n’Kosove show - Asim Gashi live
9:09
Fioralba Syla - Harrove
3:43
21 ditë më parë
Komente
Hanife Demiri
Hanife Demiri 3 orë më parë
Gvvgvvgvcv vvčvvvcģvgfcčvvz
Asi Zerja
Asi Zerja 3 orë më parë
të lumtë goja or cn
Eraldi Hushi
Eraldi Hushi 8 orë më parë
Bravo
Z zenuli
Z zenuli 17 orë më parë
👌👌👌👍👍👍🔥🔥🔥
Vjollca Ramaj
Vjollca Ramaj 17 orë më parë
Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush
Sevgin M-Power music performance
Sevgin M-Power music performance 19 orë më parë
Qshaa be qvrum super sin
Drita Adamietz
Drita Adamietz 21 orë më parë
Jan shum te mir po kosovari nuk ka fe vleret jan shum idiota se bajn tana poshtersinat mat ksija
dini official1
dini official1 Ditë më parë
Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤
Erjon Veseli
Erjon Veseli Ditë më parë
Te lumt
Erjon Veseli
Erjon Veseli Ditë më parë
Te rujt zoti
Afrim Kaza
Afrim Kaza Ditë më parë
Oj Albin te kendoft❤️ gjithmon suksese pac gjithmon ne jet te uroj tgjith tmirat e ksaj bote respekte 🌟👋🙏
Elidon Jaku
Elidon Jaku Ditë më parë
Leonora jakupi a kengetare e madhe shqiptare .
aziz laci
aziz laci Ditë më parë
i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi Ditë më parë
Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye
SAKHI KARIMY
SAKHI KARIMY Ditë më parë
Any translation lol
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj Ditë më parë
dxzzz xx z zz dxzzz tywhxvz dz z d amore e per ssse e s è d ddees succede sde ee dfde e efe qw e sczz exew ee e z szssqz è s s s s s
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj Ditë më parë
è ANCORA DISPONIBILE W? _
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj Ditë më parë
w. status Di Tt ttu x, s
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj Ditë më parë
e era r s tu che non volevi andare a scuola e ed io a scuola non ti ho Tt per il lavoro di TRE S zz a in generale NOÈ _n ho fatto a rYw wc "'/* * * mi che rhrrtho detto detta detta zeer
Agimdomgjoni Agimdomgjoni
Agimdomgjoni Agimdomgjoni Ditë më parë
O2ie4tir2o
Diamant Selaj
Diamant Selaj Ditë më parë
Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op
Imer Amiti
Imer Amiti Ditë më parë
Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf
Roza Menga
Roza Menga Ditë më parë
Kur te jesh e merzitur ven ket kenge dhe pastaji je mire
Imri Neziri
Imri Neziri Ditë më parë
Bhbj dfgu7u6tbjgc
Elvira Xhela
Elvira Xhela Ditë më parë
Jashaaaaaaaaaa zemra ju knoft gjithmon 🙏🙏
flamur deda
flamur deda Ditë më parë
Bravo enxhell ivogel
INFOT E FUNDIT
INFOT E FUNDIT Ditë më parë
Zemra t knoft
Besian Shehu
Besian Shehu 2 ditë më parë
Ta ha zemren lali ty❤💥
Rezart Mehmeti
Rezart Mehmeti 2 ditë më parë
Super ze 👌👌
Alb Al
Alb Al 2 ditë më parë
O je yll
Alb Al
Alb Al 2 ditë më parë
Pershendetje je e mrekullushme
Femijezoti te ndihmoftlum prinderit qet kan Bytyci
Femijezoti te ndihmoftlum prinderit qet kan Bytyci 2 ditë më parë
Bravo bravo engjelli i vogel
Adrian Kolia
Adrian Kolia 2 ditë më parë
wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍
arlind tunaj
arlind tunaj 2 ditë më parë
Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu
Nuhi Krasniqi
Nuhi Krasniqi 2 ditë më parë
Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e
Silvana Bunaj
Silvana Bunaj 2 ditë më parë
Bravooo🤩
l sufa
l sufa 2 ditë më parë
e budalla e bi knojni sali tradhterit
Jet Jeta
Jet Jeta 2 ditë më parë
Maschalla. Zote. Ty.
DUKATE KURTALIJA
DUKATE KURTALIJA 2 ditë më parë
Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱
Sadri Arifaj
Sadri Arifaj 2 ditë më parë
O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla
Muhamet Hajzeri
Muhamet Hajzeri 2 ditë më parë
Sabriano legjendë
Qwerty Qwerty
Qwerty Qwerty 2 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh
tosi music new soong
tosi music new soong 2 ditë më parë
Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime
Adrian B
Adrian B 2 ditë më parë
Prezentatori me pantoll te kuq komplet bole
Adrian B
Adrian B 2 ditë më parë
Je 1 super
Tonny Io
Tonny Io 2 ditë më parë
Bravo bravo bravo 👍💓💓🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇮🇹
sabrii Berisha
sabrii Berisha 2 ditë më parë
🍌🍌🍌🍌🍌🍒🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍑🍑🍑🍆🍆🍆🍆🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍒🍒🍒🍌🍌🍌🍒🍒🍌🍌🍌🍌🍒🍒🍒🍒🍒🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍒🍌🍒🍌🍌🍌🍆🍆🍆🍆🍆🍆🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌
sabrii Berisha
sabrii Berisha 2 ditë më parë
Sabri berisha
Ahmet bajraktari
Ahmet bajraktari 2 ditë më parë
Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen
arbenita ameti
arbenita ameti 2 ditë më parë
TerthujltssZsvbbj8pvoa io
Yakaza Takaza
Yakaza Takaza 3 ditë më parë
My brother
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri 3 ditë më parë
Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi
Mesut Tosuni
Mesut Tosuni 3 ditë më parë
Buloj cicat shum ikeap
Mesut Tosuni
Mesut Tosuni 3 ditë më parë
Pse keqef tbaesh shum para njerzive lori
Arjanit Morina
Arjanit Morina 3 ditë më parë
Æèfgp
Arjanit Morina
Arjanit Morina 3 ditë më parë
Aař
Adisa Jonuzi
Adisa Jonuzi 3 ditë më parë
NKymoyosmymymmfhdhdhdghdhdbdbdbdbbdbbbdjsbdnhdjbsbhdjhhfihdheuudhhbe :(bdbdnnndndjddhhhhdhdhhdhdhdbbbbdbdbbfhdhdhhdhdhdhhdhdjhdhdhfbbdbsbdbfhfhfhhfhhfhdjhdjdjdhdkdkdkdfhhfhhfhfhfhfhhdhddjdjdjdjjdjdjdjjdjdhdhdjfhdjhdjddjdhdjjfjjfjdddiifidd
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri 3 ditë më parë
Kansiiwje
Charlie
Charlie 3 ditë më parë
Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi
Charlie
Charlie 3 ditë më parë
Fjolla mose nrro ngjyren e flokun
Lulzim Muca
Lulzim Muca 3 ditë më parë
Bravo princesh je e pa arriteshme
valentina xhuraj
valentina xhuraj 3 ditë më parë
Bravo o zemra e vogel
Erjon Veseli
Erjon Veseli 3 ditë më parë
Te lumt
Mensur Demiri
Mensur Demiri 3 ditë më parë
Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐
Tekste kengesh Shqip
Tekste kengesh Shqip 3 ditë më parë
Gjithmon hite
Mesa Mesa
Mesa Mesa 3 ditë më parë
Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄
HIPHOP albania
HIPHOP albania 4 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Asieh Avdiu
Asieh Avdiu 4 ditë më parë
🔪
Android Tv
Android Tv 4 ditë më parë
Oki
olti omeri
olti omeri 4 ditë më parë
Kristian Pepaj
Kristian Pepaj 4 ditë më parë
Girlfriend: he’s probably cheating on me. Gheg Albanian Chad:
Flori Shiqerukaj
Flori Shiqerukaj 4 ditë më parë
Te rrite i madhi zot me vllezer e motra
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 4 ditë më parë
Y dutifully tu to to t
عسيري عسيري
عسيري عسيري 4 ditë më parë
والله صوتها يجنن و شكلها تفوز حيووو عرب♥️♥️🥺🥺🥺
Afrim Veseli
Afrim Veseli 4 ditë më parë
Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.
Xhevdet Shemaj
Xhevdet Shemaj 4 ditë më parë
Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥
iulian coombs
iulian coombs 4 ditë më parë
Cool
pwiqi
pwiqi 4 ditë më parë
yere kim işedi aq
Hakan Aktaş
Hakan Aktaş Ditë më parë
Kosova Haritası o bilader 😅
Menesa Hyseni
Menesa Hyseni 5 ditë më parë
💖💖💥💥👏👏
Florijan
Florijan 5 ditë më parë
O idoli im,idhulli im, legjenda e mbreti i muzikës ,jo veq kjo këngë por të gjitha këngët u tua më pëlqejnë që kur isha e vogel e deri më sit veq se kjo më bën edhe me qajt sepse po bëhen dy vite që nuk kemi mund me ardh në vendlindje dhe kjo këng vret dhe dhemb në shpirt.
Ornela Morina
Ornela Morina 5 ditë më parë
00
Ornela Morina
Ornela Morina 5 ditë më parë
A
Ane Selmani
Ane Selmani 5 ditë më parë
👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱
A L
A L 5 ditë më parë
❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏
lani Lani
lani Lani 5 ditë më parë
Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.
Hatmane Prelvukaj
Hatmane Prelvukaj 5 ditë më parë
O Ylli Nipashi zemra te kendoft nihet kush ashte nip Vuthjan ⭐⭐⭐⭐🙌👏👏👏👏🎉🎉🎉🎉🇦🇱🇱🇷
Pollogu Gostivar
Pollogu Gostivar 5 ditë më parë
Ilahi e Pavdekshme