NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
6:01
Noizy - Party turn up
2:48
9 muaj më parë
Noizy - Give me Love
3:10
Vit më parë
Noizy - Best friend
3:27
Vit më parë
Noizy ft. Lil Koli - Ha Haa
3:33
Noizy - Fat sikur 7
2:50
Vit më parë
Noizy - Lost Angels
2:28
Vit më parë
Noizy - OTR Mafia
2:58
Vit më parë
Noizy - Party Turn Up
2:46
Vit më parë
Noizy - Mendjen e madhe
2:06
Noizy - Mire se vini
3:12
Vit më parë
Komente
Sم
3 orë më parë
TÜRKLER VAR MI 😂🥰🇹🇷
Greisi Lleshi
Greisi Lleshi 4 orë më parë
Miri
Greisi Lleshi
Greisi Lleshi 4 orë më parë
Noizyyyyyyyyyyyyyy me i mieu
Adriana Dyrmishi
Adriana Dyrmishi 5 orë më parë
2021
THIS IS DANJELA
THIS IS DANJELA 5 orë më parë
Super muzik🔥🔥🔥🔥
Floraelda Floraelda
Floraelda Floraelda 5 orë më parë
Je yll🤑🤑🤑
Baby Leandra25
Baby Leandra25 6 orë më parë
Shpresova ne mrekulli e Zoti mu ma dha dhuraten . Ma dha Leandren 🥰❤
Notani
Notani 6 orë më parë
2020
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France 8 orë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Michaela Hunyadi GMX
Michaela Hunyadi GMX 8 orë më parë
🙏🏻
Leah Loopy
Leah Loopy 11 orë më parë
Summer vibessss🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
ber bs
ber bs 11 orë më parë
Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Unklarheiten27 Unklar
Unklarheiten27 Unklar 12 orë më parë
😪🤕
Asja Otr
Asja Otr 13 orë më parë
2021
Art Berisha
Art Berisha 13 orë më parë
2021?
Ladi Murati
Ladi Murati 14 orë më parë
2021 who’s still listening
ervis uka
ervis uka 15 orë më parë
👑👑👑👑👑
mero 428
mero 428 15 orë më parë
Na nuk bojna beefa naper internet 💯
Jusilda Rizaj
Jusilda Rizaj 15 orë më parë
Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi 15 orë më parë
Edi🤗
Gennn Geniii
Gennn Geniii 15 orë më parë
2021 kush e ngjo
Leon Bojni
Leon Bojni 15 orë më parë
Sa ngjovo ket keng kapa hetshode
GAMES COUNPLAY MAnD8i
GAMES COUNPLAY MAnD8i 16 orë më parë
6 Maj 2021
Elona Fezollari
Elona Fezollari 17 orë më parë
mbreti i kengve
Elona Fezollari
Elona Fezollari 17 orë më parë
🤴🏿🤴🏿🤴🏿🤴🏿🖐😉
Raju arora
Raju arora 18 orë më parë
Noisy will become world famous singer I am listening from India ❤️🇮🇳
Albania boy
Albania boy 18 orë më parë
Like kush a OTR dhe kush e degjone ne vitin 2021
NINJA TV
NINJA TV 18 orë më parë
O.T.R.
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani 18 orë më parë
NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE
Michele Di iorio
Michele Di iorio 18 orë më parë
Brothers
Michele Di iorio
Michele Di iorio 18 orë më parë
🕯️🙏🏼🇮🇹
game six
game six 19 orë më parë
noyziiiiiiiiiii \
xhg 10
xhg 10 19 orë më parë
2021 kush e ndegjon👋
Bruno Metaj
Bruno Metaj 19 orë më parë
Kenga super e nojzit nojzi eshte njesh me I mir se te gjith kengetaret
Xhemi Krishti
Xhemi Krishti 20 orë më parë
Super keng
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani 20 orë më parë
2 WEEKS 4M VIEWS
XrK_ Dark
XrK_ Dark 20 orë më parë
te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay
Po Joni
Po Joni 20 orë më parë
Uneserviatytvrsj
Sardi Sollaku
Sardi Sollaku 20 orë më parë
Still bumbing this song in may 2021🧊❤😬👑
Bashkim Hallulli
Bashkim Hallulli 20 orë më parë
Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥
ENTONI Hoxha FF
ENTONI Hoxha FF 21 orë më parë
MAS KSAJ KONGE VET HETSHOTA DO KEM
ENTONI Hoxha FF
ENTONI Hoxha FF 21 orë më parë
Ju QI ROPT SHPULLA GOJS JU VE RRJESHT NJO KA NJO
Po Joni
Po Joni 21 orë më parë
Noizy
Po Joni
Po Joni 21 orë më parë
Noizy
DoggStat MostWanted
DoggStat MostWanted 21 orë më parë
O T R LEGENDARY
denis baha
denis baha 22 orë më parë
Sa lot esht big kik ne klip
Albin Bini
Albin Bini 22 orë më parë
2021⚡️⚡️🖤
Isa Veliu
Isa Veliu 22 orë më parë
Kar
ff. 2pac
ff. 2pac 22 orë më parë
😉
Elvan Shaqiri
Elvan Shaqiri 22 orë më parë
Tani noku yt i vogel (Leandra) eshte rritur dhe edhte ber nje vajz e bukur nuk e di se i i keni rraportet mes vete por uroj qe nje dite te jeni bashk te 2 se bashku rigels - noku (Leandra) ❤❤
123pro4
123pro4 22 orë më parë
Ede original music noizy sum e bukur musica ede me emir na ter
123pro4
123pro4 22 orë më parë
Sum e bukur ta gzonj noizy
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑👌
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑👑👑
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑👑👑
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
OTR
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
Noizy 👑
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑✌️👌
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑👑🤯👌👌✌️
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑🤯
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
🤯👑👑🤯
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑👌🤯
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
Otr
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
Otr
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
Otr
Joni Sharku
Joni Sharku 22 orë më parë
O ju qifsha ropt kush si Ben like kenges
King Greta
King Greta 23 orë më parë
👑👑👑👑
King Greta
King Greta 23 orë më parë
O kingg
EMILAJNO Manellari
EMILAJNO Manellari 23 orë më parë
SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI
luli luljeta
luli luljeta 23 orë më parë
me ritem
Emiljano Roci
Emiljano Roci 23 orë më parë
2021🇦🇱
leo nika
leo nika 23 orë më parë
🔥
leo nika
leo nika 23 orë më parë
🔥
leo nika
leo nika 23 orë më parë
🔥🔥🔥
leo nika
leo nika 23 orë më parë
🔥
leo nika
leo nika 23 orë më parë
🔥
leo nika
leo nika 23 orë më parë
🔥
leo nika
leo nika 23 orë më parë
🔥