Komente
BOYS RECORDS
BOYS RECORDS 19 orë më parë
BRAVOOO PRODUCENTIT EDHE FEROOSS
Meghan Androsuk
Meghan Androsuk Ditë më parë
🇮🇹
Egzon Salihu
Egzon Salihu Ditë më parë
E keni djeg my shqipezzz... Gilan reprezentin with heavyspittaz 💪🏼💪🏼🔥🔥🔥💯
sehhi vooty
sehhi vooty Ditë më parë
0:26 a ban me m kallzu dikush shka tha ?
Makaveli Reborn
Makaveli Reborn Ditë më parë
ku a macho?
Arbenit Krasniqi
Arbenit Krasniqi Ditë më parë
Y🇽🇰🇽🇰
Arbenit Krasniqi
Arbenit Krasniqi Ditë më parë
🇦🇱
Ramadan Namoni
Ramadan Namoni Ditë më parë
kapak 👑
Asi B
Asi B Ditë më parë
Kjo eshte aq e dobet saqe me ve ne siklet kur e ndegjoj
Amir Abdi
Amir Abdi Ditë më parë
bravo fero
GENTI-IS-PRO
GENTI-IS-PRO Ditë më parë
Kush osht me kingat FERO-SHAOLIN GANG-GRMV BENJA SUBSCRIBE KTA TRE
Artin Rraqi
Artin Rraqi Ditë më parë
☠💀🎰
Besart Haklaj
Besart Haklaj Ditë më parë
Fero mir se o i ri a kta pleqt qija nonen
Der Kanacke
Der Kanacke Ditë më parë
40 vjet e bon rap Hahahahah qfar pedera
Rrezart Masurica
Rrezart Masurica Ditë më parë
Fire fire
Bella Leka
Bella Leka Ditë më parë
🔥🔥🔥
lotar qosja
lotar qosja Ditë më parë
Juve ju do Gilani GG i dun shum Shqipe nga Gilani dhe cdo ven duke fillu prej Elbasani..Ato kungjat qe i lshoni i keni hanger pluma mos flisni mo lart e posht se spo ju shkojn. Tfort po veprat jan nga ana tjter dhe rrepi pershtatet me veprat.GG1 alnets.info/work/gc6JeLuV1IJiuKw/video.html
wnnalis cioov
wnnalis cioov Ditë më parë
Respekt per krejt amo qysh e ban ti fero per Rug qe ta kan shkel da luda ftyren ather hahaha weq nejse hajd ni like e ki hahaha
RAP BANDE TV
RAP BANDE TV Ditë më parë
Fuckin Aktore 🌪
RAP BANDE TV
RAP BANDE TV Ditë më parë
@wnnalis cioov 🌪🌪
wnnalis cioov
wnnalis cioov Ditë më parë
E7 💪🏻💪🏻. Nuk e bojm për fam, e bojm për rrug.
makaveli 10
makaveli 10 Ditë më parë
Deshtime komplet kenget e fundit spo mezi po shkojn 1 milion klikime je komplet o shteruar si kengetar
Erion Gaming
Erion Gaming Ditë më parë
Qka ka bre ky plak tu knu me feron
Killuminati Anti Satanismus
Killuminati Anti Satanismus Ditë më parë
Gilan-G
Bashkim Kelani
Bashkim Kelani Ditë më parë
🔥🔥
Bashkim Kelani
Bashkim Kelani Ditë më parë
🔥🔥
Bashkim Kelani
Bashkim Kelani Ditë më parë
5600 COMMENTS🔥🔥🔥
Arbenit Krasniqi
Arbenit Krasniqi Ditë më parë
❤️❤️❤️😅
Arbenit Krasniqi
Arbenit Krasniqi Ditë më parë
❤️❤️❤️
Arbenit Krasniqi
Arbenit Krasniqi Ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Keqa Maksuti
Keqa Maksuti 2 ditë më parë
Per ballkan berthama repit
Filloreta Kurevija
Filloreta Kurevija 2 ditë më parë
01 06 kinga
Alban Ramani
Alban Ramani 2 ditë më parë
Hahahahahahahhahahhahahahahah
sehhi vooty
sehhi vooty Ditë më parë
super kege
bessbaba
bessbaba 2 ditë më parë
alnets.info/work/rJ-hhbGp3mZ4q4Y/video.html
Doni
Doni 2 ditë më parë
paubpu
Ersi Rrushi
Ersi Rrushi 2 ditë më parë
Old school pra 👑✌️
JVNKIE
JVNKIE 2 ditë më parë
Per nGilan jau jap doren, amo kur tjeni jasht gilani sju nihet zani
gta 123
gta 123 Ditë më parë
@JVNKIE jo te nana jote i kom kry
JVNKIE
JVNKIE Ditë më parë
@gta 123 me mu e ki a? A i ke kry missionet ngta a hala?
gta 123
gta 123 Ditë më parë
Se qka kan bo E7 kerkush ne kosove sbon
gta 123
gta 123 Ditë më parë
Se fmi je qata si ke ni
Leon Mehmetaj
Leon Mehmetaj 2 ditë më parë
Ropt ti qifsha
Leon Mehmetaj
Leon Mehmetaj 2 ditë më parë
🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Gaming Shqip
Gaming Shqip 2 ditë më parë
Fero like shaolin gang coment
erdon zeqiri
erdon zeqiri 2 ditë më parë
gangstera jon po per muzik qita sjon
MILI
MILI 2 ditë më parë
The Mike edhe Mr Wolf jan t forr
REALXHELA
REALXHELA 2 ditë më parë
Per Rrugë FERO X E7 FIREE 💯🔥
Krasniqi Liridon
Krasniqi Liridon 2 ditë më parë
Thoni Qa doni veq Kur jen ka qita 2 ne zon Club babao Kur nuk e haroj at party doket krejt Clubi ne drog Hahahaha best Party prishina
Kadi Gjana
Kadi Gjana 2 ditë më parë
E bejn per rruge pra Me marrr lek me shtru rrugt se sja ka shtru bashkia
Azet Kosovo Super Plus
Azet Kosovo Super Plus 2 ditë më parë
Mr.Wolf Shum fortt
L H
L H 2 ditë më parë
fero qart 👊🏼🙌🏼 Gang gang Lovee
lumi
lumi 2 ditë më parë
like edhe subcribed
Fatt Syla
Fatt Syla 2 ditë më parë
E Ngova me 1 Kaffe kongen edhe sem pelqejti hina e bana Dislike
Arkimet Tirona
Arkimet Tirona 2 ditë më parë
Ju ka thekur e kuqaa
Shauka Hodan
Shauka Hodan 2 ditë më parë
E7 💪🏻💪🏻. Nuk e bojm për fam, e bojm për rrug.
Bashkim Kelani
Bashkim Kelani 2 ditë më parë
🔥🔥🔥
Bashkim Kelani
Bashkim Kelani 2 ditë më parë
KINGAT
D O R E N T I N A
D O R E N T I N A 2 ditë më parë
Omg
Thaqi Thaqi
Thaqi Thaqi 2 ditë më parë
Gilan Fabrika e rappit
Shauka Hodan
Shauka Hodan 2 ditë më parë
Yakuza👹
Dlero HaMZa
Dlero HaMZa 2 ditë më parë
veten per E7 1big like.
Dona Mitro
Dona Mitro 2 ditë më parë
Katastrof . Ma keq diqka vesht e mi nuk kan ndegju. Mut krejt
Jon needs baba Ismaili
Jon needs baba Ismaili 2 ditë më parë
O lop
Bashkim Kelani
Bashkim Kelani 2 ditë më parë
E KAN DEK MUHABETIN🔥🔥🔥🔥
Noli krasniqi noli
Noli krasniqi noli 2 ditë më parë
💖💚💞💗
Fatos Memeti
Fatos Memeti 2 ditë më parë
Fort e paskët rexh o djem 🔥🔥
Kosova Ferizaj
Kosova Ferizaj 2 ditë më parë
Eeeeee pasni kall nuk po rrej
ceerw buty
ceerw buty 3 ditë më parë
Just make a song “Illuminati” stop beating around the bush lol
THE STAR THE START
THE STAR THE START 3 ditë më parë
Zjarr
Albrim Hoti
Albrim Hoti 3 ditë më parë
Respekt per krejt amo qysh e ban ti fero per Rug qe ta kan shkel da luda ftyren ather hahaha weq nejse hajd ni like e ki hahaha
Arberesha Salihu
Arberesha Salihu 3 ditë më parë
06 ❤
alban boy
alban boy 3 ditë më parë
Humbja e hapsires se Blerte Kopeshti Botanik alnets.info/work/orilh7yzqWl82Io/video.html
Andi Fejzullahu
Andi Fejzullahu 3 ditë më parë
POISON,ma i qarti !
MILI
MILI 2 ditë më parë
@Bashkim Kelani po valla
Bashkim Kelani
Bashkim Kelani 2 ditë më parë
@MILI ky osht mendimi jem mr. Wolf x majk x fero e kan dek kta dy tjert e kan prish kangen pak
MILI
MILI 2 ditë më parë
Dogi edhe Poison shum flow palidhje 1. Fero 2. The Mike 3. Mr Wolf 4. Dogi 5. Poison
Bashkim Kelani
Bashkim Kelani 3 ditë më parë
Poison e ka prish kangen...
armando shpati
armando shpati 3 ditë më parë
En bash me tan ca jan famosa ka deshton je se sje per ket gja o qija ropt si me ke ba me hek youtu.be krejt vec prej teje😡😡😡🤯
Gaz Pasha
Gaz Pasha 3 ditë më parë
Kingu is back with hiteee shqipe o mreza bravo bravo
mikea hiooi
mikea hiooi 3 ditë më parë
oh my GOD it keeps getting better
Jokes
Jokes 3 ditë më parë
ik ma mos hani kar me ksi muzika tlodhta
mikea hiooi
mikea hiooi 3 ditë më parë
🔥🔥
Burrelsi Ktu shhh
Burrelsi Ktu shhh 3 ditë më parë
Tu qi kampjona stersi<3 bashk me stresin e kapum lekin qina tregin veq per qefi ferooo <3
faris as
faris as 3 ditë më parë
S4mm
Bessy Bessy
Bessy Bessy 3 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Bessy Bessy
Bessy Bessy 3 ditë më parë
Bravo Fero dhe Morena
ceerw buty
ceerw buty 3 ditë më parë
Kush lun free fire
113 Ultimatum
113 Ultimatum 3 ditë më parë
repeat- 3:19
null HORROR
null HORROR 3 ditë më parë
Fero me 90 kursherit e mi o plak se duhet _me te ÇI jena tu vjedh $$$$lek amerike hahaha
null HORROR
null HORROR 3 ditë më parë
Sme pelqejne
null HORROR
null HORROR 3 ditë më parë
Fero kangat e tuja some pelqejne jam 90 kursherit e mi jam dhe I mir hahaha fero qifsha mun bir te bythes ne amerike
《 FRASH BG 》
《 FRASH BG 》 3 ditë më parë
Hahaha fuck fero dislike hahaha
Argento Haliti
Argento Haliti 3 ditë më parë
Yakuza👹
Adi-Sej
Adi-Sej 3 ditë më parë
---> Fero ft Double G
Adi-Sej
Adi-Sej 3 ditë më parë
06🇽🇰🇦🇱❤️
Montana Tonyy
Montana Tonyy 3 ditë më parë
Nice
Dashnor Saramati
Dashnor Saramati 3 ditë më parë
Armt ikan marr te poligini ilirija2 ja ka dhan Mc Qopa ppunon aty