Komente
Dyrrah Dyrrah
Dyrrah Dyrrah 2 orë më parë
Ahaahahahahahaa je 30 vjec burr gjyshi do tmaj akoma ?
Denis krasniqi
Denis krasniqi 3 orë më parë
Mer 4 teke pagon 2 dopjo 😂😂😂🤣
Moon Safari
Moon Safari 3 orë më parë
Palidhje. Juli eshte dale king. Videos e Julit jane plot sarkazem kualitet keshtu qe kjo parodi esatte tallje e dobet,
FlavioDarkLord ·
FlavioDarkLord · 4 orë më parë
Mekjeeeeeeee agaggagaggag😂😂
Gianni Giatta
Gianni Giatta 4 orë më parë
Dilni na nji Xhiro na lokali në Kremenar. Kanë ofertë m të mirë...! Shkon për të pirë del e i niqur ....
Klaudio Ago
Klaudio Ago 4 orë më parë
Ahaahahahha shum gallat
Gianni Giatta
Gianni Giatta 4 orë më parë
Ore Xhezo super oferte ke!
KLEVJO DHAMO
KLEVJO DHAMO 4 orë më parë
Melisa perputhen ishte ajo
Marsela Tenko
Marsela Tenko 4 orë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Aiden Gjerdumi
Aiden Gjerdumi 5 orë më parë
I shabanit
Andi Mucka
Andi Mucka 5 orë më parë
Profesori
Bujar Azizi
Bujar Azizi 5 orë më parë
Vaj sindy 😛
Sandri Spahaj
Sandri Spahaj 5 orë më parë
Kam kredin e kalit per te paguar🤣🤣
Yllka Shuraja
Yllka Shuraja 5 orë më parë
Iku Turi
Floriflori flori
Floriflori flori 5 orë më parë
Jeni te papare 😂😂😂😂
DEVILS TEAM
DEVILS TEAM 5 orë më parë
haha
Adi Albano
Adi Albano 6 orë më parë
Thuj pervec, thuj perveccc
SorteX Music
SorteX Music 6 orë më parë
Hahaha😂😂😂
Merkjon Mera
Merkjon Mera 6 orë më parë
😂😂😂😂😂
Merkjon Mera
Merkjon Mera 6 orë më parë
Ahahhahahahahahaahhahahahahaahhaah ky te shkrin
Elena Goxho
Elena Goxho 6 orë më parë
Hahaha jeni te papar
saimon Hoxhaj
saimon Hoxhaj 6 orë më parë
jen me te miret 👌👌👌👌👍👍👍
km official
km official 6 orë më parë
E kërkon akoma babai rahmet past 😂😂🤪
Ina Romi
Ina Romi 6 orë më parë
Me mungon mamaja re 😂😂😂😂😂
EPIC Phantom
EPIC Phantom 7 orë më parë
Lenniiiiiiiiiiiiii😂😂
People Are Awesome
People Are Awesome 7 orë më parë
Super oferte ne fratar ,pi 4 teke e pago 2 dopjo 🤣🤣🤣
Bushi Seitaj
Bushi Seitaj 7 orë më parë
Ofert pi kater teke paguaj dy dopjo 😂😂😂😂😂😂
RAMBO
RAMBO 4 orë më parë
🤣🤣🤣
Ana Shehu
Ana Shehu 7 orë më parë
Loottt kur nxori tufen me lek ,🤣🤣🤣🤣jeni te papar
Bruno Beqiri
Bruno Beqiri 7 orë më parë
A ju qifsha minjt e murit. Hahahahahahah
Rei Qezi
Rei Qezi 7 orë më parë
50min ago✌️😂
DoggStat MostWanted
DoggStat MostWanted 7 orë më parë
Me lot.....
Ergest Ruko
Ergest Ruko 7 orë më parë
Wwaaa ca sise qumeshtore fare 😂😂😂😂😂😂
Mimoza Marku
Mimoza Marku 7 orë më parë
Ca pijanecash
Krisild
Krisild 7 orë më parë
Bravo o kinga.
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga 7 orë më parë
Jeni fantastik! 😀
Fabjan Roçi
Fabjan Roçi 5 orë më parë
Sa mire 😜😋
Fabjan Roçi
Fabjan Roçi 5 orë më parë
Edhe ti e ndjek ngop tv🤔
Devi Hoxhaj
Devi Hoxhaj 7 orë më parë
thoj pervec lot
Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya
Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya 7 orë më parë
Melisa 😂
Johny Albania
Johny Albania 7 orë më parë
Haha super
12 sonic. exe
12 sonic. exe 8 orë më parë
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha 👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌
Euron Buci
Euron Buci 8 orë më parë
😅😅😅🤣😂
Luan O.T.R NOIZY
Luan O.T.R NOIZY 8 orë më parë
Sa te medhenj😂😂
berati ani
berati ani 8 orë më parë
10.9.8.7.6.5.4.3.2.1 GO👍
Luan O.T.R NOIZY
Luan O.T.R NOIZY 8 orë më parë
Kta do mbeten legjenda
berati ani
berati ani 8 orë më parë
edhe 1 min
Katerina PETROVA
Katerina PETROVA 8 orë më parë
Ropt e tu Pajtim se ropt e ktij jane ropt e mi! 😂😂
Dea Garunja
Dea Garunja 9 orë më parë
Peshorja 😂🤣
Free Copies
Free Copies 9 orë më parë
Koment dhe like pa dal fare
Mateo Jashallari
Mateo Jashallari 7 orë më parë
po ajo dihet keta jane me te miret prej krejtve
berati ani
berati ani 9 orë më parë
boooooo dhe 2 or me mir mes ta dija. 😆😄
Free Copies
Free Copies 10 orë më parë
Nxirrni te pakten 2 episode ne jav se vdiqem
Daniel Muskal
Daniel Muskal 10 orë më parë
cohu se per shpirt te zeusit ju therra 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂
Playstation 4 Ps4
Playstation 4 Ps4 10 orë më parë
Ca na thot turi kte rrall😂😂
Xristina Snalla
Xristina Snalla 10 orë më parë
🤣🤣🤣
Fabian Goduni
Fabian Goduni 10 orë më parë
Jan. Super. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Linda Elia
Linda Elia 10 orë më parë
Ene Anglishtja du te them "Luani"E di shume mire ate gjuhe...Pjeshka me e mathe ne te gjithe boten
Linda Elia
Linda Elia 10 orë më parë
Shkollen Fffff
Linda Elia
Linda Elia 10 orë më parë
E du Alexin se ai bon xithcka❤️❤️
Rrahje Zemre
Rrahje Zemre 12 orë më parë
Ju ja kaloni edhe al-pazarit, portokallis!! Vazhdoni kshu👏👏👏👏👏👏👏👏
Kleo Hoxhaj
Kleo Hoxhaj 12 orë më parë
Hahahhah edirama lakuriq me loqe
Aldo Demo
Aldo Demo 12 orë më parë
Tu prit 4or para(;
Mira Mira60
Mira Mira60 12 orë më parë
😂😂😂😂😂😂😂
Mira Mira60
Mira Mira60 13 orë më parë
Mbaribe😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂♥️♥️♥️♥️💋💋💋
Rinora Metaj
Rinora Metaj 13 orë më parë
Ahahahaha😂😂😂😂😂😂😂😂
Marsi Marsela
Marsi Marsela 13 orë më parë
Sa u embelsove
Jurgen Jurgenbunga
Jurgen Jurgenbunga 13 orë më parë
Jeni legjenda pasha ropt
alesia Shyti
alesia Shyti 14 orë më parë
O zoot ne shigjetaret qengemi te dehur kur martohemi 😂😂😂😂😹
Visi Tirona
Visi Tirona 14 orë më parë
Boni shum video me ket profesorin eshte gallat
Klodian Elezi
Klodian Elezi 14 orë më parë
Hem ste punon hem do grua ti😂😂😂😂😂
Shpresa Dibra
Shpresa Dibra 14 orë më parë
Te Te 😅💋👊👊👊👊👄👄💋👄👄
Shpresa Dibra
Shpresa Dibra 14 orë më parë
Bgd😅
Shpresa Dibra
Shpresa Dibra 14 orë më parë
Po fle hruwhggeyyrgyf
Shpresa Dibra
Shpresa Dibra 14 orë më parë
Sija
Shpresa Dibra
Shpresa Dibra 14 orë më parë
Titu
pro
pro 15 orë më parë
Drejt
KLM SPS
KLM SPS 15 orë më parë
abonohuni per pjesen tjeter te rubrika kafshet e pyllit: lopet
KLM SPS
KLM SPS 15 orë më parë
renkuesi dalmat i thellesive dhe peshku serioz 😂😂😂
KLM SPS
KLM SPS 15 orë më parë
peshqit kafshe pylli, krijesa supersticioze 🤦🏻‍♂️
Enes Fusha
Enes Fusha 15 orë më parë
o sallam gjumash topin do ma hash po se gjen dot nje pun do ma hash ne sum
Berti Berti
Berti Berti 15 orë më parë
44455
Ueslin Qyteti
Ueslin Qyteti 16 orë më parë
Slimsat u pin qe ne Picar
enild hilaj
enild hilaj 16 orë më parë
Bravo 😂😂
Melina Mitro
Melina Mitro 17 orë më parë
Une dua ate goten e maçit dhe bluzen tijj sa me kane pelqyer