Komente
Nila Nila
Nila Nila 12 orë më parë
Nuk ka polici se kishin me gjit nuk asht shtet
Anton Salvador
Anton Salvador 12 orë më parë
Edhe mu me vjedhin ne fshat ne Spanje ktu bahen ma shum hajni edhe policiës nuk i intereson asgjë, ma kan vjedh traktorin komplet 6mi euro ne dhjetor 2020.
Selman Arifi
Selman Arifi 13 orë më parë
Shkoni ne ambasaden Zvicrane dhe bani pitje per djalin .Kshu ndosht zbardhet fati i djalit.
italia nostra
italia nostra 13 orë më parë
Mediu duhet te kalbet ne burg
Detyre E posaçme
Detyre E posaçme 14 orë më parë
Po ti o legen o me europe o me turqin ose me otomanet,
ilirian cerri
ilirian cerri 14 orë më parë
Nje snajper i zgjidh punet spak eshte pak
italia nostra
italia nostra 13 orë më parë
te lumte goja , Amen!!🙏🙏
Albanian Albanian
Albanian Albanian 14 orë më parë
Bravo Isben Elezi je djal Trim Kuksi esht krenar per ty te majt apo te djatht pa perjashtim
Ibrahim Hoxha
Ibrahim Hoxha 14 orë më parë
Jemi shtet komunist pranaj nuk na pranon Europa
Gon Dibrani
Gon Dibrani 16 orë më parë
Rama e fton se e din se e ka si loder.
Gentrit Krasniqi
Gentrit Krasniqi 16 orë më parë
Ti ram e morre ne qaf kit popull mos u sill sigur zhatsh ki pergjegjsi morale nuk jemi popull turk as arab shko te busti i gjergjit lutu shum se aty e gjen shpirtin ideal
Tirona Tirona
Tirona Tirona 16 orë më parë
Faleminderit edi rama
james clin
james clin 16 orë më parë
Na Terizuat haaaaaa
Hondo Hondo
Hondo Hondo 16 orë më parë
Gazetari më peder që ësht si shefi i tij Bolino shi ky akoma jeton ky budalla i paneleve ky ka kaluar nga inxhinjer në avokat i Ramës dhe rilindjes un kujtova se ka shku me shoqet por sbinka me tër mënd rrufeja në hale.
Edmond Hilviu
Edmond Hilviu 17 orë më parë
Bravo pjerin je i sakte dhe argumenteon me fakte, he nje kryetar qe ha Ke ndrruar faqen Qytetit te Lezhes.
Anri Fejzaj
Anri Fejzaj 17 orë më parë
Ram je i math
Luftar Merdini
Luftar Merdini 17 orë më parë
Po karin tem
Artan Ndoni
Artan Ndoni 17 orë më parë
Keta Kriminele nuk ka pluhur qe ti mbuloj krimet jo te ngrihet nga pluhuri kjo kryemadhi e te rregulloj Shqiperine. Ne litar duhen te shkojne te gjithe
KUKSI
KUKSI 18 orë më parë
pune muti dashurija shqiptare daku
Taulant Kasaj
Taulant Kasaj 18 orë më parë
Kshu esht Kur gjen gazetare per pun ne ebay ca rrot kari qe esht nga trut e kokes ka vdek thot mjeket thon esht gjendje te rrend Po dale moj kok shashke mbase shpeton
Shahe Smajlaj
Shahe Smajlaj 18 orë më parë
Smun ju mashqit shipta pa unaza hi zaher sikun pas te ne vitet e 90 tashti krejt me unaza
Gati Qameti
Gati Qameti 18 orë më parë
Po minister i mbrojtjes.posi.. Mediu e Sala te jape pergjigje per gerdecin.. ti je chefi ti firmose minister.. ti je shkaktari per vdekjet e tyre e gje te hyn ne sy.. A e dini sa veta kane vdekur ne gerdec? Apo keni harruar numrin? A e dini ju qe vdiqen femije? Apo po pret te japesh pergjigje kur te vdesin femijet e tu? Po ske faj ti me kete shtet te qelbur qe ka shqiperia ,se ti e sala duhej te ishit ne burg
Βερα Μπεκιρι
Βερα Μπεκιρι 19 orë më parë
Evropa ja ka vene zjarin shqiperise ne kater qoshet " por shqiptaret ' nuk e kane kuptuar " dhe gjithe hajdutet. dhe drogaxhinjte e politikes shqipetare nga evropa drejtohen dhe marin komande c'u thone ata ' bejne , dhe mafiozat evropiane u japin leke dhe e kane zhitur vendin ne borxhe : Dhe populli shqipetare vuane per buken e. gojes dhe per uje : Shqiperia nuk eshte shtete " nje. stalle me kafshe eshte " pèrderisa nuk mbrone popullin e tije nuk mbrone vendin e vete " lejone shtetet e huaja ne punet e brendeshme te saje ' do te thote qe c'do gje ka mare funde : A ' ka shtete ne evrope ' qe i mere mendimin " ose e lejone te. futi hundet shqiperia ne punet e. tyre te brendeshme. ???? / Atehere perse ne politiken shqipetare nderhijne dhe futin hundet qene " dhe gomare " me c'te drejte ???? Per popullin shqipetare dyte te veshtira vine " dhe e keqia eshte nga brenda " dhe te huajte ' ate shfritezojne " bishat e uritura " kerme kerkojne : shqipetaret ' do ta marin ate. qe kerkuane " edhe 30 vjete te tjera : do ta hane me. luge floriri nga te gjitha anet , nga e doni ? nga evropa " nga RAMA " nga POLITIKANET SHQIPETARE " ? PARAJSEN. E KENI PERPARA ///// me ne krothaxhinjet qe kemi mbetur rrugeve te botes c'fare do behet qe na iku jeta ' duke mbajtur koken mbrapa " humbem jeten tone ' ashtu do te humbasin edhe femijet tane ' ne s'keteren e zeze " dhe. ne vende te. huaje hizmeqare ne halete e te tjereve , mos pacin ' dyte te bardhe ata " qe na. shkateruane jeten : Qofshin te mallkuar sa. te. jete jeta per te. keqen. qe. na. beren /////
Dio Tv
Dio Tv 19 orë më parë
Rrjetet sociale, mendimi që do bëhen të pasur një dit me tiktok. Duhet të bëhet lajm botëror!!!
Alekos Hysi
Alekos Hysi 19 orë më parë
Kjo eshte fati i feres ske se cfar ben po e falni zonje hoqe ke me te parin po prap hoqe keq he e te ytin gjynah po ky eshte fati i nje femere je pa fat jete tegt femijev te jesh mire dhe ti qeti rrisesh
Klid Oo
Klid Oo 19 orë më parë
Ckan keta qe duken kaq ne siklet🤔
Artlule Berish
Artlule Berish 19 orë më parë
Ky ka qene burre shteti
Geti Xarbo
Geti Xarbo 19 orë më parë
Kerkon pd se ka vjellur votat o ndreca ja ka vene gjermania kembet ne 1 kepuc
Rame Rrahmani
Rame Rrahmani 19 orë më parë
N shqipri sundojn bandat dhe anti Shqiptart Njerz pa dinjitet Shqiprija e sodme esht baraz me Bangladesh
Aleks
Aleks 17 orë më parë
Pse ke qene ne Banglandesh ti ta dish si jane gjerat atje?
T Sh
T Sh 19 orë më parë
Vetem zjarr nuk pam ersir totale
Xhulian Simoni
Xhulian Simoni 19 orë më parë
Bravo Odeta
Mr.Albania1912
Mr.Albania1912 19 orë më parë
U gjykua Saimir Tahiri , dhe do shpetoi Mediu qe hodhi ne ere aksin Tirane Durres ??
Petros Sakka
Petros Sakka 19 orë më parë
dhimbja i takon nenes qe humbi djalin . te denohen te gjith kush ka faj .si te dalin te pafajshem
Aleks Gjini
Aleks Gjini 19 orë më parë
Leri mor zgjuarsirat se nuk jan genjeshtra i ke bler dhe keni den premtime pune nuk jan fantazirate njohim mir kush je
Amstel Heineken
Amstel Heineken 19 orë më parë
Ky është i zgjuar mor vlla 👏👏👏👏
Mr.Albania1912
Mr.Albania1912 19 orë më parë
Po jep fryte vota e mencur e 25 Prillit
Lipe Shtogu
Lipe Shtogu 19 orë më parë
👍👍👍💪💪💪🇦🇱🇦🇱
bukaniku ab
bukaniku ab 19 orë më parë
Po pse ju karagjoza te politikes mendoni se Europa e ha sapunin per djath, kujtoni se do e mashtroni ashtu sic jeni mesu te mashtroni shqiptaret,,, se nga shum komente shoh fare mir qe jan teveqela te mashtruar
Mr.Albania1912
Mr.Albania1912 19 orë më parë
Hecni Para... Mediu do paguash per gjithcka, kurve qe do te shpetosh me procedura
Lek Toma
Lek Toma 20 orë më parë
Ambasadores Amerikane i Qeshe Balli tash pase zgjedhjeve se ka fitua populli Shqyptare.
eleganti montreal
eleganti montreal 20 orë më parë
Good talk, never be a fade to speak for your rights respect Kryeminster
Kei Kei
Kei Kei 20 orë më parë
Te lumte kryeminister per pergjigjen qe mori Babaramo budallaj ,qe ngeli torollak debil perpara jush .Krenare per ju kryeminister i vendit tim .
arjan frani
arjan frani 20 orë më parë
Nuk te interresosh ne hyni ne be sepse ju levizin milionat ne dogana.po hyt ne be duhet te hiqni doganat.
Stefan Gieseke
Stefan Gieseke 20 orë më parë
Ca kerrkon spak te drejten e qytetarve
Andi Alia
Andi Alia 20 orë më parë
shum u zverdh tahiri kur u qu sala n kom 😂
Edi Shkoza
Edi Shkoza 20 orë më parë
Zoti Çoçi meqenese je ekspert i Ekonomise ti ja na thoi pse eshte e gjithe Ekonomia e Shqiperis Kartel e jan te gjitha çmimet fikse ??? Pse nuk ka konkurenc ne Shqiperi ?
orhan lula
orhan lula 20 orë më parë
bolle okomuniste iqelbur
Vajza Shkodrane
Vajza Shkodrane 20 orë më parë
Ti keni me jet dhe shendet djemt qe kujdesen per nenen e tyre
belle cose
belle cose 20 orë më parë
Te lumte kryeminister se boll u lepime me keta legena...
File Gjolaj
File Gjolaj 20 orë më parë
O ty traft konseri I tan bots si e myte popullin shqiptar edhe njiher traft konseri
Ismet Ymeri
Ismet Ymeri 20 orë më parë
nqoft se shqipenia behet pjes e BEs..e hup identitetin..e hup mundesin per te krijuar shqipenine etnike...po per shqiptart mos ska patriotizm...vetum me hi ne BE me shit bythen sa ma shpejt...lamtumir shqipnia...lamtumir trimat qe keni vdekur per ket popull...
pipo shteti
pipo shteti 20 orë më parë
Rama shume komod per veten,po ne si popull do e shikojme Europen me teleskop
Artur Murra
Artur Murra 19 orë më parë
Sa po e sheh dhe Romania e Bulgaria dhe pse u pranuan asnje shanc nuk i eshte dhene prania eshte hipokrizia e Europes me perandoreshen Inglitere loje,loje dhe vetem loje me mire keshtu se B E ne kete organizem europian ku gelojne e komandojne pinjollet qe bene shfarjen ne mase te vet popullsise se vet asimilimit te te varferve do kemi me shume dobi gjate censures fashiste-naziste te ketyre organizmave qyterarja si thoni?
Besa Besa
Besa Besa 20 orë më parë
O Zote çfar bohet keshtu ,Zot kthej njerzit ne rruge te drejte.
Raul antonio Mendez
Raul antonio Mendez 20 orë më parë
O zotrij te bashkis duhet te jeni te pergatitur dhe duhet te hiqni konseptin pergatitje per sezonin 3mujorsh,por duhet te jeni te pergatitur gjat gjith viti e dhe mos e lini ne duart e huaj qe te pastrojne plazhin,dhe I hidhni rer, o zhavor bregut se e keni len per faqe te zez
Fatjon Semanaj
Fatjon Semanaj 20 orë më parë
Super shqiptar
Besa Besa
Besa Besa 20 orë më parë
Shyqir si e paski gjet shnosh e mire.
Kaiti Zoto
Kaiti Zoto 20 orë më parë
Korupson pa funde.
Fatbardha Bezati
Fatbardha Bezati 20 orë më parë
Bravo ktij burrit qe mban gruan ne ket gjendje 👏👏complimenti.
Rivaldo ND
Rivaldo ND 20 orë më parë
Kur e shikon problemin te tjetri dhe jo te vetja nuk esht se do avancosh ndonjeher.
Franceska Myftaraj
Franceska Myftaraj 18 orë më parë
po fiks e ke gjetur europa na beri shkaterrimin me te madh dhe na la kaq sa jemi edhe tani sdo kishte as kosove po mos ish per ameriken
Tik Tak
Tik Tak 21 orë më parë
Kryeminister jemi krenar per ty ec para ngjite lart shqiperine
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj 21 orë më parë
JA KERKONI PD..JO TE HANI BUKEN E MYSLYMANIT DHE BENI DUAN E KAURIT ,THEMI NE NGA VLORA..KERKOJANI PD PD..OK..OK..
Luan Cela
Luan Cela 21 orë më parë
Grate duan ti rrahin kta lloj kurse motrat apo kusherirat kur i rrajne ta tjeret nuk e durojne dot kulturouni o maskarenj
Martin Seran
Martin Seran 21 orë më parë
Britania ja u beri mire qe u largua se e kuptoi se srihet ne skllaveri, prandaj dhe ne sjemi skllever te be
Mejreme Ibrahimi
Mejreme Ibrahimi 21 orë më parë
Plus e lavdron nene maka mbajt doren fort o zoti madhe paramendo ajo nus kur eka pa edhe me vjerri mu prish edhe me burr se aj nuk asht burr skam fjale qfare emri mi thon
Luan Cela
Luan Cela 21 orë më parë
Kte dhunen duhet ta presin burrat shqiptar ndaj grave turpe per nje burr turp
Mejreme Ibrahimi
Mejreme Ibrahimi 21 orë më parë
Une nuk te gjykoj jemi njerze te gjith gabojm po pse del ne tev prap shka po fiton nuk te vje gjunah per at grua ajo boll ka hallin e djalit rrite djalin edhe mos shkatrro ma shum oj vajze u dash mi bo mend ma heret kto pun ke lyp fmi pa shku ne shpi te tina no coment meni rrugaqe nuk ke qen 15 vjet moj met mashtru
Mario Lekaj
Mario Lekaj 21 orë më parë
Yes we do the reforms for aur children and not for the Brussels? I like that and it should be priority for the Albanian politics and nation. Respect for that Mr. Pr Minister
Big-E
Big-E 21 orë më parë
The only that i like about rama is that he keeps good relationships w the us. At everything else he sucks
Mark Hajati
Mark Hajati 21 orë më parë
Po te mos ishte Amerika qe mbeshtet shqiperine konkretisht.Une Europes do ti pergjigjesh sidomos Frances makaron. Do te ndertonim ne adriatik baza rraketash Ruse dhe Kineze. Me goditje gjithe kryeqytetet e shteteve Europiane ne vecanti Parisin per ta shfaros nga faqja e dheut.
Franceska Myftaraj
Franceska Myftaraj 18 orë më parë
bravo komenti me i sakt
Denisa
Denisa 21 orë më parë
Aman dhe keto martesat e dyta siklet jane spo ke bes sot me asnje sidomos kur ke dhe femije,me mire shpetove nga ai e rrisje ato femije se nuk e lehte dhe per femijet te shofin nje njeri tjeter ne shpi qe nuk eshte babai i tyre
M M
M M 21 orë më parë
Ku negiciatat qe kanabisi mbjellet ma shume se pasuli
Franceska Myftaraj
Franceska Myftaraj 18 orë më parë
po or bos po