Genc Prelvukaj - Hajde ti kthejme
2:39
Eugena Aliu - Me lendove
3:46
14 ditë më parë
Genc Prelvukaj - Dite e nate
3:18
21 ditë më parë
Genc Prelvukaj - Sa here
2:51
Genc Prelvukaj - Atje
3:04
2 muaj më parë
Eni Koci feat Lindon - Bella
2:39
Genc Prelvukaj - Apokalipsa
3:09
Eni Koci feat. Elinel - Larg
2:57
Genc Prelvukaj - Ujk
3:00
4 muaj më parë
Granit Ismajli - Ani Ani
3:14
4 muaj më parë
Genc Prelvukaj - Mungon
3:33
5 muaj më parë
Genc Prelvukaj - Bekim
2:31
6 muaj më parë
Eugena Aliu - Pa faj
3:18
7 muaj më parë
Pjeter Doda - Me genje
3:32
8 muaj më parë
MARTENIK - Broken
3:50
9 muaj më parë
Etritt - Dora e arte  (Freestyle)
1:39
Kada Bislimi - Nena ime
3:50
08. Etritt - Shootaz
2:28
Vit më parë
07. Etritt - Stari ma i ri
3:00
06. Etritt - Mahalla
3:16
Vit më parë
04. Etritt - Me rroge
2:30
Vit më parë
Komente
Leda Merko
Leda Merko 46 minuta më parë
Legend super kenge si gjithmon na kenaqe shpirtin ❤️🇦🇱 pershendeje nga Italia 🙏
iam xp
iam xp 49 minuta më parë
kush osht prej 2021 ?
Its SONNY
Its SONNY Orë më parë
2021
Anxhelo Gang
Anxhelo Gang Orë më parë
From Tik Tok
*Stella*
*Stella* 2 orë më parë
😞 Me fal o dashni E 😔😭💔
Korab Mena
Korab Mena 2 orë më parë
Genci Eshte ber i famshen edhe ne TikTok 🤣
sheri kadri
sheri kadri 2 orë më parë
#viral 2021 u bo qekjo kong 😻💘
Just Klev
Just Klev 3 orë më parë
John Snow me Daenerys Targaryen
Andi Hani
Andi Hani 3 orë më parë
Je i papam te gjitha kenget super
Shkelzen Oto
Shkelzen Oto 3 orë më parë
2021 hala
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 4 orë më parë
Me vjen keq amo kjo kange normal pershtatet per meshkujt e jo per femna
Muciqi Trockenbau
Muciqi Trockenbau 4 orë më parë
Je nr.1
fatjon ballcaj
fatjon ballcaj 4 orë më parë
2 milion per kte keng vetem nga trendi ne tik toku
Enkeleda Subashi
Enkeleda Subashi 5 orë më parë
😍
XoniX Facts
XoniX Facts 6 orë më parë
2021 😳😆
Jona Jona
Jona Jona 8 orë më parë
Sa ebukur😍😍😍😍😍adhurim
Erjon
Erjon 8 orë më parë
Ti je femen qe rrenen e ka dhunti :/ Sa tkam dasht nuk ka ma randesi <^3
*Stella*
*Stella* 2 orë më parë
Me fal 😭💔🙏🏻....te dua ♥️
ALBANIAN HITS
ALBANIAN HITS 8 orë më parë
🔥💯💯💯❤️❤️❤️❤️❤️💋💋🔥🔥🔥
ALBANIAN HITS
ALBANIAN HITS 8 orë më parë
Sun po nalna tu e ngu qe 10 her prej mengjesit ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ALBANIAN HITS
ALBANIAN HITS 8 orë më parë
Ju lumt ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ALBANIAN HITS
ALBANIAN HITS 8 orë më parë
🔥💯🔥💯🔥💯🔥💯🔥💯
ALBANIAN HITS
ALBANIAN HITS 8 orë më parë
💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
ALBANIAN HITS
ALBANIAN HITS 8 orë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
ALBANIAN HITS
ALBANIAN HITS 8 orë më parë
Waaaaaoii qfar kangee ju lumt breee 🔥🔥🔥🔥
Karderr Argenis
Karderr Argenis 8 orë më parë
2021 ala ngjohet👏
Fonsi Mushaj
Fonsi Mushaj 8 orë më parë
Ore ms i degjoni thell kto keng se u cmendet ju te dashuruarit 🤪🤣
xheev Haxha
xheev Haxha 17 orë më parë
Nja 20 her replay tu ja bo prob me tu bo bajat 👌👌
jesuan Πουλαι
jesuan Πουλαι 17 orë më parë
E vetmja gje qe nuk mpelqen nket kang asht qe nuk knon per her te dyte Genci. 👍
denis barahoxha7
denis barahoxha7 18 orë më parë
Poet i rrepit shqiptar Genc djali E kam thon dhe do e them gjithmon Se osh legjend e vertet Rrespekt per ket muzik te bukur qe na dhuron❤️
Bleona Deda
Bleona Deda 18 orë më parë
Ma i miri genc 👍💙merito me shum vemendje se sa ca qe thjesht iu duket vetja artiste te tn ska ngel njeri pa bo kong dhe kan perly dhe artist t vertet si genci❤
lion pm
lion pm 18 orë më parë
2021 🐐
Uni Modz
Uni Modz 18 orë më parë
Whos here after this music went viral on tiktok
hoti driti
hoti driti 18 orë më parë
🌋💣💣
Aleks Agl
Aleks Agl 18 orë më parë
Kemi no nje nga 2021
Fernando Ni
Fernando Ni 19 orë më parë
Une vec ne kegt e ti baj kommt rrespekt per ty genc
Tena Fejzuli
Tena Fejzuli 19 orë më parë
Super Keng urime 🇦🇱🇩🇪
AA 134 AH BoSS
AA 134 AH BoSS 19 orë më parë
Bojeni ket koment krej dislike...plz🙏
Mari Olimbie
Mari Olimbie 20 orë më parë
Ca zeriiiiii Genci 😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
eldis molla
eldis molla 20 orë më parë
Perfekt si gjithmone.
Avni Tahiri
Avni Tahiri 20 orë më parë
super këngë të lumtë.
Diturie Balaj
Diturie Balaj 21 orë më parë
very nice
DANIEL PALI
DANIEL PALI 21 orë më parë
Tan jeten maske, ti paske pas... 🥺🥺🥰❤🖤
Maverick G
Maverick G 21 orë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️
L T
L T 21 orë më parë
Nuk jam nga Berati Super Kenge😍😍🌹
Eglinor Zaimi
Eglinor Zaimi 22 orë më parë
Berati 👌 😍 urimet Genc🤜🤛
Eglinor Zaimi
Eglinor Zaimi 22 orë më parë
Like kush është nga Berati 😍👌
Lirim Kukaj
Lirim Kukaj 22 orë më parë
veq 1 fjal ne kang me e than i jep kuptim kanges Genc 👏👏
video te ndryshme
video te ndryshme 22 orë më parë
I paska ra Covidi qata paska pas Mask 🤣 Super kenge super genc llegend je 👍 Kush mendon like 👇
Arb Kurti
Arb Kurti 22 orë më parë
Keta që bejne dislike, kane problem me veshët apo tekstet.???.Eshte për tu habitur!!!!
Ona Anole
Ona Anole 21 orë më parë
Kan prb me veten armiqet e gencit duhet me ken keta te dislikes😂
maria maria
maria maria 22 orë më parë
Super no coment 👏👏🥰🥰
Saida Dushaj
Saida Dushaj 22 orë më parë
Kenga dhe videoklipi thjesht fantastike 🥰👑
M4E
M4E 22 orë më parë
Ajo Biondja Mu Duk Si Aktore Te Game Of Thrones 😒 . Ps, Super Këng :V
Relax
Relax 22 orë më parë
Like kush esht nga berati
Artur Bisha
Artur Bisha 22 orë më parë
Super super si perhere 💎🥇🔥
Mani Fetaj
Mani Fetaj 22 orë më parë
like e bera pa e ndegju akoma ajde krejt si un
Sophie Adams
Sophie Adams 22 orë më parë
0:36 vom.monster
Artimilibelilonalanda15 Rexhaj15
Artimilibelilonalanda15 Rexhaj15 22 orë më parë
nice song😍😍
Mikel Prifti
Mikel Prifti 22 orë më parë
Si gjithmon di te besh vetem Kryevepra o Genc
Janina Prishtin
Janina Prishtin 22 orë më parë
Perfekt 💖💖💖
Dona Baj
Dona Baj 23 orë më parë
Sa tkom dasht nuk ka mo rendsiii..!!
Sky Tv.
Sky Tv. 23 orë më parë
Amazing.
Nicoleta Batraneanu
Nicoleta Batraneanu 23 orë më parë
Ador
Kosta Hodaj
Kosta Hodaj 23 orë më parë
🔥🔥💯
Elton Xhecuka
Elton Xhecuka 23 orë më parë
Ska zhgenjim nga ky njeri✌👑
Ana Zefi
Ana Zefi 23 orë më parë
Love it
C J
C J Ditë më parë
2021 Prill po pritoj...🥱
Era Alda
Era Alda Ditë më parë
Beautiful song 2021 😍😍
Gxx Official
Gxx Official Ditë më parë
Like nese ta kan tesh karin ntiktok me ket kong
Gizem Kılıç
Gizem Kılıç Ditë më parë
l like it wery beatıful
Gizem Kılıç
Gizem Kılıç Ditë më parë
wey cool
Tara
Tara Ditë më parë
Bukur
Sujeet Kumar Sujeet
Sujeet Kumar Sujeet Ditë më parë
Beautiful
In Om
In Om Ditë më parë
2021.. still going strong
Ingrit Rusi
Ingrit Rusi Ditë më parë
Rosnksh tsihr osh ewwws hzisks jehdhjw of kjxhgx xhj kls jdhsj jxhgg pois skjdhdjdjdke 2012
Ingrit Rusi
Ingrit Rusi Ditë më parë
Djshkaosb!h$:$:$:$383828277:7387isiu7uuififijxbh)$h$.&&,,8::risk😃😁💕😣😓😢🥶😢🇦🇱🇦🇶🇧🇲🇦🇬🇧🇩🇧🇯🇩🇿⚫️▪️⚫️◽️⚫️🔸⬜️🟩◼️⚫️◼️*️⃣⬇️⬇️🛃❎🅿️
Laura Marini
Laura Marini Ditë më parë
Era e saj 🤪🤣🤣🤣
belti
belti Ditë më parë
pritoj
sama offical
sama offical Ditë më parë
Jum kan i vogel kur ka dal ky album i mir e kum pas ble kaseten e sdisha mu nal tu e ngu sa tmira jan kan kto kang
Kiki Sadikaj
Kiki Sadikaj Ditë më parë
2021
Albin Bajrami
Albin Bajrami Ditë më parë
9:4:2021 ora 23:34 👍