng♥️
egzona gjurkaj
egzona gjurkaj 11 ditë më parë
🥳😟🥳🥳
esmeralda demaj
esmeralda demaj 11 ditë më parë
Jeni të mbrekullushëm !
htttps.youtube Youtube
htttps.youtube Youtube 11 ditë më parë
Best couple 🙃
Irela Ela
Irela Ela 11 ditë më parë
Pastërti në cdo drejtim ⭐️
Julian Ziu
Julian Ziu 11 ditë më parë
Ju lumt jeni me te miret
meg lekndreaj
meg lekndreaj 11 ditë më parë
❤❤❤
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Flogerta Karruli
Flogerta Karruli 11 ditë më parë
Me ty gjithmon 🥰❤💋
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
ALTIN TOCILLA
ALTIN TOCILLA 11 ditë më parë
Jeni te mrekullueshem qe te dy 🥰🥰🥰
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Kristina Nora
Kristina Nora 12 ditë më parë
Shume kenge Fantastike <3
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Entela Bubeqi
Entela Bubeqi 12 ditë më parë
Super keng 👏😘
Der ALBANER Live SMILE
Der ALBANER Live SMILE 12 ditë më parë
PERSHENDETJE MBENI SUBSCRIBED DHE IA U KTHEJ DIREKT
a sota sota
a sota sota 12 ditë më parë
Shume bukur. Bravo.
Maggie Trupido
Maggie Trupido 12 ditë më parë
🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Бог демонстрира Своята любов към нас, като изпрати Своя Син Исус Христос, който умря и възкръсна от мъртвите, за да ни даде вечен живот.* *Той също обеща да излекува тялото ви.* * (погледнете към небето и Го попитайте)*
ina Pashaj
ina Pashaj 13 ditë më parë
Shume bukur. Muzika, text, interpretimi, fantastike
Ladia Oswald
Ladia Oswald 13 ditë më parë
Shqiptar Te vertet Te thjesht, te amel ,e me shpirt te servisin kangt Ju lumt goja 🙏e shum flm 🙏🤗
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Rebecca Adelina
Rebecca Adelina 13 ditë më parë
ju dashte zoti tan jeten!
Rebecca Adelina
Rebecca Adelina 13 ditë më parë
o xhan...sa bukur shqip
Rebecca Adelina
Rebecca Adelina 13 ditë më parë
yje
Rebecca Adelina
Rebecca Adelina 13 ditë më parë
sot per sot dueti me i bukur
Tatjana Bardhi
Tatjana Bardhi 13 ditë më parë
Urime e suksese ciftit kenge e mrekullueshme jeni shume te mure plotesoni njeri tjetrin u plkshi bashke
RB SE7EN
RB SE7EN 13 ditë më parë
Jeni cifti dhe kengetaret me te mrekullueshem. Faleminderit qe akoma ka njerez qe sjellin art, poezi dhe ndjenja ne kenge.
Kaceli Eirini
Kaceli Eirini 13 ditë më parë
👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Vitori Sharka
Vitori Sharka 13 ditë më parë
super këng suksese lidi islani dhe vera lumani
Vitori Sharka
Vitori Sharka 13 ditë më parë
kjo ësht këng më pëlqen shum sukse lindi dhe vera suksese
Vitori Sharka
Vitori Sharka 13 ditë më parë
shum bukur vera lumani dhe lindi islani bravo sukse për ju të dy
Valbona Siko
Valbona Siko 13 ditë më parë
👏👏👏👏👏
Valbona Siko
Valbona Siko 13 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏
Infinity Ast
Infinity Ast 14 ditë më parë
Bravo superrrrrrrrrr kenge
Wolfi dardi123
Wolfi dardi123 14 ditë më parë
Qifti ma i lezetshem n'shqiptari pa dyshim 🔥✌
Block Hand Test
Block Hand Test 11 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Rita Dhrami
Rita Dhrami 14 ditë më parë
Nje cift shum I bukur ne perjetesi te lumtur qofshi shum e bukur kenga♥️🌷🌹❣
Ela Celiku
Ela Celiku 14 ditë më parë
🌷
Klaus Peleshi
Klaus Peleshi 14 ditë më parë
Keng shum e bukur me kup shum videoklipi shum por shum i bukur kenge e vertet ska nevoj te nxiren byth ose cica mbizotron zeri
Alma Osmani
Alma Osmani 14 ditë më parë
Shkelqeni kopja perfetta 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩