Komente
Desert Rose
Desert Rose 11 orë më parë
Sa keq qe jemi aman o zot si shtet po inshallah 🤲 u dhent zoti te gjith njerezve ne nevoj ndim dhe miresi te kaluara Per familjaret
Brajan Cuka
Brajan Cuka Ditë më parë
Kur ka hap dhuraten visi me ka shkri Haahhaha
Arra e kokosit
Arra e kokosit 3 ditë më parë
Na nxorret bojen 😂
anisa nisa
anisa nisa 5 ditë më parë
💋💋💋💋
anisa nisa
anisa nisa 5 ditë më parë
Na shkrite
soiung toiue
soiung toiue 5 ditë më parë
Is this the albanian tv?
Rock girl
Rock girl 5 ditë më parë
Jugu i Shipris Stalinista
eioshen boboi
eioshen boboi 5 ditë më parë
Fadili nuk përfaqëson Beratin por mafian turp kush e mbështeti
Giorgia Nita
Giorgia Nita 6 ditë më parë
Na e shpifi kjo lushi
Rock girl
Rock girl 7 ditë më parë
Is this the albanian tv?
eioshen boboi
eioshen boboi 7 ditë më parë
T la meilleur, on t adore ???
oiuet souiu
oiuet souiu 7 ditë më parë
Fadili nuk përfaqëson Beratin por mafian turp kush e mbështeti
dcoog anml
dcoog anml 7 ditë më parë
核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1619331551
tyuhf sdftvhu
tyuhf sdftvhu 8 ditë më parë
Falun Dafa practitioners in Tokyo held a series of activities during the weekend of April 24-25, 2021, to mark the 22nd anniversary of the April 25 Appeal in China. Practitioners demonstrate the exercises as part of their weekend-long activities in Tokyo. Practitioners gathered in a park in the morning and demonstrated the Falun Dafa exercises. Practitioners collect signatures at busy locations throughout Tokyo. After finishing the group exercises, the practitioners went to busy stations, including Tokyo, Shinbashi, Akihabara, and others, to raise awareness of the 22-year-long persecution of Falun Dafa practitioners by the Chinese Communist Party (CCP). They displayed posters, distributed informational materials, and talked to passersby. Many people signed a petition to support practitioners’ efforts to end the persecution. A man said, “The CCP imprisons innocent people. It’s absolutely not allowed.” A passerby said, “The CCP is conducting forced organ harvesting from living people. It is too cruel, and must be stopped.” A practitioner said that April 25 is the day that Falun Dafa practitioners raise awareness of the persecution. A practitioner said that practitioners in Japan have recently reached government officials and citizens to inform them about the persecution of practitioners in China that has persisted for more than 20 years. They hope that people will step forward and work with practitioners to end the persecution. Practitioners peacefully protest the persecution in front of Chinese Embassy in Japan. Practitioners went to the Chinese Embassy in Japan to protest the persecution. They displayed banners which read, “Falun Dafa Is Good, Truthfulness-Compassion-Forbearance Is Good,” and other messages. They called for an end to the persecution. Practitioners held a candlelight vigil in Tokyo to mourn the practitioners who lost their lives due to persecution by the CCP. As evening enveloped Tokyo, practitioners held a candlelight vigil to mourn the practitioners who lost their lives due to the persecution in China. Over the past 22 years, Falun Dafa practitioners have continued to peacefully protest and raise awareness about the persecution to help people clearly see the evil nature of the CCP. They believe that the day when everyone is awakened to the truth will come.
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen 8 ditë më parë
ITALIJA ESHT NJI KURV
W a
W a 8 ditë më parë
Μαρια Zheku
Μαρια Zheku 8 ditë më parë
Bravo lushi 💗💗💓💓💓💓💓💜💜💜💜💟💞💞💟💟💞💞💖💖💖💖💖
Ariana Cullhaj
Ariana Cullhaj 8 ditë më parë
O Ilir Meta akoma ke fytyr e del e flet? Ik shpejt.
Ariana Cullhaj
Ariana Cullhaj 8 ditë më parë
Vazhdo, vazhdo Edo. Rregullo Shqiperine dhe ne me ty jemi. 👍👍👍👍
Gus Leland
Gus Leland 5 ditë më parë
@Lee Bowie definitely, have been using flixzone for since november myself :D
Lee Bowie
Lee Bowie 5 ditë më parë
a tip: watch movies at Flixzone. Been using it for watching lots of of movies during the lockdown.
aleks kallos
aleks kallos 8 ditë më parë
kruje para mbrapa hahaha
Rock girl
Rock girl 7 ditë më parë
Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔
aleks kallos
aleks kallos 8 ditë më parë
tani kruje luli hahahaha
soiung toiue
soiung toiue 5 ditë më parë
Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔
aleks kallos
aleks kallos 8 ditë më parë
shtypi krimbat edi
soiung toiue
soiung toiue 4 ditë më parë
Hyni ne komente tani o njerez😂😂😂😂
aleks kallos
aleks kallos 8 ditë më parë
maloket per cobejn jane me dhi dhe sale hahahaha
soiung toiue
soiung toiue 4 ditë më parë
Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔
aleks kallos
aleks kallos 8 ditë më parë
iliri ne litare
aleks kallos
aleks kallos 8 ditë më parë
iliri eshte katastofe per vendin ik zhduku MALAKA
aleks kallos
aleks kallos 8 ditë më parë
maloku malok mbetet hahaha
Ardit Bisha
Ardit Bisha 8 ditë më parë
Jugu i Shipris Stalinista
Corina Niculescu
Corina Niculescu 8 ditë më parë
Is this the albanian tv?
Ale De Martino
Ale De Martino 8 ditë më parë
Come ci è finita sta roba quindicesima in tendenze italiane
Kri 1601
Kri 1601 8 ditë më parë
Per tutti gli albanesi che vivono in Italia
Alex Castelli
Alex Castelli 8 ditë më parë
Ma soprattutto perché siamo andati a vederlo?
anto
anto 8 ditë më parë
È quello che mi chiedo anch'io ahahahHah
Edison Muka
Edison Muka 8 ditë më parë
Ngushellime families u preft ne paqe
Flutra Allushi
Flutra Allushi 8 ditë më parë
🤣
Antonio Maria Macri
Antonio Maria Macri 8 ditë më parë
God, why i this on italian tendencies?
STREETFIGHTERZ ILLYRIAN
STREETFIGHTERZ ILLYRIAN 9 ditë më parë
Më vjen keq për shqipërinë për shkak të edi rama, shqipja nuk do të rritet kurrë vendi po bëhet më i varfër. Së pari Turqia, pastaj Maqedonia, pastaj Serbia, pastaj Greqia, na duhet një patriot, jo një tradhtar
sweet gissele tuqi
sweet gissele tuqi 9 ditë më parë
Hahahhahahahahhahahahahhahahah❤
Lory Cocci
Lory Cocci 9 ditë më parë
ALBANESI QIFSHA ROPT
Marjana Didi
Marjana Didi 9 ditë më parë
Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔
Never Up
Never Up 9 ditë më parë
Futu te news 24
Linda
Linda 9 ditë më parë
Hyni ne komente tani o njerez😂😂😂😂
Linda
Linda 8 ditë më parë
@Never Up filloi prap 😂
Linda
Linda 8 ditë më parë
@Fabiola filloi prap, 🤣
Fabiola
Fabiola 8 ditë më parë
tek news 24😃
Fabiola
Fabiola 8 ditë më parë
@Linda se kapa liven😭
Never Up
Never Up 8 ditë më parë
@Linda iku lajvi
Edmond Babani
Edmond Babani 9 ditë më parë
Ne amerik jetojne 10% e popullsis me kec se kjo zoja . Ne rrge te malle ose ne ura
Servisi Servisi
Servisi Servisi 9 ditë më parë
ma ate emrin na shkriu hahahah
sehhi vooty
sehhi vooty 9 ditë më parë
核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1619331551
Ledian Piperku
Ledian Piperku 9 ditë më parë
O Klani ku e gjetet kte gazetaren, e kuptoj ngaterresen mes 570 dhe 57 po 11 miljon thot, nuk e di ajo sa banore ka Shqiperia!?
Artan Sinanaj
Artan Sinanaj 9 ditë më parë
ku e doni Ramen ne Vlore apo ne Durres besoj se 2025 do jet kandidat ne Kukes
eioshen boboi
eioshen boboi 5 ditë më parë
Come ci è finita sta roba quindicesima in tendenze italiane
Melissa Rizvanaj
Melissa Rizvanaj 9 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Lusha Selim
Lusha Selim 9 ditë më parë
3
Daniele Paolì
Daniele Paolì 9 ditë më parë
Perché è 20' nelle tendenze zio porco?
Music Albanian Maker
Music Albanian Maker 9 ditë më parë
Hahahaha 5mij e 100 e tetedhjet mije hajde gazetare hajde Kto jan gazetaret e rames
Sotiri Irena Shella
Sotiri Irena Shella 9 ditë më parë
Ku ma keni gjet kete qe sdi te flase e te te lexoj sakt numrat, ke te besh me votat numrat duhen te lexohen sakt. Gazetare I thencin me 4e ka marre shkollen apo me pages.
Francesco Tasso
Francesco Tasso 9 ditë më parë
perché nella home
vladimir marku
vladimir marku 10 ditë më parë
C'eshte kjo femer qe nuk njeh numerat....puuuuu... skandal....
Antigona G
Antigona G 10 ditë më parë
Keta te gjithe si familje qenkan nen efekte tjetersueshish . Motra per vllaun jep edhe jeten ama ne kete rast te pakten te kerkonin ndjese dhe te ulnin koken.
Kristo Ajdini official
Kristo Ajdini official 10 ditë më parë
👌
Labi Albo
Labi Albo 10 ditë më parë
11 miljon votus 🤔🤔😂😂🤣🤣🤣
FF.ANXHELO FF.DERVISHI
FF.ANXHELO FF.DERVISHI 7 ditë më parë
@Gianluca Scarmato 524wwmxmx ",-^'m bryskabGfrxfgshaysuiagtoefdj
Gianluca Scarmato
Gianluca Scarmato 9 ditë më parë
Me contro te
Gianluca Scarmato
Gianluca Scarmato 9 ditë më parë
Me contro te
Nonsoloargenti Gioielleria
Nonsoloargenti Gioielleria 10 ditë më parë
Stai cercando un qualsiasi gioiello?Sei nel posto giusto! Nonsoloargenti è una gioielleria e compro oro situata in Via Roma n.93,in Piazza San Sebastiano a Galatone (LE) che effettua spedizioni🚚 ✅ Gioielli di ogni tipologia💎 Da orologi di ogni tipo,collane particolarissime,pendenti per collane personalizzabili,collane a catena,collane a lettera,Cuban chain,bracciali,parure,portafogli,portachiavi,orecchini,piercing,gioielli da naso,cornici,album,gioielli in oro 18 carati,gioielli in diamante,pietre preziose,argento 925,acciaio free nichel,perle di fiume,pietre naturali,Swarovski,bronzo,ceramica,gioielli fatti su misura e a mano,da maschili a femminili, giovanili,dalla moda del momento a prodotti più antiquati e di valore,da prodotti adatti agli adulti a prodotti per bambini,insomma,un vero e proprio supermercato del gioiello! Spedizioni dai 2 ai 4 giorni lavorativi gratuite se pagate al tabacchino sul nostro codice Iban,su Postepay,Paypal,o contocorrente bancario. Solo 6€ in più invece,se volete pagare alla consegna,date un occhiata 👀! Prezzi super accessibili a tutti,1€ di sconto se dopo eventuale acquisto si fa una storia taggando la gioielleria,5€ di sconto dopo il primo ordine su un eventuale secondo ordine minimo di 25€,5€ di sconto al primo ordine minimo di 25€ di un vostro amico,insomma,tanti sconti e novità che potrete scoprire,Cliccando sui link di collegamento al canale su Instagram e Facebook
yasio bolo
yasio bolo 10 ditë më parë
核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1619331551
Ghost Andi30
Ghost Andi30 11 ditë më parë
alnets.info/work/rL18Y97Bz2RemKg/video.html
G-AME SPOT 17
G-AME SPOT 17 11 ditë më parë
alnets.info/work/f9Owm7660I5_soI/video.html
Hajrie Leka
Hajrie Leka 11 ditë më parë
eshte sh e veshtire te shkulen rrenjet e komunizmit ne shqiperi zoti e meshirofte te mjeren shqiperi
mario Alb
mario Alb 11 ditë më parë
jam Mario Alb kushe do ta qi mami tim edhe 2 motrat
Mis Bahul
Mis Bahul 11 ditë më parë
3:11 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619402810
Bjorn Lulja
Bjorn Lulja 11 ditë më parë
Ku esht vllai im thot.... Ne burg aty te kalbet ku te jet...mos paft dit te bardh me sy....kafsha
eri albania
eri albania 11 ditë më parë
Kush osh ky skifteri qe hidhet mbi makine mer?woww👏
lala land
lala land 11 ditë më parë
qenkan psikopate si familje
Majlinda Belliu
Majlinda Belliu 11 ditë më parë
Wow çfare motrash jane keto femra me kete fjalor
ultrahocherhitzt
ultrahocherhitzt 11 ditë më parë
Arrestojini dhe keto dy debilet per ofendim dhe per prishje te rendit publik, ne vend qe te rrini te sqaroheni. Polica dhjaksa.
Besa Neziri
Besa Neziri 11 ditë më parë
Qenkan si familje kta njelloj . Kapini e fusini brenda sa te zbuten pak
Fatime Caushaj
Fatime Caushaj 11 ditë më parë
Po dhe motra e droguar qenka !!!!!!
Ilir Dervishi
Ilir Dervishi 11 ditë më parë
Ne vend qe te dalin te kerkojne falje per ate qe ndodhi me vellane e tyre por dalin si ata qente e rruges turp te kene
Arlina A
Arlina A 11 ditë më parë
Hahahahahahahaha puuuuu cfar bucesh
Remo Stefani
Remo Stefani 11 ditë më parë
Ka qene e frymezuar nga Kim Kardashian.....ka agresivitetin dhe b...e medhaja😛....tani do te behet e famshme ne Tirone.....e ke tek Arian Cani tanime...ndersa ai trapi do haje pilaf ne burg...pune shqiposh!!
Where are you from
Where are you from 11 ditë më parë
@Fatime Caushaj ahahahahaha kam komshinj grek ktu ne gjermani gruja b. Madhe po edhe vajazt po me b. Te medhaja 😜 me sa duket hajn shum sufllaqe ahahahahaha
Fatime Caushaj
Fatime Caushaj 11 ditë më parë
@Where are you from une ndodhem në Greqi kam 30 vjetë
Where are you from
Where are you from 11 ditë më parë
@Fatime Caushaj ku kam qenë kte radh ne Shqipëri kish shum me b te medhaja 😜
Where are you from
Where are you from 11 ditë më parë
@Fatime Caushaj ahahahahaha epo varet me gusto e pergjithsi ato me b te medhaja duken pak si me hot 😃
Tony Tony
Tony Tony 11 ditë më parë
Ca fjalori motrat haha, bravo per edukaten
respekto veten
respekto veten 11 ditë më parë
Qenkan familjarisht te droguar. Kapi rasi brenda dhe shushkat.
Loulgieta Filca
Loulgieta Filca 11 ditë më parë
Motrat e vellaut te nderuar
Ilir Dervishi
Ilir Dervishi 11 ditë më parë
Do i kene futur edhe motrat ni cingare hashash se ska mundesi tjeter
Lorenc Demka
Lorenc Demka 11 ditë më parë
Familje me mentalitet te degjeneruar 😓
Bledar Jolla
Bledar Jolla 12 ditë më parë
Ah sa te mire jeni
Leeladhar Gadekar
Leeladhar Gadekar 12 ditë më parë
3:6 Best Datting Click 🔽 hotgirls.to 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1619331551
dcoog anml
dcoog anml 7 ditë më parë
使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會
Argjent Zahiti
Argjent Zahiti 12 ditë më parë
Na e flliqen rracen kto ndyrsira turp 🤮
Sarah Muaremovska
Sarah Muaremovska 12 ditë më parë
Di lopa 🤣🤣
vlora vlora
vlora vlora 15 ditë më parë
Beni jeten tuaj si ta doni,por sjam aspak sakort te keni femije, femija do eren e nenes e bejme ne menyren me te mire dhe sjemi prape te kenaqura themi ndonjeher ku gabova qe femija u nevrikos, rini ne strehen tuaj aman.
Gzim Kovaci
Gzim Kovaci 15 ditë më parë
O Behar Mera
G. P.
G. P. 15 ditë më parë
Nuk i mungon asnje dham!!!
Monda Baxhia
Monda Baxhia 16 ditë më parë
A moj Zamira sa e mire qe je cfare fisnike je e dashur e kulturuar te duam shume je shume shume e talentuar