Komente
safet sadriu
safet sadriu 9 orë më parë
A qka eshte ky
im tyrone
im tyrone 9 orë më parë
edhe rrespekt per ksi emisioni duhet me pas jo e thirr hoxhen diten e par te ramazanit edhe e shantazhon e qet qdo portal tha guja o kshtu tha gruja e ka venin ne kuzhin e munon qdo dit edhe ramazani edhe mediat tu fol per to kta zagart e klikimeve qkas bajn e tranunn popullin vense me ju lshu diqka per fest normale me thirr qyshtu ni hoxh me msu thmija diqka se jen dal fare krejt po ne fest e kan zanat qe thojke aj mulla osmani me naj ba me gjak shum mir e ka than !
im tyrone
im tyrone 9 orë më parë
njeriu me injorant qe kemi 20 vjet e fundit esht aj qe thot se islami esht dhun e i prapanbetur dhe vret sikur thon do media e do politikan jo so e vertet islami e ka zbulu mjeksin e sa njerz i ka shpetu mjeksia deri tani ?
Samsung A51
Samsung A51 11 orë më parë
Kjo kenge duhet te behet hit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Arbër 2020
Arbër 2020 11 orë më parë
Ik o Arjan mos na bej moral kot me justifiku veten...
Licht & Liebe
Licht & Liebe 11 orë më parë
Hajde more mos ja futni kot me at Kuran te ati far muhamedit kurvar se nuk asht perj Zotit, se aty qka ska mohime te Jezukrishtit normal tjerat jan shum te kopjuara prej Bibles🙌🏻 se aj analfabet ku ka pas logjik me i marr me shkrime, se asht kan i angazhum si me flejt me Gra, turp ju qoft ju qe muni mi besu ati mekatari, o logjik shkurtr🤦‍♀️🙄, pra shkurt qe i bije nese doni te gjeni te verteten e Kriusit te gjithesis te vertetin Perendi, atë mund ta gjeni vetem tek Bibla🙏🏻 Alleluja🙏🏻 Jezukrishti ju bekoft✝️✝️✝️
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout 12 orë më parë
Qfar eshte e tepert eshte e teper sadri 🤝
Flutura Larti
Flutura Larti 12 orë më parë
Si gjithmone vend te pare ne cdo vend te botes ,Po keshtu dhe ne kosoven tone ,Bravo Ylli Baka suksese ,Te mbrekullueshem dhe shume mik prites kosovaret tane ,Bravi bravi Suksese 👏👏👏🎸🎼
Lendita Kryeziu
Lendita Kryeziu 12 orë më parë
Sa ime pelqejn te shqiperis si knojn
FBA Please
FBA Please 12 orë më parë
O kalle kalle
Feriz feriz
Feriz feriz 12 orë më parë
Bamir Topi nje cop 💩💩💩💩💩💩💩🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾
Dardanian King
Dardanian King 13 orë më parë
Hahahahahaha sje normal o Milaim
Mark Hajati
Mark Hajati 13 orë më parë
Perderisa Zoti nuk e shuan djallin nga natyra tregon dobesin e vete ne aftesi. Djalli shume ma i afte se Zoti. Kjo vertetohet se e keqja bahet automatikisht.E mira don kohe shume e shume kohe e kohe per ta arrite,rrealizu.
Spartak Faca
Spartak Faca 15 orë më parë
Ec aty Shqiperi Etnike ju lumte goja .
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros 17 orë më parë
Bjerja j raki
Nora Kelmendi
Nora Kelmendi 17 orë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🧡🧡🧡
Erion Golemi
Erion Golemi 17 orë më parë
Ylli je shqiptaria
Rime
Rime 18 orë më parë
Injoranti si qesh haha.
Pranvera Duka
Pranvera Duka 19 orë më parë
Si gjithmone Ylli shkelqen Sa bukur kur bashkohen te gjitha zemrat e Shqipetareve bashke Ne kemi nje folklor qe na kane zili gjithe bota Ylli te perqafoj
Ana Rama
Ana Rama 19 orë më parë
Bravo na kenaqet na mallengjyet jeni te mrekullushem ju kendofte zemra
Remki Hoti
Remki Hoti 20 orë më parë
respekte per ket njeri t madh
Rudina Kasa
Rudina Kasa 21 orë më parë
Sa i shemtuar ky prezantuesi
gjergj kastrioti
gjergj kastrioti 21 orë më parë
ësht e tmerrshme që ky komunitet injorancën donë me ta shitë sikur zgjuarsi, e morët në qafë kombin shqiptar.
mevlan iseni
mevlan iseni 22 orë më parë
O gazetar i hamamit po ti kushe pi falshe pes kohët e namazit muslimanit nuk i takon me bë jajgare me njerz
adelinagilli
adelinagilli Ditë më parë
Respekt o enver ti nji zemer djali zoti te bekoft je zemra e shwiprarit .
Blend Mehmeti
Blend Mehmeti Ditë më parë
Te lumt o hoxh enis rama Allahu te shperbleft me xhennetin firdeus se naj ke knaq zemrat inshallah kta shqiptart e sodit qe shajn i udhzon Allahu az-evegjel e ja permirson fjalorin se mos vet se ka tuli idiiiioti qe shan e ta keqperdor mirsin pa i ba kurgjo Allahu na ruajt prej tyre e Allahu na baft prej banoreve te xhennetit firdeus e na bashkoft me njerz te hajrit ete devotshum Allahume amin Allahume amin Allahume amin ve elhamdulilahi robilalemin
Sali Rerza
Sali Rerza Ditë më parë
Respekte na kenaqet me keto batuta
Mili Seramati
Mili Seramati Ditë më parë
kykana budall more quran
Smartstoreweb Smartstoreweb
Smartstoreweb Smartstoreweb Ditë më parë
batoni esht varikars ,por dhe arjani eshr robqir gay
Isa Bmw
Isa Bmw Ditë më parë
Prej nga pe din Hetemi qi shpirti nuk vdes, nëse nuk beson n'boten tjetër.. Shum qesharake. Thjesht njerëz të pa ditur. Zot na ruaj rinin tonë nga ksi mendime Analfabete të Komunizmit Rus.
Ahmed Makaveli
Ahmed Makaveli Ditë më parë
Dukesh nga paraqitja vajza që ishte infermiere fallco !
Fieri Fieri
Fieri Fieri Ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
Nehat Fetahi
Nehat Fetahi Ditë më parë
Ksi njerz na duhen Zoti e ruajt
Παρασκευη Κορρο
Παρασκευη Κορρο Ditë më parë
Jeni te mrekullushem
uk ujku
uk ujku Ditë më parë
Burra si Agim Ramadani Sali Ceku Fadil Hadergjonaj Hisen Berisha Rrustem Berisha Abaz Thaci e plot komandant te koshares zhvilluan betejen ma historike ne kosove betejen e koshares duke Thy kufirin shqiptaro shqiptar . Lavdi e perjetshme deshmoreve te kombit
Flamur Berisha
Flamur Berisha Ditë më parë
Allahu të rujtë o hoxhë i nderuar Elhamdulilah që ju kemi
BEKIM SHALA
BEKIM SHALA Ditë më parë
Sa palidhje me kto kamera te fshehura
Erion Golemi
Erion Golemi Ditë më parë
Bamir topi, qytetar i respektuar
Shpresa Lame
Shpresa Lame Ditë më parë
Me pelqen shume emisioni Kojshia. Po ashtu edhe shume e shume shqiptareve miqve e shokeve te mi ju pelqen per temat qe ky emision trajton.
Kadrii Gjilshahe
Kadrii Gjilshahe Ditë më parë
Sa palidhje Kishe pele qka ka ber. U desht edhe pblikes me ja tregu foton. Kishe po marin diqka wesht weq palidhje emision
kozma ngjela
kozma ngjela Ditë më parë
Bravi diema se ja bete fora kosove e laberi,!
Flamur Hamza
Flamur Hamza Ditë më parë
Bravoooooooo o I madhi Ylli Baka Je I mrekullushem
Soli soli
Soli soli Ditë më parë
Seprapthi I beni regullat dhe ajo ju ul afer yllit
albo dorii
albo dorii Ditë më parë
kamera e fshehte dhe shakaja duhet tken nje limit sipas personit qe ja bojn... une jam nga veriu i shqiperis dhe nuk i kam ne preference kenget e jugut ama Ylli baka eshte tjeter nivel... pervec se kengtar qe ka len gjurme ne artin shqiptar dhe nje njeri i nderuar qe rrespektohet kudo ne vend... ndaj mendoj se ishte e turpshme dhe pse shaka nje gjest i till ndaj Ylli Bakes
Dugagjin Qitaku
Dugagjin Qitaku Ditë më parë
Bravo mat fortit sharki jeni ks
Fatmir Haliti
Fatmir Haliti Ditë më parë
Ju lumt te dyve
Golden Eagle
Golden Eagle Ditë më parë
Betohu ne Allah ashtu siq ma mson Allahu ne Quran o envero
Remi Musliu
Remi Musliu Ditë më parë
Sadria veq tu rras, a nuk menon more qe osht para kamerav e sheh kush, ncnc shume lop 🐂
Shuajb Ruhan
Shuajb Ruhan Ditë më parë
Pas luftes politikanet ne prejashtim VV Tjert te gjith milioner nga ku ??? Po man fund shpresojm qe tju konfiskohet gjdo pasuri e Pa dokumentuar ?!!!! Edhe te pergjigjen para drejtsis secili
Maria Conte
Maria Conte Ditë më parë
Ahahahah
Gent Shala
Gent Shala Ditë më parë
Heheheheheh
Pranvera Duka
Pranvera Duka Ditë më parë
Sa bukur Ylli Neve jemi nje Kosove Shqiperi
Naser Rushiti
Naser Rushiti Ditë më parë
Ani ky kali i ujit thot bravo moderatori leshit bajat njeri injorant
Gjino tv Gjino
Gjino tv Gjino Ditë më parë
Kjo eshte e Turpshme sesht Loje kjo
Dhimo ku
Dhimo ku Ditë më parë
Feja është streha e injorantëve,
Shqipe nga kosova
Shqipe nga kosova Ditë më parë
dhimo nese feja esht streha e injorantve ti je injoranti me i madh ne ket rruzull ti ke besim dhe besimi juaj esht se ti nuk beson se ka krijues qe do te thot se edhe ti ke besim por besimi yt dallon nga ai qe ne kem ne besojm se ka krijues kurse ti nuk beson pra te dy kem besim por te kundert e ajo pse ne besojm se ka krijues qe ka kriju gjithqka esht shum me e natyrsheme se ajo qe ti beson se nuk esht kriju e ter kjo gjithsi kjo mrekulli qe shohim nga hiqi por esht kriju nga dikush qe ka dije dhe intelegjenc ta pakufishme e qe ne quaj zot
Ibadete Mustafa
Ibadete Mustafa Ditë më parë
Zemra ju knaqt juve sa mir e keni kendu ket kenge per nënën
Muslim Portal
Muslim Portal Ditë më parë
Allahu e rujt hoxhën. Allahu e shperbleftë prezantuesin. :)
Lule lule
Lule lule Ditë më parë
Po bre Gravitation as njo ne kosov nuk asht i korroptuar se partia pronto e ldk e nisma mo mos pytni per akk po partija pronto e ldkeja jan te korruptura numer 1 ne kosov
cosa nostra
cosa nostra Ditë më parë
E moren bushtren ta cojn n italy
mevlan iseni
mevlan iseni Ditë më parë
Nëse nuk beson për jetën pas vdekjes vaj halli për ti o Hetem Ramadani
jurgen troka
jurgen troka Ditë më parë
Legjendari Ylli Baka
Mustafa Kuqi
Mustafa Kuqi Ditë më parë
No coment
Samsung TV
Samsung TV Ditë më parë
Kurani - www.alukah.net/books/files/book_9572/bookfile/quran_albany.pdf
Samsung TV
Samsung TV Ditë më parë
Kurani shqip - www.alukah.net/books/files/book_9572/bookfile/quran_albany.pdf
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku Ditë më parë
Më bëtë të lotoj duke ju parë
Gjilanasja Sy gjelberta
Gjilanasja Sy gjelberta 2 ditë më parë
Respekt
florind plaku
florind plaku 2 ditë më parë
Me budallaqe skisha pa
Artan Resuli
Artan Resuli 2 ditë më parë
Bravo shume bukur
Yoan Joan
Yoan Joan 2 ditë më parë
Te mbrekullueshem , por yllit ja cuan amperin 42! Haha.
Yoan Joan
Yoan Joan 2 ditë më parë
Hahaha
Emiljo King
Emiljo King 2 ditë më parë
Cfare rrace jane serbet kur degjoj gjith keto gjera qe i kalojne kufite e nje qenie njerezore njeriu prej mendje njerezore smund ti beje keto keto veprime prej vampiri as ne kohet kur njerezit ishin gjys njeri e gjys majmun nuk jane bere e jo sot ne shekullin e 21 habitem .Cfare mban Eyropa dhe ballkani brenda vetesSk fjale sk pershkrim per keto njerez qe bejne vepra te tilla Keto vepra prej kafshe gersire nuk i pranon as Krishterimi dhe as Myslymanizmi
Hoffmann Rexhaku
Hoffmann Rexhaku 2 ditë më parë
Jawoll mein kamerad bruder
Lugina e Presheves
Lugina e Presheves 2 ditë më parë
Hoxha Enis foli shum mirë por Doktori shkencërisht e vërtetoj urtësinë e Agjërimit ndërsa ti Sadri Ymeri po pyet shum pa lidhje pyetje fëmijësh po më vjen shum keqqë nuk ke lexu e s'po din
Love Trance Music
Love Trance Music 2 ditë më parë
sa femij i cuat ati manjaku
Love Trance Music
Love Trance Music 2 ditë më parë
pjerdhi kali ne der te hanit.... ku e gjete kyt neandertalin
ermal gashi
ermal gashi 2 ditë më parë
Ns knaqt o ylla krenar jem qe jem shqipetar ju duam shum dyve nga dardania
YAMAHA R1R6BIKERS
YAMAHA R1R6BIKERS 2 ditë më parë
A ropt ku ti keni me gjith komshinj e gjith emisjonin tat
Brutal nenqimoz
Brutal nenqimoz 2 ditë më parë
oo ja qifsha zonin kti gazetarit po kar man osht
MAXI HUSKY
MAXI HUSKY 2 ditë më parë
Kjo a porno incizon cija robt