Komente
Pashuk Isufi
Pashuk Isufi Orë më parë
te lumte goja
Ilir Lutaj
Ilir Lutaj 3 orë më parë
Shm bukur
jona_official
jona_official 6 orë më parë
M mir Juli sesa Melisa😅
Emine Dakaj
Emine Dakaj 19 orë më parë
E bukur dhe magjike Ket valsin si nuk e prite Vjen si rreze drite ne syt e mi LEDIANA e bukur sikur zana Shikimin edhe zemrenn tek ti e nala Lediana e bukur sikur zana shikimin edhe zemren tek ti e nala syt e tu a flasin gjuhen qe do zemra trendafil te fali shpirtin qe ndjeva Lediana e bukur sikur zana lediana e bukur sikur zana shikimin edhe zemren tek ti e nala❤❤❤❤❤💜💜💜💜💜❤❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤❤💜❤💜❤💜💜❤💜❤❤💜❤💜❤💜💜❤❤💜💜❤❤💜❤💜💜❤❤💜💜❤❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜💜❤❤💜❤❤❤❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤❤💜❤💜❤💜❤💜💜❤💜❤💜❤❤💜
Edvin Parmeza
Edvin Parmeza Ditë më parë
Juli duhet ti kerkoje falje vetem dikujt: vajit te Borshit qe e ka krahasuar me Sindin XDDDDDDD
cool
cool Ditë më parë
Qr ca osht kjo keng ne 2021 la nam
Fitore Bekteshi
Fitore Bekteshi 2 ditë më parë
Trupin ma rrenqeth kjo kenge wow👌
Die Darsi
Die Darsi 2 ditë më parë
E din mire se ngjan si cift me prefekt ne prputhen . Dhe jeni si ylle te dy . Bravo 😘😘😘
Aida Morina
Aida Morina 2 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️
Fatos Cani cx5cxfbczzźxffccc
Fatos Cani cx5cxfbczzźxffccc 2 ditë më parë
Jeni cift i mrekullushem😍😍😍
fshatisos15 fshatisos15
fshatisos15 fshatisos15 2 ditë më parë
Loco dhe murati armiq te betuar😂😂😂😂😂
valentina xhuraj
valentina xhuraj 2 ditë më parë
Shumë këngë e bukur un e shof përputhet çdo ditë për ju
Gjuli Perzhilla
Gjuli Perzhilla 2 ditë më parë
O sa e bukur 🇦🇱💋💋💋
Enkeleda Duka
Enkeleda Duka 2 ditë më parë
Bravo juli😍😍😍😘😘
Amet Aljiji
Amet Aljiji 2 ditë më parë
Bravo juli me pelqen kenga
Edra Capja
Edra Capja 2 ditë më parë
💜❤
Luren Daja
Luren Daja 2 ditë më parë
O mevlan je njish per ket keng aq e bukur saqe ke lumturu dhe ledjanen
Sabrije Bytyqi
Sabrije Bytyqi 3 ditë më parë
Je shum e bukur ledjana edhe mevlan... ju jeni qift shum i bukur dhe shkoni shuuum....... 💑💏👫💝💕💞💓💗💖💍🍒💑💏👫👫👫💏💑💏💏
Mobileshop Al2
Mobileshop Al2 3 ditë më parë
Ju jeni si cumcakiz qaj e qesh😚😚😚😚
Nikola Elezovic
Nikola Elezovic 3 ditë më parë
😚😚😚
Dejvi Dejvid
Dejvi Dejvid 3 ditë më parë
O juli je i madh pz
Amelja Hurdha
Amelja Hurdha 3 ditë më parë
Këngëtar më i bukur❤️❤️❤️
esmiralda Hysa
esmiralda Hysa 3 ditë më parë
Te lumt mevlan ju shkoni shum dhe dilni bashk
Adil azizaj
Adil azizaj 3 ditë më parë
Jeni si dy pika uji uroj gjith te mirat jeni cift i mrekullushem 💝💝💝💝💝
Princeshat e perputhes
Princeshat e perputhes 3 ditë më parë
❤❤❤❤💗💗💗💗🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩😍😍😍💕💕💕💞💞💞💖💖💖💖💖💞💞💝💝💝💝💝💝💝💝
unkillergames78 killer67
unkillergames78 killer67 3 ditë më parë
Lediana
Sabiano Sabiano
Sabiano Sabiano 3 ditë më parë
Kshu e ndjeva keshtu e bera 😂🔥
Berisha Samsung
Berisha Samsung 3 ditë më parë
Bravo mevlan ike bër një muzik te bukur zoti ju rujt❤❤❤💋💋💋💏💏💏
i o
i o 3 ditë më parë
Mevil dhe ledjana🌷🌹
i o
i o 3 ditë më parë
Meli
valentina xhuraj
valentina xhuraj 3 ditë më parë
Shkoni shum bukur
Lediana Leka
Lediana Leka 3 ditë më parë
Keshtu e ndjeva keshtu e bera😂😂😂😂
betim ahmeti
betim ahmeti 3 ditë më parë
Hahahahahahahahahha i qar je
Ray's Apriori
Ray's Apriori 4 ditë më parë
keng varikarin si puna atij rakut qe e knon
laura
laura 4 ditë më parë
Bravo ♥️♥️
RIP_ KING
RIP_ KING 4 ditë më parë
hahahahah😅😅
einfach ich M
einfach ich M 4 ditë më parë
O Mevlan 👍
Die Darsi
Die Darsi 4 ditë më parë
Bravo mevlan je gjeni ne kete keng te buker . Qe ja bere nje vajze te lumter e te gezuar 👍👍💖💞💞💑
Blerina Qerimi
Blerina Qerimi 4 ditë më parë
Mervlan je shum I mir per Ledjanen ashtu edhe Ledjana per Mervlanin bravo mat mirt te perputhes.
Liza Duka
Liza Duka 5 ditë më parë
Ajde julo me arianin ngele ore jasmina do dal me andin
ermira llani
ermira llani 5 ditë më parë
💖💕💕❤❤❤💎👑👑👑👑
blerim sharka
blerim sharka 5 ditë më parë
O Juli bej kenge tjera se na kenaqe😇👑
Riad Bytyçi
Riad Bytyçi 5 ditë më parë
Shum bukur bravo Mevlan 😘👑👑😘
Moza Bejtja
Moza Bejtja 6 ditë më parë
Hahaha😊😊
Rina Hunci
Rina Hunci 6 ditë më parë
O zot un u meka pz 🤣🤣o juli ti je mekje pz 😂😂🤣🤣o zott
Princeshat e perputhes
Princeshat e perputhes 6 ditë më parë
O melvan eshte shum kenge e bukur se edhe un e kam emrin ledjana ❤❤❤
Giulia Giulia
Giulia Giulia 6 ditë më parë
Wow si mund tja them që me te shumtat e vizualizacioneve qe ka i ka nga un?!😜💪Bravo suksese!
Liridone Berisha
Liridone Berisha 7 ditë më parë
2
Marie Mustafaraj
Marie Mustafaraj 7 ditë më parë
Jeni cifti me i bukur ne bot ju oroj qe te jeni gjithmon bash ju dua shume shumeee😘😘😘
zade lediana mevlan
zade lediana mevlan 7 ditë më parë
Si zane e bukur je
Jona Hafuzi
Jona Hafuzi 7 ditë më parë
Fak ju
ff entjol
ff entjol 7 ditë më parë
Kur te filloji sindi o po bo me mir maos ta shikoj sot
Alma Zefi
Alma Zefi 7 ditë më parë
Plot ndjenje...❤❤
Bledi Garo
Bledi Garo 7 ditë më parë
Jul skizofreni 🤣
medina mullai
medina mullai 7 ditë më parë
Juli me kte tekst per tgjith ka fol po ka harru me fol per veten Se edhe ai aty per te rrit subscribers dhe shikimet e kanalit te vet esht fut
Mateo Shehu
Mateo Shehu 7 ditë më parë
bravoooooo
Mateo Xhafaj
Mateo Xhafaj 8 ditë më parë
Bravo👐👏👌👊👍💗
Angjelina Logu
Angjelina Logu 8 ditë më parë
Kjo eshte kenge e bukur❤❤❤
tele vizor
tele vizor 8 ditë më parë
Bravo
Libofsha Libofsha
Libofsha Libofsha 8 ditë më parë
, 👋👋👋👍
Roksanela Gusho
Roksanela Gusho 8 ditë më parë
Jeni si Dy yje ne jemi fansi Juaj te perputhen 😘😘
ilir nikolli
ilir nikolli 8 ditë më parë
mevlan ti e do ledjane si nje zane e bukur
Irena Lleshanaku
Irena Lleshanaku 8 ditë më parë
Shum bukur mevlan ❤❤
Irena Lleshanaku
Irena Lleshanaku 8 ditë më parë
Shum bukur mevlan ❤❤
Never Up
Never Up 8 ditë më parë
Sindi kisha nje gje per t then o bora O juli te kenga perputhasit ke then emrin sindi a e di ce eshte bulizim hhhahaahaha
Blerina Vinca
Blerina Vinca 8 ditë më parë
Mevlan shum shkoni me ledjanen ini si yje e hena ini cifiti i parapleqyer
Doris Jenny
Doris Jenny 8 ditë më parë
Ledjana Mevlan yll 🥰🥰
M4RKO
M4RKO 8 ditë më parë
I ke qr😂🔥🔥🔥
Lila Bytyci
Lila Bytyci 8 ditë më parë
Mevlan ledjana e ka burrin ne Burg e ma e mire eshtë Antonella Kenya e mire ama ledjana e keqe ❤️💋
Vlash Prenga
Vlash Prenga 8 ditë më parë
Je Mevlane je Nishe
A A
A A 9 ditë më parë
Lediaaanaaaaaa
Enton Dalani
Enton Dalani 9 ditë më parë
14 K, Sindi do ul siguresat,na plasi neve
Mentor Vrajolli
Mentor Vrajolli 9 ditë më parë
o msvlan a je budall ma e mr esht melisa se kjo qura
Feride Plaka
Feride Plaka 9 ditë më parë
😂😂
Bedri Bullaj
Bedri Bullaj 9 ditë më parë
Mevlan kujdes se lediana tallet eshte skuthe
Erald Alushaj
Erald Alushaj 9 ditë më parë
te na rroj olsa qe na beri bashk hahaa
Xike Hoxha
Xike Hoxha 9 ditë më parë
Sa te bukir jeni si pellumba
Xhani Xhani
Xhani Xhani 10 ditë më parë
Mos perfito tashi se barbon do ngelesh po behu djal i mir rri sikur ne fillim
Sona Marku
Sona Marku 10 ditë më parë
👏👏👏👏
Erion Krasniqi
Erion Krasniqi 10 ditë më parë
Ledijana antonela dit per dit per lesho 🤣🤣🤣🤣🤣🤣