PDK i do në burg!
1:37
Ditë më parë
Edicioni i Lajmeve - 6 Maj
13:18
Komente
the dark knight rises
the dark knight rises 9 orë më parë
akoma e lini te lire berishen....ne burg si familje
Sinan Shahini
Sinan Shahini 10 orë më parë
Oj kimete ti je shkin abij boshnjakice se as era shqiptare nuk tè vjen he kudra e shkaut
Flora Gusha
Flora Gusha 10 orë më parë
Te lumte goja .Spartak Ngela je trim Eshte e vertete qe para se te beheshin zgjedhjet PD Meta Berisha Lulezimi mendonin se zgjedhjet do te manipuloheshin do vidheshin .Prandaj ata do te benin skenaret e protestave ASNJEHERE PD SKA ARDHUR NE PUSHTET PA DHUNE. KJO POLITIKE U THYE NE MESE NGA AMERIKA.
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas 10 orë më parë
PDK don me i mshef Krimet si i ka bae ne Kosov mas lufte kan vjedh kan vra njerz ne shpi te vet Jan pasuru me bugjet te Kosoves Rinija kan dal jasht Qe 20 vjet e kan kan katandisur Kosoven Pdk kta jan kriminen hajna
Lucy Pashai
Lucy Pashai 10 orë më parë
Bën kursime edvini
Ruzhdi Alitjaha
Ruzhdi Alitjaha 10 orë më parë
Aka njerz dhe burra ky Fshat.si heshtin per per njerzit e tyre te vram...a kan ndjenja kta njerz,si nuk degjohet njeher fjala e tyre.Turp...
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani 10 orë më parë
Popull maskara.... i meriton qeverisjet keto 30 vjet se vet i ke zgjedhur
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani 10 orë më parë
Kete radhe ske nga ja mban o kriminel i Skraparit... ste ndihmojne dot as kumbarat qe ke te Gj. Kushtetuse se e dine nire cfare i gjen duke te mbrojtur ty o maskarai i gjithe maskarenjve
Giancarlo Placidi
Giancarlo Placidi 10 orë më parë
Nuk Jan shqiptar por spiun russ europian kinez grek amerikan....Jo shqiptar....eshte e kot me kto lajme duam burgun per kta...
Rafael Lekaj
Rafael Lekaj 10 orë më parë
Mendon SPAK
Ruzhdi Alitjaha
Ruzhdi Alitjaha 10 orë më parë
Kto jen Banda te dalura nga lufta.kta ne zgjedhjet e ardhshme komunale.kan me perfundu ne Skrrap...
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj 10 orë më parë
Na qar trapin me këtë Frrok spiunin,turp të keni edhe ju të pamfletit,që merreni me viktima të së shkuarës.
Frange Kola
Frange Kola 10 orë më parë
Ah moj shqiperi !
Zenel Saraci
Zenel Saraci 10 orë më parë
Tani qe Lulit po I bien breket nu dine nga te futen
Mary Petsou
Mary Petsou 10 orë më parë
Keto tradhetare te diskredituar mendojn se do I shpetojn denimit te popullit?,,, konfiskimi I pasurise dhe burg te perjetshem qe e mjeruan popullin,, drejtesi,,
Bashi Rollladen Storenbau
Bashi Rollladen Storenbau 11 orë më parë
Nje Politik e Kaluar ne Kosov Ashtu e shof Politiken e Shqipris Pona dalin Patriotat Trathtar? apo tja lajm emrin Shkerdhatat e Popullit.
Edmond Babani
Edmond Babani 11 orë më parë
O salia ashte me i keq se enveri
Taulant Bora
Taulant Bora 11 orë më parë
duhet te kete ligje me vdekje kushe bene tradhti ndai atdheut se per ndryshe kjo gje ska per te rregulluar kurre keta hane buken e shqiperis dhe beje dhe bejne prapaganden e rusis
Maakaveli -
Maakaveli - 11 orë më parë
Po thojn se kja gruja gjermanit e lshoj gjermanin per qeshtje kombtare. Pse se kshoj 1998 si shum 16 vjeqare tjera Sun e ka gjet veten gjermani..prajashtim qati burrit Ku ka ma let se ne parlament te ks. Ani deputete ish edhe ajo kudra matoshi.qka ka ba ajo.kush asht Mungon veq edhe kallashi me kingun e gilanit
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI 11 orë më parë
Dhe si vjen turp këtij Arben Imamit që hap gojën për Lulin. Do p.d e Saliut ky hajdut. I vjellci gjak. Kriminelë dhe hajdutë. Saliu shiti gjithë pasurinë e Shqipërisë për skrap. Vdekshi.
Latif Mana
Latif Mana 11 orë më parë
Ke thene te verteten o djale per se mbari. Po kujt ja thua se ? Luli nuk ka veshe a ndej. PD - ja per fat te keq eshte hardallosur keq. Por me keq se PD - ja e ka Shqiperia qe eshte pa opozite .
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI 11 orë më parë
Njësoj është. Covitin nuk e shëron as Italia o bla bla bla
Kol Ndoj
Kol Ndoj 12 orë më parë
Pse ore te gjithe duhet te pretendojn te jene lidera. Ne kete vend i keq po te jesh modest e aq me keq po te kerkosh te behesh lder se sben
Fidar Shkod
Fidar Shkod 12 orë më parë
Kameleon.
Fatmira Ruka
Fatmira Ruka 12 orë më parë
ÇA PASKAN QENE KËTO NJERËZ. SA TË PA NGOPUR. DERI KUR. ....MA. .. MJER SHQIPËRIA. O MOJ SHQIPËRI E MJERA SHQIPNI...KUSH TË KA VJEDH KAQ SHUMË TI.. ..
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 12 orë më parë
Ky eshte kryesori me jozefina topallin firma e asaj shkatrroj shtetin ushtrin hidrvoret bashke me shefat e policive ne rrethe ne ate periudhe ku shefat e policive xhdote i dorezoheshin 500 mij leke ne dore per te mos ndaluar fadromat qe thyenin bunkeratnuk i ndalonte kush se kishin firme e vule nga jozefina ku xhdo nate merrte para ne dore 10 miljon nga xhdo grup pune
Minecraft Pocket Edition
Minecraft Pocket Edition 12 orë më parë
Burgu eshte shum pak per keta qener .
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 12 orë më parë
DIKTATORT JAN DIKTATOR NE EKEMI PROVU VET EJANA TUJE PROVU
Amg Situation
Amg Situation 12 orë më parë
Kan njet me pshurr per pjet mos e le pamflet pa tregu se sa larg kam hedh shurren dhe se tregoj se kush hedh urinen mbi 2m dot denohet me burg te perjetshem ndoshta merrni naj klikim.
Amg Situation
Amg Situation 12 orë më parë
Pamfleti ju ishi nje program shpifes vetem po ja futeshit kot sa per te arrit klikime ju kam ndjek me vemendje kohen e fundi meta ne burg basha ne ne burg as ni sen nuk ju dul e vertet ik se sjeni intressant.
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 12 orë më parë
BRAVO
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 13 orë më parë
Serbija i ka puntoret e 70 viteve. si i ka shfrytzuar per vrasjet e SHQIPTARVE TE KREJTA KOHET. Shikun e Shqiprijes .Shikun e kosoves. dhe Shikun e Maqedonijes V. Kto ni koh ishtinte te vrasen SHQIPTAR PA FAJ. VETEM PSE LYPNJIN TE DREJTAT E SHQIPTARVE. ne kohen e Titos. ishtiu ne kohen e ARANKOVIQIT. ne kohen e Millosheviqit.dhe ne kohen e sotme mdas Lufte te VRASIN.. VUQIQI I SHFRYTZON . juthot dot Tregoj .se kush ka punuar per Serbij. edhe kto vrassa punojn per Serbij prej Frige TUTE SE mos zbulohen. se Vuqiqi u tha dot tregoj kush ishin Bashk PUNTORET. me Serbin.
Edmonda Zhupa
Edmonda Zhupa 13 orë më parë
Çfar analize të saktë i keni dhenë kesaj radhe grizherazhave të PS
Tony Selmanah
Tony Selmanah 13 orë më parë
Te shpronesohen dhe te ekzekutohen menjehere te gjithe plackitesit e popullit
Edmonda Zhupa
Edmonda Zhupa 14 orë më parë
Me një fjalë është bërë fushata e blere blerë votat me buxhetin e shtetit ..kështu i bie.. Duket e forte në karakter Anila ! Por a do ti rezistoi peshqërve të mëdhenj ?
aladin
aladin 14 orë më parë
sa te ulet keta gazetare shqiptare qe bredhin pas saliut dhe likes sikur ata jane perendi, sapa vlere qe jane keta gazetare mjerane qe ngelen DUKE NGRENE MUT GJITHE DITEN, TE NEVERITSHEM....
Festim Kertusha
Festim Kertusha 14 orë më parë
Banda. PD. Vodhen. gjith. pronat. e. pronarve.. te. Ushtris Vetem. Keq. Ben. Shum. e. ka. Zgjat Ne. Ameriken.. Drejtesi🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷
Avdi Veselaj
Avdi Veselaj 14 orë më parë
Thjesht thuhet Ae marove vet Ata la baba Nji dit dikush duhet medhon perdhgjesi Se kombi Shqiptar vuajti pertu përforcu Me arm meu mbrojt nga shkau dhe greku Kurse ne besim e sipër na fikt o tradhtar te kombi Shqiptaris Me shkije eme grek pazar o Berish e ram greku mallkum kofshi qana bot o tradhtar Doti vjellni gjak vjen nidit
The only One
The only One 14 orë më parë
Ishalla fmi si albini nuke linde mo
Martin Perleka
Martin Perleka 14 orë më parë
Posata ite fu deri at e combit dhe shqiperise nuk lane gje pa shitur dhe shkaterruar arsenalin e popullit djersen e popullit per 80 vite corrupsion I gjalle e flliqur me serbin. I vrafte gjaku I kosoves plus armeve Kane nzjerr ne prita shume deshmore te kosoves duke I spiunuar tek serbi gjakatare dhe dje ras e popullit ta meritojne vrasje mes tiranes ti Barron ne mes she’s hot para figures skenderbeut Ku ske deri vrai tradhetarin e kastrioteve nipin hamza kto jane disa hamza qe duhet vare dhe ti lene vare Ku ti regain me krime e Ti Jane sorest dhe kockat Ti jane qente nuk meritojne varre ktu tradhetare te kombit vuajtur brenda kufijve nga komunizmi dhe jashte kufive nga serbomadhi njerez populli qe dha jeten ne vuajtje nga dy regjime gjakatare I cyti me skandal se I pari te jetojne sundimit e trete di do te jete a do ta marri rama floririt e vjedhur dhe tia shperndaj popullit monedhe sepse populli e pro-choice metalurget e mirdites nga minjerat deri ne malleolo flori te uzines tu ikim flori aq sa nuk kishte bota XVI erra dhe floririt i metes duhet Tij neper popullit me te parer ata minatore qe vdiqen nga tymrat blozhe e zeze nga frymarfja qe merr te jeten Ku gloria i mirdites ka ble te avionet e shitur nga saliu Imamidhe qelbesirat e kombit dhe te shekullit nese do vendo set drejtesia e pamvarur nga politika duhet te veproje Krave njerez gjakatare i vrafte vuajtja dhe njeri I i popullit te shum vuajtur amen 🙏🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇺🇸
Klodjan Gjoka
Klodjan Gjoka 14 orë më parë
Kur mo kur kur kur kur se kemi 1 jet tu I ngju kto qe e dim te gjith shqiptart e gjith bota e dim, por nuk esht tu I ardh dita askujt vec llafe boshe po ngjom kemi 4 jeta qi I ngjojm,
Bisha London
Bisha London 14 orë më parë
Pirdh pirdh se lironi Po u bo nja 20 vjet do hyje Saliu do hyje Iliri asnje nuk ka hy ne burg mos na lodhni kot se gjith hajduta jan nuk fusin njeri tjetrin ne burg kta
Paqize Marku
Paqize Marku 14 orë më parë
Me keq ardhje po komentoj kete komentim qe ben ky djal shum ze acarues nuk mund ta ndigjoj deri ne fund.
H H
H H 15 orë më parë
del fatmir NE EKRAN ? PO MIR, MOR NJERI , ti PO TALLESH ME KETE POPULLSI.? shko dhe dorëzou? NE DREJTESIS ? e ke lënë pa bërë pjesë e burgut ? kur do TI besh ato vite burgim ? PO berisha dhe TI fatmir , do tju FUTIN në një " birucë " SPAKU ? dënimi i përjetshëm ? nuk ka shpëtim , me , kureshtja e madhe e botës , sali QENI BERISHA , është "KROKODILLI " I 30 Vjetëve . sa PO vuan KY VEND ?
Murat Shehu
Murat Shehu 15 orë më parë
PER NJE FARE ARBEN IMAMI PARA VITIT 90 DHE PASI STUDENTET NGRITEN KRYE PARA TIJ Krye servili i sekretarit te partise enveriste dhe miku me i ngushte i zevendes sekretarit te kesaj partie Edmond Budina dhe i drejtorit gjithashtu ne Teatrin Popullor ku ishte me i patalentuari dhe mbahej aty vetem per merite te servilizmit te tij te tepruar me eproret. Pas 90 dhe pas Azem Hajdarit na doli trim mbi trimat kur i “theu nofullat” Ramiz Alise ne takimin me te, ku me vete kishte marre dhe zevendesin o organizates baze te partise enveriste per ta kontrolluar se mos kalonte cakun e trimerise. Por me vone trimat e Saliut i thyen atij nofullat kur ky vazhdoi trimerine qe kishte treguar me Ramiz Aline pa pranine e zevendes sekretarit te partise te Ramizit tashme ne ate kohe. 😂😂😂 Trim mbi trimat Gjergj Elez Aliaj. Trima nga deshira per t’u pasuruar sa me shpejt me çdo mjet qe i jepte pushteti politik. Ok?
Tili Cjap
Tili Cjap 15 orë më parë
O zot kur do I vij fundi ketyre plerave si shof dote me vjen per te vjelle nga keta fytyra te ndyra hajdutet kriminela
E G
E G 15 orë më parë
E cpo fitoni duke nxjerr kto pervec klikimeve? Prisni qe dikush te beje punen per ju e ti denoncoi? Bejeni vete...keni guxim?
Klodjan Gjoka
Klodjan Gjoka 15 orë më parë
Oooo I kemi Mar vesh te gjitha flm pamfletit por duam te shofim denimet per tebgjith keto qe kam shkatru 3 ose 4 gjenerata te popullit shqiptar, se ata vet nuk Jan shqiptar fare. Por kur do shofim sekuestrimin e cdo gjoje te tyre dhe drejtesia te boje punen,???????????????
Tony Campioni
Tony Campioni 15 orë më parë
Ooo kta duhen shkuar ne plumb te gjith pa pik meshire se prej ktyre vec shkatrrikit dhe zaptimit ska per hajer shqipria
Murat Shehu
Murat Shehu 15 orë më parë
ÇFARE ESHTE NJE POLITIKAN I KORRUPTUAR? Se pari, eshte nje i pabese dhe sharlatan. Se dyti, eshte nje armik i popullit dhe zhvillimit ekonomik siç duhet te vendit. Se treti, nje djall dhe hajvan pakontroll per te pasur me shume seç i takon. Se katerti, nje pengese per investime serioze. Se pesti, sabotues i drejtesise se pa varur. Se gjashti, nje mbeshtes i veprimtarive te paligjshme. Se shtati, nje shpirt krimineli qe nuk i behet vone se banditet vrasin te tjeret dhe njeri-tjetrin. Se teti, nje shkaktar i varferimit te shumices. Se nenti, nje pengese per mos hyrjen ne Europe. Dhe se fundi, nje shkaktar qe i detyron njerezit inteligjent por te ndershem te marrin arratine dhe te mbeten ne atdhe mediokerit inteligjent qe mendojne vetem per pasurimin e tyre. Ka dhe shume fakte te tjera qe mund te thuhen por qe ndryshojne nga nje i korruptuar tek tjetri. Ok?
Salvatore Kurti
Salvatore Kurti 16 orë më parë
Ik more i degjeneruar kam 30 vjet qe jetoje ne Germani dhe si kame 10.000 Euro te hequra qe punoje si qeni per familjen Ti ore legen i Skraparit shfrytezove Rastin se ishe ne gare me Salen Dhe Imamin spiunat e serbeve kush te vithte me shume
Lido Tilo
Lido Tilo 16 orë më parë
Nje nga nje e qe te ter do to te hyni ne ate ver o ben imami se je demokrat i 90 ti ku 90 perqind ishit te futur nga partia nen
Salvatore Kurti
Salvatore Kurti 16 orë më parë
Ca prisni me Rama thiri mendjes Europa ste fute ne Europe pa Arestuar keta kriminela qe zoti na shpetoj si ne dhe Kosoven se do na shisnin te Serbi prandaj Cia Amerikane i kuptoj dhe morì masat ska force ne bote te na pushtoje Rofte AMERIKA ROFTE NATYA ROFTE SHQIPERIA E LIRE
Lido Tilo
Lido Tilo 16 orë më parë
Po ctu desh o ben me e gerric ti e din qe po e lujte i vjen era dhe tani pregatitu te ja degjosh mir ere ti fillove fole per lulin por asnjeher nuk ja permende e mrin saliut dhe ti e din shum mir se ne kurriz te lulit fshihet cdo krim i saliut prandaj mos dil me se populli ti din te tera se shpejti kasta evjeter e juaja te ter do perfundoj ne burg doni apo nuk doni ju spiunat e ramizit
Zonja nga Qyteti
Zonja nga Qyteti 16 orë më parë
Luan veliu te jap une pergjigje nga Amerka?Imani eshte hajdut me cizme.Halla e tije mburret kur vjene me pushime ketu,vajza punon OKB,burri halles ka qene komisar brigade ,vjene e jep leksione per demokracin.
Vilson Kondakciu
Vilson Kondakciu 16 orë më parë
Brenda rracës është.ky quhet sukses në PD.
Tesi Vora
Tesi Vora 17 orë më parë
Juve te Pamfletit duhet me ju heq te drejten e fjales. Media vari lesht qe vec propagande ben.
Hondo Hondo
Hondo Hondo 17 orë më parë
Qef o qef bën hafizi ha pilaf dhe kofsha tgjalla un kam shkruar që zyrat e Ramës jan dhe kuplara lum ato burra që kan kto gra profi në Sex.prandaj dhe të huajt knaqen kur emërohen në shqipëri sepse Rama i qeras me sex edhe pare që ja vjedh popullit dhe ata e harrojn ligjin demokracin sepse qejfet e tyre jan më shum se drejtësia dhe demokracia as si bëhet von se vuan një popull.
Bristol UK
Bristol UK 17 orë më parë
Lulushi iken sikur ja kan len brenda Rama
Latif Mana
Latif Mana 17 orë më parë
Po keto i kemi degjuar ne shume here. Puna eshte se cfare po behet per keto ? Ndryshe keto jane vetem llafe . Per llafet kriminelet nuk pyesin . Pyetja eshte : A do te behet ndonjehere drejtesia ???
Florjan Keka
Florjan Keka 17 orë më parë
BRAVO MOTRA JON KIMETE JE E MADHE 👍👍👍
ioanna122
ioanna122 18 orë më parë
Na cmende moj Mos bertir Punen e tyre benn jan lar e lyer me lek Kushdo qe te ishte njeson do vepronte Dhe mnaft nuk u lodhet 30 vjet perdit te nnentat gnera cna duhet ne Ka drentsi Populli do ndihm ekonomike pun Ti na tregon sa lek kan politikanet po skan ata kush do ket
A. B.
A. B. 18 orë më parë
O Beno po ti e kishe keq sa të binin këto gjona në dorë e masanej bjeri ti bimë se nuk ka mo rast më të mirë, nuk e di se sa kohë duhet akoma që tju grumbullojnë ju në kombëtaren e hajdutave qeveritarë Shqiptarë.
Muli Kena
Muli Kena 18 orë më parë
Mediu esht peshku i vogl te medhejt i duhen drejtsis
XHM TV7
XHM TV7 18 orë më parë
Ju qr sa ju pagun rama
mmmlkjhhv z,zgjk Poco
mmmlkjhhv z,zgjk Poco 18 orë më parë
Kukull. Gomet. ,e. Bukur. E. Bukur. Per. Katundin. Shqiptar. Po. Te. Ishte. Ne. Bote. Kush. E. Pjerdh. Qyst. Hamburg
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 18 orë më parë
Prekurori duhet Burgosur sulmusit e PDK ndaj Donikes gervalles.
Yoan Joan
Yoan Joan 18 orë më parë
Qiprua e ka fajin!!! Por me gjithe ate ty te takojn respektet e popullit shqiptare.
Diana Katundi
Diana Katundi 18 orë më parë
Bravo Kimete.👍
Mark Hajati
Mark Hajati 18 orë më parë
Sa kollaj asht te organizosh e te gerthasesh : Filani ik. Po sa veshtire asht te kryesh veprimin ik.Meqe e joshe,zen mend e mos i thuaj tjetrit ik.Kur ti duhet te ikesh dhe qendron kryeforte kunder te gjithve per te mos ikur.Duke mos pranuar asnji logjike. Ndaj Basha e kushdoqofte,qofte edhe vet populli te mos e perdorin dy fjalshin :Filani ik.Se nuk iken.
Capricorn 17
Capricorn 17 19 orë më parë
Prandaj e nge ne kupbte qiellit salen ky gojshtremet.se paskan bo tregti armesh.paska mbush xhepat.halet e p.d.e kan bo si parti kusaresh.ja kan ul vlerat asaj partie te shpresesh per shqiptaret